Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
28. zář 2013

@mabe Tak ako Anicka?
Je to mazec, neviem si to predstavit...este je len na zaciatku choroby a zas jej krvaca nos...chuda moje male

mabe
autor
28. zář 2013

@nefertitka ahoj, anicka uplne v pohode, vůbec nic ji není. tedka sly s manzou prochazkou nakoupit, odpo prijede teta se strejdou na navstevu, tak tedka utru prach, varim vyvar a rizoto kureci.

nefertitka
28. zář 2013

@mabe my sme mali zeleninovu polievku a vepro - zeli - brambory 😀

nefertitka
28. zář 2013

Niki zacina uz aj dost kaslat, neviem, ci jej na to dat nieco a neviem ani co, ci cakat na lekarku do pondelka

nefertitka
29. zář 2013

je to pozitivne ? 😕 som 27DC

zuzkat1
29. zář 2013

@nefertitka ja by som zopakovala o par dni...vyzera byt pozitivny ... Mas 28dnovy cyklus?
Niky by som nedala nic.max bylinkovy caj na nachladnutie,med a citron,a c mozno b vitamin

nefertitka
29. zář 2013

@zuzkat1 praveze mavam tak 30 dnovy cyklus...

nefertitka
29. zář 2013

a bojim sa ako to dopadne, lebo som mala zapal mocaku a pred par dnami som dobrala atb...som nemyslela, ze z jedneho sexu to vyjde....hm

zuzkat1
29. zář 2013

@nefertitka pytam sa len preto ze ja som uz mala pozitivny test a nebola som tehu-asi to bola ovolacia u mna. Ald ja mam aj 40dnovy.
U teba to moze byt tehotenstvom. Zopakuj o 2-3dni.ak bude silnejsia tak je to jasne🙂

nefertitka
29. zář 2013

@zuzkat1 🙂tak snad a snad to bude vsetko ok

zuzkat1
29. zář 2013

@nefertitka nemusis sa bat.prve tyzdne -u teba len dni su len o tom ci sa udrzi ci nie...99% zien o tomto case ani netusi ze su tehotne. Urcite mu tie atb nijako neublizili.

zuzkat1
29. zář 2013

@nefertitka bude neboj. Mysli pozitivne ako mabe🙂

nefertitka
29. zář 2013

@zuzkat1 tak dakujem za povzbudive slova;)

mabe
autor
29. zář 2013

dobre ranko, tak za chvilku jdeme k babicce na oslavu narozenin dedovych, budeme tam az do vecera, takze ja nohy nahoru a necham se obskakovat. 🙂 zitrta jdu k dr., ale jenom na ukonceni neschopenky, ve ct poradna, uz jsu tedka nervozni. anicka je naprosto v poradku, takze zítra normal skolk 🙂 a jinak zacinam mit strach nejak z porodu, jsu jakasi porad podrazdena, protivna. nechci to tak, ale nejde to ovláda 😝 t..

@nefertitka no, teda ja vidim pozitivni tehu test, potichoučku gratulujuuu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 bude to dobry, uviids. 😉

zuzkat1
29. zář 2013

@mabe porod bude ok uvidis.nekaz si posledne tyzdne🙂

tamarar
29. zář 2013

@nefertitka to je total pozitivny🙂! uz bude len tmavnut🙂

mabe
autor
29. zář 2013

@zuzkat1 diky, proste jsu jako prvorodička, mala sla na planovany cisar, takze zadny stresy, kdy jet,....snad ještě vydržíme ty 3-4t. zatím nemam zadny tvrdnuti, bolesti bricha,....ve ct jdu na ko, tak jsu zvedava, jak vypada cipek mekkej a mala.

nefertitka
29. zář 2013

@mabe dakujem;) zvladnes, neboj🙂

nefertitka
29. zář 2013

@tamarar myslis?;)

mabe
autor
29. zář 2013

@nefertitka no tak budu muset ji dostat nejak ven, ale uz je me z toho ouzko 😝 tedka jsu nejaka nervni, ze jdu zítra k dr., a to jdu jenom pro ukonceni neschopenky rano, kontrola az ve ct, ale to prostředí.. 😝

nefertitka
29. zář 2013

@mabe ja ta chapem, ja sa tiez budem bat, ak to teda dobre dopadne...predtym som sa nebala ale po tej mojej skusenosti s porodom.... 😕

zuzkat1
29. zář 2013

@mabe ja keby som mala planovany cisarsky tak ma vystrie... To by som sa hrozne bala... Ja som mala hrozny porod ale to kvoli dr...nabuduce sa dopredu zariadim s dr inak... A vsetko bude ok

tamarar
29. zář 2013

@nefertitka jasne, ze ano! .-)

mabe
autor
29. zář 2013

ahojte, tak oslava v ramci moznosti dobry, akorát dopo se babicka dozvěděla, ze ji umrel bratr na leukemii, byl tyden v nemocnici s vysokyma teplotama a verdiktem, ze uz se mu to vratilo podruhe a hodne a neda se s tim nic delat. 😖 nastesti to babicka brala statecne, takze myslim, ze ji aji nase pritomnost prisla vhod, ze mohla myslet na něco jiného. zítra musim na gyndu pro ukonceni neschopenky. trosku me to stve, ze tam pojedu jenom pro papir a ve ct zase poradna, ale holt neda se nic delat.

nefertitka
30. zář 2013

@mabe to je smutne:(
stvrtok je o chvilu🙂
ja neviem co sa deje, ale nejak ma ovela menej bolia prsia;(

mabe
autor
30. zář 2013

dobre ranko, tak tedka jsem dorazila od dr. sla jsem si jenom pro blbej jeden papir ukonceni neschopenky a cekala jsem hodinu, sestřička brala dřív krve. 😝 manza prisel do práce az v 9h. rano jsme ještě zapomely papucky doma anicce, ve ct si je pozvracela a ja na to uplne zapomela, takze zase jet domu a do skolky ji to dat,...takze bezva rano. ale jsu ze sebe spokojena, ze jsem jela od manzi z práce sama domu autem, jde po praci na pivko, tak jsem si auto odvezla, nejela jsem uz aspoň 3 mesice a v pohode. 🙂 nejak jsem v noci nespala, mela jsem jit k dr. i když jenom pro papir, ale jedno + rano jsem byla na velke po 4dnech a bez potizi. 😀
co mam dneska v planu? jenom se valet, obed mam od včera z oslavy, pro anicku jde moje mamka. 😀
@nefertitka jojo, ct je cobydup a snad to bude vse ok. tesim se a zaroven nerviky, ale však to znas. doufam, ze me rekne dobrou zpravu, ze muzu normal fungovat, citim se tak a chci poslední tydny s anicku ještě fungovat normal. urcite ty hormony delaji divy a nezalezi na tom, jestli te boli min nebo vic. ja bych se ridila tim, pokud spinis, nekrvacis,...a jak ti jinak je? testik další budes delat kdy? jee, drzim moooc palec. 😉

nefertitka
30. zář 2013

@mabe robila som si dnes test dalsi, ale nie z ranneho mocu a je tam este slabsi duch ako vcera, lenze na tom teste je ta modra cast odtrhnuta, uz to bolo take v obale, tak neviem, ci moze byt chybny, pojdem kupit asi este dva, jeden urobim cez den dnes este, lebo mi to neda a dalsi z ranneho mocu...boze to su stresy

nefertitka
30. zář 2013

@mabe myslis, ze moze byt chybny?

mabe
autor
30. zář 2013

@nefertitka test? ne, ja tam vidim carku. ukaz ten druhej, jestli ho mas vyfocenej.

nefertitka
30. zář 2013

citim sa fajn, ziadne extra priznaky, ako to bolo naposledy...ale tak MS cakam este len cca pozajtra 😝 ...prsia bolia raz viac, raz menej, brucho mam take zvlastne, akoby som mala dostat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru