Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. říj 2013

ahojte, tak mam anicku porad doma, ta ryma co ma od patku se me zdala včera uz lepsi, ale v noci prisla, ze ji boli hlava, tak mela 37,3C,tedka rano 37,8C a uz ma vodnaty oci, nekašle, tak snad to vykurýrujeme do nedele. no, aspoň se fakt uzijeme nez prijde sourozenec. 🙂

mabe
autor
9. říj 2013

@bambi7 tak drzim palce, at je domka zdrava. anicka uz je nemocna, ale je pravda, ze na zacatku skolky mela rymu a tekda je to po 1,5m druha a teda s teplotama, vydržela dlouho, ne? na to, ze plno deti....

tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,

@zuzkat1 urcite zavolej 😉

zuzkat1
9. říj 2013

@mabe pozerala som,dnes vraj maju operacny den,tak zajtra zavolam. Uz je asi aj tak jedno ake tie vysledky su,ale tak som zvedava.

nefertitka
9. říj 2013

Tak som bola u dr. PH je normalne, tak nechapem, preco ma to pali...spinenie mam stale, pozrel dnu sonom, ze z maternice nic nejde, ze krcok je pekne uzatvoreny, ze spinenie mava vela zien v tehu a ze duplom ak si pichaju fraxiparin...bublina podrastla od 2mm, cize mame uz 7mm;)Tak sa skusim na to spinenie pozerat ako na sucast tehu a hotovo...

zuzkat1
9. říj 2013

@nefertitka vidis,tak uz nestresuj,bude dobre🙂

nefertitka
9. říj 2013

No a Niki je nejaka moc zasoplena, uz bola v poriadku, tak neviem, ci to ma nejake pokracovanie este, alebo ci tam predvcerom uz nieco lapla za jeden den...a na muza tiez nieco lezie...

zuzkat1
9. říj 2013

@nefertitka to je tym pocasim...moja je zachripnuta... Vcera som ju obliekla tak ako v pondelok ale vcera bolo hrozne teplo a taka naobliekana sla v skolke von...iste sa spotila... Dnes je v skolke,ale ci pojde aj zajtra to neviem

nefertitka
9. říj 2013

@zuzkat1 je to asi tym...

bambi7
9. říj 2013

cafte babule
tak domka je v skolke 3 den tak uvidime co bude idem po nu o 10,30 klasika nechce tam moc byt ,upratala som ,vyprazala som kura cie pecienky a pripravila som si zemiaky na zem kasu tak ked pridem domov rychloto postavim a je a spravim salatik 😉 domke som slubila ze spravime coko muffin tak este to a pojdeme poobede na tanecnu tam sa tak tesi 😉
nef no super moc sa tesim a cakam tehu bacilky aj od teba 😉

mabuska juj skore uzdravenie tie teploty dobre poznam domka ich ma za kazdym a vysoke pred dovolenkou bola chora zo skolky tak uvidim co bude .tak sa drzte babulky moje

zuzka hej snazime sa naposledy som bola pred rokom tehu tak snad budem coskoro zasa a uz do dopadne ok

bambi7
9. říj 2013

nef len pekne oddychuj a ked budete zdrave aj my dame stretko a pojdeme do dielnicky urcite sa bude niki pacit a mozete chodit tam stale s nami sadnes si tam a oddychujes 😉

bambi7
9. říj 2013

a mabuska slniecko dakujem za tehu bacilky vsetky mam ani jeden na zmar 😎 😀

zuzkat1
9. říj 2013

@bambi7 ja som po prvom potrate rok nevedela otehotniet...furt len na to som myslela😝 asi preto to neslo... Druhykrat potrat teraz v januari

bambi7
9. říj 2013

ja som bola 4X uz tehu a myslim pozitivne raz to pride 😉

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 jasne paci TFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTFUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 😉
tak nech sme vsetci zdravi a pojdeme spolu🙂

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 pride...nasad inofolic a mozno to pomoze;) ked to dlho nepojde, skusite znova umele?

zuzkat1
9. říj 2013

@bambi7 fuu tak to je dost...drzim palce

bambi7
9. říj 2013

3 X normalne sme boli a 1X umele no neviem hovorim si ked to slo 3X tak ale na druhej strane ak to nepojde co ine mi zostane,? ved aj lkari jeden povie ze ano druh ze netreba a vyber si

ano nasadim uz cakam na ms a idem na to 😀

bambi7
9. říj 2013

a dakujem babule a nef musim ta dobehnut a budeme spolu kocikovat 😉

bambi7
9. říj 2013

no idembabule este sa ozvem cafteeee

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 veru sup sup🙂))) drzim moc palce

nefertitka
9. říj 2013

@bambi7 pa

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka jee, to jste krasne vyrostly. no, je pravda, ze pokud si ještě redis krev, tak muzes spinit. dr. me prave kvůli spineni v předchozích tehu nepredepsala tedka u pepiny jako prevenci anopyrin, co jsem mela doporuceny z imunologie.

mabe
autor
9. říj 2013

@bambi7 vis me prekvapuje, ze ta ryma není tak strasna, nekašle, rymu ma od patku a teploty az tedka.

mabe
autor
9. říj 2013

@bambi7 vyjde to, ty si to zaslouzis 😉

mabe
autor
9. říj 2013

holky, tak me vecer chytala panika, ze si musim odpo prekontrolovat tasku do porodnice a nachystat aji druhou tasku pro pepinu po porodu. uz se nam to blizi, fakt hopem, doufam ze od anicky nechytnu virózu. emoticon

nefertitka
9. říj 2013

@mabe drzim palce, nech to nechytis;)

mabe
autor
9. říj 2013

@nefertitka no doufam, zatím jsem od anicky nechytla nic ani od manzi a to mely kazdej dvakrát rymu. ajak se jinak cítíš psychicky? uz trosku lip, když prcek krasne povyrostl...

nefertitka
9. říj 2013

@mabe ano citim sa lepsie...ono neviem, ci uz to je prcek alebo iba gestacny vak, proste taka bublinka tam bola

mabe
autor
9. říj 2013

tak ja udelala něco jako svickovou s kolinkama a ta potvora to nejedla, a vzala si par suchych kolinek. no, mozna je to tou nemoci, snad. tak vyborny jidla, mnam, pochutnala jsem si. 🙂
@nefertitka to je dobře, ze se cítíš uz lip 😉

nefertitka
9. říj 2013

@mabe 🙂 len sa bojim ci Niki nema nieco nove a zas to na mna nanesie...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru