Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
10. říj 2013

@bambi7
☹ to je strasne, nech sa mamina drzi aj cela rodina...
@mabe tak ako Anicka?

bambi7
10. říj 2013

dobre ranko

nef dakujeme,
domka nechcela ist do skolky no tak uvidim co bude ked pridem,jej sa tam sice nechce kazde rano 😒
no idem po nu o 10,40 a potom ideme do dielnicky na kruzok tam to zboznuje dnes chce malovat tak bude vodovkami ,minule modelovala z hliny a dnes ze chce malovat tak nech maluje 😉

niki ako co porabate a ako sa citis?

mabus a anicka ?

nefertitka
10. říj 2013

@bambi7 to je zaciatok, maloktore dieta hned skolku miluje, ked tam zacne chodit...postupne sa jej urcite zapaci, ked uz sa otuka, no a mozno tam ani nakoniec nebude chodit zas nejaku dobu, ak otehotnies;)
Ja sa citim ok, len ma bolia vajecniky a divim sa tym mojim prsiam, vcera vecer ma boleli tak, ze sa to nedalo vydrzat a dnes uz iba minimalne, takto sa mi to strieda...

nefertitka
10. říj 2013

@bambi7 a co varis?ja som sa dnes rozhodla pre rychlovku bravcove s hraskom a tarhonou

bambi7
10. říj 2013

ahoj nef ja slizikovu polievku a makove sulance, domka ma zem kasu a masko 😉 idem na postu a pre domku este sa ozvem pa

zuzkat1
10. říj 2013

Ahojte
@mabe tak ako?

@nefertitka ako sa mas? vsetko ok?

Inak ak sa mozem opytat vy ste este na rodicovskej dovolenke?

mabe
autor
10. říj 2013

ahojte děvčata, tak noc silena, anicka se porad budila a kricela, jak ji boli krk, horela. takze nakonec sem si ji vzala k sobe, abych nemusela porad vstavat. rano uz 37,5c, ale vůbec nechtěla jest a brecela u toho, tak jsme jely k dr. dr. ji zkusila streptokokovy test, pry ho nemá a vypada to na virózu, ma ale puchýřky na mandlich, tak nam dala slabsi ATB a v pondělí na kontrolu. jdu tedka udelam zeleninovou polivku, snad něco malo sni, nechce nic, a porad si stezuje. 😖 no, jak zacnou atb zabirat, tak bude lip, vypada fakt mizerne. 😝 manza taky do toho kasle, tak snad ja nic, trošičku me poskrabava v krku, ale mozna je to psycho.

zuzkat1
10. říj 2013

@mabe ako sa robi streptokokovy test? Crp robila? neboj zajtra bude lepsie. Atb rychlo ucinkuju. Jest ju nenut hlavne nech pije

mabe
autor
10. říj 2013

@zuzkat1 streptokokovy test dělala, crp nee. rikala, ze ma ty puchýřky na mandlich a jazyku, tak ji da atb slabsi, at se ji to vyleci poradne. tedka anicka jedla s brekem. ja ji do toho nenutila, proste chtěla jest, mela hlad, ale moc ji to boli, tak brecela.

nefertitka
10. říj 2013

@zuzkat1 viac menej vsetko ok, az na ten hnedy vytok, ale je taky jemny dnes...a boli ma hlava ako kona, na nevydrzanie...
ano ja som na predlzenej rodicovskej este teraz do oktobra..a kedze som tehu, skusim si to este predlzit
@bambi7 tebe to schvalili?ked mi to konci teraz v oktobri,mam to ist riesit uz teraz, alebo az v novembri?

nefertitka
10. říj 2013

@mabe keby si jej dala nurofen, ten zaroven tlmi aj zapal a bolest v hrdle

zuzkat1
10. říj 2013

@nefertitka na zakladate coho ti prelzili? Myslela som ze to daju len ak je dieta chore. Tak to mas super,lebo ta pnka je o nicom.
Chuda,ale zajtra uz bude dobre.@mabe

mabe
autor
10. říj 2013

tak holky, ja si rikala, jak anicka da po atb a probdene noci min 2h a ona hodku a s krikem se probudila a pul hodiny nic nepomáhalo a brecela a brecela, asi ji fakt ten krk musí bolet. ach jo, no tedka si dala pulku brumika, tak mozna ji to tak moc neboli zase, nebo se to da přemoct. uz aby byl zítřek a atb poradne zabraly. 😝 nejak nemuzu psychicky s ni, do toho ta mala v brise, dela certy kusy.

zuzkat1
10. říj 2013

@mabe chudatko.uz aj unavena je urcite.to vycerpa. Jaj som fakt rada ze toto nepoznam.
Zajtra uz bude lepsie a v sobotu uz aj zabudnete ze nieco bolo.

mabe
autor
10. říj 2013

@zuzkat1 uz aby to bylo

zuzkat1
10. říj 2013

Inak uz mam vysledky z genetiky. Vsetko ju poriadku. Takze vsetky vysledky zo vsadial su super. Tak tie potraty mali zahadny dovod...zrejme ta psychika

nefertitka
10. říj 2013

@zuzkat1 ano na zaklade toho, byvala moc casto chora, urcite sa to neda len tak🙂

nefertitka
10. říj 2013

@mabe No ma bolesti chuda...Nikolka tiez je stale zahuhnana, upchany nos, sople a dnes ma mierne zvysenu teplotu 37,2...tak dufam, ze za ten jeden den nic nelapla nove, co bola v skolke, aj tato je nejaky nachcipany a sere ma, lebo kazdy druhy den sa aj napriek tomu trepe na hokej! sak do riti nech sa prelieci, ved ma doma tehotnu zenu, ale ne, dolezity je len hokej

bambi7
10. říj 2013

cafte babule

nef ip
kludne to uz posli .....

zuzka ak chces byt na predlzenej zo zdr.dovodov musis mat od detskej a imunologa dovod a zniz.imunitu /krvne vysledky/no a lekar na posudkovom to posudi ale ak su vysledky krvne zle tak to schvalia skoro vzdy

co robite?mi sme prisli o 14 domov boli sme este v dielnicke na ihrisku a domov

bambi7
10. říj 2013

nef 😀 je hokej no uznaj ale mas pravdu

bambi7
10. říj 2013

no mabuska skore uzdravenie chuda male

mabe
autor
10. říj 2013

tak tedka jsem zjistila, ze ma mramorovy ledovy ruce, pry je ji zima a nerekla. tak jsem ji zmerila a ma 38,5C, takze panadol a tedka usla zachumlana do deky. dr. rikala, ze to muze trvat ještě tak dva tri dny nez ty atb a všechno zabere.

bambi7
10. říj 2013

juj babulka mala tie teploty dobre poznam ,nech vela pije po troskach babulka mala drzt sa

mabe
autor
10. říj 2013

@bambi7 tak to piti nastesti jaks taks zvlada, nechce jest u toho oběda proste brecela bolesti, ale mela hlad, tak trosku si dala po 24h. ja jsem udelala zeleninovou polivku s česnekem, tak snad si da. ja si tedka davam

nefertitka
10. říj 2013

@mabe ak by si jej chcela davat zabal, vdy si zisti, ci nema studene ruky, nohy, vtedy sa zabal nesmie robit...ohriat koncatiny a az potom...to len tak, keby si to nahodou nevedela;)
@bambi7 ved to, moj je slepy hluchy ked ide o hokej

nefertitka
10. říj 2013

super, Niki ma 37,8

mabe
autor
10. říj 2013

@nefertitka diky, tak u vas taky choroba? to počasí nahrava

nefertitka
10. říj 2013

@mabe podla mna to chytila z toho jedneho dna v skolke! jezis ja som nasrata, ja som nechcela, aby tam sla, a zas ten moj si to vydobil...ho prizabijem asi!ved inde odvtedy ani nebola!len chvilu vonku pred domom! Teraz aka je sanca, ze to chytim zas aj ja?asi velka,z e?

bambi7
10. říj 2013

nef ked si nikde nebola tak hej bohuzial zo skolky 😖 ved preto hovorim niki je presne ako domka vsetko pozbieraju hrozne

nefertitka
10. říj 2013

@bambi7 ja sa bojim, ci to chytim zas:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru