Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
19. říj 2013

Dobre rano🙂dievcata je normalne ze "zerem" a nepriberam.vaha mi kolise tak plus minus kilo. Jeden den o kilo viac druhy o kilo menej. Dufam ze je to ok.
A vy sa ako mate?

zuzkat1
19. říj 2013

Podla mna mala hanka v noci teplotu.odhadom max.37,5.rano mala 37,1 a teraz ma 36,3. Vobec nechapem. Nekycha,nesopli,nic ju neboli.kasle ale nie vela. Co to moze byt.kaslala uz aj vo stvrtok u tej imunologicky a ta ju pocuvala,aj hrdlo pozerala,vsetko mala krasne ciste. No fakt neviem co to je. Dufam ze uz jej nestupne.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 Ahoj, toto mala minule Niki, raz mala 37.6...po chvili jej to kleslo samo na 37.1 a potom na 36.5...a potom znovu mala asi pred dvoma dnami 37.3 a tiez to potom samo kleslo...no nechapala som, odvtedy nic

Ja sa bojim na vahu postavit 😅

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka no dufam ze to prejde. Chcela by som aby sla do skolky.
Uz aj ja sa bojim lebo napr dnes mam o kilo menej nez vcera.tak dufam ze je to ok.

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka a tebe je ako?

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 spinim stale, ale len tak jemne...a inak tak divne, citim, ze hormony stupaju, smrdi mi vela veci, naladu zacinam mat taku divnu nejaku...vcera mi muz povedal v podstate prkotinu a mna sa to dotklo, az som sa rozrevala, a taka trosku nervozna sa citim

nefertitka
19. říj 2013

nic strasne, ale citim, ze to je tehotenstvom, no a unava, spim celu noc, potom si pospim s malou na obed a vecer o deviatej uz ledva fungujem

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka tak to je dobre nie? Ja chodim spat spolu s malou o 8mej.cez den nespim lebo mi je zle po zobudeni.

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka a asi pred mesiacom som sa rozplakala pri reklame na werthers original cukriky🙂

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 aj mne zacina po zobudeni byt zle...hlavne ak som predtym nieco zjedla...co dnes varis?

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka zemiakova kasa,fasirky a duseny hrasok.zvazujem este paradajkovu polievku

mabe
autor
19. říj 2013

ahojte, tak dneska v noci jsem nemohla spat asi tak 2h, takze rano v 8h jsem byla mooc unavena. nasnídala jsem se a na hodku si ještě lehla. a ten hlad rano, silenej, přitom jsem vecer jedla tak, ze me bylo tezko. jestli budu muset aji v noci něco snist?...tedka sel manza s anickou nakoupit a ja si ještě jednou prebalim věci do porodky a pro pepcu nachystam, manza pry at to nemusi delat on. 😀 odpo pujdeme poustet draka 🙂
my budeme mit spagety, zítra jdeme k tchanovcum na obed a bude vepro knedlo zelo

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 mnam🙂 my budeme mat kapustovu polievku a bravcove zapekane so slaninou,lecom a syrom posypane

nefertitka
19. říj 2013

@mabe ale aj knedlo vepro zeli by som si dala...ten moj zarodok len same "zdrave" veci si ziada 😝

mabe
autor
19. říj 2013

@nefertitka no, to me povídej, ja si dala na snidani toust s nivou a je me nejak divne. 😝

nefertitka
19. říj 2013

@mabe no Pepina vie co potrebuje;)

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka mnam...aj to vase znie dobre. Ja teraz varim podla mojich chuti.takze niekedy mame aj 3x do tyzdna to iste🙂

@mabe mnam to by som si dala.ja sa chystam kacicu piect v dohladnej dobe.

mabe
autor
19. říj 2013

@nefertitka jo, včera jsem furt do sebe odpo něco cpala a vecer me bylo tak tezko a to jsem nebyla tri dny na velke 😝

zuzkat1
19. říj 2013

Tak cely den bola bez teploty a teraz ma 37,2. Neboli sme ani vonku.taka je nijaka. Dufam ze ju to prejde.nic ju neboli.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 37.2 je len mierne zvysena, nemusi to este nic znamenat.
Mna zas boli hrozne hlava dnes a od vcera mam permanentne upchaty nos, uz stresujem, ci zas nastava nejaka komplikacia po tom zapale, alebo nebodaj nieco nove na mna ide...to uz by som asi fakt chytila porazku

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka ja som mala takmer mesiac zapchaty nos a hrozne ma bolievala hlava. Ale nic ine mi nebolo tak som to neriesila. Ani na hlavu som si nic nedala. To su to tie zmeny pocasia,neboj nic to nebude.
Ta teplota je teraz ok len aby to do niecoho neprerastlo.

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka inak ja som mala nanic imunitu pred hankou. Ked som s nou otehu tak som vysadila uplne vsetky lieky aj paralen (predtym som ho brala ako cukriky hned ako nieco bolo). A po narodeni som bola raz chora ked mala 3mes.na atb.ona to nechytila.ale uz je to pomaly 4 a pol roka co ziadne lieky lebo Ved kojim a tak a imunita uzasna. Teraz na jar som to od naj chytila po 3rokoch zdravia a musela som atb lebo som mala silne zapalene oci.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 ja som mala dobru imunitu doteraz, lenze atb imunitu oslabuju, plus tehotenstvo imunitu oslabuje, takze som hned od nej lapla prvu chorobu, ktora sa mi samozrejme skomplikovala a do toho potom tie dalsie atb...
bola som si nafarbit vlasy, ale len takym stylom, ze na korienky a na 10 minut, potom som to hned zmyla, nechytilo to extra dobre, ale musela som, to bolo strasne, aka sediva som uz bola, tak by som este mesiac a pol nemohla chodit. Lekar tiez povedal, ze mozem, tak hadam som nic nepokazila.

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka urcite mozes.ja si myslim ze mne vtedy to naklananie sa nad vanu ublizilo,mimo ineho.pri hani som farbila a pohoda.ja mam uz asi 10cm odrastene.blond farba a spinavo blond odrastene.neriesim:-)
No tou imunitou som chcela povedat ze mi velmi pomohol ten detox.
A ak toto dobre pojde tak spolu s kojenim to vidim na dalsie 4roky detoxu🙂

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 super🙂 ja som zrazu tak viac osedivela, mam asi 20 percent sedivych vlasov, hlavne pri cele a hore ako si cesticky robim, cize zacesat sa to ani nedalo

nefertitka
19. říj 2013

dala som si ale farbu bez amoniaku...aspon trosku to prekryla

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka no ja zatial nemam sedive-klop klop... Keby hej aj zafarbim.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 akurat som sa rozculila, lebo som si to bola pozriet z blizka a prd mi to chytilo:( fakt len tak jemne prekrylo, mala som to kratko, bala som sa to tam mat dlhsie, no nic, asi budem v ciapke chodit von alebo co;( a potom zaciatkom decembra zafarbim normalne a necham to aj normalne posobit. Mozno ale ze to aj horsie chytilo kvoli hormonom, ja neviem, ale dozralo ma to 😠

nefertitka
19. říj 2013

a inak sa mi snivaju dost brutalne sny...fuj...ja neviem, ci je to tehotenstvom, asi aj ano, lebo pri Niki to bolo podobne, tuto noc sa mi snivalo, ze som s Niki v dome u mojej mrtvej babky, v jej spalni a obe sme krvacali z nosa, ust aj z usi, chcela som s nou vybehnut odital von, ze ideme najst pomoc a nevedeli sme sa odtial dostat...ble hnusny pocit mam z toho

nefertitka
19. říj 2013

a dalsi sen hned na to, ze sme sli vo vlaku, ktory siel strasne rychlo a nikde nestal, proste sme z neho nemali ako vystupit a ani sme nevedeli, kam nas vezie

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru