Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka Ved uz je chladno.nad ciapkou sa nik nepozastavi🙂
A Take sny mavam bezne,ale bez hanky vacsinou.mavam ich velmi zivd a dianie dokazem vacsinou riadit. Milujem ich.ten adrenalin. Mne ked sa sniva tak vacsinou ma nahanaju,chcu zabit a casto som na cintorine.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 to ja by som sa bez takych snov radsej zaobisla 😝

zuzkat1
19. říj 2013

@nefertitka tak to asi viaceri. To ja som daka divna.ale ja si takmer vzdy viem ze je to sen a vnimam to ako daky thriller v ktorom hram.

nefertitka
19. říj 2013

@zuzkat1 tak kewd to vnimas ako sen, tak to je v pohode, lenze ja som v tom momente v som, ze je to realne

zuzkat1
20. říj 2013

Ahojte.tak vecer mala 37,6 hned ako zaspala to kleslo. V noci dost kaslala.rano sme vyfukali nos a rano mala 37,0.teraz nema. Ani sopliky ani nekasle.neviem co to je.asi pojdeme von cez obed.

zuzkat1
20. říj 2013

Baby ak dnes uz nebude mat teplotu,dali by ste ju do skolky?
@mabe kedy si citila prve pohyby?

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 ak by bola cely den ok a nekaslala by ani nic, tak by som ju dala, inak nie

nefertitka
20. říj 2013

mne zacina byt dost zle od zaludka a uz mi smrdi asi total vsetko 😨

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka mozno ju zajtra este necham doma a v utorok pojde.
Tak to je super ze je ti zle. Mimi je ok

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 ved tym sa utesujem

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka a je rozhodnute,tatino skolku zakazal😝

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 no a mas poriesene 😝

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka teraz som uplne vo vyvrtke...boli sme vonku a hani zdravi ahoj.a kazdy ze aka slusna a zlata a stretli sme susedu max v mojom veku a hani ze ahoj.ta suseda ze hovori sa dobry den!tak som jej povedala ze si ju vychovam sama.a ona ze vraj som ucitelka a mala nevie zdravit. Ma vytocila.hlavne ze ona 5metrov na to odhodila smeti.

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 to by nastvalo aj mna...by som jej povedala, ze ked jej to vadi, tak ju tvoja dcera zdravit uz nebude, ved to je normalne, ze dieta v jej veku zdravi vsetkych "ahoj"

nefertitka
20. říj 2013

no a ja som sa po tych atb zas pekne vyhadzala, cela tvar, krk, hrud, chrbat...same drobne bolave vyrazky

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka presne to som jej aj ja povedala ze vsetky taketo deti tak zdravia. A malej som potom povedala ze tu tetu uz zdravit nemusi.chuda ta vobec nechapala co zle urobila.
Taka reakcia? Hrozne. Ides k dr zajtra.

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 ved to, ze sa dieta snazi a nejaka raspla sa este stazuje a dieta potom nechape. Nejdem k dr. Az v piatok. Ja sa vacsinou po vsetkych atb takto vyhadzem, neviem preco

nefertitka
20. říj 2013

Ja sa ale dost obavam, co mohli tieto choroby a lieky sposobit mimcu, co ak kvoli tomuto bude nejako postihnute?

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka no aj manzel sa vytocil ze co si to dovoluje.

Myslela som kvoli tej reakcii na atb.ja neviem,ale asi by som sa nebala. Ja som pri hani do 5teho ci 6teho tyzdna nevedela ze som tehu a aj alkohol som pila. V tom case som mala narodky tak kopec oslav.potom sa mi zapalil zub a ked mi ho vytrhli zapal presiel na hrdlo a mala som aj cez 38 teploty. A potom atb. A ani raz mi nenapadlo ze by nieco bolo babu.

nefertitka
20. říj 2013

@zuzkat1 najust by som malej povedala, nech tu tetu zdravi "cau" 😝 ...alebo ked este bude mat nahodou nejaku poznamku, tak ju ignoruj, proste niektori ludia su vadni a nic s tym nenarobime. Uvidim, ci sa tie vyrazky budu zhorsovat, ked nie, tak myslis, ze je aj tak nutne, aby som navstivila dr?

nefertitka
20. říj 2013

ja som skor zazila opacnu reakciu, istu dobu Niki pozeravala Bambulku, no a ta tam kazdeho zdravila dobry den, a ked pozdravila jedneho suseda u mojej mamy v brane, tak ujo sa zo srandy urazil, ze aky dobry den preboha, nech mu hovori ahoj...

zuzkat1
20. říj 2013

@nefertitka aj mne jedna pani uz dochodkyna povedala ze super ze hovori ahoj.ze u tak malych deti je to zlate a prirodzene.toto je ale taka mlada namyslena fuchtla,udajne ma 2vysky tak asi nevie co zo sebou.

Neviem,asi by som aspon zavolala ze som mala vedlajsie ucinky lebo normalne to nie je.

mabe
autor
20. říj 2013

ahojte, tak včera jsme odpo byly venku s anickou poustet draka, i když to pro me bylo narocny, abych se nepocurala, bolely zada, ale bylo krasne a udelalo me to moc dobře. pak jsem z toho byla mooc unavena 😀 dneska rano jsem vyrazily k dedovi, pak k tchanovcum na oběd a vratily se az tedka. 🙂 sem tam me picha jakoby vevnitř, ale jinak nic, tak snad ještě tyden pepca vydrzi. uz jsu nejak smirena s tim, ze klidne pujde ven za chvilku, nechci jenom lezet a premyslet, kdy a co a jak...anicku mam ještě tyden doma, tak chci si ji uzit. babicky si ji vezmou vždycky odpo ven, tak se odpo budu valet u telky. 😀

ellysa
20. říj 2013

Baby mna uz porazi sa zacali tie blbe choroby na nas lepit.maly dnes horuckuje.nic ine len horucka no nechcem vediet co sa z toho zasa vykluje

zuzkat1
21. říj 2013

@ellysa to este nic nemusi byt. Moja je bezne tak chora ze 2dni teplota a hotovo.drzim palce.

mabe
autor
21. říj 2013

dobre ranko, tak dnesni noc super. spala jsem uplne jak zabita, sice jsem sla curat 2x, ale jinak jsem spala. 😀 dneska bude teda odpocinkovej den trosku. mala me tlaci hodne na mocak, je asi uz hodne dole. uvidíme, jak dlouho vydrzi...

mabe
autor
21. říj 2013

@ellysa jejda, tak u vas se to teda rozjizdi. no, jsu zvedava, jak my to bude zvládat s tou skolkou a malou....

zuzkat1
21. říj 2013

@mabe ahoj.tak si sa krasne vyspala🙂 zato ja som jak zbity pes.hani zvycajne spi na 2hej posteli no tuto noc sa na mna stale lepila.musela som ju stale tulit k sebe.som dolamana a je mi zle.

@nefertitka ako dneska?
Mam ju nakoniec doma tak cez obed asi vybehneme von.chcem jej kupit podkolienky.dufam ze dostanem.

nefertitka
21. říj 2013

@ellysa snad to nebude nic vazne, drzim palce...ja tiez neznasam toto chorobne obdobie
@mabe aj ja som uplne blbo spala, celu noc mi bolo zle od zalukda;(
@zuzkat1 tak tehotne, citim stale zaludok, ale v noci to bola hroza...plus tie smrady vsade...som bola nieco vybavit a tam sama navonana zenska, no ble

mabe
autor
21. říj 2013

@zuzkat1 tak at je male lip
@nefertitka tak uz mas tehotensky potize

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru