Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
24. říj 2013

ok vidime sa

no dame vylet niekedy za mabus 😉 cafte idem

nefertitka
24. říj 2013

@bambi7 pa

lucinka10011
24. říj 2013

aágžščasuanánfjkadkgfx ťasfm

mabe
autor
25. říj 2013

ahojte, tak ja dneska spala dobře, az chozeni na zachod, ale stejne bych ještě spala, venku zase mlha jako prase. za hodku razim do tech obchodu a pak na monitor.snad bude vse ok. jedu mhdckem přes cely město, tak to snad taky zvladnu. emoticon

mabe
autor
25. říj 2013

@nefertitka drzim palce na ko 😉
@nefertitka jee, tak uvidíme, co my budeme delat 😉 to jedete urcite do prenatalu na veveri, ze?

nefertitka
25. říj 2013

Tak sono bolo v poriadku, srdiecko tlklo, ale sme o tyzden mensi, co vraj moze byt sposobene oneskorenou ovulaciou...velkost plodiku 7.6mm:)

mabe
autor
25. říj 2013

@nefertitka jee, to je krasa. jsu moc za tebe stastna 😉 tak ja valim do porodnice, jejda jsu tak nervozni ani nevim proc, preci uz jsem na konci

zuzkat1
25. říj 2013

@nefertitka no vidis🙂super,tak dufam ze aj ja budem ok...v utorok idem...

nefertitka
25. říj 2013

@mabe dakujem;)aj ja ti drzim palce
@zuzkat1 aj tebe;)

nefertitka
25. říj 2013

pytala som sa ho znovu na moznost poskodenia plodu tymi chorobami a liekmi a povedal mi, ze sa nemam bat, ze teoreticky moze byt poskodene babo, ale z praxe si mysli, ze nie...ze urobi vsetko preto, aby zistil, ci je zdrave

zuzkat1
25. říj 2013

@nefertitka ja by som sa tym vobec nezaoberala.tes sa ze je ok..
Mne teraz prislo blbo☹ dala som si tekvicove jadierka...blee

nefertitka
25. říj 2013

@zuzkat1 mne je blbo vkuse;( v noci som sa na to aj budila, ze sa idem zgrcat, lenze nikdy sa nezgrcam...a teraz ma este aj hlava zacina boliet

zuzkat1
25. říj 2013

@nefertitka mna asi do 9ho tyzdna bolela hlava kazdy den.a ja som aj vracala cca 3x tyzdenne. Uz teraz asi 2tyzdne nevraciam ale stale mi byva zle.ale ja som to brala ako pozitivum ze je vsetko ok.

casia
25. říj 2013

@nefertitka nádhera 😉

ellysa
25. říj 2013

@nefertitka to nevadi moze byt mensie aj o dva tyzdne.ono to aj moze dobehnut neskor.hlavne nech krasne rastie a pribera.

nefertitka
25. říj 2013

@ellysa no ved hej, ak si dobre pamatam, tak Niki istu dobu zaostavala tusim az o 2 tyzdne...boze, ale este aka dlha cesta pred nami... stale sa nemozem zbavit strachu, co tomu moze byt kvoli tym chorobam a liekom.

mabe
autor
25. říj 2013

ahojte, tak jsem zpatky z ko. takze monitor v poradku, nic se nedeje zatím. kontrakce krivka uplne nic, mala se pekne hejbala. 🙂 pak jsem sla k doktorovi, pry jizva po cisari pekna, neotviram se zatím, takze nic nemam cekat zatím. mala ma asi 3,30kg a je to teda holka. kontrola za tyden. 😀

ellysa
25. říj 2013

@mabe toto mi povedali pri oli a za dve hodiny mi odtiekla voda 😉

mabe
autor
25. říj 2013

@ellysa to nevadi, ja jsu spokojena, ze je mala v poradku, nemela jsem utz delanej od 30tt a monitor taky ok 🙂

nefertitka
25. říj 2013

@mabe super, ale aj tak bud zbalena radsej🙂

zuzkat1
25. říj 2013

Baby ako blizi utorok tak som stale viac nervozna ze ci je vsetko ok. Este 3dni.to aj scvoknem.doteraz som bola viacmenej pokojna ale teraz😝 navyse vobec nepriberam,dufam ze je to ok.brucho mam ale kila nepribudaju. Ak bude vsetko ok tak uz malej povieme a aj poprosim dr nech ma necha pn az do konca.dnes som bola v robote a ked som videla tie deti-no za ten stres mi to nestoji.
@mabe super🙂tak teraz to uz moze prist kedykolvek. Mne tyzden pred porodom povedali ze podla sona ma asi 3100g a mala 3760🙂

nefertitka
25. říj 2013

@zuzkat1 bude to dobre, ved posledne sono bolo dobre, tak nemyslim, ze sa odvtedy nieco pokazilo

zuzkat1
25. říj 2013

@nefertitka Dakujem.dufam.myslim ze ak toto bude ok tak uz sa upokojim.

casia
26. říj 2013

@mabe tak to jsme na tom tak nějak stejně, je to ale děs, většina kamarádek co byla těhotná už se mnou, tak porodila, tak snad už se taky dočkám, ráda bych už, termín mám úterý, psychicky a s úsměvem jsem to naplánovala hned pak na středu 😀

mabe
autor
26. říj 2013

ahojte, tak zatím jsme doma dneska. ja v noci spatne spala, zase jsem se nacpala před spaním. 😝 tak jsem si lehla po snidani ještě, tedka pecu kure a jak to bude, pujdeme prochazkou odvolit, pak obídek, spanek a odpo asi k tchanovcum. mělo byt dneska krasne a místo toho mlha porad a mrholi. třeba bude odpo a pujdeme nekam do lesa. včera jsme dosly od nasich a z nakupu az v 20h, ja toho mela plny kecky, nohy bolely, zada....
@casia neboj, to prijde. 🙂

nefertitka
26. říj 2013

@mabe
@casia jezis, ja sa a toto obdobie, ze moze to kedykolvek na mna prist, vobec netesim...
ale tym vas urcite nechcem nejak strasit, to len ja som taka 😝

mabe
autor
26. říj 2013

@nefertitka ja bych taky nejradeji vedela,kdy to prijde a jak to bude probihat, ale to asi nejde... 😝 😀

zuzkat1
26. říj 2013

@mabe ja som sa na to tesila pri hani a tesim sa aj teraz... Nevedela som sa dockat. Uz sa teplou vodou sprchovala a len som cakala a cakala🙂

mabe
autor
27. říj 2013

ahojte, tak dnesni noc desna, anicka se pocurala v noci, na noc moc pila, takze pak uz chtěla jit spat k nam. nemela jsem vůbec mista, skoro jsem nespala. pak jsem teda usla rano jak sel manza s anickou nakoupit. tedka varim a něco malo poklizim, ale mala me dost tlaci uz na mocak, porad se me chce curat a dost se bouli, jakoby najednou mela moc malo mista. 😝 😀 tak uvidíme, jak se to všechno vyvrbi. 😀

mili1
28. říj 2013

Ahojte babulky,prišla som vás pozdraviť, neffff gratulujemmmmmmm ku fazuľke, aj ja si prosím,,,,Ja ked pozriem na maličké babatko hned by som chcela , už je to tak dávno čo bol malý taký mrnus, 😉 😀 elly vy ste už takí veľkí, su zlatučkí obidvaja, krásni, bam, mab, vy sa ako máte? Mab ty už o chvilu rodíš,,,
My sme trocha prechladení tak sme doma, nechodíme do škôlky, oodychujeme obidvaja

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru