Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
29. říj 2013

@ellysa uha to musi byt "vesele"

nefertitka
29. říj 2013

@mabe s tymi nausnicami ti neporadim, neviem, Niki este nema...a inak mi je blivno stale:( uz mi to zacina liezt poriadne na nervy a vsetko mi zas strasne smrdi...a muz mi ide na nervy, mu hrabka v poslednej dobe, tak mam take divne obdobie

mabe
autor
29. říj 2013

@nefertitka no, ty hormony s tebou proste zapasi

nefertitka
29. říj 2013

@mabe ved to////nech sa uz skludnia trosku

zuzkat1
29. říj 2013

Tak odisla. Mam doma prazdno☹

zuzkat1
29. říj 2013

@mabe nausnice neviem,hani este nema.

@ellysa chudatka. Tak snad sa im polepsi

mabe
autor
29. říj 2013

@zuzkat1 naprosto te chápu, ja když poprvé byla anicka pryc, tak to byla strasne prázdnota a porad jsem na ni myslela, nechtělo se me nic delat....proste jsme matky.

zuzkat1
29. říj 2013

@mabe hej aj ja len sedim a prepinam telku a pozeram na hodinky ze kedy zavola... Isli teraz k mojej babke a potom este idu nakupit tak az vecer budu volat.

mili1
29. říj 2013

Ahojte, bam aj my sme boli prvy rok viac chorľaví ale teraz je to už v pohode ,,,klop klop 😉 tento tyžden som nechala malého doma lebo je nejaký prechladený 😒 trocha soplí, ináč chodíme pravidelne do škôlky a teší sa každý den 🙂
Ale naposledy začal domov nosiť škaredé slova od kamarata, tak to musím buduci tyžden povedať učitelke 😒
Nef my sa začíname snažiť buduci rok, 😉
Bam aj Niky sa stále pýta kedy bude mať sestričku, bračeka nechce lebo mu zoberie hračky 😀 😎

mabe
autor
29. říj 2013

@zuzkat1 ja taky cekala az zavolají, ze usla, ze se rano probudila,...to tak proste je

mabe
autor
29. říj 2013

tak tedka jsme tady mely tchanovce i nase a pekne se domlouvaly, ze se uvidi za chvilicku az se pepina narodi, ze si udelaji poradnej vecirek. 😀 oni se schazi vždycky na narozky, vanoce a tak...no, a dneska odpo tady byly naší, mamka ma zítra narozky moje, tak tchyne ze bydli 10min od nas toho využila a prisly mamce poprat. takze oni uz by chtely pepinu 😀

zuzkat1
29. říj 2013

@mabe ved cochvila sa dockaju🙂
Inak ako si na tom bola s tlakom? Ja som mala v 13tom tyzdni 102/58 a teraz 86/52 je to malo aj to citim.teraz k veceru sa mi mota hlava a klipkaju oci-som uplne hotova.

mabe
autor
29. říj 2013

@zuzkat1 no, to me pripominej 🙂 ja teda mam tedka trosku vyssi tlak. tak si zkus dat colu nebo slabsi kafe vždycky, to bys asi mohla, en?

mabe
autor
29. říj 2013

holky, chtěla jsem anicce koupit od pepiny jako darek kabelku a peněženku detskou a nejak nemuzu nic v hračkářstvích najit a na net je asi pozde trosku. zítra jdu vecer na ten predporodni kurz 1,5hodinovej, tak asi předtím skocim do města a musim něco koupit, uvidíme co najdu v hračkářství. musim vymyslet nejakou jinou alternativu, nejakej napad?

zuzkat1
29. říj 2013

@mabe napad nemam-moja by chcela auto
Ale skus napr taky vak detsky-hani ma krtka a v tom si nosi veci do skolky. Minule som videla jedno dievcatko so slonikom.
Sestricka mi kazala pit kavu denne.
Kedy si citila prve pohyby?

mabe
autor
29. říj 2013

@zuzkat1 u anicky po 20tt a tedka tak 17tt

zuzkat1
29. říj 2013

@mabe ja u hani v 19tt a teraz sa uz neviem dockat...

mabe
autor
29. říj 2013

@zuzkat1 naprosto chápu 😉

zuzkat1
30. říj 2013

Tak takato hrozna noc sa dufam tak skoro nezopakuje. Vobec som nevedela spat. Mala mi chybala to jej spokojne odfukovanie vedla mna.stale som ju hladala...

mabe
autor
30. říj 2013

dobre ranko děvčata, tak ja vytuhla v 23h, ale anicka k nam zase dosla v 3h, tak spanek nic moc, však si dam po obede hodku. dopo budeme doma, budeme vyrábět retez ze zaludu do skolky na zítra a odpo si pro anicku prijde tchyne, ja pujdu do města kouipit konecne nejakej darek od pepci pro anicku a pak na ten predporodni kurz 1,5h. tak dojdu az tak v 21h. jinak včera se pepca zase hodinu mlela, ze sem myslela, ze se prokopne, to ma takovy vecery, ale jinak nic. zítra budu doma celej den sama uz, anicka do skolky a pak k babicce zase do vecera a v patek ko. 🙂
@zuzkat1 materstvi 😉

mabe
autor
30. říj 2013

holky, ja su dneska taak unavena, nic se me nechce. jesteze anicku si bere tchyne po spani. takze ještě hodku, pak obídek, spanek a pak uz bude o ni postarany a ja teda vyrazim do města. včera se tchan divil a rikal: ty jezdis mhdckem? nebojis se, ze ti praskne voda nebo zacnes rodit? tak to mam zustat dalších třeba 14 dni doma nebo co? 😀

mabe
autor
30. říj 2013

děvčata, tak jsem hodne cetla o tom vyvolani pripadnym po cisari a nic moc, pry se to fakt většinou nedela pokud nejde porod, tak CS. takze uvidíme co me reknou na ko v patek a kdyztak dlouhy prochazky, velkej uklid potrebuju,...aby sla pepca sama ven. emoticon

nefertitka
30. říj 2013

Caute, tak sme boli s Niki po pol roku zasa u ocnej, zrak nie je zlepseny:( skulenie ano🙂..a furt ta lekarka rype, ci je niki v poriadku po neurologickej stranke, furt a zakazdym, ked tam prideme, stale to iste dookola, hlavne ze na neurologii nam uz davno povedali, ze je a ze keby teda mala mat nejaky nador alebo cystu, ze uz by sa to DAVNO ukazalo. Uz mi to tam ide na nervy, vzdy tam idem so stresom. Inak nepoculi ste nahodou nieco a tehotenskej zimnici?Mna v noci tak triaslo, kazdu chvilu, zakryta som bola az po usi, dokonca spotena som bola, ale zima ma stale striasala.

ellysa
30. říj 2013

@mabe mne hovorila pôrodná asistentka. že pred pôrodom treba veľa oddychovať, že kým je telo unavené kontrakcie sa nezačnú

mabe
autor
30. říj 2013

@nefertitka ahoj, nekteri dr. si fakt nevidi do huby. 😝 tehotenska zimnice? to jsem teda neslysela

nefertitka
30. říj 2013

@mabe ani ja, len ked ma bezdovodne v noci klepalo kazdu chvilu, tak som tukla do kona a normalne sa tu o niecom takom pise...

ellysa
30. říj 2013

@mabe mne hovorila pôrodná asistentka. že pred pôrodom treba veľa oddychovať, že kým je telo unavené kontrakcie sa nezačnú

nefertitka
30. říj 2013

baby ja mam chut na same nezdrave veci...nechapem, hlavne, ze mi je zle a od lekara mam prikazane jest dietne veci, aby ma nenapinalo, normalne som chytila obrovsku chut na pecene koleno, alebo bocik...

mabe
autor
30. říj 2013

@nefertitka ja jsem taky mela a mivam chute na nezdravy, moc jsem te pepine zdrave nejedla 😀

nefertitka
30. říj 2013

@mabe uz sa mi vari cinska WIFON polievka 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru