Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
26. srp 2009

no a mabe, neviem, ake si mala brusko predtym,ale nejake vypukle uz trosku je 😀 ....

mabe
autor
26. srp 2009

ahoj nefi, ja taky vidim vypouklejsi, ale mozna je to jenom predstava. 😖 🙂

mili1
26. srp 2009

Bambi nas od zaciatku chcel vsetko sledovat ...zo sedacky ma dobry vyhlad a z kocika nie....spekulant 😀 Ak som prisla z nemocnice vazila som 56 ale odvtedy som schudla takze teraz vazim 53 tolko som uz davno nemala..
musim pribrat len neviem ako... 😒 takto to nie je dobre...stale som mala take 55,,,,56..
Mab len tak dalej...brusko pekne.... 😉 mrnus rastie....

mili1
26. srp 2009

Ahojteeee ste tu este?

nefertitka
26. srp 2009

ahoj mili🙂

nefertitka
26. srp 2009

no mabe bude vacsie a vacsie....;)
mili ja mam 57 a cely zivot som mala okolo 48 az 51,preto sa teraz citim blbo

mili1
26. srp 2009

Ahoj ako sa mate?... Nef chcela som sa ta spytat nevypadavali ti vlasy? Lebo mne teray hrozne letia... a neviem ci to suvisi aj s tym kojenim...?

mili1
26. srp 2009

Nef tak to nemas vela...tak akurat....

nefertitka
26. srp 2009

jej mili padali a padaju stale a hrozne,uz som z toho nestastna...furt to zbieram zo zeme a z kefy vzdy oberam chuchvalce...esteze mam tak vela vlasov na hlave;) a inak to byva po porode...kvoli hormonalnej zmene...

mili1
26. srp 2009

Ja som tiez citala...ja mam to rovnake co pises...vsade su moje vlasy a same chuchvalce...mam ich stale redsie..
Uz sa chystam ostrihat lebo pridem o vsetky vlasy... a dalsiu menzes som uz nedostala...prisla prva a nic...
rozpravala som sa s lekarom tak vraj si z toho nemam nic robit ...ty si dostala myslim po 5 mesiacoch nie?

nefertitka
26. srp 2009

no mozno je to na moj vek a vysku dobra vaha,len keby sa to neuskladnovalo v bruchu a v bokoch🙂

nefertitka
26. srp 2009

ja som dostala po 4 mesiacoch a chodili mi ako hodinky presne,ale teraz som akurat dnes dostala a to uz mi par dni meskali,asi sa mi zas dokafre cyklus,ako som to mala aj predtym

nefertitka
26. srp 2009

a malinky hajka?

mili1
26. srp 2009

Mne chodili predtzm na presne na den este aj na noc....
Hej hajka a vas co robi?

nefertitka
26. srp 2009

tiez spinka,len uz som ju bola znova uspavat,nieco ju zobudilo....
a este ho bolieva brusko po papani?

mili1
26. srp 2009

Nef a kolko mas vysku?
Ja pisem na noteboku tak mi to trva... mame nieco s pc...nejde mi to tam pripojit tak mam dost 😒

nefertitka
26. srp 2009

164cm a ty?

mili1
26. srp 2009

Uz ani nie... dlho ho nebolelo potom zasa dva dni a teraz uz tyzden nie...klop klop... uz by to mohlo prestat....
vasa sa ma ako?

mili1
26. srp 2009

Ja 163 tak skoro rovnako... 😀

nefertitka
26. srp 2009

dobre sa ma...vravim objavila caro lozenia,tak teraz je vsade a uz fakt nemozem nikam od nej odist... 😀 ale je zlata...tesim sa,ze spravila pokrok...a uz jej rastie aj druhy zubok...a zacina sa nejak trosku bat niektorych cudzich ludi

nefertitka
26. srp 2009

hej rovnako 😉

mili1
26. srp 2009

A prvy jej kedy zacal rast?musi byt zlata ak lozi.... 😵

mili1
26. srp 2009

Joj dufam ze ani mne sa ten cyklus nedokafre... 😒

nefertitka
26. srp 2009

prvy zobok jej zacal rast tak v polke jula asi....to mala asi 6.5 mesiaca...

nefertitka
26. srp 2009

hej je zlata, hlavne ked zbada nejaky kabel, to sa jej az ocicka zablyskaju a uz trieli🙂 😀

mili1
26. srp 2009

Este sa nacakame... a uz ju nekojis vobec?

nefertitka
26. srp 2009

ked ti maly vydrzi za bdeleho stavu na brusku,tak ho davaj co najviac...tym sa mu spevnuje chrbatik...a pomoze mu to k skoremu lozeniu;)a nosievaj si ho na rukach chrbatikom k sebe a drz mu jednu nozku pokrecenu...vtedy je chrbatik super rovny...

mili1
26. srp 2009

Nef no to musi byt srandaaaa 😀 zlatulinka ...vraj kabel a trieli 😀

nefertitka
26. srp 2009

a este ak mozem poradit,ale to uz asi vies, nikdy ho nedavaj do vzpriameneho sedu,pockaj az sa sam raz posadi...ani nasa este nesedi...
nie uz nekojim, mne sa to mlieko uplne stratilo, ani tabletky na zastavenie laktacie som nakoniec nepotrebovala...je to skoda,ale co uz...tebe ak sa bude dat,koj ako najdlhsie

nefertitka
26. srp 2009

budes moct

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru