Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. pro 2013

baby, boli ma brucho, akoby pri vajecnikoch, krize, a uz som nemala vytok ziaden a teraz mam taky jemny ruzovy, od zakroku su presne 3 tyzdne. Moze to uz byt predpriprava na MS?ci co to ma byt? Na sone bola maternica cista, len nejake krvne zrazeniny tam ostali, zapal videl iba v posve. Tak ja uz neviem.
@bambi7 Niki hrozne kasle, akurát som jej spravila cibulovy sirup, berie Sinecod, ale ten jej akosi zatial nezabera.
@zuzkat1 jej, ani som nevedela, ze aj tam su trhy🙂 super vediet

nefertitka
5. pro 2013

No a dnes idem s kamoskami na trhy, dame punc, sa tesim🙂

ellysa
5. pro 2013

@bambi7 gaggia je to pákový kávovar , ešte poriadny mlynček si musím kúpiť ale ten je drahší ako kávovar pomaly 😀

veronikav31
5. pro 2013

@ellysa Ahoj, děkuji. Hodně mě pomáhá chlap, drží mě nad vodou, říká, že důležité je abych byla zdravotně v pořádku, že se nám jednou mimčo podaří. Jen teď, v době před vánocemi to je těžké, ale musím to nějak zvládnout, když chceme rodinu, musím se vzchopit. Teď jsem trošku na vážkách, chtěla bych se znovu pokusit o těhotenství, teď po MS, ale nevím, mám strach, aby to nedopadlo zase špatně. Začátkem ledna by měli být výsledky genetických testů, tak nevím zda počkat až na ně a pak se snažit. Co myslíš?

zuzkat1
5. pro 2013

@veronikav31 ja som na geneticke testy sla uz tehotna... Ale ja si celkovo zijem svoj zivot a moc nedam na nazor lekarov

ellysa
5. pro 2013

@veronikav31 ja by som asi počkala, teraz si užite kľudné vianoce a v novom roku nové začiatky 😉

mabe
autor
6. pro 2013

ahojte, tak dnesni noc jsem spala jak zabita, nejak jsu nevyspana stejne. pepca sla spat v 21h a v 24,3,6h kojo. o anicce nemluvim, ta sla spat v 20h a vstávala v 7h. 😀 dneska budu sama na holky, teda anicka ve skolce, pak pro ni a manza jde z práce rovnou na basket, takze uspavani bude na me, snad nebudou obe dve mit svou chvilku. 😀 jidlo mam ještě ze včera, tak asi něco zase poklidim a chci si udelat testo na pernicky na zítra.

mabe
autor
6. pro 2013

@nefertitka tak jakej byl punc?

bambi7
6. pro 2013

cafte babulky ako dnes?

domka sa tak tesila na mikulasa a rano mi uz skakala pri posteli 😉

mab aj ja chcem v nedelu robit medovniky ,inak babule neviete niekto dava k nim aj jablko uz ked su teda hotove to cele ci ako?neviete?
dnes ide domka so svokrou na mikulasa bola pozvana do jedneho detskeho centra pozna tam majitela ,ze nech pride tak sa domka tesi

a co mate dnes na plane?

mabe
autor
6. pro 2013

@bambi7 ahoj, no dneska dopo asi budeme doma, dost tam fouka, i když je slunicko. me se teda ani nejak nechce, tedka jsem si umyla hlavu. chci utrit prach a vysat, ale pepca se nejak krouti a nechce spinkat. odpo pro anicku a mozna se stavime cestou ze skolky k tchanovcum na navstevu. manza nedorazi domu, tak at nejsme cely dopo zaprdly doma. 😀 no pry se dava jabko, pokud nemas recept na hnedka mekky perniky.

mabe
autor
6. pro 2013

@bambi7 anicka mela mikulase včera ve skolce a byla uplne hotova z toho a jak doma nasla za oknem potom balicek, tak uplne vyjukana a nadsena, ze ji donesl balicek 😀

nefertitka
6. pro 2013

@mabe tak nakoniec nebol punc ale medovina🙂 a bola vyborna
@bambi7 dva sa jablko, alebo cerstvy chlieb, aby ostali makke, alebo najdi recept na hned makke medovnicky na nete

nefertitka
6. pro 2013

@ellysa ked je mala taka zblaznena do Ponikov, nejdete zajtra do Incheby na Little Pet Shop Show a My Little Pony Show ? My tam pôjdeme, mala sa uz nevie dockat🙂

mabe
autor
6. pro 2013

tak ja si hodila 1,5h spanku s pepcou, tedka obedvam, doufam, ze me nenacapa a nezacne se budit, dokud si to v klidu nesnim. 🙂 no, pak snad stihnu ještě utrit prach a vysat nez pujdu pro anicku. venku je slunicko, ten vitr teda des.

ellysa
6. pro 2013

@nefertitka vidíš som zabudla možno aj ano,tam sa dá aj niečo kupit či nevies?

ellysa
6. pro 2013

nef a to je celý deň? lebo doobeda má oli plavecký

nefertitka
6. pro 2013

@ellysa toto som nasla, tak z toho chapem, ze cely den, ale neviem, ci sa da aj nieco kupit, ale podla mna ano
http://www.incheba.sk/vystavy/dni-vianoc-6500/n...

ellysa
6. pro 2013

@nefertitka myslím, že pôjdeme, tak možno sa stretneme ja pôjdem len s oli , chlapi si urobia iný program asi

zuzkat1
6. pro 2013

My nakoniec nejdeme nikam. Vonku je hnusne a hani mala vcera teplotu. tak nech neochorie.

zuzkat1
6. pro 2013

Ale vcera mala mikiho doma.tatino jej urobil. Tesila sa jemu aj darcekom. Aj mu zaspievala🙂

nefertitka
6. pro 2013

@ellysa oukej🙂

bambi7
6. pro 2013

cafte babule domka sa pred chvilkou vratila ,bol tam mikulas ,anjel,snehulienka tak bola spokojna dostala balicek a potom sa tam este hrala.....
no zajtra idu k nasim pre mikulasa a ja klasika doma ako kazala lekarka aj tak mi je zle ze som rada ze lezim

tak pekny vikend

ellysa
6. pro 2013

@bambi7 idem ti dať tip na darček, oliv som kúpila toto na mikulášqa http://www.mytoys.de/Simba-Filly-Lichtprojektor... a veľmi je to pekné

mabe
autor
7. pro 2013

Ahojte, tak anicka od včera pokaslava. v noci kňučela, ze ji boli v krku. takze dneska budeme doma, chtěla jsem na nakupy,ale stejne nemam poradne vymysleny darky, tak ještě je cas.. 😀 takze cajikovat a hrat si doma, teplotu nastesti nemá, snad to pepca nechytne. budeme pect perniky odpo, venku uplne chumeli, ja pujdu za chvilku nakoupit pesky a ještě do lekarny. jinak domaci pohoda s manzou a detma dneska.
pepca od pulnoci se porad krouti, nemůže se vyprdet a vykadit 😝

mabe
autor
8. pro 2013

ahojte, tak nejak nestiham přes vikend, včera jsme byly doma celej den teda, dneska taky. anicka zakasle tak 1x za pul hodky, takze to není tak strasny, když spi, tak slyslim jak chrci, takze ryma. zítra pokud se to nezhorsi do skolky pujde, me dneska zaclo skrabat v krku a mam ucpanej trosku nos. snad to nic nebude - pepka se zatím drzi, teda aspn to tak vypada. uz jsme s manzou sehrani s dvěma detma 😀 , sama teda ještě nezvladam trosku dve naraz. 😝 😀 odpo prijdou tchanovci a babicka s tetou na navstevu, tak něco musíme pochystat. zítra dopo bych chtěla do města, uviidme jak me bude.

holky, muzu při kojeni normal prasky, nebo jak v tehu prisny zakaz neceho?

ellysa
8. pro 2013

@mabe to isté ako v tehu jedine paralen

ellysa
8. pro 2013

@nefertitka no čo boli ste? my áno, ale teda počasie des, potom mi manžel urobil prekvapko .rezervoval stôl v UFO a 7 chodový obed, a ešte mi kúpil prívesok na pandoru, som od neho nečakala on na také vôbec nie je, vždy si kupujem darčeky sama

nefertitka
8. pro 2013

@ellysa ano boli, od nejake pol jedenástej do jednej...chuda mala nam plakala, ze chcela ist tancovat na podium s Laci Strikeom a uz bolo plno, nestihla to...cela bola nestastna...
teda, ta potesil co?🙂

ellysa
8. pro 2013

@nefertitka my sme vtedy ked bol laci odchádzali sme boli od 10-1 tej tak sme sa obchádzali :D

nefertitka
8. pro 2013

@ellysa no pekne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru