Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
25. pro 2013

@zuzkat1 uz jsem to nasla

zuzkat1
25. pro 2013

@mabe
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
Ja mam z toho horneho radu ten 4ty. Ten kvetinkovy co ma ja kucerava ciernovlaska

tamarar
26. pro 2013

ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate niekto podobnu, alebo rovnaku skusenost a ako to riesite. v 18ke sa i narodil zdravy syn, bez akych kolvek komplikacii. Po 20rokoch sme sa rozhodli, ze by sme predsa len mali dalsie dieta. otehotnela som na prvy krat. ale tehu skoncilo v 12tt MA - plod sa prestal vyvijat v cca 9tt. Po polroku som otehotnela znova. Ale situacia sa zopakovala. Pri beznej kontrole v 13tt lekar zistil, ze cca v 9tt sa plod prestal vyvijat - MA. Ziadne geneticke vady....Povedali mi, ze to bude zrejme tym, ze plod nemal dostatocny prijem krvi. Ze zhustla...ze som si mala od zaciatku tehu pichat nieco na riedenie krvi.....Rada prisla neskoro☹(...Mali ste aj vy 2x po sebe MA s neznamou pricinou a potom dietatko? Co ste podstupili?

mabe
autor
26. pro 2013

tak my za chvilicku jedeme k me babicce na další vanoce, budou tam aji naší a strejda s tetou a bratrancem. bude kacena se zelim. a dneska si dam asi zeli - neodolam. 🙂 snad to pepka zvladne. jinak pepca je strasne hodna, včera prospala celou navstevu a pak spala aji v noci a od včera uz se vic smeje, dneska rano se rechtala ctvrt hodky, krasa 😉

zuzkat1
26. pro 2013

@tamarar ja som mala ma a potom spontanny potrat a teraz som tehu,vsetko ok.nic som nepodstupila,lebo vsetky testy mam super-som zdrava ako ryba.pricina potratov neznama.

tamarar
26. pro 2013

@zuzkat1 a do tretice ste teda skusili? gratulujem ti. urcite to uz bude krasne tehu. a v akom cas.rozm. si to mala, tie 2 neuspesne a teraz? je velmi tazke nebat sa, po takej skusenosti, zvlast, po 2.....ze?

mabe
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzkat1
26. pro 2013

@mabe nepotrebuje🙂ale ja som tiez hanke kupila. Max nevyuzite.

zuzkat1
26. pro 2013

@tamarar dcerka je januar 2010. MA september 2011 a spontanny potrat 2013 januar. Otehotnela som teraz v july.

zuzkat1
26. pro 2013

@tamarar este k tomu ci som sa bala.hej ale nie tak hrozne ako po 1MA. K dr som isla az v 9 tyzdni.

mili1
26. pro 2013

Ahojte, prišla som Vám zaželať Krásne prežitie Vianočných sviatkov. Bam, Elly, Mab, Nef ako sa máte? Čo máte nové? Nef ja som robila tvoj Baileys a ked ho stále robím spomeniem si na Teba 😉

nefertitka
26. pro 2013

@mili1 🙂

baby ja mam prvu MS po zakroku, ale je to cele take hnede, zianda cerstva krv, je to normal podla vas?

mabe
autor
26. pro 2013

ahojte, tak my byly cely odpo pryc, holky uz spi, pepca toho moc dneska nenaspala, neslo ji to. jinak dneska uz se rano na me smala dlouho aji přes den, uz to zacina, je to krasny a jakoby chce povídat... 🙂 zítra zadna navsteva, mame volno, premyslim, jestli nepujdeme na nakupy - myslite, ze slevy budou po silvestru ještě vetsi?
@nefertitka urcite se to ještě rozjede, ne?

mabe
autor
26. pro 2013

@mili1 mame se vyborne, uz jsme komplet a je to moc fajn. 🙂

nefertitka
26. pro 2013

@mabe no ja dufam, lebo takto to nemavam, rano som dostala, 5 dni ma bolelo brucho a nic a dnes cely den hnede a brucho neboli, mna to bolieva az v 1. den MS...no neva, hlavne, ze nieco uz prislo
A ako vase choroby?

Nikolka ma pozajtra 5 rokov, tak chystame oslavu, jubilantka nasa;)

ellysa
26. pro 2013

čaute babule, tak ako ste prežili sviatky, nám sa už skončili tato zajtra v prácí, dokonca aj dnes musel odbehnúť 😠 ,ja ráno letím k doktrovi s obomi, Oliv sa druhý deň dusí kašľom, sople a malý sople a už týždeň očko zapálené, tak už bude musieť ísť na ATB ☹ , na víkend ideme k rodičom, a Oli chce ostať na prázdninky tak nech má lieky

ellysa
26. pro 2013

@nefertitka no aspoň že niečo bolo, hádam to už o mesiac bude dobre, ja inak ešte od pôrodu nemám, ale tak Wili sa aj stále cecká statočne

zuzkat1
26. pro 2013

@mabe preco ti zmazali ten prispevok?...nechapem
@nefertitka neviem podla mna ok...ja som mavala tak ze hned krv a po MA aj 3-4dni spinenie a potom normalnemenzes...kazde tehu meni tvoj organizmus...teraz to moze byt inak nez byvalo...

nefertitka
27. pro 2013

Ahojte....
tak sa to uz spustilo normalne, asi sa mi najpv spustala nejaka ta zastarala krv, aj zrazeniny tam boli este nejake, to mi aj vravel dr. na sone naposledy...tak sa to menzesom aspon precisti teraz.
@ellysa no chudata male, nech su co najskôr fit...
@zuzkat1 ved to, to mas pravdu, vzdy sa mi na tom nieco zmenilo po potrate...tak som zvedava ako mi to bude chodit teraz a v akej intenzite.

Nase vianoce boli v poho, nastastie vsetci zdravi, Niki zaujal iba Twilight Sparkle, vsetko ostatne je odlozene bokom 😝 no a zajtra dostane skrecka, tak som zvedava, ci sa bude tesit

ellysa
27. pro 2013

@nefertitka vdaka u nas psychiatria olivia non stop kasle grcia hlieny a maly na mne zaveseny a vkuse reve.samozrejme muz v robote.a este k doktorovi ideme na pol dvanastu ked maly chodi spat.takze ak tam este budeme hodinu cakat sa zblazni.si ani neviem predstavit ako vyzleciem oli ked on tam bude vrestat a vesat sa na mna

nefertitka
27. pro 2013

@ellysa no nezavidim:(

nefertitka
27. pro 2013

naj darcek🙂

ellysa
27. pro 2013

@nefertitka u nas naj zamok pre koniky dostala ten svadobny a potom este k tomu sa da pripojit jeden len nwviem ako sa vola.a oli ma penicilin zapalene hrdlo aj usi wiliam zasa oci.chvalabohu bol dobry ale aj tak som vystavens.akurat pijem kavu tak ako keby som zivotabudic liala

ellysa
27. pro 2013

@nefertitka a čo tá twilight robí? aby som vedela ak by som niekedy chcela kúpiť :D

mabe
autor
27. pro 2013

@nefertitka bezvadny, ze se to uz spustilo. 😉

zuzkat1
27. pro 2013

@ellysa tak skore uzdravenie zelam.

Nasa dostala ten domcek pre babiky s prislusenstvom.a barbie s autom,auta z cars,knihy,kocky atd... A TOP darcek: autodraha😀

zuzkat1
27. pro 2013

@nefertitka super.vidis telo sa meni...
U nas by taky darcek nemal uspech😅

ellysa
27. pro 2013

@zuzkat1 pekne 🙂 tak hanka je autíčková? wili dostal tiež jedno ale preňho je najlepšia hračka krabica, aj teraz sa váľa v krabiciach z vianoc, ešte sme ich nevyhodili lebo sú plné koše

ellysa
27. pro 2013

ja už rozmýšľam čo mu na prvý rôčik -už len presne mesiac. ale netušííííííííííím, hračiek máme milión

zuzkat1
27. pro 2013

@ellysa presne...auto je uplne naj hracka🙂 tiez neviem co hanke na narodky..bude mat 17ho. A ked sa ninka narodi budem v koncoch... Vsetko mame... Kopec hraciek...aj saty ma po hanke... tak bude tazke kupovat jej darceky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru