Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. led 2014

holky, premyslim, jestli zacnu chodit s pepcou na to cviceni. zacina to v unoru, je to vekova skupina rijen, listopad 2013, takze budou deti na tom stejne, tak to bude velkej prinos akorát se peníze nevraceji 😝 s téma nachalzenima a nemocema, co anicka donese domu..zase bych chtěla s ni chodit i s anickou jsem chodila..

bambi7
9. led 2014

elly to auticko je krasne,inak aj domka nechcela byt v kociku je to narocne to chapem ta ani spat nechcela 😉 ale teraz je zasa uzasna ,ma rada ked som s nou to je jasne ale hlavne aby som jej hovorila pismenka a ona ich pise to stale dokola ,aj na vianocne priania pisala vesele vianoce a aka bola rada ze sama ja s mm sme sa iba podpisali no usetrila robotu maminke 😉

mabuska dakujem moc ,akurat sme s mojou lekarkou hovorili ze ked si niekto precita moju spravu ze 5krat tehotna a nedocita dalej tak si mysli ze aka pocetna rodina 😉

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 no, me praveze prekvapila porodni asistentka, když jsem vypisovala chorobopis, ze je to moje 5. tehotenstvi. ja si to vůbec neuvědomila. 😝 🙂

bambi7
9. led 2014

ja chodim s domkou na tu tanecnu ale tam je 8 deti uz tam bola chora takze asi od tych deti pobrala co mohla a uz klop klop nebola dlho z tanecnej chora,a kedze ja mam teraz zakaz moc behat jedine mi dovolila tu tanecnu a to ju cakam mimo mamiciek s kamoskou tak sa da a potom pride po nas tato

ale od septembra ju dam na anglictinu uz som zistovala

bambi7
9. led 2014

tie choroby to je katastrofa ja uvidim co povie domke imunologicka ideme tusim 22.1 na krv po roku tak co povie

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 anicka chodi od pondělka do tanecni rytmiky 🙂 nejdriv tam nechtěla jit, pry tam bude sedet a po první pisnicce se pridala a uz jela, byla aji lepsi nez ti co tam chodi od zari 🙂 . to ji zatím staci, pristi rok uvidíme co bude dal.
asi se tam prihlasim, kdyztak to propadne, peníze nejsou všechno.laka me,ze tam je fyzioterapeutka a stejne stary deti, takze vyvojove budeme hlidani a spravny cviky ...

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 jak anicka byla dvakrát nemocna, ze byla přes tyden doma, jinak ryma sem tam, takze si mylsm ze na začátek skolky dobry

ellysa
9. led 2014

práve som wiliho naučila dôležitú vec vyplazovať jazyk 😀

bambi7
9. led 2014

domka ta tiez zboznuje tanecnu chodime tam od septembra a super, este tu anglictinu jej dam stale opakuje slovicka tak nech ide deti ma rada tam problem nie je je ukecana az moc 🙂

bambi7
9. led 2014

u nas skolka vobec detska aj imunologicka ze nie tak ma kruzky ked sa neda tak sa neda 😉 ta tam vydrzala 3 dni a chora tzyden a stale dookola tolko liekov pobrala za mesiac ze hrozne,lekarka hned ze toto nie
ja to neriesim deti ma dost na kruzkoch este do dielniciek chodi pondelok ,stredu ta tanecna

elly to musi vediet 😉 podarene

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 tak do je u domky blby, ale snad to do budoucna bude lepsi, hlavne ze ji krouzky staci 😉

bambi7
9. led 2014

elly inak ze uz bude mat rok ako to leti

bambi7
9. led 2014

mabus staci 4krat do tyzdna ich ma 😉

mabe
autor
9. led 2014

@bambi7 no, tak to je dost 😉

bambi7
9. led 2014

babulky idem za domkou tak sa zatial majte krasne

nefertitka
9. led 2014

baby, tak my to do aprila este skusime...posledny raz...potom koniec, ak by som neotehotnela, alebo potratila. Drzte palce, bojim sa hrozne, ale je to silnejsie ako ja.
A co si myslite? 14.11.2013 som mala kyretaz, potom po 6 tyzdnoch menzes, pockam este na jeden a potom vo februari by sme uz sli na to. Myslite, ze to uz bude v pohode? Tento mesiac este asi nie,ked som mala iba jednu MS, ze?

nefertitka
9. led 2014

nechcem to uz dlhsie skusat, ani ja ani manzel, toho som ledva prehovorila zas teraz a uz to potom nebudeme fakt silit, keby to nevyslo, ideme na nejaku dlhu dovcu letnu, aspon 15 dnovu a potom si hladam pracu

mabe
autor
9. led 2014

@nefertitka budu moc moc drzet palce, at to vyjde a je to všechno ok. 😉 myslim ze ta pauza je v pohode dve MS. urcite to musí byt tezky, ja jsem premyslela, jestli bych do toho ještě sla. s ohledem na porod ne, ale kdybych ho vynechala, tak taky asi uz ne, cely tehu se bat, jenom lezet v pripade,..ale uz mam za sebou 5 tehotenstvi, takze fakt je toho dost uz. drzim moc moc silu a nervy a verim v dobrej konec. 😉

nefertitka
9. led 2014

@mabe no mi hovor, ja sa bojim velmi, aj tehu aj porodu, ja som ho mala tiez strasny, ale tak akosi vnutorne citim, ze este chcem skusit, ja mam 5 tehu za sebou, toto bude ak bude sieste. Budem sa bat omnoho viac ako doteraz. Bojim sa aj iných veci, lebo som nakukla do vselijakych tem tu na Konikovi a co sa deje niekedy, ze zomrie dieta po porode, alebo pocas tehotenstva vo vyssom stadiu uz v brusku a tak...bude to jeden velky stres, ale budem sa snazit sa nad to povzniest. Preto aj len tri mesiace to iba skusime, lebo zit tym do neviem kedy nechcem, a ani sa na to upinat. Necham to na osud a na vyssiu moc. Ak to ma byt, tak to bude, ak nie, tak nie. Bola som najprv presvedcena na milion percent, hned po potrate tomto, ze uz ani za svet, ale nieco sa vo mne zlomilo. tak uvidim, co mi osud prinesie

ellysa
9. led 2014

@nefertitka ono človek asi nikde neprestane dúfať a snažiť sa, aj keď si povie že už nie, mám kamarátku, chúďa 6 x potrat z toho 3x vo vyššom štádiu a potom bum dve zdravé dievčatká za sebou, zázraky sa dejú

mabe
autor
9. led 2014

@nefertitka aha, tak mas presne stejnej počet tehu jako ja. nezbyva nez verit, pokud mas silu a chces mit ještě jedno dite. je to ale strasne tezky.

nefertitka
9. led 2014

@ellysa tak dufam, ze ten zazrak sa stane uz aj mne...
@mabe silu mam a velku teraz, len horsie to bude ak otehotniem 😝 ...ak nie, tak neviem, ako to budem znasat, ale budem sa snazit na to nemysliet a nejak sa stotoznit s tym, ze mam iba Nikolku a budem sa snazit zit si zivot takym stylom, ako ma to bavi, cize viac cestovat napríklad...viac sa venovat sebe a tak...myslim tym ucit sa jazyky a tak...no uvidíme, ale kiezby to chcelo vyjst
Citala som, ze zena po potrate je viac nachylna na otehotnenie, tak dufam🙂

nefertitka
9. led 2014

ja uz by som aj tento mesiac skusala, ale radsej pockame este jeden

mabe
autor
9. led 2014

@nefertitka ja jsem taky jedináček a nijak jsem netrpěla. uvidíš, mas nikcu, tak je to o něco "jednodussi"

nefertitka
9. led 2014

@ellysa este som zabudla napisat, ze ja aj Nikolku beriem ako zazrak...neverila som, ze vôbec to jedno dieta budem mat...ze som ja aj ona vsetky tie problemy v tehu vydrzala

nefertitka
9. led 2014

@mabe ved prave, aspon ze mam ju a som rada, ze pises, ze si tym nijak netrpela;)

bambi7
9. led 2014

cafte babule
nef uplne chapem ,ze to chces skusit aj mne vela ludi povedalo ze by do zoho uz nesli ,len inym sa to povie lahsie sama vies co citis a co chces
ja som si tiez povedala ze pri domke to nebolo lahk lezat celych 9 mes od 30 t sa otvaram co mi nedrzi uz krcok od kyretazi a lezat stale ale som rada za domku a stalo to za vsetko ako tebe za niky
tiez mam strach a na zaciatku tehu ani nehovorim co bude a tak ved to pozname asi vsetky co zasa bude na sone a tak ale ked vidim domku aka je uzasna tak sa inak neda len mysliet pozitivne a ja zasadne necitam diskusie ziadne 😉 naco zbytocne stresy
a verim ze uz to vyjde moc drzim palce
ty si mala tu smolu ze si hned ochorela co mala podonasala skolky ,a este aj to ucho bolo toho dako moc ale teraz to vyjde musiiiiiiiii

nefertitka
9. led 2014

@bambi7 ved to bola ta smola asi tento krat, inak by mozno slo vsetko ako ma...ach no co uz narobim. Uz som mohla byt v 21tt...stve ma to stale, ale musim na to zabudnut, preniest sa cez to, ine mi neostava

bambi7
9. led 2014

mne aj lekarka povedala ze do 11t minimalne von koli chorobam ,aj ked sa to daked neda ale aspon sa pokusit ,ale ak by som bola tehu vtedy co bola domka v skolke tak som chora hned to bola aj ona stale doma chora
a viem ze je to tazke ale musis mysliet dopredu a hlavne pozitivne tentokrat to vyjde

bambi7
9. led 2014

a co robi niky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru