Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
21. led 2014

cafte babule

no ja tiez navarit, trochu som upratala

zajtra ide domka na odber krvi na imunologiu tak uvidime ake budu vysledky,

elly skore uzdravenie ,
domka bola pred 10 dnami chora tak snad vydrzi teraz ,zevraj je zasa daka chripka

no ale ma sa ochladit mozno este aj sneh bude ,co uz by ani nemusel pre mna kedze nemozem ist poriadne von a ja by som sa posankovala 😀 no o rok ked bude sneh to dobehneme 😉

mabe
autor
21. led 2014

moje holky 🙂

mabe
autor
21. led 2014

@bambi7 ahoj, myslis, ze bude snih? no doufam, jako 3C a dest není idealni

mabe
autor
21. led 2014

@bambi7 ja se tedka trapim trosku s téma myma hemeroidama. mam 4 vevnitř a 2 venku. tak me dr. vevnitř skrti gumickama postupne a venkovni pak musí vyříznout. a pry mam krecovy zily v děloze, tim namahavym porodem. mělo by se to spravit samo a pokud me to nedela potize, neboli a tak...tak se to neresi.

zuzkat1
21. led 2014

Ahojte. Ja uz druhy tyzden fungujem tak ze rano mame o 6tej utekame do skolky,cestou domov nakupim a doma som o 9tej...varit,pratat atd...a podla toho ci tam mala chce alebo nechce spat idem pre nu...Takze bud o 11tej alebo o 14tej idem z domu. Ja som radsej ked tam nespi... Tento tyzden bude pohoda...min.piatok som robila tortu.a v sobotu pastetu,puncove rezy a slane pecivo na nedelu-bola oslava.tak som toho mala dost...
Dnes ma svokra narodky-ale to ide mimo nas. Poslem darcek po manzelovi.

mabe
autor
21. led 2014

@zuzkat1 tak to mas teda po ranu fofry 😝 😀

zuzkat1
21. led 2014

@mabe
@bambi7 no ja dufam ze sneh nebude...Ved ma byt nad 0st. Ja uz ratam dni do jari... Toto je taka idealna zima.

zuzkat1
21. led 2014

@mabe
Ale da sa to,len malu zobudit da zabrat🙂 ona inak vstava o 7mej

bambi7
21. led 2014

co som pozerala pocasie tak cez vikend ma bt v noci = 10ale to ich pocasie ......ja tiez uz nechcem sneh kedze nemozem ist von ale o rok kludne 😉

bambi7
21. led 2014

no mas toho teraz dost , a aka bola oslava a dodatocne vsetko naj 😉

mabe
autor
21. led 2014

ja bych chtěla snih pro anicku 🙂

bambi7
21. led 2014

aj ja pre domku ale o rok 😀

bambi7
21. led 2014

babule idem varit tak cafte zatiallll

zuzkat1
21. led 2014

@bambi7 len taka komorna. Na piatok som jej piekla muffiny do skolky+brala dzusy a slane tak tam mala oslavu s detmi a v piatok len my 3ja... V nedelu dosla moja mama a babka.. (otec ochorel tak nemohol) a tak sme boli 4. Manzel je furt prec,uci sa na skusky..

mabe
autor
21. led 2014

Ahojte, tak obe dve v postelích, manza na basketu. jsu zvedava, kdy usnou. 🙂 tak jsem pepku prihlasila do cviceni a nevim, kdy mam zacit chodit, jestli uz tedka v unoru nebo v breznu, to zase bude vetsi... 😖

mabe
autor
22. led 2014

ahojte, tak ja vstávala az tedka. no byly jsme s pepcou vzhuru v 7h s anickou, ale pak jsme si sly zase lehnout v 8h a nejak se me nechtělo vstavat. byla jsem vzhuru v 9h, ale nikam jsem nespechala, tak jsem ještě usla. tedka si dam nejaky jidlo a po obede pojedu k babicce, je tam i mamka a pak pro anicku do skolky rovnou.
to je materska, co? 🙂

mabe
autor
22. led 2014

to je materska, co? 🙂 fakt si to s tou naší druhou prckou uzivam. s anickou to takovy nebylo.

nefertitka
22. led 2014

@mabe teda podla mna sa velmi na seba podobaju...🙂

ste sa bavili o snehu, ja by som prijala...kvôli Nikolke...tak dufam,ze nasnezi

a ked nie, tak o tyzden ideme do Tatier, tak dufam,z e aspon tam bude;)

bambi7
22. led 2014

cafte tak domka bola na odberoch brali jej 3 skumavky a ani nemukla laska moja 😉

mab aj ja sa tesim na mimco,ale ja som si to uzivala aj pri domke 😉 a je to tak doteraz 😉

nef ja sneh nechcemmmmm,o rok ano 😉
no dnes ideme na tanecnu ,domka sa uz nevie dockat

mabe
autor
22. led 2014

jako s anickou me bylo taky fajn, nerikam ze ne, ale pepca je vic pohodova, zatím

nefertitka
22. led 2014

@bambi7 tak mi to neschvalili tu rodicovsku:(
krava imunologicka tam hovadiny popisala...
obvodna sama vravela, ze nema imunitu v poriadku...neviem, ci sa da odvolat

mabe
autor
22. led 2014

@nefertitka a co tedka teda muzes delat? muset se vrátit do práce?

nefertitka
22. led 2014

@mabe no nie ze vratit, ale hladat si novu;( a to nie je take lahke

mabe
autor
22. led 2014

@nefertitka hmm, tak to vůbec lehky nebude 😝

mabe
autor
23. led 2014

dobre ranko, tak jsem si rikala, ze bych si zase pospala s pepkou, ona uz spi v postýlce, ale nemuzu. dole v prizemi delaji vstupni dveře a je tady randal, jak se to nese tim panelem. 😀 takze pujdu do města asi dřív nez v poledne a pak zajedu za babickou a mamkou, tam si mozna dachnu a pak pro anicku do skolky rovnou. pujdu vrátit ty boty, co jsem koupila na netu od bati, koupit si karimatku s obalem na dnesni power yogu - snad to klapne a ja pujdu 😀 a podivat se na zaclony a anicce nausnicky k narozkam chci koupit. 🙂

bambi7
23. led 2014

cafte babule

ja dnes oddych ,upratane mam este spravim palacinky a mam polievocku 😉

nef a co tam popisala nevies? ja by som sla na urad a opytala sa co robit a odvolala sa, a detska tam dala ze nechodi do skolky? inak nechapem a vysledky z odberov tam mala? ved to by malo stacit ak ich tam mala domke aj na zaklade toho to bolo potvrdene ved tam je to jasne ze ma dieta zlu imunitu ak ma vysledky zle...
a hlavne treba druhu imunologicku

ako sa ochladilo uz vcera ked sme sli na tanecnu aka uz zima
co varite a mate dnes na plane?

bambi7
23. led 2014

elly a ako je oliv? snad uz lepsie

mabe
autor
23. led 2014

@bambi7 ahoj, ja co mam v planu? mrkni nahoru nad tebou 🙂

bambi7
23. led 2014

ahod mabus citala som 😉 tak mate program,a co dnes varis?

mabe
autor
23. led 2014

@bambi7 ja nevarim nic, jdu do toho města za chvilku, tak si asi něco koupim tam, pak k te babicce a rovnou pro naicku do skolky a pak udelam asi bramborovej gulas na veceri. ja si to dam zítra k obedu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru