Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
14. čer 2009

a babulky mame uz nausnickyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prdecek
14. čer 2009

no a co tedy dělali když byli všechny výsledky v pořádku???

prdecek
14. čer 2009

a jak dlouho trvají výsledky a platí se za tyto vyšetření něco?

bambi7
14. čer 2009

uzavreli to ze sme mali smolu....ja som bola v oboch pripadoch chora .....no smola

zalezi na tom co genetika trva 6tyzd,hematologia od 2T ....ostatne je do tyzdna....je dobre to mat aspon podla mna my sme sa snazit nechceli pokial sme nevedeli vysledky pre istotu....

moj je vonku s malou a ja idem vysavat ale este sa napapam 😉 no kde ste dnes....?

sarlotta
14. čer 2009

iviss, je mi to strašně líto, sluníčko.... neumím Ti pomoct, ale určitě na koníkovi najdeš nějakou dušičku, která Ti poradí. Bohužel i takové věci se dějí a Ty jsi silná holka a zvládneš to. Máš doma krásného syna, bude Ti velkou oporou. Máš pravdu, že zamlklé těhu je hrozný, ale tohle je naprosto šílené. Ale musíš to brát tak, že děťátko by bylo postižené, muselo by projít operacemi a bolestmi. Ono ví, že ho moc miluješ a navždycky budeš.
Určitě nejsou při vyvolaném porodu bolesti tak strašné jak se bojíš, porod bude kratší než normální a bolesti častější, protože je budou řídit léky. Spíš jde o tu psychickou stránku, musíš se s miminkem rozloučit a odpustit si, protože Ty za to nemůžeš. Je to ,,blbá" náhoda. Budeš mít další děti, naprosto zdravé a krásné. Přeji moc sil a posílám malé pohlazení, i když vím, že je to hodně málo ☹

sarlotta
14. čer 2009

bambi...my byli na genet testech na karyotyp a na trombofilní mutace...ptala jsem se jestli si můžu nechat udělat ještě neco z krve a doktoři říkali, že ne. 😠 Na listeriozu, boreliozu,toxo apod mi dělali hned v nemocnici po obou revizích a to bylo ok.
Ta endokrinologie je štítná žláza ? a ještě něco ?

Prdecek neplatí se nic. max 30kč jako za vyšetření.

farmarska
14. čer 2009

iviss: zaskoč k nám do tématka zamlklinek, tam některá z holek taky už rodila po 20tt 😔 ať už z jakéhokoli důvodu ☹ určitě ti tam poradí a poví co a jak 😖 já porodila mrtvého mimíska v 13tt, takže nemůžu moc pomoci. 😢 Jen ti posílám moc moc moc síly! drž se kočko!!

prdecek
15. čer 2009

ahojky a dobré ránko.

prdecek
15. čer 2009

iviss: hodně sil!

mabe
autor
15. čer 2009

Dobre ranko devcata,

tak vcera jsem dosli v 6h rano. 😝 Uz jsu na takovy paradicky stara. Celej den jsem vcera prolezela a jeste dneska me neni vubec dobre. Ach jo.

JInak test v sobotu negativni, ale to jsem cekala, takze jsem zklamana nebyla. Tento mesic se do toho poradne dame. 🙂

nefertitka
15. čer 2009

ahojte🙂
dajte sa do toho poriadne;)))

mabe
autor
15. čer 2009

Ahoj nef, to vis, ze se do toho dame poradne. Dneska kun nejak blbne. Tedka se najim a na chvilku jeste natahnu. Jinak dneska udelam veceri manzovi za ten vcerejsek. V podbrisku me zacina pichat, tak uz se asi rozjizdi MS.

casia
15. čer 2009

Ahoj vsem, ja se hlasim po delsi dobe, trochu nam zlobil net a taky jsem moooc pracovala, prdecku, v minulosti jsme si psali, jestli pamatujes, je mi moc lito, ze uz to mas za sebou 2x jako ja, tak priste to bude snad ok, iviss: nemam slov, bud silna a ver, ze bude lepe 😉 😉 😉
U me je nove to, ze mame vysledky genetiky a jsou uplne na jednicku a imunologie v podstate taky, vsechno je tak nejak v norme a kdyz ne, tak jen malinko, vypada to, ze mam imunitu trochu narusenou, takze ten wobenzym a proste vylepsit zdravi, abych zase nemala na zacatku ty chripky, to vypada, ze bude ten duvod, mam casto anginy a tak, tak snad to bude dobre, my se ted nesnazime, ale ani se nechranime, cekam na tu ms po revizi, 1. byla slaba, po vyvolavacce nic, tak snad ted v terminu druhem uz to bude ok, jinak nevim, pak pujdu na gyn a sono a uvidime, jinak se citim dobre, jeste dam tu hematolku, kultivacni ster z hrdla a urologii.... pak ty zoonozy a tim koncime, uvidime jak to pujde dal, kdyz nepujde, jdu na podzim zatukat do nejakeho caru...beru to tak, ze kdyz je genetika v poradku, mame vajicka a spermie, tak miminko bude 😀

bambi7
15. čer 2009

cafte babulky tak mame nove mliecko nutrilon confort je proti kolikam a zapche....musim si zaklopat spi aspon lepsie v noci ale cez den to je hroza .......lekarka nam povedala ze jej mam davat to mlieko po 2,5h ale ona na vypit 120 a da si 80 a potom za hodinu je hladna a ze nemam dat este mlieko ze to potom nema este stravene....a ze ju mam oblbnut cajom alebo vodou ale ona si da a vypluje to uz musi byt aby si dala 😒 a potom place aj hodinu kym nedostane to svoje mlieko......

no a tie ocka ma zo spanku uplne cervene ze by aj spala ale cez den nie a ni zaspat dnes nechcela ani vonku,,,,,

a vy akooo?

sarlotta
15. čer 2009

bambi, já bych dávala mlíčko jak si prcek řekne...předpokládám, že teda nekojíš...ale já jsem kojila i 15x denně a vydrželo nám to do 2,5r. Takže i nutrilon bych dávala dle dítka. čaj nebo voda je blbost pro 6ti týdenní dítko. Raději pochovat, dát do šátku, povozit v kočárku...nebo jinak odvést pozornost a prodloužit interval mezi jídlem...
Tak malé dítě se sáním i uklidňuje a ubezpečuje o pozornosti matky..nejde jen o jídlo. Navíc to může být růstový spurt kolem 6týdne by mohl být první a pak kolem 4měsíce bývá druhý. žádné nervíky🙂 máš zdravé dítko dožadující se pozornosti ..jinak než pláčem to říct neumí a na Tvoje hormony to funguje skvěle🙂))) ne ? tak to příroda chtěla.

sarlotta
15. čer 2009

casia blahopřeju k dobrým výsledkům 😉 to je báječné 😉

mili1
15. čer 2009

Ahojte babulky, tak my sme dnes boli u lekara s malym tak pekne pribral o 600g, tak mam len kojit a nic nedavat , super, ale vecer bol velmi zly a bolelo ho brusko, doteraz sa to dalo ale ak zacal plakat a nie a nie prestat tak mi bolo luto 😒
bambi vasu od kedy zacalo boliet brusko? co ste jej davali?
Myslim ze u nas to zacina ☹ a a nedavno som hovorila mojmu ze ako dobre ze ho brusko neboli

sarlotta
15. čer 2009

mili jestli můžu 🙂poradit... jsou kapky sab simplex, po kojení dítko příliš nenatřípat, v žaludku se z mléka tvoří pěna, která tlačí. Během kojení nechej dítko i 3x odříhnout a pak dokoj- to se mi osvědčilo 😉
Pomáhá koupání v kýblíku a při každém přebalení krčit nožky na bříško. Je to normální a běžné, přejde to kolem 4měs, kdy se děti naučí sami otáčet.

prdecek
16. čer 2009

ahojky,

casia pamatuji si Tě, já byla taky teď na začátku těhu nachlazená, myslíš, že to má vliv?

casia
16. čer 2009

holky, dekuji...prdecku, pry muze a nemusi, znas to, lekari to tak rikaji, ne ale jen nachlazeni, me bylo vazne ouvej, spis teplota a tak...

nefertitka
16. čer 2009

ahojte....bam,tiez si myslim,ze davat vodu alebo caj tak malinkemu babatku je blbost....ked bude trosku vacsia tak ok,ale teraz je to zbytocne...myslim,ze jedine ten feniklovy cajik jej mozes davat,aby si ulavila od tych krcov po papani....a inak co sa tyka vody Lucky prevarenej,to nam radila dat len za dve lyzicky pred papanim mliecka,ze sa jej tym precistia crievka a nebude mat az take bolesti potom...a tak isto zaberala polka paralenu 500 do zadocku kazdych 6 hodin...nezvijalo ju az tak..tak sme jej to pri kazdom druhom papani dali,plus tie dve lyzicky vody, plus este espumisan L do mliecka a pomaha este aj si ju drzat aspon 15 min vo zvislej polohe po dopapani...
inak my sme tiez mali take obdobie ze by stale len papala mliecko,troska vypila a po pol hodke by chcela zas,tak sme jej dali a ked zas chcela,zas sme jej dali a tak stale dokola ,az nam zacala prudok vrackat...potom nam dr. povedala,ze mame davat po dopapani 2 hodiny pauzu...sme ju vraj prekrmovali...nedostavala signal do mozgu,ze uz je syta,tak by stale papala...a s tym pocitom,ze chce nieco cuckat, ono naozaj babo pri tom citi bezpecie...davajte vtedy cumlik, ak mas dojem,ze uz spapala dost...
nam lekarka vtedy vravela,ze tie 2 hodiny ju mam nejak zabavat,ale to sa nedalo,ona proste vrestasla ako sirena,pokym som jej zas nedala mliecko...mali sme aj dni,ked mi plakala cele dni vkuse...uf....esteze to uz mame za sebou...nerada na to spominam...

nefertitka
16. čer 2009

a inak som celkom nepochopila,preco ju mate oblbovat cajikom alebo vodou medzi tym papanim....ved to ju tak isto naplni ako to mliecko predsa

mabe
autor
16. čer 2009

Ahoj holky, nejak sem se vcera semka pak uz nemohla dostat. Tak vecer se MS rozjela paradne. Takze tedka mam konecne svou snad 'posledni' MS a pristi mesic na to poradne vlitnem. 😉 Tedka v patek jedeme na tyden na chaloupku do Jeseniku, takze si nazkousime snazenicko. 🙂 Jinak u me nic noveho. Porad neco mam, tak se tesim az vypnu na chaloupce.

Dneska jdem k architektovi - konecne, tak snad se to nekam pohne. 🙂

nefertitka
16. čer 2009

ahoj mab...minule som ti neodpisala, nejak to tu blblo...

mabe
autor
16. čer 2009

AHoj nef, ja vim, nejak to nefungovalo. 😒

nefertitka
16. čer 2009

takze idete na to 😀

mabe
autor
16. čer 2009

Presne tak. My uz sme nechali tomu volnej prubeh tento mesic. Ale moc jsme tomu nedali. Takze ted se do toho pustime poradne. 🙂

nefertitka
16. čer 2009

tak budem drzat palce;)

mabe
autor
16. čer 2009

Diky nef, doufam, ze to tentokrat vyjde. Vim, ze nemuzu byt hrr. Ale kdyz uz je to rok, tak bych uz to mohlo vyjit. Akorat tedka porad v televizi davaji, jak ti lidi potraceji. To je ordinace, Ulice, to je fakt hruza.

allinka79
16. čer 2009

baby, povedzte mi prsoim, ze nie kazde krvacanie znamena potrat... zacala som krvacat, nepaci sa mi to... utekam o chvilu k lekarovi uvidime co mi povie...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru