Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
25. únor 2014

dakujem mabuska jaj som stastna ako blcha a moj tiez 😉 ale hlavne nech je zdrava babulka nasa
meno tamarka

bambi7
25. únor 2014

domka sa tesi velmi ze to bude sestricka ta stale mami a ze to bude dievcatko ? tak sa tesi 😉

bambi7
25. únor 2014

ja dnes ani nezaspim 🙂
nas tato ze sa tesi ze bude mat babule a kupi brokovnicu 😎

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 jee, krasny jmeno 🙂 uz je to takovy zase jinaci ten vztah k prckovi v brisku, ze? ja to tam aspoň mela, když jsem vedela, ze to bude holcicka, tak uz je to takovy zase vic osobnejsi 😀

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 manza rikal, jejda to bude penez za vlozky, sminky.. 😀 😀 😀 😀 je moc stastnej, hlavne ze jsme zdravi 😀

bambi7
25. únor 2014

moj chcel velmi este jednu babu ale keby bol chlapcek berieme aj jeho samozrejme hlavne ze je babo ok ale som rada ze je to dievcatko 😉

bambi7
25. únor 2014

hej je to ine domka pride a povie ahoj tamarka je to take zlate 😉

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 jasnacka, holka je bonus 🙂 to my jsme chtely kluka, ale bereme i pepcu 😀

bambi7
25. únor 2014

mabus tak tretie 😉

mabe
autor
25. únor 2014

@bambi7 to říká manza taky, ale ja uz nechci. myslim, ze dve staci bohate. před anickou dva potraty, pak anicka, pak ještě jeden, pak pepka. anicka KP, takze cisar, tento druhej porod taky nic moc, pak ty komplikace, proste nechci nic pokouset. mozna je to sobecky, ale proste nechci...chci si užívat holek

bambi7
25. únor 2014

no idem kuki tv tak cafte babulky moje dobruuu noc

bambi7
25. únor 2014

jasne to chapem dve stacia 😉 ja som rada ze sa podarila a este nech je vsetko ok a budem stastna ako blcha ked bude vonku v postielke 😉

ellysa
25. únor 2014

@bambi7 super budete mat babinec tiez som chcela dve baby aj Ked teraz by som toho svojho certa uz nevymenila
Aj pekne meno

mabe
autor
26. únor 2014

ahojte, tak další den nas ceka. my nic nemame, dojde ta mamka a pak pro anicku do skolky. emoticon jo a ja vecer cviceni na zada si zajdu.

ellysa
26. únor 2014

Ani ja uz tretie nie kvoli tomu ze uz nechcem mat stres z tehu ale ani byt na to nemame

mabe
autor
26. únor 2014

@ellysa ja všechno dohromady, tehu, porod, peníze...

zuzkat1
26. únor 2014

@bambi7 gratulujem🙂

@mabe no ja mam stale problem rano ju dostat z domu,ale uz len par tyzdnov a bude so mnou doma🙂

Inak baby stale mi je zle.uz treti den.daco porobim a koniec.musim si lahnut inak by som odpadla. Dufam ze to rychlo prejde.este som okna chcela umyt...

zuzkat1
26. únor 2014

@mabe
@ellysa ja by som chcela 3tie,ale az o par rokov...no manzel uz nechce...

bambi7
26. únor 2014

cafte babule

bola u nas nef aj s niki tak sme si dobre pokecali a babulky sa hrali 🙂

no umyt okna to treba aj nam ale to moj spravi ja mam zakaz dom.prac tak moj aj povysava nema problem 😉 ja navarim a umyjem akurat parkety aj to mam tak mob na paru a to ide samo 😉

mabe
autor
26. únor 2014

@bambi7 parkety? neblbni, opatrne s tim mopem. ja si tedka všechno uklidila, mam tady mamku, tak jsem toho využila. jee, tak to jste se mely dobře, a urcite jste mely povídat o cem 🙂

bambi7
26. únor 2014

to ide samo mabus je to na elektriku neboj vsetko robi moj ja nic 😉 iba varim

bambi7
26. únor 2014

ja mam mabus zakaz od hematologicky a nerobim nic davam pozor ved najdolezitejsia je mala babulka 😉
a navarit musim uz len koli domke moj sa naje aj vonku ale mala musi 😀 ale varim rychle jedla teraz a stale oddychujem ved musim ,este ked je tak dole ta babula nasa

nefertitka
26. únor 2014

@bambi7 musim to ako tvoj robi vsetko dat precitat mojmu 😝 nech si berie priklad. Ja nevysavam tiez, ale mopom pomalicky dlazky vytriem. A zametam ked uz sa tu toho moc nakopi, len na týchto tmavých parketach je hned vsetko vidno

bambi7
26. únor 2014

ja s mopom raz za tyzden teraz urobim ked moj povysava ,ten mob ide sam 😉
moj porobi teraz ked nemozem inak robim ja ,ale vie sam ze mam lezat a nioc nerobit tak lezim 😎

zuzkat1
26. únor 2014

Tak u nas robim vsetko ja🙂 neviem ako by to tu vyzeralo keby som mala zakaz...

bambi7
26. únor 2014

neboj zuzka keby si nemohla nic robit tak by muz zaskocil 😉
moj uz po tom vsetkom spravi vsetko len nech sme ok

zuzkat1
26. únor 2014

@bambi7 ked myslis😉

nefertitka
26. únor 2014

@bambi7 mozes mi napisat znacku toho mopu? 😉

ellysa
26. únor 2014

@bambi7 aj ja chcem vediet aky mop

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 zacala som robit na ciapke pre Hanku, si vravela, ze staci do aprila, tak som doteraz nerobila, ale to budem mat hotove o chvilu, potom dam vediet;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru