Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
14. bře 2014

cafte babule ako dnes

nef tesim sa moc len pekne oddychujte 😉
ja som bola rano na hematologii po inj a varila som inak nic nove

co mate na plane cez vikend?

mabe
autor
14. bře 2014

@bambi7 my mame zítra tu oslavu velkou, tak trosku poklizim, jak se da při pepince, taky me nechce nechat celou dobu. země udelam zítra, ale zachod a koupelnu bych s ni chtěla. jinak jsem ji dala ochutnat mrkev, viz foto a mylsim ze bude jedlik 😀 do 6m jenom tak na ochutnávku, nebudu nic nahrazovat.

mabe
autor
14. bře 2014
zuzkat1
14. bře 2014

@nefertitka to je super🙂 Nikolka sa iste tesila🙂

nefertitka
14. bře 2014

@zuzkat1 ano🙂

nefertitka
14. bře 2014

@mabe teda, ta rastie ako z vody🙂no vidno, ze jej chutila;)

mabe
autor
14. bře 2014

@nefertitka včera ji byly 4 mesice, utika to a ona je docela velka, anicka byla skoro o 1kg lehci a 4cm mensi. 😀

bambi7
14. bře 2014

mabus je zlata

nef ako sa citis?

mabe
autor
14. bře 2014

@bambi7 dekujuu 😉 😉

mabe
autor
14. bře 2014

tedka prave nacvicuje pretaceni. v utery odpo se ji to povedlo poprvé a od te doby to nejak nejde, ale pilne cvici 😀

nefertitka
14. bře 2014

@mabe tak to ti veeru nejak skoro kazali ju prikrmovat
@bambi7 na grc...fuj, zas cele dni v kuse a vecer je to najhorsie

mabe
autor
14. bře 2014

@nefertitka ja nedavam plny davky az od 6m, ale to je podle nejake nove studie, ze dite pokud se setka a prikrmama dřív, dokud je plne kojeny, tak nevzniknou tolik alergie. takze ja neminim nahrazovat kojeni, jenom pomaličku připravuju telo na ty potraviny

bambi7
14. bře 2014

nef to je len dobre 😉

mabus aj podla mna skoro ,tie studie stale nieco nove ja to ani nesledujem 😎 😀

zuzkat1
14. bře 2014

@mabe ja som bola teraz u dr kvoli ninke,nasa pedina robi take pokecy pred narodenim a ze do pol roka len mliecko...ale nazory su rozne...hani mala 7 mes Ked som jej dala a ani nechcela...

bambi7
14. bře 2014

zuzka ze uz 36t aj ja chcemmmmm

zuzkat1
14. bře 2014

@bambi7 neboj,dockas sa🙂 aj mne to slo hrozne pomaly a v pondelok uz idem za porodnikom😝

mabe
autor
14. bře 2014

holky, doporučila me to moje dr, ja ji verim. není to jak v 6m, ze se postupne nahrazuje, proste jenom 1lzicku ochutnat. vic nedam 🙂

bambi7
14. bře 2014

zuzka no vlecie sa to ja som sla za porodnikom uz v 31t koli sekcii a koli domke ze bola nizko a tamarka je tiez moc dole tak to boli ked kope ale neva zvladneme to do 38t musime
uz jej dohovaram 😎

zuzkat1
14. bře 2014

@mabe Ved to,nazory sa roznia aj su rozne deti... Ja kym som nahradila obed tak to mala uz riadne cez 9mes.a aj to sa este dokojila🙂

zuzkat1
14. bře 2014

@bambi7 Urcite vydrzi🙂 ty mas moznost vela oddychovat... Ja keby musim lezat tak som bez sance

mabe
autor
14. bře 2014

holky, tak razime ven, zatím se mejte, jdu si uzit trosku teplicka 😀

bambi7
14. bře 2014

mabus len pekne chodte 😉 je tam krasne

zuzka nemam na vyber musim si to tak zariadit ,aj ked domka chce ist von je rozumna a vie ze musi pockat na tatina,aj ked by som s nou rada sla 😒 no ved jej to vynahradim ked bude tamarka vonku

ked chcem vydrzat do 38 t musim sa setrit ako lekarka povedala tak musim nechcem aby sla skor

bambi7
14. bře 2014

aj keby domka nemala zlu imunitu do skolky by nechodila nemal by pre nu kto ist ,rano by ju moj zobral ale poobede nie je v robote min do 18hod a aj 2x do tyzdna do 21 h

zuzkat1
14. bře 2014

@bambi7 tak u nas nie len chodenie von... Ale vsetko🙂 tatino popri robote studuje takze 90% casu sme same.... Ale klop klop mam bezproblemove tehu-az na tie normalne,bezne problemy

@mabe my sme boli cez obed...je teplo,hanka bola len v mikine aj vestu som jej dala dole...cestou domov nakup... Ja nechapem vsetko je take drahe...jedna taska a 30e☹

zuzkat1
14. bře 2014

@bambi7 ja ju do skolky aj nosim... Ale je pravda ze len Obcas🙂 ale pre nu idem vzdy ja... Teraz je doma kvoli kiahnam v skolke,a uz jej je dlho...ale este minimalne bud.tyzden bude doma... Jedine co teraz nerobim ja je vencenie a umyvanie psa...a este vacsinou kupe hanku manzel ale ked nie je doma tak ja a to dvihanie je uz dost na mna-to uz citim v bruchu

bambi7
14. bře 2014

jasne ale keby si mala problem s tehu musela by si to inak spravit, my sme vedeli co bude ako aj pri domke ,no neva ved este chvilku a bude to vsetko ok a mala bude vonku
tak pekny den

zuzkat1
14. bře 2014

@bambi7 tak neviem co by som vtedy robila... Asi by sa k nam musel nastahovat otec... Ale uz ti to ubehne🙂 ta druha polovica tehu je lepsia...ja som od 20ho tt uplne pokojna a aj dr si vsimol...vzdy komentuje ze vyzeram tak spokojne🙂
Tak sa drz...Ahoj zatial

mabe
autor
14. bře 2014

ahojte, tak dnesni počasí super, dosly jsme domu az v 17:30h ze skolky, anicka je vyrizena uz spinka, pepca prospala venek, ale uz taky chrni. 😀 zítra nas ceka ta velka oslava, bude tady cela rodina 12lidi, moc se tesim. 😀

zuzkat1
14. bře 2014

Tak ja s malou akurat vencim...zakrikla som to vencenie manzelom😀 ktovie Kedy dojde tak som musela ist ja

zuzkat1
15. bře 2014

@mabe Dnes mate tie narodky? vsetko naj naj zelam🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru