Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
31. bře 2014

@zuzkat1 tak drzim palec

bambi7
1. dub 2014

cafte babule ako dnes?

zuzka drzim palce nech sa to vstrebe ,a inak ako sa citis?

ja idem varit za chvilku klasika a poobede pojdeme von kreslit s kriedami a ja si tam sadnem to mam plan co 😀 ale inak to nejde s tm nervom tak to boli

vcera sme boli na tanecnej bolo super tak este zajtra 😉

zuzkat1
1. dub 2014

@bambi7 Dakujem.inak dobre.my pojdeme asi na ihrisko,alebo labute krmit...este neviem... Len teraz to zas pojde pomaly ked mam cakat ze co podnikne ta cysta

bambi7
1. dub 2014

to verim aj mne to ide pomaly ked musim skoro stale lezat iba tak je to lepsie, ale snazim sa oddychovat co najviac doobeda navarim a s domkou sa hrame a poobede bud tanecna alebo ideme von kamoskina mamina tu ma obchod a tam si domka kresli s jej vnuckou je o 8 mes starsia a ja sedim to sa este da lebo prechadzka je na moj nerv konecna 😉

bambi7
1. dub 2014

myslim ze vonku si kreslia s kriedami

nefertitka
1. dub 2014

ahojte...
tak my uz mame rezervovany hotel na leto, tak sa tesim🙂 ideme zas do Turecka ale uplne inde ako predtým...hotel trosku iny, na aky sme zvyknuti, ale hadam bude dobre, trosku taky komornejsi na tichom mieste

nefertitka
1. dub 2014

http://www.booking.com/hotel/tr/carpe-diem-onyr... tuto
a je tam aj miniaquapark pre deti, pozvolny vstup do mora, trampoliny, cize prisposobene dokonale pre Nikolku🙂

bambi7
1. dub 2014

no super nef aspon si oddychnete 😉 co vas to stalo?ak mozes napisat
no my az o rok teraz budeme doma 😉

zuzkat1
1. dub 2014

Ja este nachodim dost... S malou stale niekde...ale uz mam obavy aby mi dakde nepraskla voda😅 a od pondelka zas ide do skolky a to zas budem pre nu chodit,tak som zvedava ci neporodim cestou..

zuzkat1
1. dub 2014

@nefertitka to cez cestovku ci cez tu stranku co si dala link?

nefertitka
1. dub 2014

@bambi7 1800 eur pre troch...
@zuzkat1 cez tui.sk a cestovka je FTI

nefertitka
1. dub 2014

@bambi7 teda pardon, 1686 pre mna a muza a Niki zdarma

zuzkat1
1. dub 2014

@nefertitka na ako dlho idete?

zuzkat1
1. dub 2014

@nefertitka niky zdarma? Ako to?

nefertitka
1. dub 2014

@zuzkat1 na 12 dni, neviem ako, ale som sa pytala muza cez sms pred chvilou on to tam bol riesit a toto mi napisal, akurát, ze som sa ale teraz dozvedela, ze poistenie si musíme este sami zabezpecit

zuzkat1
1. dub 2014

@nefertitka no to s tym poistenim je blbe...riesila by som to cez cestovku. To je inak dobra cena. My sme dali min.rok za tunisko 1800e ale aj mala platila...sice nie plnu sumu... My 1300cca ona 400 a to ostatne bol vyhlad na more a tak

bambi7
1. dub 2014

nef to je super cena 😉 inak aj domka tiez platila cca do 400 ako pise zuzka

no bola som vonku 2hod a mam dost ten nerv boli ako fras uz nie jedna strana ale obe,,,,ale co dako to dame 😉

zajtra tanecna tak doobeda budem oddychovat 😎

mabe
autor
1. dub 2014

ahojte, dneska bylo uplne krasne. my jsme byly dopo s anickou u zubare, pry na jednicku, dostala i prstýnek od dr. 😀 pak rychle domu, nasim jsem predala anicku, nakojila a jela do cviceni s pepcou, pak jsem dorazila před 15h domu, nakojila a sly jsme s nasema ven do 17h 🙂 . venku nadherne, tak se mi to libi. 🙂

mabe
autor
1. dub 2014

@nefertitka bezvadny, jaky mate plany na leto 😉

bambi7
2. dub 2014

cafte babule tak som prva to sa casto nestava 😀

bambi7
2. dub 2014

ja som rochu upratala ale len trochu 😝 a trochu oddychnem a poobede tanecna

mabus vcera bolo krasne ,co je super ale ja mam dost uz nech je leto a tamarka v kociku na to sa moccc tesimmm ked bude pri nas babulka nasa ,domka sa uz nevie dockat

mabe
autor
2. dub 2014

@bambi7 ja se taky na to strasne tesila, ze budeme chodit spolu ven 🙂

bambi7
2. dub 2014

jaj nech je uz jul 😎

zuzkat1
2. dub 2014

Ahojte...tak vcera taka hodinova prechadzka potom vyse hodiny na ihrisku,cestou domov nakup...dokopy 3 hodky...som povedala ze dnes len labute a dost 😝 Teraz peciem a varim,periem a este chcem prach utriet,po vychadzke este zehlit a hura vecer do postele🙂

mabe
autor
2. dub 2014

tak ta nase holcicka se zacla pretacet i nalevo sama 😀

mabe
autor
3. dub 2014

ahojte, tak dneska jsme si dachly s pepcou od 8-9:30h krasny. 😀 tedka si pohrajeme a jdeme k babicce a pak pro anicku do skolky a standart hriste, dneska nikam nespechame z hriste, takze budeme dlouho. včera jsem tam pepcu i nakojila, to je svoboda,paradni pocasicko 🙂 .

bambi7
3. dub 2014

cafte babule

no super program mabuska 😉
my ideme dnes na ockovanie tak snad nebude mat teploty ako obycajne ale dako to zvladneme ideme na 16,30 tak sme si to dali tak uvidime

potom skocime na zmrzku no bolestne musi byt 😉

inak nic nove vsetko po starom
na tamecnej bolo vcera super a este sme boli vonku s kamoskou aj jej detmi tak sa babule zahrali a ja som sedela samozrejme 😉

bambi7
3. dub 2014

cafte babule ako dnes
ockovanie zvladla domka super sikulka moja,natrela som jej to mastickou a dam obklad ako lekarka kazala 😉

boli sme na zmrzke a potom este vonku asi hodku sa hrala s kamoskou ma 6 rokov teda bude mat v lete tak je spokojna

a ja klasika mam dost 😎 😀

mabe
autor
3. dub 2014

ahojte, tak dneska bylo zase krasne, my byly s holkama do 18h venku. kojila jsem venku, pepca me sedela na kline pekne venku, parada. sice uz ke konci i tak chtěla mit asi klid, dosly jsme domu a ta vyvadela - pistela, pretacela se, proste potrebovala se trosku natáhnout. zítra jdu s kamoskou na nakupy, něco na sebe

bambi7
4. dub 2014

cafte babule tak domka ma uz teplotu 38,5 klasika tak sme doma a hrame sa pexeso

co mate na plane cez vikend

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru