Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

casia
11. dub 2014

@zuzkat1 ten šelest má Vašík taky, už to prý zarůstá a v červnu jdeme na kontrolu, tak doufám, že to bude ok, prý to nic není, tak se snažím lékařům věřit - některým 🙂

casia
11. dub 2014

to jsme my🙂

zuzkat1
11. dub 2014

@casia Dakujem za upokojenie...niezeby som bola rada ze dake babo ma selest,ale dost to upokoji ked viem ze je to bezne... Dufam ze chapes ako to myslim😅

casia
11. dub 2014

@zuzkat1 samozřejmě, to vnímám stejně 😉

nefertitka
11. dub 2014

@zuzkat1 aj Nikolka ma selest, tiez je sledovana na kardiologii, ale teraz uz iba raz za dva roky a tiez nam bolo povedane, ze je to u deti dost bezne
moja sestra mala to iste v puberte z toho vyrastla;)

no a my sme sa rozhodli pit aloe veru, aj Niki, tak dufam, ze jej to nieco pomoze na imunitu
Bam ako je Domke?

nefertitka
11. dub 2014

@casia krasna fotka a krasna rodinka;)

mabe
autor
11. dub 2014

@nefertitka jak se mate? Jste zdravy?

nefertitka
11. dub 2014

@mabe ano sme...
len ja mam nejaky problem s únavou, neustale som strasne unavena, priam az vycerpana a to spavam dost...kruhy pod ocami mam akoby som mesiac nespala. Asi pojdem k dr., nech mi vezmu krv, mozno mi chyba zelezo, alebo co
a vy ako?

mabe
autor
11. dub 2014

@nefertitka ja mam taly unavu,ale to bude asi tim kojenim a chtela bych jest zdraveji. Jinak porad zdravy tuk,tuk.tedka cek na anicku,tchyne ji mela dovezt do 18h. Pepca so dava 20min spanku

zuzkat1
11. dub 2014

@nefertitka dufam ze aj my len tak budeme.inak je v pohode.spinka,papa,kaka:-)

casia
11. dub 2014

@nefertitka díky😉

zuzkat1
12. dub 2014

Tak dievcata,vecer velka zabava...plakala od takej 9tej do pol 12tej az potom zaspala-nesla jej kaka...
Inak porod bol rychly: rano po kontrole ma hned prijali-dr vsetko obvolal takze ma vsade hned brali dnu. O pol 9tej som uz mala vyvolavacku a bola som na monitore-potom klystir a o takej pol 11tej som uz mala riadne kontrakcie.nebyt manzela tak netusim co tam porobim... O pol 12tej ma dali na salu a o hodku uz bola mala. Akurat ju zmerali a pozreli-mna medzitym zasil.a uz mi ju dali telo na telo. Takto nas nechali aj s manzelom 2hodky.potom ju vzali,mna umyli a usiel sa mi nadstandard.o dalsie 2hodky mi ju doniesli a odvtedy je pri mne🙂 Takze bez nej som bola 2hodky.
Tento porod sa neda nieze v jeden den ale ani v jeden rok spomenut s tym na antolskej. To je nebe a dudy. Antolska jak nocna mora,kramare by sa dali nazvat aj zazitkom🙂

mabe
autor
12. dub 2014

ahojte, tak my dneska byly v jednom kole venku, pak na kolotočích s anickou, to bylo něco. 😀 fakt kolotoce jako za me a ta hudba. 😀 zítra dopo jdu s anickou do planetária na pohádku, bude tam projekce hvezd, morskych zivocichu, země, mesic a tak...jsu zvedava. manza bude s pepcou venku. 😀

zuzkat1
13. dub 2014

Ahojte. Mna dnes vyplasila dr. Vraj to kardio bude teda v utorok a su 2 moznosti bud Ideme hned v utorok domov,alebo este tyzden ostaneme v nemocnici. Porazi ma!! Uz nech je utorok...

ellysa
13. dub 2014

@zuzkat1 jej gratulujem som tu poriadne dlho nenakukla.tento vikend mam free.manzel vzal deti k starkym.rozhodli sme sa wiliamka uz odstavit.tak som vcera cely den prestresov
la,a prerevala.maly je ok este bude tazke ked dnes pridu a ha som si dnes obliala ruku vriacou vodou tak len sedim a omalam v nej lad od rana

mabe
autor
14. dub 2014

holky, ja su strasna matka, vim ze to asi nekomu bude pripadat blbost, ale me ne. ve skolce mají dneska modry pondělí, takze mely mit na sobe, co nejvic modrych věci a ja to spletla a anicka sla cela zluta, to je az zítra. ach jo, je me to lito, brecim, asi su hysterka, ale mrzi me to. ona se bude chlubit ze je cela zluta a všichni ostatní budou modri. emoticon ona to tak proziva pak... emoticon emoticon zkazila jsem ji to emoticon

Dnes v 11:04 • 2 děti • Odpověz • Pošli IP

zuzkat1
14. dub 2014

@ellysa Dakujem🙂

@mabe uplne ta chapem...tiez by som plakala... Skus jej to nejak vysvetlit...a Popripade popros ucitelky ci sa zajtra na uvod nemohla predviest v modrom...

barbishkamiracle
14. dub 2014

Pozývam na seminár - Plánujeme bábätko
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

mabe
autor
15. dub 2014

ahojte, tak anicka sla do skolky, sem tam zakasle,ale spis ma zadni rymu, ven ji toho skoro nic netece. včera byla uplne v pohode, bylo hodne matek, co to nezvladly. emoticon tak nakonec jsem mela zbytečnou paniku. emoticon pak jsme sly na tancovani a domu. dneska jdu s pepcou na cviceni a odpo mame navstevu, tetu od tatky, takze naší jdou do skolky pro anicku, pak na hrbitov a pak k nam.

mabe
autor
15. dub 2014

tak obe dve děvčata v postelích, jak jinak, pepca uz spinka, anicka posloucha pohádky, manza sel na basket a ja jdu zehlit u růžovky. dneska mame 9let od svatby, jinak jsme spolu uz 18let 😝 😀 . dostala jsem 9karafiatu s takovym tim slizkym kapradim 😀 krasna kvetina 😀

zuzkat1
16. dub 2014

Ahojte.od vcera sme doma.baby este spia.ja uz hodinu upratujem.uz periem a teraz som dorobila ranajky sebe a hanke.mala ma na srdiecku 2 male dierocky,vraj do roka ci 2 by sa to malo zrast.budeme chodit na kontroly.tak dufam.hanka inak uplne hotova z toho tyzdna bezo mna,dedo vravel ze najvyssi cas ze sme doma,lebo by uz znenavidela mna aj malu.Takze teraz sa tesi ze nemusi ist do skolky a momentalne tvrdi ze uz nikdy nepojdem.dufam ze do septembra ju to prejde.

zuzkat1
16. dub 2014

@mabe gratulujem🙂 18 rokov to je krasa🙂

mabe
autor
16. dub 2014

holky, tak ja tedka vytuhla s pepcou na 1,5h. s obou dvou stran nam zatepluji dům a ja spala 1,5h uplne tvrde, no je videt, ze budicek v 5h není pro me. 😀
@zuzkat1 dekuju, ja jsem s manzou spokojena 😀 tak mala je ze sestřičky hotova 🙂 to u nas taky tak bylo, ale anicka chodila v pohode do skolky. 🙂 jinak pepcu miluje porad 🙂 tedka jenom najit nejakej rezim doma a můžete si sebe užívat krasne, uz jste uplna rodinka. 😉 a ty direcky urcite zmizi 😉

mabe
autor
16. dub 2014

konecne jsem zase vytřídila věci pepciny maly a nachystala si na prani věci po anicce pro pepcu. 😀 ta anicka toho mela, sileny. dve pracky aspoň, doufam ze to pepca unosi. ty maly věci dam kamarádce od tchanovcu do bazaru, třeba nejakou to kacku hodi. 😀

zuzkat1
17. dub 2014

Ahojte.akurat varim obed na zajtra. Vsetci uz spia. Dnes svokra volala ze zajtra chce dojst.maju dojst nasi tak som jej povedala ze mame program ci by mohla v sobotu.a ona ze nie a ze ci v pondelok dojdeme my.reku nie ved mala este nebude mat ani 2 tyzdne. A ona ze tak posle veci po manzelovi. Hovorím jej ze naco ze ved nech dojde inokedy.a ona ze ak nemoze zajtra tak nedojde vobec,lebo ona chcela dojst zajtra a ostala uplne nas...ta... No ja neviem baby,ale myslim ze navsteva by sa mala pytat ze ci mam cas a tak a nie sa nastvat ak mam iny program v ten den.mama mi uz pred 2mi dnami volala ci smie dojst a este sa pytala ci mi to nevadi a tato osoba sa nastve ak mam daco ine a to volala dnes vecer ze zajtra dojde-teda na posledniu chvilu. No mam dost...

mabe
autor
21. dub 2014

ahojte,tak po strasne dlouhe době na PC a ne na mobilu, coz ctu, ale psani nejakych dlouhych zprav - to nejde. uzily jsme si tedka taty našeho, zítra normalka skolka, my s pepcou cviceni, pak pro anicku do skolky a hriste s dalsima detma. 😀 snad bude počasí prat.

bambi7
22. dub 2014

cafte babule a je po sibacke 🙂
my sme mali rusno domka mala crevnu virozu prvy krat v zivote chuda moje a zasa teploty dnes ideme k lekarke ,brala aj tie ATB tie porusuju floru ,chudatko moje uz nechodi aspon na zachod len je taka nijaka tak dnes ideme k lekarke nech ju popozera

tamarka ta si spinka a kopka tej je dobre tak nech je tam do toho 38 budem rada 😉

a vy ako?

mabe
autor
22. dub 2014

ahojte, tak u nas klasickej den uterni, cviceni s pepcou, skolka, pak domu hrat si. 🙂
@bambi7 tamarce je urcite dobře u maminky v brisku a jak ti je? vydrzi neboj 😉 a at je domci lip

bambi7
23. dub 2014

ahoj mabuska

mne ok v celku stale to iste tamarka je moc dole ,ten nerv boli ale inak fajn dakujem za opytanie,uz viac lezim 😉
domka uz je to lepsie ale este stale nie je uplne fit v nedelu ma 5 rokov babulka moja mala teda uz velka 😀 v sobotu ma oslavu s rodinou a o tyzden s detmi pri konikoch uz sa tesi 😉

mabe
autor
23. dub 2014

@bambi7 teda toto leti, toto leti. včera jsem jela tramvaji a tam byla nejaka maminka s klukem a byly na prijimackach na gympl. tak sem si rikala, ze nas to taky nekdy ceka, nervy a tak... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru