Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
29. zář 2009

no pockam kym spravia ten balkon snad coskoro a pojdem upratat ,úpozehlit a navarit my pojdeme a von je tu chladno ale oblecieme sa ta by doma nevydrzala 😀

mili1
29. zář 2009

My vyjdeme ale len trocha na dvor ....nie dlho ....uz sa asi budi tak idem maj sa zatiallll....pa ..a pozdrav princeznicku.... 😵

bambi7
29. zář 2009

jasne dakujeme a pekny den da moja

mabe
autor
29. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem tady delsi dobu nebyla. 😒 Porad neco bylo - zahrada, nakupy atd. Dneska dopo jsem byla v praci ukoncit mesic a uz sem se zase nasrala. Predtim jsem tam chodila skoro kazdej tyden a ted na to kaslu. Vzdycky jenom na konci mesice.Nestoji me to za to. Jsem unavenaaaaaa, nasranaaaaaaaaaaa a trosku me picha v podbrisku - hodne jsem chodila. 😖 Jinak od nedele neberu ten utros a zatim ok, tuk, tuk. Zitra jdu odpo k dr. na dalsi kontrolu, jsem zvedava na vysledky te krve. Jinak zitra zacinam 16tt. 😉 🙂

bambi7
29. zář 2009

cafte babulky

mabuska netrap sa nad robotou ....pekne si uzivaj tehu uvidis sama ked bude drobec na svete uz ta nerozhadze to co inokedy 😀 uz budu ine problemy pekne 😉 tak hlavku hore a kasli na nich ved si tehulka a to je teraaz to najdolezitejsie tak si pekne vyloz nozicky a pekne sa usmej ok 😉

a prajem dobru noc ked uz tu nik nie je idem kuki tv

mabe
autor
29. zář 2009

ahoj bambi 🙂

mabe
autor
29. zář 2009

vsak ja se doma mam 🙂 . ac o si myslis o tom utrosi? dobrala jsem ho v nedeli - 14+5tt naraz. ja zas ctu blby diskuze a mam strach. ale dr. nerikala nic postupne, proste rekla, doberte co mate.

mabe
autor
30. zář 2009

dobre ranko devcata, 🙂

dneska teda zamraceny.

mabe
autor
30. zář 2009

i kdyz se me nechtelo vstavat do takovyho pocasi. Je to paradni na spani. 🙂 Dneska sem mela nekolik snu. Prvni sen, ze sem si sahla na bricho a citila jsem mimiskovo chodidlo aji s prstikama. 🙂 pak dalsi byl hnus - po nekom jsem porad strilela a tekla krev a tak - mozna to mam z toho pozdniho jezeni. 😒

nefertitka
30. zář 2009

ahojte....je tu niekto?

nefertitka
30. zář 2009

mabe v tehu je normalne mavat hrozosatrasne sny...ja som ich mala teda pozehnane...a tiez take,ze ma niekto nahanal po nemocnici v tme s nozikom a rozparal mi brucho a tak..brrrr

mabe
autor
30. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. kontrola dopadla ok, deloha paradni, na UTZ jsme byly videt - tlouklo srdicko a pekne jsme plavaly, akorat mam min zeleza, takze jsem dostala tablety. To je z toho jidla nezdravyho, musim s tim neco delat. 😖 Jinak muzu chodit cvicit a plavat. V Cenapu, kam chodim k dr., to maji zadarmo pro sve pacienty - dotace od statu. Takze na cvico muzu podat prihlasku hned a na plavco az se uvolni misto. Dalsi kontrola za 3 tydny.

bambi7
30. zář 2009

cafte babulky

mab super ze je vsetko ok len tak dalej 😉 co sa tyka toho duphastonu moze byt ze ked lekarka povedala ze staci tak staci nemaj strach 😉 co sa tyka toho ze mas malo zeleza aj ja som mala a moc nizko ale to je v tehu tak neboj budes papat zelezo a vsetko zelene ako brokolicu,....a vsetko bude ok...

a s tym plavanim ok ale cvicit by som nechodila ale to je na tebe....

a co elly nejak tu nie je snad je okkkk kde si?

ellysa
30. zář 2009

ahojte 🙂
hlásim, že žijem len nemám čas, v práci je toho strašne veľa aom unavená na smrť, akurát som si bola pohovoriť so záchodovou misou a dnes som skoro odpadla, to je novinka. 😖 :-
zajtra mám volať ako dopadla štítna žľaza, inak nič nové čakám do stredy, či mi doki niečo potvrdí alebo nie a bojíííííííííííííííííííííííííím. Čítam blbosti a stresujem-normálka.
Zasa sa ozvem. Pa

A gratulujem mabuške 😀

bambi7
30. zář 2009

ahojteee elly tie injekcie pomozu verim tomu 😉 len ich berr z do konca tehu a drzte sa citim to ze to uz vyjde a to vracanie je dobre znamenie 😉

bambi7
30. zář 2009

a elly davaj na vas pozor jasne 😉

ellysa
30. zář 2009

bambi ja chcem počkať, čo mi povie doki v stredu a ak som tehu a bue to vypadať dobre pôjdem hneď na PN,lebo u nás v robte sa tie nervy už fakt nedajú vydržať 😠

mabe
autor
1. říj 2009

Dobre ranko devcata, tak ja vstala az tedka. A to jsme sli spat s manzou v 22h. Pekne jsem si to dala. Dneska mam v planu zehlit. Nevim, jestli uz i dopo, ale jsu cela rozespala. Dneska delam cockovou polivku a zapeceny brambory s uzeninou.

bambi, ja to cviceni zkusim a uvidime. Dr. rikala, ze mam cvicit, abych se nezadychala, tzn. jenom takovy protahovani a tak. Kdyz me to nebude vyhovovat, tak tam proste chodit nebudu. Ja to musim zkusit kvuli tem zadum. A na plavco se tesim.

elly, drzim palecky. 😉

mili1
1. říj 2009

Ahojte babulky...elly drzkam palcekyyyyy, vsetko bude fajn uvidis a nestrachuj saaaa....
Mab jeej tak super, s tou pracou si nerob starosti najdolezitejsie je mimcoooo......
Bambi ahojcekkkk, ako malicka?
My sme vcera boli velmi umrncani, dnes je uz lepsie ---klop klop...hra sa s hrazdickou a gagaaa
😉

mabe
autor
1. říj 2009

holky, tak me vyslo i to plavco. zacinam pristi ctvrtek.

ellysa
1. říj 2009

Ahojte, tak na endo mám zasa zvýšené protilátky, na moje prekvapenie ma doki dva krát ukľudňovala, že má také mamičky a že je to bez problémov, že inak mi štítna žľaza funguje perfektne, tak mám prísť na kontrolu až v 18 tt. No ja neviem, asi by som jeje mala veriť, ale pre istotu pôjdem ešte aj do tej Ľubochne, manžovej sestre sa to podarilo vybaviť.
inak dnes konečne na teste diaľnica, sľubujem, že to bol posledný, inak skrachujeme. Už dva dnoi sa mi nonstop krúti hlava, mali ste to niektorá?

Mabuška tak pekne pocvič, ale len trošku
bam, mili, nef kukala som fotky detičiek, sú krásne 😀 😀 😀

mabe
autor
1. říj 2009

elly, tak gratulujuuuuu. urco to bude ok. 😉 cvicit budu jenom malicko, jak me to telo dovoli, kdyz to nepujde, tak toho necham. hlava se me mota tedka posledni dva tydny. musim delat pomaly pohyby. myslim, ze to mam ze zad.

bambi7
1. říj 2009

cafte babulienky moje co nove?

elly nebojkaj vyjde to musiiiii moc na teba myslim 😉 a kludne sa bez poradit ved to nie je na skodu 😉 ale urcite to bude uz ok....

mabus ved skus cvicenie a uvidis 😉 ja som bola rada ze som 😀 a nie este cvicit 😀

mabus a uz aj rozmyslas nad menami?ja si myslim ze to bude chlapcek 😉

mabe
autor
2. říj 2009

Dobre ranko, tak ja sla curat za noc 2x - moc jsem nepila vecer. Ale sla jsem v 3h a pak jsem 2h nezabrala. To bylo hruza. A tak jsem si rekla, ze budu spat dyl a babicce prisla holicka - hrozne rve, je ji celej barak, takze jsem vstala. po o si pujdu lehnout a na 14:30h musim jit podepsat do toho Cenapu smlouvu o plavani a cviceni.

bambi, ja pokud s tema zadama nic nedelam, tak je mam ztuhly a boli me hlava a zada jak svina. Nemam po zadne operaci a nic vaznyho, takze potrebuju pohyb. Uvidime. Manza pokud to bude kluk chce Antonina a jinak nic rozmyslenyho zatim nemame. Jinak u nich v rodine je rodovy Milan -deda, tata,manzel, a ja s tim pocitala - tradice. Ale manza sam rekl, ze chce Antonina, zepry na neho bude volat: tondo, toniku,... 🙂 Tchyne si nejdriv myslela, ze ja jsem proti tradici a hrozne ji prekvapilo a zarazilo, ze manza. Nechteji se o tom bavit, jsou trosku nastvani, tak jsem zvedava, jestli to bude kluk, co manza nakonec rekne. 😕

bambi7
2. říj 2009

ahojte babulky 😉

mabus to sa rozhodnete ake bude meno sami 😉 mne sa paci meno mm Richard ale on sam by ho nedal nech ma svoje a nie ze ked volaju otocia sa obaja 😀 tak asi tak a ja by som tiez nedala po mne mne sa paci ked ma ine meno ako rodicia 😉 ale je to na kazdom ved uvidite co bude...

a s tym cikanim aj ja som chodila stale a ked budes vo vys.stadiu tehu potom este uvidis 😀 ale neboj ked bude na svete zasa to bude normalka ale ten pocit ze je uz pri tebe je uzesne nieco 😵 😵 ja som stale hotova z nej 😵 ach jaj 😀

a co mas na obed?

mabe
autor
2. říj 2009

bambi, ahoj, na obed jsem mela cockovou polivku a tedka jsem si dala zapecene brambory se zeleninou a syrem a repu. jinak jsem byla podepsat to cviceni - zacinam v pondeli. 🙂 ja taky nechci po nekom jmeno, ale ten milan by me nevadil. jinak zitra mame v baraku plno lidi - deda, mamka, strejda maji narozky. takze od rana tady bude plno lidi a toho revu, jeje. takze o vikendu nemusim varit - zitra mame svickovou, v nedeli kureci roladu s bramborovym salatem. 😝 to se mame. 😉

mabe
autor
4. říj 2009

dobre ranko devcata,

tak jsem si myslela, ze se sem nedostanu, ale stalo se. Vcera oslava, uz od rana jsem byla v jednom kole, bylo to bez spani po obede do 22h a sli jsem spat s manzou v 23h. Pak s nama spala Darca (fenka - 16 let), ale ona se sem tam dusi a hrozne chrape a jak na to neni clovek zvyklej (bydli s nasema), tak sem moc nespala. Ted uz je v baraku hluk - nahore u babicky je teta se strejdou a mamka a oni maji hodne vysoky hlasivky. 😖 Jsem totalne vycerpana. Vubec nemam energii. Dneska mame nahore i obed, takze nemusim varit. Na chvilku tam skocim a pujdu si asi jeste lehnout. Jinak nejaky bublinky a tak jeste nic. 😒

aanda
4. říj 2009

ahojte babulky
hlasim sa tu s nasim Samkom 🙂
narodil sa 28.9.2009 o 10:00 hod a mal 4070g a 55cm
stihla som len jedno foto - je v albume

bambi7
4. říj 2009

cafte babulkyyy

aanda moc gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmm ale ho je 😀 no superrr tak sa drzte a daj vediet ako vam to ideeee

mili1
4. říj 2009

Ahojte babulky,,,,aanda gratulujem a prajem vela zdravicka.....drzte sa...
My sme boli prec cez vikend...trocha si oddychnut na horach, bolo fajnnnn..... maly stale spinkal to asi cerstvy vzduch.... 🙂 teraz sme sami moj odisiel sluzobne na vystavu do ciech .....
Zajtra idem na obed so sestrou ma narodky a potom budeme oslavovat cela rodina cez vikend... 🙂
bambi ako sa mate? uz malu ockovali aj druhou davkou ? lebo my sa ideme v utorok ockovat druhou davkou a dame aj proti tym rotavirusom , doktor nam odporucal...
Tak sa zatial majteeee
Elly aj ty budes mat onedlho takeho chrustika ako vidis v nasich albumoch 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru