Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nessik
15. lis 2013

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někomu haproval cyklus po revizi? Z jak dlouho vám došla menstruace.

mabe
autor
15. lis 2013

Ahojte, tak jsem hodku spala po prijezdu domu a tedka vyuzivam toho, ze pepca ještě spi. tak co napsat? smiseny pocity z prijezdu domu.nevedela jsem a nevim co dřív, jestli vybalit, nachystat pepci věci, nebo spat, ...to je tedka aktualne, manza sel pro anicku do skolky, jak budeme fungovat? nevim, kam pepcu pokládat spat v obyvaku, co oblict,...je to zvlastni..

jinak porod: uz nikdy vice, stacilo. V pondělí rano nastup na vyvolani. tableta zavedena v 9h, po pul hodce boleni bricha - poslicci, to uz jsem si rikala, jeee. pak to postupne slo tak po pul hodkach, klystyr, pichnuti vody, monitor, mezitím mic zadna jina pozice me nevychovovala při kontrakcích, fakt hodne silny bolesti, nezvládala jsm nic přitom, jenom sem manželovi drtila ruce. pak mohl dojit epidural v 2h, tak jsem si rikala, jooo, dam si ho at me to neboli. no, tak bricho prestalo, ale ten tlak na konecnik, sileny. to jsem uz lezela jenom na zadech, na boku a drtila ruce, pak po chvilce jsem nezvladla rozchyvat, tak PA rekla at si pomaličku tlacim malou. takze jsem skoro od 14-18h tlacila. sileny, fakt sileny bolesti. no, pak bylo 18h mala mela vlasky za kosti, ale nechtělo se ji ven, vždycky zalezla. ozvy porad dobry, ale ja uz v riti od 14h v tlaceni, takze dosel dr., primar, další dr. a rozhodly vexu - zvon. total nastrih, do me pumpa a mala byla na tri zatlacen venku. ten pocit ulevy...dneska mi primar řekl na viizite, ze jsme mely na male, odchazely porodni cesy, za chvilku by sly do kytek i ozvy pepky. manza rikal, ze pno krve všude. pak vytlaceni placenty a siti 40min pohoda. potom me pepku odnesly a ja mela vstát, omdlivala jsem jim, tkaze na sestinedeli jsme jela vleze. takze dalších 32h jsem byla bez pepky, jenom na prilozeni nez jsem zacla fungovat. pepka je ok, trosku hematom na hlavicce, ale to se vstreba. mela 3,75 a 50cm, tak jsem ji nemohla protlacit proste.

jsem stastna, ale stacilo.

kojeni, mala sala blbe, takze to bylo horsi ji naucit používat spodni ret, aby tvořila mliko, tedka uz mam prsa nality na rozdavani, tak jsem to zvladly, jsem rada.

ted jsem zvedava zabehnuti do reality, v porodce me bylo dobře, ale tedka doma jsu jakasi bezradna a na pochybách o vsem co chci udelat...... a to jsem si rikala, ze jsu zkusena matka, prd..

zuzkat1
15. lis 2013

@mabe ahoj.gratulujem:-)
Preco ti ju nedali? Ja som si hani pytala hned ale vraj nie...tak az o 12hod mi ju doniesli☹ neboj.uz zajtra bude vsetko ok.len sa musis rozkukat🙂 to bude fajn. Aj anicka sa bude tesit.cez vikend ti manzel pomoze a od pondelka to bude uz pohoda🙂

mabe
autor
15. lis 2013

@zuzkat1 ja ztratila moc krve u porodu, nemohla jsem sedet, vstát, takze prvních 24h ji mely na novorozeneckym a každých 3h me ji nosily na přílozeni a pak jsem si ještě rekla o jednu noc na pohlidani a nabrani sil, byl to fakt zahul. manza se me dneska sveril, ze to fakt byl masakr - plno krve, taky mel pry o nas strach,...

zuzkat1
15. lis 2013

@mabe si rodila inak tak ako ja🙂 mne o 8mej odisla voda a vecer 6:45 sa narodila. Kliestami... Ja som v noci len cakala kedy mi ju donesu. Ja som rano ale v pohode sla na velku a na ranajky.sediet som vedela Normalne.
Hlavne ze ste v poriadku. Teraz sa uz len budete tesit jedna druhej a uzivat si to🙂

ellysa
15. lis 2013

@mabe vitajte doma, také zmiešané pocity budeš mať asi dva týždne a potom už nebudeš vedieť aké by to bolo bez drobátka
@nefertitka dúfam, že si v poriadku

zuzkat1
15. lis 2013

@ellysa
@mabe baby dnes vecer ma boli v podbrusku. Je to ok? nie je to ako pri menzese.. je to ine...nie silne len neprijemne.

zuza01
15. lis 2013

@nessik Po obou revizích mi přišla přesně, to mi nechodí ani normálně... Doktor mi říkal, že do šesti týdnů od revize by měla přijít.

nessik
15. lis 2013

@zuza01 děkuju za odpověď, já budu ve středu přesně 6 týdnů od a pořád nic ☹

zuza01
15. lis 2013

@nessik Já mám cyklus + - 35 dní, pokaždé mi to vyšlo na ten úplně poslední den. Je to děs, já vím, ještě tohle do toho. Tak třeba ještě dorazí.

nessik
15. lis 2013

@zuza01 no, blbé je, že jsme měla i ovulaci a podle grafů jsem měla mít MS a to pořád nepřišla. Tak s bojím, že mě moc sekrábli a mám po miminku navždy ☹

zuza01
15. lis 2013

@nessik To určitě ne, to jsou hormony... Já jsem zas pro změnu po druhé revizi měla na čípku šílené hodnoty, prý odpovídající nádorovému nálezu... A nic z toho. A psychika tomu taky nenahrává, ono nejde být v pohodě, jenže to má velký vliv. Přijde.

zuza01
15. lis 2013

@nessik A někdy stačí i lehce nastydnout a je to...

nessik
15. lis 2013

@zuza01 no, snad ještě přijde, děkuju za podporu.

zuza01
15. lis 2013

@nessik Přijde, netrap se tímhle, už tak je toho trápení dost. A když ne, tak vyvolávačka to jistí. Já mám ze všech těhotenství jedno dítě a to po vyvolávačce.

ellysa
15. lis 2013

@zuzkat1 pri wilim som mala kopec bolestí počas tehu, tak to nemusí nič znamenať, ale ak by si sa bála skoč na UTZ

zuzkat1
15. lis 2013

@ellysa uz to preslo. Nie je to nejake silne.a mimi kope.tak snad len rastie maternica. Sono mam az 27ho.nespinim tak dufam ok. Keby to bolo nejak caste tak v pondelok zavolam dr.

ellysa
15. lis 2013

@zuzkat1 mna raz dosť bolelo na jednom mieste a ževraj len tlačil na niečo, druhý krát tieť silné pichanie a to že sa rozťahovala maternica

zuzkat1
15. lis 2013

@ellysa no je mozne ze mi tam tlaci.vzdy ho najviac tam dole citim.a to ked tam sa mrvi to aj boli. Teraz lezim tajj to vobec neboli. Skor ked sa postavim ale ked uz stojim tak je dobre.

mabe
autor
16. lis 2013

dobře ranko, tak noc v klidu, musela sem pepcu dokonce budit po 3,5h jinak by me praskly asi prsa. jinak me dost boli spodek, asi jak se to hoji ty svy, tak to stipe a sedet je pro me utrpeni a delší stani, taky když sem byla tak roztrhla...a zase jsem zacla vic krvácet, ale to je jasny, když se vic hejbu, nemuzu lezet jak v porodce. v noci me byla porad zima, telo je ještě asi vystaveny a manza rikal, ze jsem teda dost te krve ztratila. premyslim, ze budu jest wobenzym, myslite ze muzou tehu? je to na hojeni ran...a na ten spodek nevim..anicka je uplne uzasna, ale musíme ji krotit, porad by pepcu pusinkovala, hladila po hlave,ale podava všechno a tak...včera ji manza tak okrikoval, ze pak z toho brecela, musíme s tim opatrne, ona to nemysli zle...je to tezky, no uvidíme jak to bude dal. kazdopadne nechci anicku porad napomínat a odstrkovat. fakt jsem rada, ze chodi do skolky, vůbec si to nedokazu s dvěma představit, takhle anicka aspoň ma vyziti...

nefertitka
16. lis 2013

@ellysa viacmenej...psychicky je to ale dost zle...
@mabe uvar si repik a ked bude vlazny, namacaj do toho gazu a prikladaj si to co najviac odspodu a co najviac vetraj...poznam, ja som to tiez mala strasne

mabe
autor
16. lis 2013

@nefertitka no, sileny je to, ale ja ještě krvacim, takze vetrat nemam jak..

mabe
autor
16. lis 2013

holky, tak manza musel odskocit do práce a ja jsu nejak bezradna, pepca od rana nespi, anicka ji porad hladi....takze nemá na to klid, ja zase nechci anicku porad peskovat..no zahul..

ellysa
16. lis 2013

@mabe aj u nás je to tak oli zasa všade malého od všadial odsúva aby nespadol a on to neznááááša, vždy reve, a niekedy ho tak aj buchne dozadu a tiež viem, že vlastne chce dobre.
@nefertitka moja ☹ ☹ ☹ no čo na to povedať však vieš že len čas to vylieči

casia
16. lis 2013

@ellysa
@zuzkat1 zatím ta rourka funguje nejlíp no....

zuzkat1
16. lis 2013

@casia neboj. do 3mes.sa creva vyvijaju a potom uz bude lepsie. Popripade si skus uvarit feniklovy caj.. maly bude mat v tvojom mliecku.

mabe
autor
16. lis 2013

tak dnesek mame za nama, anicce cte manza pohádku, pepca v postýlce, snad uz bude spat. spala cely odpo a tedka mela tak 1,5h vzhuru, ani si nepamatuju, jak to mivala anicka. zítra dopo budeme s pepcou sami doma, anicka s manzou pujdou na nakupy a umyt auto..odpo prijdou zapit pepcu tchanovci a naší, tak bude veselo.

mabe
autor
16. lis 2013

@nefertitka jejda, tedka to ctu, je me to moc lito, ale asi to tak ma byt, život je krutej. napsalas to presne, mas nikcu, jinak nejak nevim co psat, je to hovno, moc sil preju ☹

casia
17. lis 2013

@zuzkat1 🙂prostě vyděržat!..díky

nefertitka
17. lis 2013

Ahojte, po zakroku som krvacala a vcera uz vobec nie a dnes zacinam zas, je to podla vas normalne? Plus bolesti v podbrusku, ale tie su zas slabsie ako vcera. Bolo mi povedane, ze 10 dni po mozem krvacat, ale intenzita sa ma zmensovat, tak nechapem, ze vcera nic a dnes uz ano...nie nejak extra silno, tak ako pri MS

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru