Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
27. led 2010

cafte
elly no sikulkaaaaaaaaaaa gratulujem k uspesnemu ukonceniu skolyyyyyyyyyyyyyyyyyyy paradaaaaaaaaaaaaaaaa

sarlotta
27. led 2010

ellysa blahopřeju🙂)

paajaa
28. led 2010

Krásné ráno všem,

Bambi: my jsem byli na genetice po druhém neúspěchu- vše bylo v pořádku ( já i manžel). Ale tu hematologii mi nikdo nedoporučil. Musí tam asi být doporučení od Dr.?? No uvidíme jaké výsledky budou ze spermia a z mého odběru.
Ještě jednou moc díky za rady. Cením si toho. 😉

mabe
autor
28. led 2010

Ahoj holky, tak noc nic moc. Vcera vecer jsem mela vytok takovej do hneda, tak jsem se trosku vynervovala. Normalne mam bilo az zlutej. Dneska tady trosku jeste hnedej. Jdu k dr. na 10:40h, tak uvidime. Nic me neboli, tak snad to nic neni. Rikala jsem si, ze je to mozna tim uterkem, mela jsem toho moc. Nebo mozna i tim UTZ, ten primar me pekne mackal brisko nebo mala jak dolu kope a je to tam vsechno prokrveny, tak neco malo prasklo. Ach jo, mam strach. 😖 Mala se hejbe, tak snad je vse ok.

ellysa
28. led 2010

dobrí ráno 🙂
to je zasa snehu a ja musím poobede do BA, hádam to prestane
sarlott, bambi ďakujem som rda, že to mám z krku.
paajaa no na tu hematológiu určite choď, mne ani nič nezistili a pre istotu si pichám injekcie, pretože som mala hraničný krvný obraz a trombózy v rodine a možno aj to pomáha, asi budeš potrebovať odporúčanie od svojej gyn, alebo aj od všeobecnej lekárky.
mabuš, nebojkaj ideš k doktorke, hádam to nič neznamená, možno praskla len nejaká mini cievka, alebo je to tým ako sa v tebe včera porýpali, držím palce na KO

bambi7
28. led 2010

dobre ranko

paajaa ahoj no treba od gynekologie alebo aj obvodnej doporucenie ja som bola zoberu krv na zrazanie take dopodrobna nie co robi obvodak 😉 ja nemam tiez nic s zrazanim ale pre istotu som tiez mala injekcie od zaciatku do konca tehu a myslim ze pomohlo teda urciteeeeeeeeeeeee 😉

elly no ten sneh hrozne ....dnes nejdem ani von ved by nas odfuklo 😀

mabuska nebojkaj tak ako pise elly moze to byt aj vysetrenim alebo daka cievka nebojkaj.....vsetko bude ok a anicka bude krasna zdrava babulka ja tomu verimmmmmmmmmmm a drzkam palce u doktora

no domka akurat dopapala dnes mala bielu activiu s piskot a bananom miluje jogurt 😉 no a o 10 ide hajat a maminka si oddychne teda tak je plan 😀 ci vyjde no uvidime 😀 lebo poobede uz spat moc nechce vcera nespala.....iba rano to spi 1H 😉 aspon daco....
no obed mam vcera som varila tak mam volno iba malej spravim na 2 dni a je a klasika hrame sa cely den

ellysa
28. led 2010

bambi, som zvedavá aké má plány Dominika 😀 , či tiež, že ide buvať 😉
chcela som sa spýtať, či ste niektorá mali tú zavinovačku do autosedačky, hlavne či ste ju využili a do kedy to vydrží, rozmýšľam, či ju kúpime alebo nie, alebo vystačíme aj s dečkou

bambi7
28. led 2010

elly nemam man taku inu podobnu a moc som ju nepouzivala skor deku lebo niekedy som zabudla a deku som hned dala 🙂 ale mam daco podobne

mabe
autor
28. led 2010

holky, diky, snad mate pravdu.

bambi7
28. led 2010

a elly ked pojdes do ba davaj pozor 😉

mabuska urcite mame pravduuu ja anicke verim ta holka zvladne vsetko ako jej maminka

bambi7
28. led 2010

no elly plan mam 😀 no uvidim co domi co povie potom napisem 😀

mabe
autor
28. led 2010

je pravda, ze me pekne tlacit v ut na bricho primar pri UTZ a jeste jsem byla do noc vzhuru. my mame normalne toaletak zelenej, takze uz sem mohla vcera rano spinit, nevim. vsimla jsem si toho az vecer.

bambi7
28. led 2010

mabuska ides lekarke tak sa popytas a magnezium beries? no ved lekar povie nebojkaj ak bude daco treba povie ale neboj ja soom spinila tiez casto najprv do 16t a potom sem tam ale drzkam palce urcite ste ok musite ved este kusokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a ste silne babulky

ellysa
28. led 2010

mabuška zachvíľu ti doki povie, čo sa deje, neboj. 🙂 ešte aby si neprenášala 😎
bam no asi aj my vystačíme bez nej, ja som malej za odmenu za moju skúšku kúpila spací vak http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4272 a takú hračku na zavesenie http://www.lamazetoys.co.uk/lamaze-freddie-the-..., chcem aj dečku do kočíka takú zelenú ako ten vak, ale tú práve nemali, tak pokukám aj v BA po obchodoch 🙂

bambi7
28. led 2010

no idem ju uspat tak drzte palceeee tak paaaa poobede sa ozvem 😉

a mabuska drzkam palce a potom napis 😉

bambi7
28. led 2010

elly krasne 😉 nasa m a tiez aj dva vaky na spanie ale nechce v tom spat 😅 ta potrebuje slobodu 😀

tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mabe
autor
28. led 2010

tak to holky, porad trva. uz jdu.

bambi, magnezko neberu

nefertitka
28. led 2010

ahojte...
v prvom rade Elly gratulujem;) si sikovna...ja mam len strednu s maturitou😝

mabe,uvidis u dr.ale tiez myslim,ze to nic nie je....

no my ideme dnes ked sa Niki zobudi k lekarke,lebo uz vyse tyzdna ma nadchu a kasle a nie a nie jej to prejst,tak sa aj jej spytame na nazor na tie ocka a vsetko...som zvedava,co povie.
Dufam,ze sa mi podari auto vyhrabat z toho snehu 😀

nefertitka
28. led 2010

a tiez si myslim,ze uz by Nikolka asi mala vediet aj citat🙂
no ta urologicka sa vyjadrila tak,ze ked sa dieta prvy krat samo postavi,od toho dna do troch mesiacov by malo perfektne chodit 😕 🙄 u nas je to uz 4 mesiace a nechodime perfektne...ide sama,aj tri krat prejde izbu,ale ona sa snazi utekat a potom pada...a mala mat az teraz rok,takze o ten mesiac kludne moze byt pozadu...a dokonca moja sestra zacala chodit az v roku aj 4 mesiacoch...a chodi...a neni zaostala 😝

ellysa
28. led 2010

nef môj manžel, ako som písala sa narodil predčasne a potom len spal a papal a skoro do dvoch rokov nechodil, lebo iba spinkal, však to je u každého dieťaťa individuálne a tiež neviem, čo znamená perfektne chodiť, akože už sa nesmie potknúť? alebo čo? však deti chodia dlho ako tučniačikovia a stále padajú-ja som sa vedela potknúť na ronej ceste aj keď som mala 10 rokov, som bola také nemehlo 😀

nefertitka
28. led 2010

no ved hej elly,nejaka je divna ta lekarka,ale stale sa nam nepaci ten nikolkin ocny nerv,ze to moze byt priznak kadecoho...usg bol v poriadku,tak snad sa nic nedeje...
no ved aj ja sa stale potkynam🙂

sarlotta
28. led 2010

mabe držím palečky🙂 Kamoška rodila ve 31tt a malá je uplně zdravá. Holčičky jsou větší bojovnice, doktor jim tehdy řekl, že to, že je to holka znamená že mají o 50% větší šanci. I ji kojila. Dětičky jsou schopné sát od 28tt.
Ničeho se neboj, jste daleko a maličká určitě ještě nějaký ten týden vydrží. Doktoři si Vás pohlídají. Kontroluj pohyby a snaž se to brát, tak jak to je. zas bude dobře 😎

mabe
autor
28. led 2010

holky, tak jsem zpet. dr. rikala, ze je vse ok. cipek drzi jak ma. mozna to bude kvuli zanetu, vzala me kultivaci a za tyden budou vysledky. nebo to muze byt z toho uterka z UTZ, ten dr. me pekne promackal. nez jsem prisla domu, tak nic ze me nevyteklo. proste je to zbarveny vytok tehu. mam polehavat a jest vitamin C, takze jsem si koupila pomerance, manza koupi jeste grep a dneska a zitra lezim. budu se flakat. andulka si hraje na vetrelca tedka, takovou boulu jsem jeste nemela.

paajaa
28. led 2010

Holky opět děkuji za dobrou radu. Dojdu si tedy k obvodní pro doporučení. Na gyndu jdu až v březnu, kdy by měli být výsledky ze spermia.

mili1
28. led 2010

Ahojteeeee.....elly gratulujemmmmmmmmm k titulu ---šikulka siiiiiiiiiii 😉 🙂
elly my sme zavinovacku využili 😉
Nef ja si myslim ze Nikolka bude v pohode a to že sa narodila predčasne , ved to nie ja taky problem to bolo len 2 tyzdne nie? ved niektore deticky sa narodia o viac a su v poriadu x 😉
My sme nejaky zly a dokonca ma trapia take vyrazky na lickach - neviem z čoho to ma maly 😒 Papali sme vsetko ako predtym tak neviem či z jedla alebo 😕 a to akurat ak mame krst 😒
Nef a Bambi nemáte s tým skúsenost?

mili1
28. led 2010

Paaja ahoj, chod tak ako pise bam,,, aj my sme to mali urobene .... 😉
Mab to moze byt z tpho utz. aj jasom to raz mala tak neboj ...bude vsetko o.k.

ellysa
28. led 2010

paajaa aj nabudúce 🙂 hlavne hlávku hore, určite sa za chvíľu zadarí a tentoraz úspešne, inak ja som bola ešte na vyšetrení na imunológii na protilátky voči spermiám a embryjku v prahe www.upmd.cz, zistili mi protilátky proti spermiám, tak som užívala Prednison až do 15tt a neviem, čí ti baby radili aj vyšetrenie u endokrynológa.
mabuš no vidíš, všetko bude dobré
inak sarlott, mabe všimli ste si ako máme pekne odstupňované tt? 🙂
dnes sa naša Olívia nejak moc nehýbe, dúfam, že je oki. Zasa kopla až po čokoláde. 🤐

ellysa
28. led 2010

mili ahoj ďakujeeeeem
a nemá to také ako červený drsný exémik? Ja to mám po celom tele zo zimy 🙄

mili1
28. led 2010

elly no ja neviem lebo do exemov sa nevyznam 😕 nikdy som ich nemala 😉 je to take suche červene a male bodky ..aj ja som rozmyslala ze zo zimy tak vyskusame neist dnes vonku,aj tak je riadna zima 😒

bambi7
28. led 2010

cafte babulky co noveeeeeeeeeeee

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru