Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. kvě 2011

holky, tedka vybiram golfac. nevim, jestli jit do bazarovyho nebo koupit novej, vsak snad jeste jedno dite bude....chtela bych lehkej, s kosikem, a aby mel vetsi kolecka, nejenom do mesta na asfalt.

mili1
23. kvě 2011

Ahojte, nef chceme ist niekam, este nevieme kam uvidíme 🙂
bambi aj nas je hlados ale uz pekne spinka aj bez mliečka 😉 klop klop
Máme dnes 2 rôčky a oslavovat budeme v sobotu , tešímmmm sa 😉 kupila som také blbosti, aj sviečky hracie happy birthday a pekne ozdobime, maly sa bude tešíť 🙂
malemu sme kupili traktor to bude radosti 😉 on len na same zeriavy, traktory a velké auta kuka 😀
u nas dnes prsi

mabe
autor
23. kvě 2011

@mili1 jeee, vsecko nejlepsiiii 😉 😉 😉 to utika.

ellysa
23. kvě 2011

@mili1 všetko naaaaaaaaaaaaaaaj

mabe
autor
23. kvě 2011

tedka volal tchan, ze ta jejich znama ma v bazaru takovy ty obyc golface za 180kc, ale nejsou vubec polohovatelny, coz si myslim, ze by mel byt. ve stredu se tam pujdeme podivat a uvidime, mozna koupim novej.

ellysa
23. kvě 2011

@mabe trošku by mal byť polohovateľný si myslím

ellysa
23. kvě 2011
bambi7
24. kvě 2011

cafte babule ja som doma sama teda bez domulky lezim tak ma boli chrbtica ale to budem mat asi z urazu co som mala... 😒 no neva zvladnem 😉 domka je u svokrovcov tak mi chybaaaa aj sme spolu telefonovali a povedala ahoooj mama mam tycinku 😀 a ze ide von.....

a mili vsetko naj

a co mate nove?

tak idem lezat paaaa

mabe
autor
25. kvě 2011

ahojte devcata, tak vcera jsem si vzala ibalgin 400 na bolest bricha pri ms a zaclo me byt strasne zle. nevedela jsem co delat. k veceru me byla zima, cely telo bolelo, mam tady mamku, tak me dala nospu a trosku to na zaludek pomohlo, predtim jsem se uplne zeblila. vecer jsem mela 38c, tak jsem si vzala paralen. dneska me jeste boli celej clovek a jak jsme nejedla vcera, tak jsu slaba, dneska jeste drzim dietu. je tady mamka, takze jsou s anickou vennku. nevim, co to se mnou je, mam 37,5, ale v krku me neboli, asi nejaka strevni viroza.

anca vcera taky malo jedla a pak v noci chtela porad prso, dve hodiny rvala a nakonec jsme ji daly do postele rohlik v 5h, najedla se, napila a spala dal.

@bambi7 doufam, ze uz je ti dobre

ellysa
25. kvě 2011

@bambi7
@mabe jemine babule liečte sa, ja idem zajtra na štítnu žľazu, po výsledky, som zvedavá, či skončím nakoniec na liekoch

mabe
autor
26. kvě 2011

dobre ranko, tak ja uz lepsi. anicka ma prujem a manza taky.manza aji zvysenou teplotu, anicka zatim ne, snad to bude ok.

mabe
autor
26. kvě 2011

tak manza zepry hori a je mu blbe. napsala jsem mu, at jde domu a neblbe. to nas teda neco postihlo. ☹ hlavne aby anicce nebylo moooc zle.

mabe
autor
26. kvě 2011

holky, tak na netu hrozi, ze pokud ma prujem a bude zvracet okamzite k dr. anicka zatim nezvracela a kakala jednou a dvakrat si prcla vodu. muzu ji dat tu ryzi s mrkvi, ne? kdzy chce normalne jest?

ellysa
26. kvě 2011

@mabe vypadá to na črevnú vyrózu, anička nech veľa pije a mrkvičku a ryžu dať môžeš

mabe
autor
26. kvě 2011

tak to ona pije zatim a ma hlad, tak si dava suchej chleba, to muze, ne? a nakojit vecer?

mabe
autor
26. kvě 2011

@ellysa a ven taky muze, ne?

petulak1988
26. kvě 2011

Ahoj holky chtela bych se vas na neco zeptat,jsem dnes25DC a 12den po ovulce a na testu je duch ktery je videt na urcitym uhlu dobre a na nekterym skoro vubec muze z toho neco byt???Snazili jsme se pres rok tak se chytam kazde nadeje..Dekuji moc pokud odpovite...jsk vypadal vas test?

ellysa
26. kvě 2011

@mabe no jasne môžete 🙂
@petulak1988 môže 😉 budem držať palce, najlepšie je robiť si test až keď už mešká ms aspoň deň,ale vyskúšaj zasa o dva tri dni a ak tam niečo je , malo by to byť trolinku silnejšie, mne ukázaloúplne tmavé čierky až keĎ mi už meškala MS cez týždeň

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa moc dekuju picha me v podbrisku a na vajecnikach myslis ze se muze podarit nebo ze se podarilo??

ellysa
26. kvě 2011

@petulak1988 určite mohlo, to sú tiež príznaky, v podstate máš stále pocit akoby mala dojsť MS ale nepríde, máš aj nejaký výtok?

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa bily husty co myslis???ale ten duch je skoroo nevyditelny jsem bud 11nebo12DPO

ellysa
26. kvě 2011

@petulak1988 11 alebo 12 DP naozaj nemusí byť ani duch, počkaj pár dní a urob test znovu 🙂 ale príznaky sú sľubné

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa moc dekuju ja v to doufam...mela jsem clostikem vyvolanou ovulaci a ten mi vytvoril 5folikulu taj jsem doufala ze se jeden uchyti...fakt 11 nebo 12den po ovulaci nemusi byt ani duch?

ellysa
26. kvě 2011

@petulak1988 nie ja som nemala, neboj 🙂 teraz treba len čakať, aj keď viem aké je to ťažké, ja som skoro zbankrotovala na testoch 😀

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa no to mi ani nemluv ja doufam ze to vyjde.....snad jo...ty bys rekla co??

ellysa
26. kvě 2011

@petulak1988 vypadá to nádejne 😉 naozaj držím palce nech to výjde

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa moc dekuju ja v to doufam a dlouho jsem i verila ze to vyslo...

petulak1988
26. kvě 2011

@ellysa myslis ze z 5foliku je vetsi sance???

mabe
autor
26. kvě 2011

tak anicka se pokadila podruhe za celej den, coz je dobry si myslim, sice voda s kouskama,a le na to ze jedla porad, tak dobry. mela mrkev, ryzi, piskoty, susenky a caj. tedka je venku z tchanovcema v lese. manza spatny, ma teplotu a prujem velkej, tak lezi. ja se citim fit, jsu na piskotach, rohliku suchym, mrkvi. mozna jeste zitra nebudu moc jest. hlavne aby anicka byla v poho, prujem zastavime,ale aby nemela teplotu a nebylo ji zle.

akorat tedka o vikendu jsme mely jet na chatu za deckama na vysocinu -troje narozky se slavi, aji manzovi. on tam chce jet uz zitra, tak mu rikam at neblbe a pojedeme tam v sobotu, aby se z toho trosku dostal. je to vzdycky akce jednou za rok a bude tam plno lidi, ale co nadela. nevim, jak se rozhodne. ja pojedu az kdyztak na sobotu, jestli bude anca fit.

mabe
autor
26. kvě 2011

holky, tak anicka se vratila, trosku napapkala, nakojila a uz spi. odpadla jako nic. pry kakala jednou, ale nebyla to uplne voda. doma jeste prdela.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru