Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
8. črc 2009

Ahojte
Mabuš, v grafoch a teplote sa nevyznám, ále nezúfaj a nechaj sa prekvapiť 😉 , keď nie teraz na budúci mesiac určite 😀
sarlott super, nič vážne nezistili, to je paráda. 🙂 Ja sa tých mojich výsledkov asi nedočkám 😠
mili už mám tú kyselinu listovú, čo si mi napísala, že bola dobrá. Ako si ju užívala, mne v lekárni povedala, že dve tabletky denne.
bam-manžela som včera spracovávala, ale budem musieť ešte pokračovať 😉

mili1
8. črc 2009

Ahoj ellysa, acidum folicum som brala 2 krat denne po jednej tablete , ale ja som brala za to zvysene mnozstvo lebo som mala mutaciu, ale ber to tak rano a vecer tym nemozes nic pokazit len prilepsit 😉 a az do konca tehu ber ... manzela urcite spracujes, ved my zeny vieme ako nanich 😀 juj aj mne by sa zisla taka dovolenka 😀
Maba a teraz rozmyslam, ze teplotka moze kludne ist dole a potom sa vratit takze nic nie je stratene 😉

ellysa
8. črc 2009

no teraz mám ešte jednu kyselinu listovú, čo som si kúpila len tak na voľný predaj v lekárni, tú dopapám a začnem s touto. 🙂
mno každý chceme, čo nemáme, ja by som zasa radšej ako dovolenku takého mrňúsa ako máš ty 🙂

mili1
8. črc 2009

Ale ved hej ellysa, ja by som tiez nevymenila mrnusa za nic na svete, a vzdam sa tiez vsetkeho pre anjelika,
A nebojkaj o chvilu budes mat aj ty v brusku takeho mrnuska 😉 len musis byt trpezliva, ja som tym tiez presla...
Ak sa mozem spytat kolko mas rokov?

ellysa
8. črc 2009

mili ja budem mať 26 -viem, že mám ešte čas, ale veľmi by som už chcela bábo, kým som prvý krát neotehotnela, vôbec mi bábo nechýbalo a potom, keď sme oň prišli som zrazu po ňom veľmi začala túžiť. Navyše manžel je o 10 rokov starší a všetci naši kamaráti už deti majú, takže ...

mili1
8. črc 2009

Neboj....Urcite sa to onedlho podari - drzim silnoo palce - veda sa pozri na nas - my tu vsetky sme postupne otehotneli v tejto teme - a my sme s bambi take strigy co kazdemu predpovedame splni sa to 😀 takze aj vy tu
vsetky budete onedlho tehotne.....a budete si posielat virusy a postupne sa nakazite 😀
A u nas to bolo podobne, vsetci nasi znami mali baba a ked som sa dozvedela ze je niekto tehu prislo mi to luto ale boloa som trpezliva a podarilo sa to 😵

ellysa
8. črc 2009

no však ja dúfam, myslím, že už by nás mohlo nešťastie obchádzať 🙂
Hlavne nech už sú tie výsledky. Potom sa budeme vedieť pohnúť ďalej. Mili, vy ste boli na imunológii v Prahe? Myslím, že som ťa na tej téme videla.

mili1
8. črc 2009

Nie Elylsa neboli sme tam nakoniec, nebolo to potrebne, ja som tiez vtedy vsetko studovala co existuje a ake vysetrenia absolvovat.....................a to nebyt tohto konika nevedela by som nic 😒
vysledky urcite onedlho dôjdu... 😉

ellysa
8. črc 2009

však si hovorím, že možno im to trvá kvôli dovolenkám, ale aj tak bojím bojím...Idem už domkov, tak pozdrav drobca a ešte pekný deň 😀

mabe
autor
8. črc 2009

Ahoj holky, tak jeste v praci, ale uz se chystam domu.

Teplotka - uvidime. Ano, snazilkovaci proces krasny, ale uz na sobe citim ty materske pudy. 😲 Dneska byla jedna kolegyne v praci ukazat 2 mesicniho chlapecka. Takova krasa holky. 😖 No, proste nadhera.

Ja beru tu listovku s B6 jedenkrat denne. Je tam tak napsany davkovani - to by melo stacit, ne? 😒 v tehu samozrejme zvysim prisun.

nefertitka
8. črc 2009

ahojte,sarlotta,ja som presne ten typ co ty a tiez nic extra neodporucali,len acidum folicum 2x denne a zelezo 2x denne (tardyferon fol)...
mabe,zatial ti staci raz denne ta listovka,v tehu ju ber rano a vecer...
mili posielam torticku,mnam dobra je;) inak tu dovolenku ach jaj,aj ja by som sla...pojdeme s malou niekam k moru az buduci rok,nech z toho aj nieco ma,teda ak financie dovolia,lebo si to este neviem celkom predstavit,budeme platit hypoteku od januara dost vysoku a ja som na materskej,jeden plat nam ledva vystaci...no nejak sa musime zariadit...inak planujete byt na materskej 3 roky,alebo sa chystate do prace skor?

ellysa
8. črc 2009

ajojteeeeee, tak teda vy myslíte, že zatiaľ stačí ta kyselina listová len jedna tabletka?
Inak akurát som docvičila Mojžišku a manžel mi povedal, že vidno ako mi spevnelo brucho, obvod sa nezmenšil ale naozaj už tak neovísa-tak keď nič aspoň si spevním telo 😀
a pijem alchemilku-ak už takéto vzorné správanie nepomôže, tak neviem.... 😀

sarlotta
8. črc 2009

diky holky🙂))) mám radost z těch karyotypů...že geneticky jsme v pořádku... A ten MTHFR nějak zmáknem 😎

mabe
autor
9. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak vcera jsem odpadla uz v 20:30h 😝 . To je pro me hodne brzo. Dneska jdu domu normalne. Nebudu to nejak prehanet. Potrebuju si odpocnout a neco poklidit.

prdecek
9. črc 2009

ahojky děvčata,
teď jsem byla dva dny v práci a jsem totálně unavená a to jdu zítra zase a v sobotu na noční.

co je tu jinak nového???

u mě nic, jen tam mrcha jěště nikde 😠

bambi7
9. črc 2009

dobre rankooooo 😉

mabuska chapem ze materske city 😉 ale budes coskoro tehu citimmm to a ked budes mamca pridem ta navstivit 😉 😀 si super babulka slniecko a podari sa ....a vsetkym sa podari je to otrepane ale chce to cas 😒

elly nebojkaj vseto bude ok ta kys.listova na predpis jesuper vec ber ju ako beries 😉 a tu dovolenku spracujes si sikulkaaa 😉

prdecek tu nic nove zatial ale coskoro snad bude nova tehlka aj 3by som brala babuleeee tak drzkammm palce 😉
a kde pracujes ak smiem vediet?

mili ahojkyyy no ako?co drobcek vsetko ok?

bambi7
9. črc 2009

nef mnam torta aku si robila?

sarlota super tak nasad kys.listovu a vit B a parada 😉 ja som tiez brala vit B6 je super a nemam ziadne mutacie 😉

mabe
autor
9. črc 2009

Ahoj bambi, ty ses takova moje presvedcovacka. 😉 Ja vim, ze to nekdy prijde. ALe uz me to nejak v praci neba a citim, ze me neco chybi. ☹ Dneska jsem strasne utahana. Ty dva dny me daly zabrat. - 2x 11h a jeste ten utros do toho. Doma nemam nic udelanyho. Ach jo. Tedka sef se vratil do prace a rekl, ze musi byt vsechno vycistene. To nejde, mam malo lidi. Sakra. Ty lidi to taky nedavaji. 😒 Takze zase bude rvat. 😒

bambi7
9. črc 2009

jaj mabus mas toho dost....ale neboj vsetko bude ok .....coskoro budes mamca a budes domka s drobcekommmm 😉 uvidiss len to chce cas lebo stres tomu nerobi dobre ved viessss

nefertitka
9. črc 2009

ahojte, no taku nepecenu,piskoty banan,smotana,tvaroh som robila;)

inak ja som si dnes doberala manzela,ze mam asi plodne dni,ze by sme mali urobit Nikoke sestricku alebo braceka...chudak,az sa zlakol 😀

mabe
autor
9. črc 2009

Bambi, vim, ze stres nedela dobre. ALe ono to v praci nijak jinak nejde.

Nef, to ho teda sokujes. 🙂

prdecek
9. črc 2009

Pracuju s mentálně postiženýma v "ústavu" jako pracovnice přímé péče

mabe
autor
9. črc 2009

Prdecku, tak to je urco makacka. Ale delas zaslouznou vec.

prdecek
9. črc 2009

🙂

ellysa
9. črc 2009

nef si mi narobila chute, daj recept na tú tortu 😉
prdecek tak to máš teda krásnu ale náročnú prácu, klobúk dole 🙂
Ja mám zajtra dovolenku, tak už len dotiahnuť nejaké 3 hoďky v práci a ide sa domov. Na víkend mám synovcov, už sa na nich teším, aj trocha bojím-budú u mňa prvý krát, tak sa zahrám na mamču 😀

sarlotta
9. črc 2009

Ahoj holky.
Mabe hlavu vzhůru bude líp 😉
prdecek a kolikátý den čekáš ?

nefertitka děkuju.. to je fajn slyšet🙂
ellysa a kolikátého jste byli na testech?

bambi7
9. črc 2009

cafte babulky akurat som dorobila manzelovi palacinky 😉

prdecek fakt klobuk doleee sikulka 😉

nefff daj recept na tu tortu prosimmmmm 😅

co inac robkate?

bambi7
9. črc 2009

a nef este ze sa zlakol neviem ako by si reagovala keby povedal no dobre 😀 😀 😀 podme 😀 😀 😀

bambi7
9. črc 2009

a leey vyskusaj si to byt mamcou tak ako pises a potom to bude uz naozajjjj moc drzkammmm palceeee

nefertitka
9. črc 2009

bam, potrebujes piskoty,sladku smotanu na slahanie,tvaroh,(ja z oboch pouzivam po 250g,ale ked chces viac,pouzi viac)kryst.cukor(podla chuti), 1vanilinovy cukor,dva zltky, nastruhanu citronovu koru,banany,alebo akekolvek ovocie tam chces mat, zmiesas tvaroh s 2 zltkami,cukrami a citronovou korou,uslahas sladku smotanu na slahacku a primiesas k tomu...no a potom uz len vrstvis piskoty,ovocie a urobenu hmotu...mozes dat do tortovej formy,alebo do misticiek,ako chces...a ja tam este do tej celej zmesi niekedy zamiesam aj postruhanu cokoladu a robim to na styl straiccatela;)snad bude chutit;)
no a inak keby fakt povedal,ze podme na to (robit surodenca Nikolke),asi by som zdrhla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru