Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
12. srp 2009

jaj tak nasa mala aj ked spi kuka ci som tam ockom krka a sleduje 😀 uz sme poskusali hocico a nic 😀

sarlotta
12. srp 2009

bambi, tak spinkat s ní🙂))) maminčina náruč je nejlepší 😎

bambi7
12. srp 2009

to ano nad ranom je u mna stale teda od 3h lebo by ani nespala 😀 ale musi aj sama ja tak skoro nezaspim 😀

sarlotta
12. srp 2009

neboj je ještě malinká, to se zase změní a bude spinkat i ve své postýlce🙂)) oni ten kontakt potřebují,,, čím víc budeš objímat tím samostatnější dítě si vychováš🙂 Bude mít větší sebevědomí a nebude se bát, protože bude vědět, že ho někdo moc miluje 😉

bambi7
12. srp 2009

sarlot nasa sa mojka velmi rada ja uz ked bola v brusku som jej stale rozpravala a hladkala a teraz si to vyzaduje 😀 my sa mojkame staleeee

nefertitka
13. srp 2009

ahojte....
bam aj mne moja zrazu zacala vecer vyvadzat,ked ju chceme ulozit spat...ani hojdanie nepomaha,nist...oni si tie deticky vzdy na nas nieco vymyslia;) ale aspon vieme,ze ich mame 😉

ellysa
13. srp 2009

ahojte, dnes je tu nejak ticho.už mám za sebou prvý ťukanec, dnes som sa pri cúvaní oprela o suseda, myslím, že som mu mierne "narovnala ŠPZ", ale chvalabohu nič viac-dúfam. ☹ Také mám z toho nervy, že som si musela dať panáka 😅

mili1
13. srp 2009

Ahojteeee, maly bol dnes dobry, boli sme na prechadzke zaspal po dlhom case v kociku 😉 konecne....
bam ja mu zvyknem hladkat hlavicku a pritulit sa a on zaspinka 😉 vyskusaj ....
Dnes som zavarala broskyne ...joj uz sa mi nechce - predtym som nezavarala lebo nebol cas .....ale teraz som zienka domaca 😀 a budeme mat co papat
elly, janka a ostatne ja verim ze coskoro budete tehu ...netreba sa vzdavat....ako hovori bambi sme toho prikladom 😉 preskli sme si tym a vieme ake to bolo tazke ale treba ist dalej a nevzdavat sa.... 😉

mili1
13. srp 2009

Elly ja sa presne pamatam ako som zacala soferovat - fuu to bolo este pred 10 timi rokmi - kym som prisla do mesta zopar krat som som zastala 😀 a chodila som dookola ked som nevedela niektore krizovatky 😀
ale cim viac budes jazdit tym lepsie....aj u mna to tak bolo a teraz je to super.... vrobote mi hovorili ze jazdim ako drak 😉

nefertitka
13. srp 2009

joj elly,neboj to sa stalo aj mne;) ja som naburala zadkom aj do domu pri cuvani🙂 a to auto malo len 3 dni,chuda 😀 ....ale ako vravi mili,uz jazdim 😀 asi 5 rokov a uz je zo mna pirat ciest 😀
a este taka pikoska sa mi stala,ked som prvy krat sadla do auta(nemohla som mat ani radio pustene,ani mi nikto nesmel nic rozpravat) tak som este ani nevedela ako sa pustaju stierace,omylom som ich pustila,ale nevedela som pocas jazdy,ako ich vypnut, nemala som cas sa na to sustredit,vonku pekne,slnecno,horuco a ja celu dobu so spustenymi stieracmi 😀
este teraz sa za seba hanbim heh...pane boze...

bambi7
13. srp 2009

cafte babulky no dnes som cely den upratovala inac upratujem ked mala spi ale dnes som ju dalo k svokre lebo som celu kuchynu umyvala od poharov.......no konecne sa leskne lebo nemam na to cas 😒 tak a mam na cas pokoj 😉 aj som povysavala poumyvala parkety a zehlila a konecne sedimmm 😀 😀

mili caf no nasa miluje hladkat po hlavicke ale nezaspi 😀 jedine ked jej po zadku trepem 😀 ale chcela som vediet ci nemate daku techniku 😀 tak nic 😀

elly a to neva ked len znacku si trosku narovnala 😀 ja vodicak nemam ale chcem si urobit ...no uvidime 😀

nef ako ?a tie stierace to je zlate 😀 pockaj ked ja budem na ceste potom sa drzte bokom 😀 😀 😀

akvabelaq
13. srp 2009

Píšem aj k Vám hoci som začala novú tému Prosím o pomoc. Tiež mám za sebou 2 potraty a dnes zistené tehotenstvo, hoci som menštruáciu mala a skončila mi minulý týždeň. Včera som začal špiniť- hnedý výtok a neviem čo mám robiť ☹

bambi7
13. srp 2009

ahoj akvabelag ak mas pozit test tak skoc k lekarke moc drzkam palce 😉 a to spinenie neboj nemusi hned znamenat zle ja som spinila do 16t a mam krasnu babulku brala som duphaston a kys.listovu....a vella lezala tak drzim palce a daj vediet co nove

ellysa
13. srp 2009

akvabelaq tak ako hovorí bambi ležkať a ísť k lekárke, špinenie naozaj nemusí znamenať nič a aj moja kamoška mala normálne menštruáciu a už bola tehu a teraz majú malú Kristínku. Držím palec.

no baby však ja viem, len to strašne pržívam. zajtra prídu naši, tak idem po nich sama na stanicu a potom na nákup do Brucku,snáď to prežijeme. 🙂

ellysa
13. srp 2009

no a mabuška sa tu ešte dnes neukázala, zajtra na vás myslím 😉

bambi7
13. srp 2009

elly ahooj moja neboj zvladnes to si sikulka a to tuknutie pohoda hlavne ze sa nic nestalo 😉 a zaciatok je vzdy tazky vo vsetkom 😎

bambi7
13. srp 2009

mab asi lezka a zajtra jej drzime palce a myslime na vassss

prdecek
13. srp 2009

cukrusko to je mi líto!byli jsme spolu i v lednu 2010, ale věř tomu, že dr. určo zjistí proč se tomu tak děje. Určitě chtěj do specializovaného centra a tam tě pošlou na genetiku jako nás! Teď se hlavně drž! Budu na Tebe myslet!

ellysa
14. srp 2009

dobré ráno 🙂

janka.s
14. srp 2009

pěkné ráno přeji.

nefertitka
14. srp 2009

bre rano🙂

nefertitka
14. srp 2009

neboj Elly,tu cestu prezijete🙂

mabe
autor
14. srp 2009

dobre ranko devcata, tak ja mela teda stredu vecer. sla jsem si dat prasek - ja ho zavadim a zaroven sem si debil nejak sahala na cipek (moc se kontroluju) a najednou me zacla tect krev - normalni svetla. uplne jsem se vylekala. nevedela jsem, co mam delat. manza me uklidnoval, ze pockame, ze sem si tam urco nejak rypla. protoze predtim vubec nic. no a do rana dobry, vcera uz jenom hnede spineni a dneska sem tam nazloutly vytok, coz je mozna normalni tehu, ne? na 11:30h jdu k dr. doufam, ze je vse ok. a bylo to opravdu jenom tim rypnutim. ja su fakt blba.

janka.s
14. srp 2009

ahoj mabe, určitě všechno dobře dopadne.

mabe
autor
14. srp 2009

janko, diky. ja doufam. mam vridek na cipku, tak sem si ho mozna trosku poskodila. jsu proste magor. od te doby utros polykam, sice ma pak vetsi vedlejsi ucinky, ale co, stejne sem doma. jsem mooc nervozni z kontroly.

ellysa
14. srp 2009

ahoj nef, no hádam 😅 . Dnes je tu zasa nejak pusto, detičky vás zamestnávajú, čo? 😀

nefertitka
14. srp 2009

mabe,daj vediet,co u lekara...davaj si pozor,dufam,ze to bude v poriadku...
no hej elly,ja uz niekedy neviem,kde mi hlava stoji 😵 😉
to moje male zacina byt riadny sinter...mam na seba trosku cas iba ked na chvilu zaspi a aj to upratujem alebo varim,tak som v jednom kole....no len skoda,ze na kilach sa to neukazuje 🙂 😔 nejdu dole a nejdu...
boze a o ten cvrcek este nelozi ani nebeha,to si uz potom vobec neviem predstavit 😀

nefertitka
14. srp 2009

este sice nelozi,ale uz sa posuva dozadu a vrti sa jak hodiky,furt ju nachadzam inde ako som ju dala 😀 ...a obhryza vsetko mozne,uz som ju nasla aj oblizovat parkety a radiator...teliatko moje male🙂 vkuse aby ju clovek mal na ociach

ellysa
14. srp 2009

mabuška neboj, hlavne, že to prestalo, bude to dobré. Dne s nám donesiš dobrú správu, viem to 😉.

Nef no ja ti verím mať bábtko je náročné a hlavne tá zodpovednosť 🙂 , no určite to stojí za to. Viem si ju predstaviť ako žužle ten radiator, musela byť bombová 😀 .

mabe
autor
14. srp 2009

holky, diky. mam opravdu celkem strach, ale zadny bolesti pri krvaceni nebyly a byla to chvilkova zalezitost. je jasny, ze me hloda cervik. sakra, jestli to bude spatne. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru