Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
14. led 2010

foto aktual bricha v albu

mili1
14. led 2010

Mab tak to je iny...

mili1
14. led 2010

Bambi kde si zdrhla?

mili1
14. led 2010

Dobre babulky...idem aj ja varit .maly sa zobudit tak caute.... 😉 🙂

bambi7
14. led 2010

som tu len volam

ja som za ciernu farbu 😉 😀

bambi7
14. led 2010

aj ja idem malej dat jest tak paaaaaaaaaaaaaa rada som si pokecala milin mabus

katka22r
14. led 2010

noo my dnes mame rizoto velmi nemusim ale co uz

sarlotta
14. led 2010

Dobré ránko holky Byla jsem na utz máme skoro 4cm srdíčko ok, mám fotešku a jsme o 3 dni větší)))

katka22r
14. led 2010

sarlottko super tesim sa s tebou

ellysa
14. led 2010

ahojte 🙂
mili máme aj autosedačku
bam ja som zatiaľ nepočula, že by sa tam bábätku nepáčilo, a ževraj takú polohu odporúčajú aj pediatri, ale ako hovoríš, každé bábo je iné, ak tam naše nebude chcieť ležkať, tak predáme a kúpime iný, no problem 😀
kati tak sa to už blíži 😎
inak babule akú veľkosť nosili vaši malí tak v 5-6. mesiacoch, dnes som videla takú krásnu bundičku na jeseň v akcii za 3 EUR ale neviem akú veľkosť budeme asi potrebovať 😅

ellysa
14. led 2010

sarlott 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
14. led 2010

díky holky🙂

katka držím palec a těším se na fotečky Laurinky 😎

katka22r
14. led 2010

aj ja moja sa tesim ale na zivu laurinku nie na fotecky 😀

bambi7
14. led 2010

no cafte uz mam navarene od 12h a teraz sedim a cakam ci domi bude spat....

co robkate?

nef mala cez den spava sama?teda zaspi ked ju das do postielky ci ako?

bambi7
14. led 2010

elly co sa tyka tej polohy odporucaju ked je hore ale nie ked spi aspon co bolo povedane nam ved spat tak ako nasa spi aj 2h vonku neviem ja by som tak spat nechcela 😀 ale jasne je to na kazdej

bambi7
14. led 2010

co ste dnes varili?

bambi7
14. led 2010

inac babule co poviete na to stretko? v lete isli by ste? no s mili pocitam 😀

sarlotta
14. led 2010

já peču kotletky s rajčátky, žampiony, porkem a s barmbory v šupce..

bambi7
14. led 2010

ahojky sarlot ako sa mame?ako zaspaval mal sam alebo si ho musela ty ....mala cez den nie a nie sama spat ,vecer zaspi ale cez den musim uspavat 😒

mabe
autor
14. led 2010

Ahoj holky, jsem u nasich a jsem na nervy. Jsme o tyden a pul mensi. Poslala me pro jistotu na UTZ velkej do nemocnice. Byla jsem tam a mam prijit zitra. Holky, ja sem nervozni. Co kdyz ji neco bude? Dr. rikala, ze me posila pro jistotu vzhledem k tem dvoum MA. 😒 Ja mela taky jenom 2,80kg. 😒

aanda
14. led 2010

Mabe, neboj, to bude OK... mojej susede tiez hovorili, ze je o tyzden maly mensi.... potom 2 tyzdne skoro prenasala a malinky je OK...zdravucky, peknucky.... Nic sa neboj!!! Nas bol zasa furt o 1,5 tyzdna vacsi a aj sa skorej narodil 😉 Vsetko je v pohode, ved si bola na vsetkych vysetrenia a vsetko bolo dobre, tak snad nebudes teraz na konci stresovat seba aj malinku ! Pockaj do zajtra a urcite uvidia, ze je to OK !

ellysa
14. led 2010

mabuška nebojkaj, kolegyna mala podľa MS o mesiac menšie bábätko, stále jej posúvali termín a nakoniec sa narodil v pôvodnom termíne síce krpec (2 700g) ale úplne v poriadku, navyše sa hovorí, že na UTZ tie meranie nie sú až také presné a váha dieťatka sa môže na konci líšiť aj o pol kila.

aanda
14. led 2010

Bambi, stretko? No to by bola parada... ale vy ste vymyslali ze do Tatier...no to je pre mna moc daleko....
Ozaj od kolko mesiacov davas malu do toho sportoveho...mozno si pisala, ale sa ja nestiham vsetko citat, lebo moj maly akcny hrdina nedovoli 😀

aanda
14. led 2010

Mabe, ellysa ma pravdu, mne pri prijme povedali, ze 3620 g bude mat a narodil sa ze 4070g..... tot dokaz! ono ked uz je to babo vacsie, tak sa to vsetko tazsie meria...je to uz viac-menej len odhad lekara...

mabe
autor
14. led 2010

holky, diky. je pravda, ze moje dr. ma UTZ uplne spatnej. Ja jsem skoro nevidela, kde ji konci noha a hlava a tak. PRoto me radsi poslala do nemocnice na velkej UTZ. rikam si, ze kdyz ve 20tt bylo vse ok. Je pravda, ze uz tehdy byla mensi, vsak vite ten nos, takze to muze byt tak, ze je opravdu mensi a ne, ze prestala rust. Ale vite, uz toho mam za sebou dost a jsem dost nervni. chci jit tedka odpo plavat, to muzu ne? cipek a tak je ok, potrebuju se zrelaxovat.

sarlotta
14. led 2010

bambi já jsem uspávala u kojení 😅 😉 cca do 20měs. a pak už jsem ho prostě dala do postýlky a domluvila mu, že musí ležet a odpočívat, nechala otevřené dveře a šla něco dělat a on pak sám usnul, jak poslouchal jak umývám nádobí atak.

aanda
14. led 2010

mabe, ked potrebujes zrelaxovat a citis sa OK, tak len chod...podla seba sa zariad ako ti je 🙂 a neboj...mozno ste ju spolodili par dni neskor 😉 viem, ze si si prezila svoje, ale hlavne sa zbytocne nestresuj...uvidis zajtra, ale urcite je vsetko OK... nebojkaj sa, musis Anicke verit 😉

ellysa
14. led 2010

mabuš choď si zaplávať, aspoň sa odreaguješ, určite to bude ok, zasa máš zodpovednú lekárku, moja na poradni malé ani nemeria, len skonštatuje, že určite narástlo, merali mi ho len prvé tri mesiace, na NT, na 3D a teraz na tom morfologickom budú, lebo moja doki tiež tvrdí, že ona nemá v ambulancii až taký dobrý UTZ

ellysa
14. led 2010

napr v 16tt ma tiež napanikárila, že malé má od hlavičky po kostrč, nejakých 8cm a o dva dni na to na 3d namerali vyše desať 🙂

sarlotta
14. led 2010

mabe neboj , bude to v pořádku🙂, holčičky bývají menší.. a aspoň dostaneš názor jiného lékaře a lepší utz. Pořádně se na všechno poptej, jak má být velká a co to znamená.atd...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru