Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
3. únor 2010

budes svalnata🙂)

bambi7
3. únor 2010

domi je hore od 6h a je cula

sarlotta
3. únor 2010

Ahojík holčinky, u nás je ledové království🙂

nefertitka
3. únor 2010

Nikolka je od 5:45,tiez sa tvarila culo,ale dala som ju hajat a uz spi 45 minut...

ja nevarim nic,ja dietujem🙂

mabe
autor
3. únor 2010

holky, rikaly nam dobrou radu na uspani. ze mimisek je zvyklej na teplou naruc a kdyz ji polozime na tu "studenou" postylku, tak se jim to nelibi. My ten rozdil treba necitime, ale oni jo. Takze je dobry, davat je do postylky treba v plince, kterou byly zakryti nebo tak. nerikam,ze je to u vas pripad, jenom takovej postreh. 🙂

bambi7
3. únor 2010

no dakujem je to fajn ale uz by aj stacilo to uspavanie no uvidime ....aj som skusala uz vsetko a nic nezabera ani ju nechat v postielke ani nic .....jedine maminka 😀

mabe
autor
3. únor 2010

ja mam bramboracky (babicka je dela, volala na me, ze je pro me ma) a syrovou macku. odpo udelam asi cockovou polivku na veceri a buchtu budu pect.

to je takova parada - zase dalsi vecicky. 🙂

bambi7
3. únor 2010

mabuska domi spavala na takej akob perinke aj tepla je a nic 😀

mili1
3. únor 2010

Nef s nami je to podobne,,, vsetky hracky ho bavia zopar sekund a potom ich pohadze vsetky tak sa veru nenudim a nic nerobim doma 😒
Esteze sam zaspi .... 😉
Bambi ahoj... ako?

nefertitka
3. únor 2010

a ako dlho trva,kym ju uhojdas k spanku?

dik mabe..ale u nas to urcite nebude fungovat;) je to maly sinter...ked ju niekam polozim,v momente stoji alebo lozi🙂ale moze na tom nieo byt u mensich babatiek

bambi7
3. únor 2010

no mabuska verim aj ja som sa tesilaaaaaaaaaaaaaa ked nieco nove prisloooo 😀 😉

mabe
autor
3. únor 2010

no, tak je videt, ze to vsude nefunguje 😀

nefertitka
3. únor 2010

neboj mili,ked bude pohyblivy tak ti sam nezaspi 😀 ...ale nie,mozno aj hej,ved kazde dieta je ine🙂

bambi7
3. únor 2010

nef ako kedy....10min ale to musi byt uz unavena 20.......a niekedy ju uspavam dlhooo a zastanem a kuka na mna 😀

sarlotta
3. únor 2010

mabe u nás fungovala plenka spíše k bradičce🙂 aby mimís měl pocit, že tam pořád jsi 😉

nefertitka
3. únor 2010

jej dnes je na stv1 fil;m so schwarzenegrom,ako je tehotny,uz dlhsie som nanho myslela,ze by som ho kukla,ked Nikolka dovoli tak pozriem🙂

bambi7
3. únor 2010

domi ma taku vreckovku ked ide spat ma ju v ruke 😀

ahojky mili ako sa dnes mate a nebojkaj ked zacne liest bude vsade 😉 nebojkaj to pride

mabe
autor
3. únor 2010

ja mam holky dneska zase basketbalovy vecer - v 18h nase liga a pak v 20:30 euroliga 😀

bambi7
3. únor 2010

a ja mam panelak 😀 no snad kuknem 😀

mabe
autor
3. únor 2010

jakej panelak? to je nejakej vas serial?

bambi7
3. únor 2010

ano mab serial 😉

nefertitka
3. únor 2010

inak v panelaku ta mala Miska je dcera mojej znamej🙂ale ja to nekukam,mna slovenske serialy nebavia,je toho moc

katka22r
3. únor 2010

kocky ahojte nestiham vas ani precitat troska mliecka uz mame prikladam si ju kazdu hodinku...tak sa to pomaly rozbieha...uz som dala jednu foto malej 🙂 pekny den vam prajem

mabe
autor
3. únor 2010
mabe
autor
3. únor 2010

musim se pochlubit 😝 😀

bambi7
3. únor 2010

kukavala som VKV na prime velmi krehke .....ale nejde uz prima 😒 ja mam rada take oddychove nie ziadne horory .....ani akcne nemusim 😀

mabe
autor
3. únor 2010

kati, tak to je parada s kojenim. mala je nadhernaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

bambi7
3. únor 2010

mabuska krasna no anicka bude mat vsetko ako domi co? 😀 super bude urcite anicka spokojna

nefertitka
3. únor 2010

jeeej katka,taky zlaty maly bubacik to je,krasnucka je 😀

mabe
autor
3. únor 2010

bambi, verim, ze bude. jdu to dat vyprat. premyslim, jestli muzu dat k tomu prat fleecovou deku oranzovou? kdyz to bude na 40C rucni prani?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru