Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
5. bře 2010

no mabuš, ešte si postresuj, ja mám zatiaľ faront, potom už začnem stresovať ja a to až uvidíte, čo je to panikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝
práve som doupratovala náš dvojizbák-upratujem od 9.00, na 3 etapy 😉

mabe
autor
5. bře 2010

elly, ty ses teda cinna. to ja uz nic takovyho nedelam. 5 minut umyvam nadobi a uz si delam prestavku a tak.

ellysa
5. bře 2010

mabuš no dávaj si bacha, asi to nie je nič moc, keď máš predýchavať s nádchou, daj manžovi rúšku 😅

mabe
autor
5. bře 2010

elly, me to stve, ale co mam delat. a v tech nasich dvou pokojich se nikde moc neschovas. 😖

mabe
autor
5. bře 2010

dam mu paralen a cajicek a pujde si cist do postele vedle. on si rad cte. 🙂

ellysa
5. bře 2010

my máme doma tie rúšky, moji rodičia panikárili keď bola tá prasacia,tak mi ich kúpili, pošlem ti ich? Hádam to nedostaneš 🙂

mabe
autor
5. bře 2010

ja myslim, ze to az tak zase nebude hrozny. budu pit caje a hotovo. snad to nechytnu, je to teda pech nakonec

mabe
autor
5. bře 2010

nejhorsi je, ze manza nechce zadny prasky. je to tvrdohlavec. zkusim do neho narvat ten paralen nebo mam koupit sumivej aspirin?

ellysa
5. bře 2010

mne veľmi pomáha kloktanie slanov vodou aj cez nos aj na hrdlo, netuším, či je lepší aspirín alebo paralen 😕

ellysa
5. bře 2010

ehm slanou 🤐

mabe
autor
5. bře 2010

holky, tak jsem zpet od mamky. zase me zacal ten vytok nahnedlej. boli me v krizi a tahne bricho. uz se anicka pronese. asi se chystaji ty porodni cesty. 😝 jinak zadny jako kontrakce nejsou. ted se najim a natahnu k telce k tenisu do perinek.

ellysa
5. bře 2010

mabuš, no Anička sa už pomalinky prpravuje na cestu, jaj som v napätí 😀 😀 😀 , pekne oddychuj

bambi7
6. bře 2010

cafte babulky ako sa dnes mame a som prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

no tak je vikend tak babulky oddychujteeee a pekny vikendddd

mabe
autor
6. bře 2010

dobre ranko, tak ja dneska v noci moc nespala - 3x na zachode a nemohla jsem usnout. zdalo se me o porodu a porad to mam v hlave. takze to bude tim. jinak ten vytok trva svetle hnedej, takze to budou ty porodni cesty, jinak zadny jiny potize. jdu docitat.
manza nachlazenej, takze bude dneska lezet, ja se snazim pit caje s medem a vitaminky, abych to od neho nechytla. budeme doma celej den. mame tady (teda nahore u babicky) mamku na denni navsteve - na veceri musi byt zpatky. za chvilku dojede i tatka s doriskou, budu delat obed - slepici polevka, kruti maso na prudko s bramborem a tatarkou. zitra si s manzou udelame spagety s burtem. 🙂

mabe
autor
6. bře 2010

jinak ta navsteva mamky dopadla blbe. ☹ nevim, co si myslela, ze babicka se z ni po*.....babicka je tvrda a vzdycky na mamku byla, teta byla ta hodnejsi, i kdyz se mamka stara o hodne vic. takze kdyz mamka rekla, ze jde do te "nemocnice", tak si rikala, jezismarja, co to mam za dceru a tak. proste to bere, ze je mamka blazen. no, a mamka dneska dosla a tak za hodku uz byla u me dole, ze rika, ze je blazen a chova se tak k ni. ja varila a tak. pak prijel tatka s doriskou a neco sme ji rekly, ale pekne, proste jsme si povidaly, a ona hned vztahovacna, ze my z ni delame blazna a ze se pak z ni stane a tak. my, kteri ju podporujeme a jsme pri ni. proste babicka s dedou ji rozhodily a pak uz sme byly aji my spatni. tatka se nastval, ja taky. pak jsem byla s mamkou a darcou venku, tak jsem ji to vysvetlila. ale pak uz mamka mela spatnou naladu a porad pobrekavala. takze proste navsteva na hovno. tatka ju tam v 1h odvezl zpatky. rikala, ze priste pojede domu na ten den. kdyby to udelala rovnou, tak by bylo lip. ja jsem z toho taky rozhozena, brecela jsem a tak, manza me utesoval, ze se musim soustredit na anicku.

sarlotta
6. bře 2010

Ahojík holčinky tak jsem tu, byly jsme u tchánů na narozeninách, tak jsem vybavená řízky a salátem i na zítřek
No a stavili sme se v obchodě, že jako vyzkoušíme hlubokou korbu na x-lander jestli tam půjde na tu naši trojkolku z r.2005 vůbec nasadit... a ona šla... a měli zelenou, kterou jsem vůbec nechtěla... a ona byla tak krásná v tom obchodě........... že už ji mám doma 😲 😲 😀 Manžovi se tak líbila, že hned vytáhl kreditku)))) sem zůstala čumět...tak Vám ji hodím do albíčka 😎

bambi7
6. bře 2010

ahojte babulky domi spinka tak som prisla kuki co robkate....

sarlot ppekny kocik aj farba 😉 aj ja mam tak cierno zeleny 🙂

ahoj mabuska jaj to ma mrzi ze ta navsteva mamci tak dopadla,daj jej cas vies je teraz citliva este ked si predstas ze babicka jej povie ze je blazon ..... 😒 to nemusela kazdy clovek moze mat zle obdobie a treba ho podrzat .....ale na druhej strane ty a tatino to myslite dobre a neboj ona to neskor pochopi no len ste boli v nespravn cas na zlom mieste .....stacilo ze ju babicka nastvala a uz to slo...
viem ze si z toho smutna aj ja by som bola ale ako hovori tvoj manzel musis mysliet na anicku ta ta teraz potrebuje aby si bola v klude.....stres nerob dobrotu aj ked viem ze to nie je lahke nemysliet na mamcu ale drzte sa babulky vsetko bude dobre len to chce cas a mamca nech nabuduce ide radsej domkov a chod za nou 😉

bambi7
6. bře 2010

a mabus ked bude anicka uz domka mamca bude babka a urcite pride na ine myslienky a bude lepsie.....uvidis verim tomu 😵

sarlotta
7. bře 2010

dobré ránečko no kde ste cácorky ? 😀

mabe
autor
7. bře 2010

ahojte holky, tak ja teda nerodim. jenom dneska odpocivam. manza je vic nemocnej, tak lezi v loznici a ja se o chudacka staram. sama mam rozestlano v obyvaku a cucim na bednu. popijim caje a tak, abych to nechytla, ale uz me zacina ryma. snad se to nerozjede vic, sakra. co by se stalo, kdybych byla nachlazena a rodila?? nebo jak se mame domluvit na ten termin vyvolani... 😒

bambi7
8. bře 2010

dobre ranko prvaaaaaa 😵 😵 😵

no a zasa pondelok ....co mate dnes na plane?
ja ani neviem uvarene mam ,iba spravim domke jest a vyzivu .....
no a poobede pojdeme von a bude po pondelku 😀

mabe
autor
8. bře 2010

dobre ranko devcata,

tak noc na hovno. manza spal v loznici, porad kaslal, smrkal - nemame mezi tema nasema dvema pokojema dvere, takze jsem ho porad slysela. ja spala v obyvaku na rozkladacim kresle - lednicka hrcela, hodiny, matrace naprd. takze nejsem vubec vyspana. manza sel na otocku do prace, pak dojde domu lezet. ja zatim odolavam, trosicku mam rymecku. budu zase odpocivat a pit caje s medem a citronem.

ellysa
8. bře 2010

Ahojte, ja som dnes spala ako drevo, vlastne celý víkend bol poriadne únavný, v sobotu 12h na nohách na výlete, včera ráno zavolala sestra, že idú do BA tak prídu k nám, takže som varila pre 7 ľudí a potom boli u nás do ôsmej večer, oba dni som odpadla o deviatej 🙂.
Dnes musím povysávať-bordel jak v tanku a variť- všetko sa pojedlo 😅
Babuľky poraďte mi, čo kúpiť mamine k narodeninám, mňa nič nenapadá 😒 a dnes som sa vážila a už mám dole aj tei 3 kg, ktoré som pribrala, takže som na pôvodnej váhe pred tehu, dúfm, že diabetologička ma nesprdne.

ellysa
8. bře 2010

babuľkyyyyyyyyy a všetko naaaaaaaaaaj k nášmu sviatku 🙂 🙂

sarlotta
8. bře 2010

elly taky taky🙂))

byla jsem to dneska oslavit prací🙂))))))))

nefertitka
8. bře 2010

tak dik Elly;))) aj ja si (nam) zelam vsetko naj 😀
moj muz rano zatrepal,ze on mdz neuznava,ze to je komunisticky sviatok 🙄 😠 ....mu dam 😠 😝 pekne cakam kvietok,ked pride z roboty,inak budem akoze urazena 😀

mabe aj na mna nieco lezie,moje nervy,ach jaj....ja by som to prezila ale vadi mi,ze Nikolka to moze chytit a to dost pravdepodobne.... ☹

nefertitka
8. bře 2010

pijem tiez cajiky,dala som si prirodne antibiotikum(cesnak,med,citron) 1000ku Cecko a tak...

nefertitka
8. bře 2010

a elly k tym narodeninam,hm ja neviem,u mojej mamy vzdy zaboduje nieco pekne na oblecenie...alebo nejaka kozmetika...alebo skus nejaky balicek vitaminov na jar...hm,tiez s tym mam vacsinou problem🙂 no teda a ty si chudnes v tehotenstve?no ani sa nedivim,ked musis drzat dietu...ale podla mna este nieco priberies 😉

sarlotta
8. bře 2010

nef není komunistický, je feministický🙂)) a slaví se daleko dýl🙂 ale vykládej jim to darebákům 😀

ellysa
8. bře 2010

nef aj môj sa pýtal, či sa to ešte oslavuje, tak som sa mu tiež povyhrážala, že môže ostať vymknutý 😝 a tak isto čakám kvietok, keďže čoko nemôžem 🙂
no chudnem, ale ja by som mohla kľudne aj tých 15kg, vôôôôôôôôôbec by som sa nenahnevala 😀
lieč sa, veru tieto zmeny teplôt vždy narobia šarapatu 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru