Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
11. dub 2010

ahojte devcata,

tak vikend za nama. v patek jsme mely navstevu az do pulnoci a mala pak byla z toho nejaka rozhozena, i kdyz spala v naruci do 23h, ale pak se vztekala a nemohla usnout do 1:30h. v sobotu jsme byly doma a odpo na prochazku s manzou, to bylo v pohode. dneska dopo navsteva dedy myho, byly tam i nasi, jely jsme autem s autosedackou, mala spinkala, tam chvilku vzhuru. pak jsme prijely domu a jely tramvaji a trolejakem s kocarkem k tchanovcum na obed. tam jsem ji nakojila a nechtela usnout az po ceste domu, brecela tam a kricela, takze hojdani, ale nezaspala. doma jsem ji dala najest a zacel hysterak, nechtela ani jest, ani dudlik, nic nepomahalo, vztekala se. premyslim, jestli to na ni neni moc. jsou ji 3 tydny, jestli by takovyto navstevy nemely byt pozdeji, ze ji to narusuje klid a rezim, co rikate? pak me dostaly tchanovci. sly jsme pesky domu a oni kousek s nama, vozit kocarek. ja rikala manzovi, ze dneska objedna ty chuvicky a tchyne: on uz tatka ma vybrany a tchan na to: ja uz mam objednany pres net za 1500kc. tak jsem se jenom na manzu podivala a on nic. ja sem mlcela. pak jsem se s nim o tom bavila, ze nas se na to nikdo neptal. 😠 a on, ze mu to vadi, ale nejak se mu to nechtelo resit. 😝 sere me, ze se nezeptali. jako nechame si to od nich koupit, ale snad se maji zeptat!!!! jestli to takhle bude s tim barakem, tak nevim (mame od nich pozemek). 😝 😠

ahoj bambi, mame se fajn, mala je uzasna, ona dokaze delat takovy ksichty. uz se me zda, ze zacina vic vnimat a rozezna smer, kde jsme. asi jeste nevidi, ale uz se vic soustredi a tak. 🙂

bambi7
11. dub 2010

mabuska ahojjjjj no anicka je krasna....a tie ja som moc na zaciatku po navstevach nechodila aj domi nemala rada moc auto a vela ludi ale neskor uz pohoda......
ale radsej so s domi moc nechodila ked tak tak nas prisli kuknut ale nie vsetc naraz 😀 postupne 😀

mabe
autor
11. dub 2010

bambi, my prave s manzou premyslely, cim, ze je tak protivna. proste place a neda se hnedka utisit a je to takovy histericky. to predtim nemela a asi to bude tema navstevama. preci jenom je to jeste mala prcina. je uzasna. nekdy tak u ni sedim a tecou me slzy, a rikam manzovi, ze je to neuveritelny, ze jsme to dokazaly. 🙂 ze ji mame a je uzasna. jaky ona dela ksichtiky a tak. je to proste zazrak. 🙂

mabe
autor
11. dub 2010

to vstavani po 3h je teda nekdy zahul, ale je to krasny. my teda vetsinou chodime spat mezi 23-24h a kojime mezi 2-3 a 5-6 a pak teda jeste spime tak do 8h. posledni spani teda vetsinou vychazi v postylce. 😝 😀 pak si s ni jeste lehnu po obede, tak na hodku.

bambi7
11. dub 2010

no mne to vstavanie nerobilo problem v noci aj 5X ale rano je to horsie 😀 a domi vstava tak okolo 5,15 -5,30 rano a uz sa hrame 😀

bambi7
11. dub 2010

no mabus je este malinka a vela ludi na nu je moc..... co je normalne

mabe
autor
11. dub 2010

teda vy mate brzo budicek. je pravda, ze anicka v noci po kojeni pekne usne, pres den usina dyl nebo taky ne. vetsinou dopo je chvilku cca 2h vzhuru a odpo nebo navecer.my jeste kapeme do ocicke pri kazdym kojeni, tak ji trochu vzdycky proberu a ten zadecek mame opruzenej. takze chodime na kozni, ocni. 😝

bambi7
11. dub 2010

a co pouzivas na zadocek?

bambi7
11. dub 2010

jaj mabuska ja som taka stastna ze si to tak paradne zvladla teda obaja a ze uz mate anicku bola si posledna z nasej starej partie 🙂 a moc som vam to priala a som rada ze si uz mamca 😉

a jasne teraz fandime aj nasim tehulkammmmm

mabe
autor
11. dub 2010

bambi, dekuju moc. 😉 no, my s tim chodime na kozni uz. tam nam daly masticku bactroban 2x denne, pak nejaky mydlo 3x denne, modrou tinkturu a zasyp zlutej. snad to pomuze, ma uz rozmokvaly mista. 😒 uz od nemocnice nepouzivame zadny mydlo, kapesniky, vzdycky umyt zadek pod vodou.

bambi7
11. dub 2010

no chudatko snad to bude coskoro ok....ja pouzivam pri dominike sudocrem nemozem nam dopustit a raz sa mi stalo ze mala taku cervenu ritku tak mi lekarka poradila dat na den dva bepanthen ze zmenu a pomohlo ale sudocrem sa lepsie rozotiera ale mam oba v zalohe 😀

mabe
autor
11. dub 2010

ja si taky po vyleceni ho koupim. tedka mame ty antibiotika a pak ho pouziju. mala v noci ze spani knoura, skuci. trapi nas prdiky, takze mame sab simlex, uvidime, jestli pak nekoupim baby cam, nebo jak to je. ja se snazim jest co nejdietneji - starsi pecivo, vyvary, zadnej salam, cibule, cesnek, palivy, cokolady, atd. nevim, co uz mam jest. mliko jsem omezila, piju 1x denne caro.

bambi7
11. dub 2010

mabus aj domi mala probl do 3 mesiacov tiez som skusila sab simplex aj baby calm ale nam najviac pomohol espumisan ale je to u kazdeho mimca ine treba skusit a ked mala 3 mesiace nam moc pomohl kvapky probioticke bio-gaja to bolo najlepsie a bolo super len to sa dava podla vahy tusim od 3m ale nam dovolili od 2,5mess popytaj sa lekarky

bambi7
11. dub 2010

mabuska idem si lahnut tak prajem dobru noc a ked budes cokolvek potrebovat napis paaaa

ellysa
12. dub 2010

dobré ráno
dnešná noc na ...vôbec som nespala, vždy keď som si ľahla na bok bolelo ma brucho na chrbte zasa žalúdok, ach jaj 🙄
idem prať plienky, myslíte, že stačí na 65 stupňov? Ako pozerám, tak pozerám, nemám na práčke vyšší program
😕

ellysa
12. dub 2010

no tak už mi fičí pekáreň, umývačka, aj práčka, nakoniec som objavila aj vyšší stupeň, už som držala v ruke aj vysávač, ale nejdem dráždiť susedov, ešte aspoň hoďku počkám 😉

mabe
autor
12. dub 2010

elly, nejaka aktivni,ne? 🙂

tak my jsme sly spat v 1h. anicka spala do 21:30h a potom nechtela usnout az pri dalsim kojeni. uvidime dneska jak na tom budeme. nic naplanovany nemame, budeme doma. mozna pujdem kolem 10h ven na chvilku. tedka bojuje s prdikama.

sarlotta
12. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
12. dub 2010

elly🙂))) taky uklízím když nemůžu spát🙂)) ty plenky na 80 určitě 😉

mabe
autor
12. dub 2010

ahoj sarlotko 🙂

tak my dneska doma, tedka se zacina nejak mracit a ma prset celej den. takze asi ven nepujdeme dneska. tedka jsem malou dala do postylky, tak snad usne a ja si aspon vyzehlim. tchan psal mail vcera odpo, ze si udelal radost, at manza nekupuje chuvicky, ze je objednal. teda za 1800kc, ale on si udelal radost.ten mail byl napsanej pekne, ale jak to vcera ta tchyne rekla..... 😖

sarlotta
12. dub 2010

Mabe, tak se na to vykašli... chůvičky jsou technická záležitost, tak to snad vybral dobře 😉 kdyby Ti chtěl kecat do kojení tak neřeknu 😀 😀

sarlotta
12. dub 2010

Víš, toho bude víc... radím Ti koj co nejdýl🙂)) jak začnou příkrmy, tak se z nich olezeš.... tchán chtěl malého krmit anglickou v 10měs🙂)) že jako ochutnat može néééé 😀 😀
tak jsem všechno jídlo a pití pro malého vozila sebou, pže doma nic zdravého neměli... ale naučili se časem a něco jsem pak povolila... jako bublinkové žluté sodovky néééé, ale juice s vodou može byt už 😀

mabe
autor
12. dub 2010

sarlotko, jako klidne at si to koupi, ale ze vcera nam to rekly s tchanou. jak jsem psala, sly jsme s nima na prochazku s kocarkem a ja rikala manzovi, ze musi vybrat ty chuvicky a tchyne: tatka uz ma nejaky vybrany a tchan: ja uz je objednal. nikdo se nas ale neptal nebo aspon rict: my bysme vam je chtely koupit...tchyne to proste tak dela. manza ma segru o rok starsi, ktera nema kamarady, chlapa, tak je porad s rodicema a tchyne je zvykla ji dirigovat a vsechno ji ridit. ale my teda nee..

mabe
autor
12. dub 2010

ja cekam jeste s tim barakem. pozemek je jejich, nebo teda uz manzi, dostal ho k vanocum, ale stejne se budou chtit plest. tchan ani ne, ale tchyne. ona nedokaze rict svuj nazor jako nazor, podle ni je to nejlepsi varianta. 😝

sarlotta
12. dub 2010

no jo, je to blbé... tak se usměješ a řekneš ne já to udělám jinak🙂))) a nebavme se o tom už. 😎

mabe
autor
12. dub 2010

🙂 zase je pravda, ze mam dneska rajskou a hovezi polivku od tchyne. vcera jsme tam byly na obede a ja ho dostala jeste domu. takze nemusim nic vymyslet a varit. 🙂

sarlotta
12. dub 2010

tak apoň že dobře vaří 😀 😀 😀 fakt to neřeš, bude hůř🙂)) ale zase Ti pohlídá... to je těžko, když se nestará je to fajn- jako ta moje... ale na návštěvu dojede za malým 4x za rok... no a když se stará tak Ti to leze krkem.

mabe
autor
12. dub 2010

sarlotko, mas pravdu. prilisny ti vadi a nezajem taky. 😝 ve stredu jdeme s tim ocickem na ocni a ve ctvrtek na kozni. ve stredu jde se mnou mamka, abych nejela MHDckem sama a ve ctvrtek autem tatka, pak pojedu k nasim se podivat na holcicku (pesana). mamka rika, ze uz je na tom hodne spatne a premysli nad injekci. neslysi, vrazi do veci, chodi dokola jak magor, kasle kvuli tem nadorum na plicich, cura a kadi doma. jeste ji normalne. nevim, jestli se trapi, ale je mi do breku. je to moje panenka. vim, ze zase uz ji je 16,5 let, coz je dobrej vek. nechci, aby se trapila, ale nechci, aby tady nebyla, i kdyz na ni nemam tedka uz cas. 😖

sarlotta
12. dub 2010

Mabe, to není dobré, myslím, že by si zasloužila klid 😔 co je to za rasu?

mabe
autor
12. dub 2010

je to kokrspanel anglickej. ona uz to ma tak rok a neco. nezda se, ze se trapi, i kdyz tedka uz je vyhublejsi. papa pekne, na piskotky se vrha. ja vim, ze uz to neni ideal, ale....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru