Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. čer 2010

mabus podla mna ok

a hej mam fakt dobreho chlapa

bambi7
4. čer 2010

a ako ste sa dnes mali?
anicka spinka ci je hore ako nasa krasavica 🙂 este tu cupita ale sammaaaa

mabe
autor
4. čer 2010

dneska paradne. kamoska ma 3tydenniho chlapecka, tak jsme byly od 11-17h na prochazce v lese. uplne paradni, pocasi vyslo, akorat me boli nozicky. anicka je porad vzhuru od 19h se ji snazim uspat, ale asi ji trapi vetry. tak jsem ji tedka masirovala brisko, tak sem jich par vyhnala. tedka lezi v obyvaku. pokud usne, tak ji zkusim prenest do postylky, nechce se me ji porad chodit kontrolovat vedle a pak ji kdyztak brat z postylky. prdici nas trapi, ale ta masaz je skvela. jinak chodime porad cvicit, anicka lezi uprostred a mamka cvici, tak pulku cviceni, jinak ji chovam a skacu s ni na mici. uz je videt, ze ji je 2,5mesice dneska, smeje se, brouka si, uz se prevaluje na bok. hlavne to smani je parada, hraje si s hrazdickou, teda jenom 10 minut, ale aspon neco. je to neco uzasnyho, porad tomu nemuzu uverit, ze je nase a ze se nam to povedlo. 🙂

mabe
autor
4. čer 2010

domca je sikulka, ze uz cupita, zase je to hodne hlidani, ze?

sarlotta
5. čer 2010

dobré ránečko sobotní🙂

ellysa
5. čer 2010

ahojteeee
my dnes v noci zasa kolika, trápili sme sa a plačkali do tretej ráno,a znova zabral len klistírik, odvtedy spinká ako myš na vreci, ešte to nie je dobré tak aj my sme hotoví, ale vonku je nádherne, tak sa chceme ísť poprechádzať
môj šiel mamu zaviesť na stanicu, jaj dúfam, že to bez starkej zvládneme 😅
pekný víkend 🙂

ellysa
5. čer 2010

tak dnes sme boli prvý krát na nákupoch, malinká vydržala aj v aute aj v obchodoch 🙂
poobede sme si s ňou dve hoďky zdriemli, nik nevie aká bude zasa noc
pridám pár foto do albumu 😎

sarlotta
5. čer 2010

ahojík elly🙂 malá je šikulka šikovná🙂)

já byla na bylinkových dnech, podívat s ena holky z orientu.. no krásné to bylo 😎 a teplíčko, sluníčko.. super 😎

sarlotta
6. čer 2010

Hezké ránečko nedělní🙂

sarlotta
6. čer 2010

Dneska jedem k bratránkovi na narozeniny malé, tak se těším že posedím.. včera sem furt někde stála a chodila 😅 tak mě bolí nožky🙂, tak dnes jen kafíčko a dortíček 😉 kousek no 😎

mabe
autor
6. čer 2010

dobre ranko devcata, tak vcerejsek narocnej, ale peknej. dopo na tenise s manzou, my jsme chodily s anickou po parku a tatka hral s kamosem, pak jsme 2h posedely na zahradce. potom na narozky manzove tety, anicce se to trosku nelibilo, ale zvladla to. tedka je manza zase na tenise, ja se vrhnu na uklizeni a odpo k manzove babicce na narozky, pesky prochazkou. je nadherne.

ellysa
6. čer 2010

🙂 ahojte, tak my sme včera boli ešte pred kúpkaním na prachádzke a asi to zabralo, malinká spinkala od 21.00 do 00.30, potom papanie a hneď zabuvala do 5.00 a potom ešte pospinkala do 8.00 už trochu pomrnkávala ale neplakala, teraz sú s mojím na prechádzke a ja varím mabe anička už pekne zvláda, my si máme ísť poobede niekam sadnúť s kamarátmi, tak dúfam, že vydrží 😉
len dúfam, že táto noc nebude hrozná, u nej sa to tak strieda, lebo zajtra sme samé a ocina musíme nechať vybuvať 😕
sarlott tak si to uži a oddýchni si 😉

aanda
6. čer 2010

ahojte babulky, uz som doma. prepüstili ma v utorok. nevidela som samka 9 dni a on uz vedel tolko novych veci. dava papa, ukazuje aky velky narastie, tlieska krasne a vie lozit ako partizan. ma dva zubky a sam sa v postielke postavi na nozky.

ellysa
6. čer 2010

aanda ahoj, ako sa cítiš? 🙂
dúfam, že ti je už lepšie, podarila sa operácia?
Samko ti musel veľmi chýbať, čo? ale už ste spolu a bude lepšie, keď bude chrbát v poriadku 😎

aanda
6. čer 2010

ellysa, blahozelam k narodeniu princeznej, zelam celej rodinke vela zdravia

aanda
6. čer 2010

primar povedal,ze sa operacia podarila.konecne necitim bolest pri chodzi a ani v klude. ale este je to cerstve a nohu mam trochu meravu, lebo utlak na nervy bol silny a dlho trval... ale pocitujem zo dna na den zlepsenie... trochu mam vsak zapalennu ranu asi 4mm pri konci,tak to musim do stredy vyliecit, aby mi mohli vziat steh.

ellysa
6. čer 2010

aanda tak super, držím palčeky aby zápal ustúpil 😉 a rýchle zotavenie aby si sa už mohla naplno tešiť z malinkého
my sme dnes boli skoro celý deň von, malinká bol dobrá, potom sme zašli na chvíľu ku kamarátom, to už začala trošku mrnka, domov sme šli s plačom, ale akonáhle som ju položila doma tak zabuvala, asi cítila, že je inde a bola nervózna, ale aj tak dnes bola krásna 😎

mabe
autor
6. čer 2010

ahojte devcata, tak dnesek dobrej. anicka na oslave pekne vydrzela, napapkala se, koukala a spinkala v kocarku pulku doby. ale ja su strasna matka, citim se hrozne. strihala jsem ji nehty a strihla jsem ji do prstiku. tekla ji krev. ☹ chudacek malinkej. proste sem strihla do kuze, ach jo. manza ji na to dal gazu a za chvilku to prestalo tict, ale jsu na sebe nastvana a citim se hrozne, ach jo.

elly, vidis jaka je oli sikovna 😉

aandy, tak to je parada, ze uz po operaci vidis zmenu. bez mimiska to muselo by tezky, ale tedka uz jsem doma tak.... 🙂

mili1
6. čer 2010

Ahojteee,,,, anda držim palceky aby si bola čoskoro fit a samko je šikovný .... niky od včera otača ručkou, akože tancuje ak začne hrať radio,, taky je zlatý, ale už dva dni sa mu posunul spánok a nechce spinkať , zaspí len o 21.00,
My sme dnes boli vonku , bolo nádherne, slniečko svietilo, no úžas ,,,konečne po mesiaci 😉
Ja mam dnes zlú náladu, trocha ma vytočila svokra ,,neviem prečo sa musí do všetkého starať ... 😒 😠 už som jej povedala nech sa stara len o svoje veci, aj s mojim sme sa kvoli nej pochytili 😒
elly malá je krásna, ty to zvládaš dobre bez mamky , ved si šikulka 😉
mab ahojjjj,

mabe
autor
7. čer 2010

dobre ranko devcata, tak noc dobry, ale tedka rano ji to brisko zlobi. 😒 uz jenom 14 dni do 3 mesicu, tak snad to pak bude lepsi. premyslim, jestli jit k nasim nebo chodit sama po venku. jeste se uvidi.

ellysa
7. čer 2010

mabuš aj my máme už od noci boľavé bruško, veľa sme nepospali, no ale čo už 😒 , zasa sme skončili len pri klistíriku, iné nepomohlo, dúfam, že už bude lepšie tiež potrebujem ísť von.
mabe a chodíš teraz keď je tak horúco von len ráno a večer?
a inak malá mala ráno zalepené očká, umyla som ich mokrou gázičkou ale neviem, či jej mám na to niečo dať 😕

mabe
autor
7. čer 2010

elly, ty davas nejakej klystyrek? to ja masiruju brisko a kdyz se to nepodari vyprdet a trapi ji to hodne, tak teplomer do zadku. ale posledni dobou ma tuzsi stolici, takovou hustou kasi, tak se to ani tak nepovede. my byly sobota nedele na narozkach, takze kolem 13h jsme prechazely. jinak v tom vedru jsme venku jeste nebyly. tedka tady mame pod mrakem a trosku prsi. asi bych pres poledne nesla.

mabe
autor
7. čer 2010

elly, my teda spime v noci porad, i kdyz brisko zlobi. tak to neni tak hrozny, ale jak chudak breci a pofnukava , krouti se

ellysa
7. čer 2010

mabuš, my máme problém s vykakaním, ju to asi bolí, skúšam kvapky, aj masírovať brušku ale ju vždy tak zapečie-má potom strašne tvrdú stolicu a nevie to vykakať, že nič nepomáha, dokonca ani rektálna rúrka nezabrala, vždy až nakoniec ten klistírik, ani neviem čo to je, kúpili sme to u nás, ale lekárnička ma ubezpečila, že sa to kľudne môže aj každý deň, nedávame jej to každý, ale keď už nič nezaberie, teraz buvá, ale stále sa krúti ☹

mabe
autor
7. čer 2010

takze to ji das vypit a ona se pokaka. no my mame uz taky tuzsi kasicku a nejakou vic dozelena poslednich par dnu. nevim, cim to je, taky to jde hur. ale sama se vykaka jednou denne. tedka jsem ji teda pomohla, protoze se uz trapila dlouho. nevim, jak casto se to muze ten teplomer, ale kdyz ji to ma pomoct.

ellysa
7. čer 2010

nie nie to je taká malá striekačka s nejakým roztokom a ja jej to streknem do ritky, podľa mňa je to niečo ako mydlová voda, alebo čo, taký gelík je to, mabuš no podľa mňa radšej teplomer ako sa trápiť, kamaráti tak nechali malú, lebo nevedeli čo majú robiť a skončili v nemocnici so zauzleným črievkom, a pomohla by blbá rektálne rúrka, odvtedy ju používali

mabe
autor
7. čer 2010

elly, jasne, ze ju nepouzivam kazdej den, to delam masaze, ale kdyz uz se dlouho trapi, tak jo

sarlotta
7. čer 2010

Hezké dopolko holčinky🙂

tak mám doma zas maroda, malý soplí, dostal pamycon a týden doma... chjoooo... no jo byl týden ve školce 😅

jinak jsme se měli báječně přes víkend v sobotu ten orientík a včera narozeninky... sem tam jela že na hodinku a odjížděli sme v půl8🙂)) jak je tkové krásné počásko tak se dobře sedí venku na zahradě 😀 😀

mabe
autor
7. čer 2010

ahojte, tak jsme zpet z vychazky. venku je dusno, fuj. jsu uplne durch, anicka spi jeste v kocarku. tak jsem jak myska. 🙂

sarlotko, no teda, chudak malickej. to je dobre, jeste si uzily vikend.

mabe
autor
7. čer 2010

holky, vyuzivate peknyho pocasi? mala spala do 13:30, pak jsem ji nakojila vleze, usla s ni a spi porad. sice se uz prevaluje, ale spinka. me vzbudil deda. 😠 vesel dovnitr a rekl, ja myslel, ze jses pryc, kdyz neni na chodbe kocarek. tak proc sem vlastne sel? 😠 no nic, to jsou stari lidi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru