Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
5. črc 2010

díky holky,nooo před 5ti rokama už sem měla termín a dneska v 18hod mi prdla voda a už sme frčeli... malý se pak narodil 6.7.2005 16:25 hod🙂)))
jééé za měsíc tu budu dávat další datum 😎

ellysa
5. črc 2010

@sarlotta aj ja dodatočne gratulujeeeeeeeeeeem, no veru za chvíľku tu bude malinká, ako to letí
@bambi7 aj vám gratulujem k zúbku, jaj aj ja by som sa šla kúpať
včera sme malú zobrali večer na kúpalisko, nechcela celý deň spať, tak nech je aspoň na vzuchu, tak sme ju tam kočíkovali, raz jeden raz druhý, lebo nemôžeme zastať, inak je hore a na striedačku sa okúpali, fajn bolo 🙂
dnes spí už až pol hodinku, tedaaaaa 😅

bambi7
5. črc 2010

cafte babulky no uz sme doma bolo super domka blbla s tatom v bazene .....a potom behala kade tade......

elly neboj ten spanok sa polepsi ....no domka zacala spavat az po roku 😅 teraz pospi 2h ale do roku spavala tak 30 min za den a niekedy vobec.......ale teraz je to parada klop klop.....

no tak a mame predlz.vikend za sebou a bolo super jaj .......

a vy ste sa ako mali?

ellysa
5. črc 2010

no ahojte, tak dnes po dvoch týždňoch sama s naším čertom 🙂
bola dobručká aj som si stihla upratať, ale zasa spala ledva tri hodinky dokopy cez deň, asi si na to musím zvyknúť, že je taká hyperaktívna, mám pocit, že teraz začala vnímať, tak chce všetko vidieť a asi sa bojí aby jej niečo neušlo 😕
mzslíte, že sa to časom zlepší, alebo už mám zabudnúť?
a dnes aj v kočíku vydržala hodinku
bambi super, že bol na sk predĺžený víkend a že ste si to užili 😉

nefertitka
5. črc 2010

ahojte...
my sme dnes boli v tom Prellenkirchene,bolo fajn,sami blavaci 😀 ...len nas vylet vysiel na 120 eur 😠 😠 😠 ...na "hranici" nas zastavili polisi,ze nemame nejaku nalepku za pouzivanie ich komunikacie 😒...no tak to ma ani nenapadlo 😠...no a stratili sme nikolkine plavocky imse vimse 😠 😠 😠...ked sa dari,tak sa dari
a asi 50 komarov si na mne pochutilo,ale inak fajn 😀.....

elly,nechcem ta strasit,ale cim bude starsia,tym bude spavat menej 😅

ellysa
5. črc 2010

nef akože akú nálepku, ste šli po ďialnici? 😕 cez jarovce?nef no veru nestraš však to už nebude spať vôbec 😅 doodbeda bola dobručká teraz akosi mrnčí, stále sa jej musím venovať
mám pocit, že ju niekto uriekol ale pocikanú plienku jej na tvár dávať nebudem 😝

nefertitka
5. črc 2010

ano cez Jarovce,ani nas nenapadlo ani jedneho ze nejaku nalepku potrebujeme:(
no moja svokra inak zobrala plienku ocikanu a bez opytania sa jej isla pretierat nikolke tvar, tak som na nu zhukla,ze co to robi, a ona ze to je proti urieknutiu a ja jej na to,ze nech sa aspon spyta najprv a ze ja jej ocikance na tvar davat nemienim....neboj,nikto ju neuriekol 😉

nefertitka
5. črc 2010

ani cervene maslicky na kociku nemame, ani podobne hluposti 😝

nefertitka
5. črc 2010

no a po tej dialnici sme sli 1km iba ☹ ...no nejak nas nenapadlo,ze ideme cez dialnicu...no co uz...

ellysa
5. črc 2010

no tam radi chtýtajú, nabudúce radšej cez Berg 😉
babule a kedy si už bábo drží hlavičku?

sarlotta
6. črc 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
6. črc 2010

@ellysa neboj nějaký režim si uděláte, v tom spánku určitě 😉 snaž se nedělat otroka a užít si léto jak jen to půjde, třeba jako na tom koupališti🙂 malé je jedno kde spinká 😎

hlavičku drží kolem 3měs, když si ji opřeš o prsa, čelem k sobě, tak by se měla snažit ji zvedat aby se podívala co se děje🙂

ellysa
6. črc 2010

@sarlotta no hlavičku dvíha kásne až ju zakláňa, aj keď je na brušku už vydrží zo zdvihnutou hlavičkou aj pol minúty, len že kedy už nebudem musieť dávať taký pozor
inak dnes ju pochválim v noci spinkala od 22.00-3.30, tak dlho ešte naraz nepotiahla, potom už len dva krát po dve hoďky, ale cellkom som vyspatá

sarlotta
6. črc 2010

ellysa no to si ještě počkáš, raději drž mezi hlavičkou a krčkem🙂 asi až bude sama lozit, to poznáš, když už udrží normálně hlavu celou dobu a nebude jí padat dopředu, tak budou svalíky posílené v 5-6 měs. 😉

aanda
6. črc 2010

caute babulky, pozeram ze tema svokrovci je stale ziva 😀
ja si pripadam ako nejaka svina, ale mne ti moji lezu na nervy.... kompletne.... snazim sa, ze nebudem na to mysliet, ze nebudem ich pocuvat, co vravia, ze to jednoducho prepocujem, ale to sa neda... take somariny, co oni stale davaju do placu 😕

ellysa
6. črc 2010

@aanda ahoj ako sa máš
no svokrovci, xaxa, to je večná téma, oni možno ani nechcú byť takí protivní, ale hold človek je raz zvyknutý na iné a potom mu to čo robia oni lezie na nervy

aanda
6. črc 2010

@ellysa ja mam niekedy pocit, ze ti moji to robia naschval.....a furt si vravim, ze to tak neni, a vecne ma v tom utvrdia.... teraz sa velmi slnit nemam ako....s tou jazvou cerstvou :D ... tak som biela ako stena....no a svokra v sobotu...ze aka si opalena xixi .... prito ona je rovnako biela....no a ja koza sa vzdy zamrzim,ze do mna rype namiesto toho aby som to oplatila rovnako...

nefertitka
6. črc 2010

ahojte, aanda oplat rovnako,ved preco mozu oni rypat?ked si rypne,rypni naspat...
baby ako by ste riesili susedov,ktori od rana do vecera sedia na predzahradke a hucia?ako cez den im nic nemozem povedat,ale co je moc,je moc,vecne tam vyhukuju a mne dieta ani spat nemoze a mne to uz total tiez ide na nervy ich pocuvat...uz som im dva krat cez plot kricala,nech su ticho a total ma ignoruju,zajtra je schodza vlastnikov,neviem,ci sa tam mame ozvat...
co si o sebe myslia,nebyvaju na dedine v dome aby takto mohli furt rusit ostatnych

nefertitka
6. črc 2010

a teraz zas vrtaju a ja neviem ako mam dat nikolku spat:(/

mili1
6. črc 2010

Ahojteee, bambi gratulujem k zubkom,,,nám teraz idú stoličky 😉
My sme si tiež užili predlžený víkend, mali sme na návšteve známych 😉
My sme kupili bazenik na zahradu tak sa už môžeme kupat a ocko nám robí nové pieskovisko ,,,už sa tešímme... 😉
elly ono sa to časom zlepší ... 😉
nef tak ste sa vykupali ,,,, 😉

nefertitka
6. črc 2010

ano mili vykupali🙂my chceme tiez spravit pieskovisko....

nefertitka
6. črc 2010

tiez nam idu zadne zuby,len furt nema tie predne 😀 myslim vrchne dvojky a spodne trojky,ma dole len styri a hore dva a teraz jej rastu vzadu,nejak divne 😝

moniciak
6. črc 2010

caute baby mohli by ste mi povedat ako sa u vas ten potrat prejavil???

lubica69
6. črc 2010

Ahojte Kočenky My sme mali perný víkend Návštevy od piatku až do včera Gril záhrada a tak No svokrovci téma sama o sebe hi hi @moniciak vidím,že si tehu No najskôr sa to prejaví tak,že začneš krvácať Ak neberies nejaký Duphaston alebo niečo iné Ja som ho brala a nekrvácala Ale podľa sona sa zistilo...😢

moniciak
6. črc 2010

@lubica69 trochu nechapem aky ucinok ma ten duphaston???

sarlotta
6. črc 2010

@moniciak proč se vlastně ptáš ? máš nějaké problémy ? špiníš, krvácíš ? spontánní potrat vypadá jako silná menstruace s bolestmi břicha, zamlklé těhotenství nepoznáš nijak 😔 až na utz. Duphaston nebo utrogestan se dává na podporu žlutého tělíska, které vyživuje plod v začátku těhu, dává se pokud žena špiní, nebo měla nějaký potrat, aby se těhu podpořilo.

mabe
autor
6. črc 2010

ahojte devcata, tak se hlasim. mame tedka nabitej program, takze jsem tady chvilku nebyla. dneska dopo prochazka s manzou a pak obidek a spanek vsichni. manza s anickou jeste spi, venku prsi, takze to jde krasne. vcera a predevcirem jsme hlidali tu darcu a pak presouvani na let balonem(manzova babicka s dedou) a vcera posezeni u tchanovcu s prateli. kazdej den jsme dorazily kolem 23h domu. anicka to zvladla uplne super. 🙂 dneska me ceka uklizeni a konecne zehleni. manza se postara o anicku a ja budu uklizet. jinak nic novyho.

mabe
autor
6. črc 2010

@ellysa anicka taky nechtela ty drahy dudliky. nejlevnejsi je nejlepsi. 🙂
@sarlotta krasnej dort 😉
@bambi7 gratuluju k zoubku. 🙂

holky, kdy jste mely prvni zoubek? anicka posledni tri dny porad masiruje dasna. driv to bylo, ze cumlala a davaly si vsechno do pusy - zkoumala, ale tedka vylozene na dasna a pripada me, ze se tam neco rysuje jednicky. nevim, jestli to neni jenom moje predstava. uplne zurive si prstikem smatra v pusince. 😒

mabe
autor
6. črc 2010

jinak tchanovci nas trosku vcera nastvaly. mely jsme pujcenej monitor dechu od jejich znamych a oni ho tedka potrebuji zpatky. tak jsme o tom mluvily v patek na zahrace, ze jim ho vratime a ze nevime, jestli si poridime dalsi svuj. a vcera tchan, kdyz ti znami rikaly, ze by potrebovaly, nam rekl, ze monitor dorazi ve stredu, ze uz ho objednal. ja vim, ze mame byt asi v klidu, ze ho budeme mit a nebude nas to nic stat, ale uz se nam to stalo s tema chuvickama, ze sme se pred nema jenom tak zminily, ze je musime koupit a druhej den rikal tchan, ze je objednal. proste nas to stve, o nas bez nas. nedokazou to rict, ze by to radi koupily, proste to udelaji a to nas stve. manza je flegmos, takze jim akorat rekl, ze je to zbytecny, ze sme ho uz nechtely a sel dal, ale me to strasne sere, ze rozhoduji za nas. oni jsou taklhe zvykly s manzovou segrou (31let, porad s rodicema bez partnera a kamaradu), ale my nejsme maly. takze sme rikaly s manzou, ze uz nic pred nema rozebirat nebudeme, coz je skoda. ale je to tak. 😒

lubica69
6. črc 2010

@moniciak ako píše Šarlot Zjednodušene na podporu tehu sa užíva Duphaston Väčšinou sa začne užívať už pred plánovaným tehotenstvom Mabe čo by som ja za to dala keby nám svokrovci niečo len tak kúpili Nikdy nič Tak buď rada My sme si museli všetko všecíčko sami

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru