Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. črc 2010

ahojte,tak my sme dnes boli na kupku,to dieta by bolo furt len vo vode,trasie sa jak osika,este ked sa jej spytam,ci jej je zimka povie ano,ale prec od vody, to ani za svet,to reve ako tur 😀 no co uz,ja som bola taka ista 😝

mabe kup jej nejaky klobucik,neviem,ci sa predavaju aj take male,ale mali by sa....alebo satocku ako vravi elly...

bam dam vediet,ktory den budem moct;)musim este pokukat,kedy mame lekara a tak,viem ze jeden den ideme o pol piatej ku koznej a dalej neviem...

mabe
autor
9. črc 2010

nefi, tak mala se pekne vyblbla. to je paradicka, ze se ji libi ve vodicce. 🙂 musim se na neco podivat. 🙂

mili1
9. črc 2010

Ahojteee, nef aj maly sa trasie za vodou, nechce odist 😉 😉
lubi ako prvorodička mala som epiduralku a velmi pomohla, ešte dobre ze miju nakoniec pichli lebo nechceli ze nemam poučenie,ale pôrodnik mi to vybavil 😉 🙂
sarlotka o chvilu uz rodis ...daj nam potom vediet ked bude uz princeznicka na svete..... 😵
My sme dnes boli s kamoškou v meste aj s malými,,bolo fajn ale strašne teplo...zajtra sa kupeme v bazeniku na dvore... 😉 a v nedelu sa chystame na kupko prvý krát....
mab mne sa pacia aj satocky... 😉

mabe
autor
10. črc 2010

dobre ranko devcata,

noc uplne paradni, anicka se probudila az v 5h a pak krasne jeste zaspala do 7h. 🙂 akorat manza trosku pozlobil. sel vcera pesky na basket, ze si da pivo a prisel v 3h domu. ja mu nic nezakazuju, ale kdyz je takhle dlouho, tak ma napsat. on to vi, ale porad to nejak nedela. normalne tam totiz byva do pulnoci. prisel jak puk nazranej a tedka vstal a sel na tenis. jeste si vzal ruzovou pilulku - ibalgin. 😀 😝 no, jeste to z neho tahne... 😝
@mili1 tak at vam to prvni koupani vyjde

sarlotta
10. črc 2010

dobré ránečko sobotní🙂

sarlotta
10. črc 2010

@mabe a co ušit tenký šáteček.. normal trojcípý a konce sešít podle velikosti hlavičky, látku si vybereš jakou potřebuješ... a jinak já malému čepky v takových horkách ani nedávala, měl potničky na hlavě, by se upekl... v kočárku prostě ležel bez čepičky, na plence a bylo mu dobře... neměli by se potit.. ztrácí moc rychle tekutiny drobci... nebo kup něco s tenkou kapuckou a zkus jestli jí to nebude vadit při spinkání, aby měla aspoň ouška schovaná. 😉

sarlotta
10. črc 2010

holky písněte mi do IP telefon někdo do čech🙂 já vám pošlu smsku 😀

nefertitka
10. črc 2010

ahojte,tak my dnes doma a zajtra tiez,neviem si predstavit ist na kupko s malou, je nenormalny hic a keby mi furt lietala po slnku,neviem neviem...mne je tiez kadejako vselijako,akoby ma mechom udreli z tych horucav...

mabe ked mas malu v kociku,nedavaj jej nic na hlavicku,jedine,ze by si ju mala vonku...tak tu satku alebo klobucik,original kludne vezmi zatial kym nemas nic ine nejaky kapesnik latkovy a z toho jej urob satocku...preloz na trojuholnik a mas...

nefertitka
10. črc 2010

mabe no hento by ma celkom nasralo,keby moj muz urobil....

lubica69
10. črc 2010

Ahojte kočenky Čo máte nové?Čítam,že detičky rastú poslúchajú Šarlot tak už máš 37tt Fu riadne to letí Mabe aj mňa by to naštvalo Nef ani nám nechcel ísť malý včera z vody Pery fialové voda studená a on len vo vode Sme boli včera na kupku ale len poobede od 15 do 17 Akurát som muža vypravila na týždňovku V pondelok možno pôjdeme do BA Uvidíme

nefertitka
10. črc 2010

a kam do BA pojdete? vidim,ze asi vsetky deti su take unesene z vody 😉

lubica69
10. črc 2010

Nef neviem Ževraj je niekde výstava lega V Avione či AuParku

sarlotta
11. črc 2010

dobré ránečko nedělní🙂

sarlotta
11. črc 2010

My byli včera na kupku, malý řádil 😀 já napůl v malém bazénku namočená... kdyby tam nebylo tolik lidí tak parádička.. ale sobota no 😒 dneska budem doma odpočívat, vypadá to zase na pařák... večer asi na pivko 😎

mabe
autor
11. črc 2010

dobre ranko devcata,

tak od vcera od vecera mam naladu na hovno. uz to na me pada ten zitrek. porad mam darcu v hlave a zda se me o ni. mamka me vcera brecela do telefonu, je to tezky s ni byt, kdyz vi,ze uz v pondeli nebude. ☹ jeste do zitrka musime vydrzet, snad to zitra nejak zvladnu. manza jeste nekde ztratil doklady od auta, byly jsme navecer u kamose na bazene a v kauflandu. ja mu rikala, at jde do toho kauflandu se podivat nebo zavola a on nic, ze se to pry vyridi, ja uplne zurila, ze to tak necha. 😠 tedka je na tenise a pak jdeme vykopat darci diru na zahradu, k tchanovcum na obed a pak k babicce manzove na navstevu. uvidime, jestli se me bude chtit vecer plavat.

sarlotko, mas peknej program, pivko. 🙂 a vcera jste si to paradne uzily. 😉

sarlotta
11. črc 2010

mabe můj by tam taky nešel, co máš z toho.. chlapi jsou ješitní, radši to bude vyřizovat na úřadech než aby se ,,ponížil" a přiznal nějaké prodavačce, že to tam ztratil 😠 😎 😀 kašli na to.

mabe
autor
11. črc 2010

sarlotko, ale ja to naprosto nechapu. uplne me tim vcera nastval 😠 jsu zvedava, jestli tam jel tedka se zeptat.

lubica69
11. črc 2010

Ahojte Mabe ani môj by sa asi nešiel spýtať Na zajtra držím palčeky nech to všetci zvládnete čo najlepšie Šarlot ty len pekne oddychuj Máš môj veľký obdiv,že ešte aj na kupko zvládaš My dnes len doma Už soplí aj Sebastián tak sa ideme liečiť Tá BA padá

sarlotta
11. črc 2010

@mabe já to taky nechápu, ale naučila jsem se s tím žít... jsou to jeho doklady 😉 přece se nebudeš vzrušovat 😅

My se nudili tak sme složili postýlku🙂

nefertitka
11. črc 2010

pekna ruzova postielka a to co tam lezi za babo? 😅 😀

sarlotta
11. črc 2010

díky nef🙂 malý to musel vyzkoušet a musela jsem ho vyfotit... nechci aby se cítil odstrčený.. ale slíbil, že už tam nepoleze 😉

ellysa
11. črc 2010

ahojte, tak víkend zasa za nami ☹
sarlott krásna postieľka, prajem aby sa malinkej dobre buvalo
mabe zajtra budem na teba myslieť držkaj sa,ale mysli na to, že robíte pre havinka naozaj to najlepšie, ona už z toho života asi nič nemá a ak sa má trápiť 😒
my sme sa trochu cez víkend vadili s mojim, asi pretlak hormónov, tiež ma nasr..že chodí von a ešte sa tvári akože ho nikam nepúšťam, tak som sa včera odtrhla a šla s kamoškami večer von, len do jedenástej ale fakt som to potrebovala 🙂
a boli sme na výlete v laxenburgu, je to pri viedni taký krásny veľký park s jazerom, zámkom...odporúčam ako výlet
dnes je Olivia nejaká umrnčaná, ale to je z toho hnusného tepla, fuj

sarlotta
11. črc 2010

ahojík ellysa🙂 Olivka je krááásná a jak je oblečená pěkně 😎 , malému se mooooooc líbí, prý jestli si koupíme takovou krásnou čepičku pro Šarlotku 😎

lubica69
11. črc 2010

Ahojte kočenky Ako čítam tak manželia nejak neposlúchajú Ja s tým mojím nemám ani čas sa pohádať keď je tak málo doma Šarlot postielka krásna Ely aj vy máte peknučké fotočky Tak ste si aspoň výletík urobili My sme boli dnes len na záhrade Prišla segra

nefertitka
11. črc 2010

elly yo akoby som pocula svojho muza,ze ho akoze nikam nepusatm 😝 ...tak ale mali by si uvedomit,ze my sme s tymi krpcami denno denne a mame stereotyp,oni aspon vypadnu do roboty ked uz nic ine,ale zas cakam,kedy zas zacne kazdu chvilu liezt na futbal a na hokej. Ja som rada,ked sa o pol siestej dotrepe domov a trosku mi pomoze a nie to,ze by sa este niekam kazdu chvilu po robote trepal,to teda nie, nech si raz za cas niekam vypadne,ale nie zas casto,malu nechce dat ani nikam povarovat,tak nech je potom pri nej.Ked mame ist niekam na rodinny vylet,tak pinda,ale s kamaratmi to by bolo zas o ino,to uz neni unaveny a zniceny.Chlapi.Dobre,ze si niekam na chvilu vypadla elly,aspon si sa odreagovala trosku.Krasne fotky a ta ciapocka je fakt zlata 😉

lubi ja by som to tak nezvladala,ze by siel moj na tyzdnovky,ta fakt obdivujem.Ale fakt je to asi sila zvyku.

nefertitka
11. črc 2010

pisem jak tatar,sorry za preklepy

lubica69
11. črc 2010

Nef to áno Je to zvyk sme tak od začiatku 😅

ellysa
11. črc 2010

ďakujem za pochvalu, ten klobúčik som kúpila v Kik a mal by mať aj UV ochranu, vydržala ho mať na hlave asi pol hodinu potom začala mrnčať a musel ísť dole 😝

ellysa
11. črc 2010

a chúďa z toho tepla je úpln nervná, nespala od druhej, tak sme ju okúpali, nech ide spať, lebo mrnkala tak začala revať ako tur oči krvavé, musela som ju unosiť asi hodinu -čo nezvyknem, zaspáva sama ale už od pol deviatej buvá, tak dúfam, že sa ukľudní

sarlotta
12. črc 2010

dobré ránečko🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru