Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
15. črc 2009

jaj ani mi nehovor;) neviem ci tvoja mala uz natahuje za tebou rucky,ale ked to Nikolka urobi,tak sa total rozglejujem🙂)) by som ju od lasky zjedla 😉

bambi7
15. črc 2009

nasa je este mala ale ked sa usmeje a nahlas som hotova a to sa smeje stale 😀

nefertitka
15. črc 2009

hej to sa aj ja rozplyvam vtedy...keby to vsetko predtym nebolo take tazke,keby som mala normalne tehotenstvo ako ine a viac financii tak by som chcela aj 5 deti 😀 ...veeelku rodinu

bambi7
15. črc 2009

no mne stacia dve 😀

nefertitka
15. črc 2009

inak neviete nahodou niekto ako mam zastavit laktaciu?Lebo ta troska mlieka co sa mi este tvori nema vyznam,chuda Nikolka cucka cucka a nist pomaly nejde,a to len tak 1 az 2x za den,uz ani neodsavam ani nic,ale ked sa uz rozhodnem,ze nieco odsajuem,stale tam nieco je,vzdy sa nazbiera nejakych cca 30ml,mam to nechat tak a zanikne to samo?

bambi7
15. črc 2009

no treba obmedzit tekutiny a v lekarni predavaju homeopatika na to volaju sa ricinus communis 30ch malo by zabrat ak nie tak za svojou lekarkou a ta to zastavi 😉 viem ze sa aj obviazovali prsniky aby boli stiahnute a netvorilo sa mlieko 😉

bambi7
15. črc 2009

tie homeopatika sa davaju tusim rano je to 5 malych guliciek pod jazyk

bambi7
15. črc 2009

ja som moc homeopat.neverila ale odkedy to pomohlo malej je to fakt natom nieco 😉

nefertitka
15. črc 2009

a tebe sa mlieko stratilo same?

bambi7
15. črc 2009

ja som nemala ku koncu skoro ziadne ale poradila my lekarka ze aby nesli len kvapky tak tie homeopatika 😉 lebo neslo nic len sem tak kvapky

prdecek
15. črc 2009

farmi, jsem po revizi, měla sem afetální vejce, tak mi ji museli udělat.

nefertitka
15. črc 2009

tak si to kupim....dik za radu 😉

bambi7
15. črc 2009

ked nepomoze tak gynekologicke 😉

nefertitka
15. črc 2009

ale pravda je,ze aj ked uz nekojim aj 24 hodin,prsia uz netvrdnu...uz su tam len fakt zbytky

bambi7
15. črc 2009

co mate dnes na plane?

nefertitka
15. črc 2009

hej ved 23ho idem na gyndu...

nefertitka
15. črc 2009

nic,byt doma,v takejto horucave sa ani von neda ist,vcera mi aj volala svokra,ci s malou zajtra nepojdeme na Tehelne pole,som aj suhlasila,ale mi doslo,ze malu von tahat v takych horucavach nemozem...a vy?

bambi7
15. črc 2009

no my tiez domka a tesim bude prsat tak potom pojdeme 😀

bambi7
15. črc 2009

no idem uz je horeee tak pekny den prajem

nefertitka
15. črc 2009

pa aj vam

mabe
autor
15. črc 2009

Holky, ja to naprosto chapu. Nechtela jsem, aby to vyznelo, ze chci za kazdou cenu do prace.Udelam pro mimiska vsechno na svete. Ale ja su takova, ze pokud bych zustala doma uz ted, tak budu jeste vic nervacit nez v praci. Pomaha me to, na to chvilkama nemyslet, i kdyz jdu na zachod a kontroluju a kontroluju. Samozrejme kontrolu jenom, kdyz se me chce. Ja se zeptam dr. a zkusim chodit do prace. Ja si stejne myslim, ze to casem nedam fyzicky - unava. Jinak se v praci moooooooc setrim. Ja lidi jenom kontroluju od PC. 🙂 Rikala jsem si, ze i kdyz bych spinila, tak to preci neznamena, ze o mimiska prijdu. Vsechno se zvetsuje, prekrvuje atd. a kdyz si dela mistecko, tak treba nejaka ta zilka praskne a tak. Pokud nebudu mit velky bolesti jako posledne a krvaceni, tak jeste neni nic ztraceno. Vim to, po minulym MA. Mimisek se drzel pres krvaceni dlouhooooo a pak uz to teda vzdal.

nefertitka
15. črc 2009

mabe zariad sa tak,ako sa citis...je to na tebe, ja som tiez sla do prace po prvom trimestri kvoli tomu,ze som doma nad tym stale premyslala...ale ak ti este mozem napisat,tak dr. mi vravel,ze dlhe sedenie tiez rizikovemu tehu skodi...ja som tiez len sedela pri pocitaci

mabe
autor
15. črc 2009

Nefi, ja to mam tak i tak. Jsem na hale, takze musim vstat a jit tam a tam a taky sedim. Ja to myslela tak, ze sedim casteji nez predtim.

mili1
15. črc 2009

Ahojte babulky, mab ja by som tiez radsej zostala doma, tak ako pise nef je lepsie pre babo ak si v klude, ja som pracovala tiez pri PC ale aj tak som zostala doma a myslim, ze mi to pomohlo...ale a sama vies co je pre teba dobré a co nie.....
Nef a napisala si to fakt pekne...vsetko pre dietatko lebo to je v zivote najvacsia radost drzat v naruci vlastne babo a vidiet ako rastie 😵 😵 😵
Bambi aj nas drobec sa uz zacina smiat a vtedy by som ho zjedla, taky je zlatulinky..... 😀
Kde ste vsetky????

mili1
15. črc 2009

Tak nikde nikoho... 😢 u nas je riadna horucava, vysla som len na dvor ale riadne pecie slniecko....byt tak niekde pri vodeeee...joj...

ellysa
15. črc 2009

mabe, no tak ako? 🙂

mabe
autor
15. črc 2009

Uz jsem tu. Je to potvrzeneeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 . Ptala se me, jestli krvacim, spinim, tak jsem rekla ze ne. Jestli chci neschopenku, tak jsem ji rekla, ze zatim ne, ze to zkusim. DOma bych se nervovala porad. 27.7. jdu na kontrolu. V pripade spineni si lehnout a zvysit davky utrose a ascorutin.

sarlotta
15. črc 2009

Mabe.... jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a kolik bylo HCG nevíš ? Mám radost🙂))))))))) 😀 😀

mabe
autor
15. črc 2009

jezis, to ja nevim. TO me dr. nerekla. 😝 ale asi dobry, kdyz nic nerikala, ze? 😉

mili1
15. črc 2009

Jeeeeej mab gratullujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm a davaj pozor na miminko...setri sa 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru