Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
13. kvě 2011

dieta sa mi napchava kuracou pecenou nozkou s ryzou, zabija sa za tym🙂 furt ked sa jej pytam,co ideme varit tak povie upeceme kua🙂

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka mame v obyvaku rozdelany to piskoviste viz foto a anicka do neho leze, vyliza a tak... moc se ji to libi a az tam bude pisek.

nefertitka
13. kvě 2011

@mabe kukla som foto🙂 no to bude radosti 🙂 aka je z nej uz velka slecna krasna 😉
Nikolka uz haja, ale som sa musela zas smiat, pozerala Madagascar a bolo tam vela zebier a ona ze vela jebiek 😀... zebra je u nej jeba, to som uz tusim spominala,ale vela jebiek,to by ma nenapadlo 😝

mabe
autor
13. kvě 2011

@nefertitka roste anca jako z vody. no jeste ten pisek a hura. ven uz nepujdeme, skocime za chvilku na dvur, az tam bude stin. pak je hokej v 16h, to pujde anicka spat. tak si zdrimni na chvilku, at dospis

ellysa
13. kvě 2011

@mabe jej pieskovisko je skvelé a Anička krásna slečna
@nefertitka xixi musí byť zlatá, naša vie zatiaľ len havko, kde je, neni, mama, tata, gol...ale vidno, že sa to už začína rozbiehať
však za týždeň máme rok 😀 😀

mabe
autor
13. kvě 2011

@ellysa dekujeme, no teda vy uz jste taky velka slecna. ten casi leti, ze?

nefertitka
13. kvě 2011

@ellysa zlata babika🙂
Nikolka pred chvilou zaspievala cele Kolo kolo mlynske 😀 taka som na nu pysna 😝 😀 a uz ovlada aj padla hruska zelena a Anjelicku moj straznicku 😉

mabe
autor
14. kvě 2011

ahojte holky, tak paradni den. pocasi taky celkem dobry, ani vedro ani zima. byly dve preprsky, ale jinak fajn. byly jsme totiz s manzou a kamosema na tenisovym turnaji. byla aji grilovacka a tak. nejdriv jsem myslela, ze tam budeme tak dve hodky a pak pojedeme k nasim a stavime se tam odpo pro auto, manza sel zapijet svobodu kamaradovu a nakonec jsme tam vydrzely celej den. paradni to bylo, anicce se tam taky libilo. spala 2h v kocarku a jinak radila.

mabe
autor
16. kvě 2011

dobre ranko, tak dneska zatim slunicko. nasi prijdou a pujdou z anickou ven na pisek a prolizacky, tak si poklidim poradne. delam slepici polivecku, silnej vyvarek a spagety.

bambi7
16. kvě 2011

cafte babulky ako sa mate?

no dnes aspon neprsi tak pojdeme von trosku......aj vcera sme boli mali sme navsetvu tak domka mala kamosku tak sa hrali 😉

ja dnes mam navarene tak mam viac casu na domku......uz sme pokukali rozpravku pozerame na CT1 kuzelnu skolku....tam je rozpravka timmy a ta ju bavi......

no tak pekny den

mabe
autor
16. kvě 2011

ahojte, anicka se s nasema vyblbla, uplne vytuhla na 2h a tedka jdeme ven spolu s kocarkem. musime do sparu pro levny plinky a kasu uz vubec nema. vecer jdu cvicit, se trosku rozhybat

mabe
autor
16. kvě 2011

tak jsme nakonec byly s tchanovcama na zahradce na pivku. potkaly jsme cestou do sparu svagrovou a ona mela za nema namireny.

mabe
autor
19. kvě 2011

dobre ranko, tak vcera jsme byly cvicit, pak u nasich a dosly jsme domu az vecer, paradni den. tedka se nasnidame a za chvilku vyrazime prochazkou za dedou na tenis, budou tam aji nasi, odpo si prijdou tchanovci pro anicku ven po spinkani. 🙂 jo a dneska jsme dostaly konecne uzemni rozhodnuti, sice jeste maji ucastnici rizeni 15dnu na odvolani, ale do tedka nikdo nic, tak snad to bude mit hladkej prubeh a muzeme chystat veci na stavebni povoleni. uz jsem se na ten stavebni urad chtela rozjet s ancou a delat uplne blbou matku zoufajici, ze nemame kde bydlet. jdu jeste uklidit, pak se odpo stavim, jak bude anicka venku.

mabe
autor
19. kvě 2011

jo a jeste jedna vec, anicka uz treti den strasne pisti. a vic se vzteka, nevim snad obdobi. manza ten je odjakziva klidas, ale uz taky vytekl...rikala me pani na cviceni, ze je to obdobi a ze si zkousi co umi s hlasivkama.

sarlotta
19. kvě 2011

Ahooooooj holčinky))
nestíhám, nemám čas, furt někde cáráme.
Zkusím se polepšit ale nevííím no
Slečna krásně chodí kolem stolu, kolem zdi, prostě kolem všeho, když se může přidržet. Jinak si sedne a doleze si kam potřebuje, na samostatné chodzení je lenoška a za ručky ju netahám, stejně ju to moc neba… ven berem velkou deku na trávu na hřiště a to je spokojenost, čučíme na děcka a svačíme a tááák.. no houpačka jasnééé
dneska sem koupila super botičky látkové s pevnou patou s atestem vel.18) malá má nožku 10cm.. tak je to boj něco sehnat.. tak sem šťastnééé. Budeme mít 10měs 7600g a 68cm.

Malý má v pondělí vystoupení na flétničku – svoje první..tak jsem zvědavá… zítra jedou do Zoo do Hodonína..tak zas ho pochystat… no furt něco 😎

mabe
autor
19. kvě 2011

ahojte, tak jsme vyrazily v 9h z domu a vratily se az v 14h. jsu trosku spalena v obliceji, teda vedro desny. anicka tedka spinka a za pul hodky si pro ni prijedou tchanovci a pojedou pry do lesa. manza jde do hospody vecer, tak se aspon anca jeste vyblbne. ja si trosku poklidim v klidu.

mabe
autor
19. kvě 2011

jinak nas ceka 1.6. dovca s nasema na chaloupce v jesenikach na 5 dnu, manza tam dojede na vikend na motorce, uz se moc tesim. do te doby chci jeste koupit golfac u zname v bazaru.

@sarlotta krasny pocasi, tak je jasny, ze kazdej trajda venku. vy rostete, to je paradicka. kolem deti je proste furt co delat. 🙂

mabe
autor
19. kvě 2011

anicka venku s tchanovcema a ja si u uklizeni poustim sepulturu, wohnout a tak - poradne nahlas - paradaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

snad se babicka nezblazni 😀

mabe
autor
20. kvě 2011

ahojte holky, tak jsme byly u kamosky, anicka usla az v 14h a to jenom na pul hodky, tak jsu zvedava, kdy pujde spat. jinak suprovej den,akorat vedrooo.
vidim, ze trpim samomluvou 😀

mili1
20. kvě 2011

Ahojte babulky, ako sa máte?
My celkom fajn, dnes sme boli cely den vonku a maly chce byt len vonku a behat 🙂a ja nevladzem za nim 😀
neobsedi ani pat minut 😀
uz mam po skuškach tak fajn a uz sa mi netreba učit , ako som rada 🙂
Nef šikolná Nikolka, 😉
Už asi mesiac prespíme celú noc a uz ani nepapame no super ,,dufam ze nam to vydrzi ,,klop klop
Mab ahoj, bambi nef, elly ako drobci?

mabe
autor
21. kvě 2011

dobre ranko, tak anicka spala do 7h. sice se budila trosku v noci, ale hnedka zaspala, taky spala s maminkou. tedka jsme doma a odpo jedeme do kovalovic posekat travu.

nefertitka
21. kvě 2011

ahojte, ako sa tu mavate?

@mabe dalsia dovolenka?super 😉 aj ja uz sa tesim na nasu...
teplo mame,ze?my sa kazde doobedie cvachtame v bazeniku na zahrdke, no neni vacsej spokojnosti 😝
ja mam novy zub, museli mi vytrhnut hornu lavu dvojku, a prirobili novy, nejakymi klinami mi to zachytili o jednotku, celkom to dobre vyzera,ale stve ma,ze uz mam 2 umele...ten jeden predtym musel ist von,lebo mi narastl na podnebi
Poobede ideme na Zeleznu na trampolinu, to zas bude radosti a potom kriku,ked ju odtial vezmeme prec 😝

@mili1 a vy uz ste nejaku dovolenku vymysleli?
@sarlotta malo casu na vsetko pri 2 detoch ze?🙂 mala je sikulka;)
ja som bola u gynekologa vcera na preventivke, robil mi ultrazvuk a povedal,ze ovulacia ako hrom,ze ak chceme babo,mame robit 😝

mabe
autor
21. kvě 2011

ahojte, tak jsme nakonec kosit travu nebyly, protoze zaclo prset v poledne, tak jsme jely k tchanovcum na navstevu. anicka spala jenom dopo, tak tedka odpadla v aute a vubec pri presunu domu se neprobudila, tak bude dneska dlouho vzhuru, delam bugr a nic. jinak mame nejaky divny obdobi s manzou tento tyden. on je rano nervni z anci jak jeci jenom co vstane, nejeci anca jenom vztekem, ale proste je hlasita uz od rana. ja pry mam blby otazky, tak je nejakej podrazdenej. mozna je to tim, ze uz 14 dni zadnej sexik, ja proste spinim, tak nic. no a me se asi rozjizdi ms, takze jsem dneska taky nejaka naprd. tedka jel manza na motorku, tak se treba vyventiluje. nehadame se, normalne se bavime, ale sem tam mam pry blbou otazku... 😝 zitra jde rano na tenis jako dneska a pak jedeme ke kamaradum, co jsme s nima byly na dovci, na celej den na grilovacku, decka si budou hrat, tak se moc tesime.
@nefertitka tak hlavne, ze nemas vsechny umely 😀 vidis, vy se cachtate v bazenku a ja anci ven davam bodycko s dlouhym, rikam si, ze ju asi moc oblikam. 😖

mabe
autor
22. kvě 2011

dobre ranko, tak u nas zmena, uz je to dobry s manzou 🙂 . tedka sel na tenis a pak jedeme ke znamym na tu grilovacku,celej den venku, moc se tesim. 🙂

ellysa
22. kvě 2011

ahojte baby, tak máme oslavy za sebou a už jeden rôčik, ale bolo toho asi na Oliviu veľa, bola dosť umrnkaná a čo robí posledné dni pred spaním, hrozné-rev rev rev, až škrekot a potom zaspí od únavy, myslím, že sme to trošlu prehnali a bolo toho na ňu príliš, hádam sa doma zasa dostane do normálu 😕
vidím, že už naplno spomínate dovolenku, my by sme chceli ísť niekam, ale ešte nemáme nič vybraté , najlepšie by bolo k moru kvôli exému, len budeme musieť za chvíľu začať splácať nový byt, do toho splácame nové auto, no neviem neviem, či nám to výjde

bambi7
22. kvě 2011

cafte babulkyyy ako sa mate?

mili caf aj domka chce byt stale vonku a vonku a tiez ani 5 min neposedi....a na mliecko sa budime v noci stale je hlados.....

no to je teplo co ?ja som mala vcera 38,5 teplotu mam upal tak ma boli hlava ach cely den na tom slnku......ale dnes lepsie uz len 37,2 tak ok.....len ta hlava 😒

elly super ze oslava dopadla ok....

no dovolenka aj my rozmyslame ci pojdeme a ak ano kam no uvidime co bude....

tak vam prajem pekny den































mirka00
22. kvě 2011

ahojte maminky,snažilky 🙂 tak ja som tiež po dvoch,a teraz som tehulka a dúfam,že naozaj do tretice všetko dobré.som v pondelok bude 11tt.8.6.ma čaká scrennig tak mám trošku obavy,ale snažím sa mysliet pozitívne...vela štastia žienky 🙂

ellysa
22. kvě 2011

@mirka00 veľmi veľmi držím palce, pamätám si dobre, aký strach som mala pred každou kontrolou, táto téma prináša šťastie, tak to už určite výjde 😉

mabe
autor
22. kvě 2011

ahojte, tak my mely bajecny odpoledne. prijely jsme ke kamosum v poledne. byly jsme celej den venku, anicka spinkala hodinu v kocarku pujcenym. maji aji bazen, teda spis rybnik s rybickama takovejma tema zlutyma, ale cistou vodu. tak jsem nejdriv rikala, ze anicka nee, voda 20c, ale pak jsem ji dala manzovi, aby ji ochladil nohy a pak tam nakonec skoncila cela na chvilku. moc se ji to libilo, poprve venku ve vode.jinak zbytek dne behala, hrala si s klukama a tak. tedka spinka, je uplne grogy. moc jsme si to uzily. 🙂
zitra jdeme k nasim.

@mirka00 tak to je super zprava, neboj bude dobre, musi 😉
@ellysa cas neuprosne letiii
@bambi7 jee, upal? tak opatrne se slunickem

mabe
autor
23. kvě 2011

ahojte, tak my byly s anickou nakonec venku u nas. je me dneska nejak divne, prichazi MS. byly jsme venku aji s autickem jezdicim, anicka se vozila jako princezna a deti na hristi byly taky radi, ze se svezly. 🙂 sklidilo to obdiv. tedka hajka a odpo pujdeme asi na pisek za barakem, uvidime.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru