Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. črc 2009

Ja vim, ze to takhle bude pri kazde kontrole. Od kontroly ke kontrole. 😒 Ja mam mit jeste vysledky z cipku. Taky mam trosku strach - to vzdycky.

lenadka
27. črc 2009

ahoj dievcata, chcela by som sa opytat na pauzu po MA ako odporucaju lekari 3-4 mesiace a az potom skusat otehotniet-fakt to tak musi byt? Nestalo sa nejakej ze otehotnela skor? Ja som mala MA 10.6...12.6. cistenie, prva MS prisla 8.7. Nebola som na opatovnej kontrole HCG v krvi-vraj sa to odporuca po MA, ale mne to lekar nenavrhol na kontrole, len odporucil pauzu 😕

mabe
autor
27. črc 2009

Ahoj leni, ja si myslim, ze tak pauza je dulezita pro regeneraci a zahojeni a narust nove sliznice pro uhnizdeni. Ale taky tady prevazeji nazory, ze se uchyti az bude sliznice narostla. Muj nazor: ja bych pockala.

lenadka
27. črc 2009

rozum mi to vravi, ale zda sa mi to strasne dlho ☹ myslim ze sa s tym neviem zmierit /vnutri/ ovcas si tak vzdycnem tajne sama pre seba, ze teraz by mi uz trosku trcalo brusko a po zlom zazitku s MA som mala chvilu pocit ze radsej uz nie miesat dalsie co ak sa to zopakuje, alebo ked tak tak o nejaky rok, ale asi tyzden po, by som brala aj 4-čatá a najlepsie hned 😲 😀 😅

mabe
autor
27. črc 2009

tak ja jsem to mela tak, ze jsem chtela nejakou dobu klid. Mela jsem pak teda jeste dalsi nejaky problemy cyklus, stitnice, atd. Takze jsme se zacli snazit az cca po roce a druhy cyklus to vyslo. 😉

lenadka
27. črc 2009

mabe drzim palce, vidim ze ta caka kontrola-nech je vsetko OK!!!!!! Muselo to byt tazke zazit to viac krat 😢

moj cyklus vyzera ze je ok, celkom po tom MA prisla MS v pohode, len o nieco silnejsia a pre mna blba na psychiku, proste ta krv mi pripomenula MA, ten strach a vsetko, normalne som skoro odpadla kym som to predychala, tak ako aj ist na kontrolu na oddelenie do nemocnice kde som lezala a robili mi reviziu, bolo mi na vracanie ako sme sa blizili autom a srdce mi bilo az v krku a keby ma manzel nechyti za ruku a mierne netaha asi tam sama ani nepridem, no a ked ze pracuje blizko a na obedy chodim do nemocnicnej jedalne, prve dva obedy som mala hrcu v krku a slzy na kraji ☹ ale uz je to ok, len mi strasne chyba fazulka..ale nikomu o tom nehovorim, viem ze ludia by na to nevedeli reagovat, tak ich nechcem privadzat do rozpakov 😅

mabe
autor
27. črc 2009

no,neni to jednoduchy, ale clovek musi verit pokud chce mit deti. vim, jak je to tezky. ja to mela v hlave porad, na to nezapomenes. ale casem se s tim naucis zit a prijmat to tak, ze to tak melo byt. Tedka uz na to nemyslim. Je ale jasny, ze kdyz jdu na zachod, tak se koukam, jestlil nahodou....ale to bude porad. Musime verit, ze se to zlomi a vsechno uz bude v poho.

aanda
27. črc 2009

ahoj lenadka,
tak ako vravi Mabe... nikdy nezabudnes, ale naucis sa s tym zit... psychologovia vravia, ze je to anamneza ktora sa normalne da prirovnat k umrtiu v rodine, hoci este ten "plod" mozno ani nemal srdiecko 😢 Neboj, zvladnes to... Moja rada: rozpravaj sa o tom aspon s manzelom, alebo nieky blizkym, nedrz to vsetko v sebe 😉
Mne este teraz niekedy vyhrknu slzy, ked si na to zmyslim 😒
Drzim palceky

lenadka
27. črc 2009

viem si to predstavit co citis a ze mas strach ☹ dufam, ze budes mat tehu v pohode a dockas sa miminka, prejst tu hranicu 12 TT a potom je to uz podla mna v pohode 😉
pridem nakuknut ako dopadla kontrola, drz sa! 🙂

ja ked sa pozriem na dceru vtedy mi to pride luto, ze to male mohlo byt ako ona, zive, neposedne a ukecane decko-ako vravi moja sestra-maly terorista 😀 ...no ale chvilu je u babky a uz mi chyba 😀 😵

sarlotta
27. črc 2009

Ahojky holčinky🙂 tak jsem zpět... o 2kila lehčí díky nemocniční dietce🙂))) a se zašitým břuchem.... Operace kýly proběhla v klidu..trvala 45min...včera mě pustili .. musela jsem je ukecat🙂)))) ve čtvrtek jdu vytahnout stehy. Manža je doma a vaří, uklízí a stará se odpolko o malého/dopol je ve školce/. Tak jen tak pochoduju nebo ležím. Hojí se to dobře, teplotu jsem neměla.
Upřímně ale narkoza byla fuj ble...s tou revizní se to nedá srovnat...a po injekci od bolesti se mi tak točila hlava, že sem celou první noc nespala... další inj. od bolesti už sem pak odmítla 😝 😎
Tak jak se dám víc dohromady tak Vám tu zase budu dělat společnost🙂)))

sarlotta
27. črc 2009

Mabe, myslela jsem na Tebe, jak se vede ? co nového ?

sarlotta
27. črc 2009

Dneska máš kontrolu ?

mili1
27. črc 2009

Ahojte babulky,,, sarlotka tak fajn ked to uz mas za sebou a vsetko dobre dopadlo😉 😉
Lenadka ja si myslim ze by si mala pockat 3 mesiace nech sa telo zregeneruje aj maternica a potom mozete snazilkovat...mne tak odporucil lekar....
Aanda ahoj, tak ty uz budes za chvilu rodit,,,,ako rychlo to uteka...lenn teraz si bola na zaciatku a uz budes mat o chvilu mrnuska...drzim palceky nech vsetko dobre dopadne... 😵
Mab ahoj kde si??? Cakam ta tuuuuu
A nasa Bambi uz oddychuje na dovceeee 😉

mabe
autor
27. črc 2009

Jsem zpet, mimiska jsem videla a mam aji fotecku, teda musite si domyslet, je to okopirovany, ale je tam. A dokonce dr. rikala, ze je tam i naznak srdecni akce. 🙂 Proste je to jak ma byt. 😉 Na kontrolu jdu teda az za mesic, do te doby me asi hrabne. 😀 Jeste me dala nejaky vitaminky - samy Becka za 360Kc. Jinak mam papat ovoce a zeleninku a samozrejme brat Utros. 🙂 Nemuzu tomu holky porad uverit. 🙂

mabe
autor
27. črc 2009
sarlotta
27. črc 2009

mabe tak blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂 a kde je fotečka ? 🙂

mabe
autor
27. črc 2009

ja se snazim ji zmensit, ale nevim jak

Tak si predstavte, ze v praci uz to vsichni tusi. Ja jsem to musela rict sefovi, po tech mych dvou MA, aby si nasel co nejdriv nahradu. Kdykoliv muzu zustat doma. A on, ze to nikomu nerekne a ze vyhlasi vyberovy rizeni. Samozrejme to vsem docvaklo. A chodi za tou mou zastupkyni a ptaji se ji, jak to je a ona ze jim nemuze nic rict. Takze jak se tam zitra vratim, tak to asi nebudu zapirat. 😒 Vim, ze je to hrozne brzo, ale co mam delat. Ja to sefovi musela rict, pak by mel oddeleni 22 lidi bez sefa.

lenadka
27. črc 2009

mabe 😀 tesim sa s tebou a podla mna je fajn ze si sefovi dala vediet, mozno by nebolo zle ak by si bola doma zacas, je hrozne teplo,odpocivat, chladit sa pit tekutiny a papat ovocie a zeleninku aspon do 12TT potom uz hadam bude dobre zahniezdene 😉

mabe
autor
27. črc 2009

Leni, ja zatim nechci dokud to jde. Jakmile se budu citit zle, tak zustanu, pro PN si muzu vzdycky. Jenom nevim, co zitra rikat v praci ostatnim, nechce se mi to prozradit, ale jak jim odpovedet?

Jinak ja mam tedka dilema. kamaradi vymyslely, ze bysme mohli jet v patek do prahy (bydli tam jedni kamosi), tam sli na nejakou veceri a spat a pak rano v sobotu do chomutova na kamencove jezero. Je tam spousta atrakci: vodni lyze, golf, bude tam koncert atd. Spat tam a pak jet domu. A ja nevim, jestli mame jet. Asi bych uz neututlala tehu. Jak se mam vymluvit na piti cely vikend, a ze nemuzu lyzovat, hrat bowling, koupat se v te kalne vode,...Strasne rada bych tam jela, ale... 😒 To je dilema

sarlotta
27. črc 2009

Mabe... já bych nejezdila, co tam budeš dělat ? Radši zajděte sami někam na romantickou véču v klídku... nevíš jaké bude počásko, ať se tam někde nenachladíš.

a s fotkou... normal ji dej na plochu a klikni na ni..otevře se Ti v irfanwiev.. pak obrázek-změnit velikost rozlišení-640x480pixel - ok -soubor- uložit jako- a pak nahraješ do koníka. 😎

mabe
autor
27. črc 2009

Sarlotko, mrknu na to. A co rikas na tu praci? Ja fakt nevim, jestli mam zapirat, ale ja nemam co. Tedka me jeden muj clovek psal, jestli je to nahrada za me? Sakra, nejak se to neutajilo. 😒

mabe
autor
27. črc 2009

uz je to tam 🙂

sarlotta
27. črc 2009

hezká fotečka, předpokládám že je to ta bublinka vpravo. 😀
Mabe já bych to nezapírala, proč... když už se o tom mluví, tak by jen byly všelijaké drby a fámy... tak si těhulka a hotovka ... všechno bude v pořádku a nikomu se nemusíš zodpovídat. Já to chápu, ten strach co když se to zase pokazí a jak to pak všem vysvětlovat... ale to Ty nebudeš muset.... tak to ber tak, že to je osud a všechno klapne.
Prostě řekni, jo jsem těhotná a zvracím a tak půjdu marodit a hotovka..... taky bys pátrala, kdyby to byla Tvoje kolegyňka🙂))) Jim je to veskrze jedno, víš, je zajímá jen co bude s nima.

mabe
autor
27. črc 2009

sarlotko, mas pravdu, ze mam strach, abych to nezakrikla. Ja to reknu a pak se......a co pak? Sakra to je situace.

Jinak jojo, je to ta bublinka vpravo. 🙂

farmarska
27. črc 2009

mab mooc hezká bublinka 😉
z kolegů v práci si nelam hlavu a zakazuju ti takhle přemejšlet! 😠 😀 raduj se z bublinky, trubko 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
27. črc 2009

farmi, diky. Me to ale stve, ze to bude vedet kazdej. Oni si to tedka uz vsichni mysli, tak co jim mam na to rict? 😒 Lhat jim?

aanda
27. črc 2009

Ahoj Mabe.... sa tesim a drzim palceky.... Vobec si nerob tazku hlavu z toho, ze to budu vsetci vediet... Ja som to tiez povedala a velmi som dufala, ze to bude vsetko OK... a vsetci sa so mnou tesili. ti co sa netesili, tych som neriesila...
moj doktor hovoril, ze ked to ma byt dobre, tak to dobre bude a mozem robit co chcem... a ze ked to dobre nema byt, tak to dobre nebude a tiez mozem robit co chcem...
Ale hlavne mysli pozitivne, sustred sa na drobceka 🙂 velmi drzim palceky 🙂

nefertitka
27. črc 2009

ahoj mabe,krasna fazulka;) som rada,ze je vsetko ako ma byt...a s tou Prahou,ak ti mozem poradit,nechodievaj radsej teraz na taketo vylety....moze sa hocico pokazit...

mabe
autor
27. črc 2009

holky, nikam nejedem. Udelame si s manzou jenom takovy maly vylet k nam na pozemecek. 🙂 Samozrejme autem a trosku si vykolikujem baracek. 🙂

nefi, diky. porad se koukam na ten ultrazvuk a pripada me, ze vidim otvor budoucich oci a usi a srdicko. Divala jsem se totiz, jak tedka vypada mimisek a odhadovala jsem. 🙂

Andy, uvidime, co budou zitra v praci rikat, samozrejme nereknu, ze nejsem tehu. Muzu rict, ze se o tom nechci bavit.

ellysa
27. črc 2009

Ahoj mabe, gratulujééééééééééééém, krásna fazuľka 😀
Dávaj na seba bacha a oddychuj, my sme dnes boli u tej pani bylinkárky, ale napíšem o tom až inokedy, nemám čas 😀 papaaaaaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru