Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. zář 2009

ja som este nohy holila,ked mi odtiekla 🙂

bambi7
23. zář 2009

no jaj to poznam nasa len na ruky vonku lebo v hlbokom nic nevidi a kukame vsetko....minule sa smiala tak nahlas ze sa ludia zastavovali a kukali na nu

nefertitka
23. zář 2009

nasa tak vsade pisti....a boli sme v zoo,tak chcela ist ku tavam a zebram 😀

aanda
23. zář 2009

uz som pobalena, ale tusim kazdy den tam este nieco prihadzujem 🙂 nakoniec zistim, kolko zbytocnosti som zabalila a budem posielat domov po manzelovi 😀

nefertitka
23. zář 2009

musim ist, bo mi zdrha...pekny den 🙂

aanda
23. zář 2009

ahoj nef, utekaj, aby si ju dobehla 😉 to je mileneee

aanda
23. zář 2009

pojdem aj ja veru sa trochu natiahnut, uz ma boli chrbat...

bambi7
23. zář 2009

babulky aj ja idem uz nieco robit ach jaj tak pekny den a aanda drzte saaaa

mabe
autor
23. zář 2009

bambi, ahoj, jasnacka pro mimiska vsechno 🙂

ellysa
23. zář 2009

ahojte, ako sa mate? 🙂
takéto dni mám rada, nie je už tak strašne teplo, už sa teším keď budú po chodníkoch farebné listy.
včera bolli u nás kamaráti, majú 4 mesačné bábo, chodia sak nám kúpa lebo postavili domček a ešte nemajú teplú vodu, tak som malú okúpala a potom aj pri mne zaspala, môj bol unesený ako krásne som vypadala. Veru hneď by som ju šlohla 😀
Inak hlásim 29 DC mrcha stále nikde, BT 37,2 😕

mabe
autor
23. zář 2009

Elly, ahoj, takze mas pripravu. Ty ses hodna tetka. 🙂 Tak ze by??????Potichoucku drzim palecky. 😕

ellysa
23. zář 2009

no mabe neviem predvčerom poobede som si robila test a mala som pocit, že vidím nejakého fantóma, ale to bolo naozaj také, že sa mi možno len opticky odrážala druhá čiarka. Takže to beriem akože tam nebola

mabe
autor
23. zář 2009

elly, ja to mela to stejny. nevedela jsem, jestli neco vidim nebo ne. Ptala sem se manzi a on rikal, ze taky mozna neco vidi - bylo to 29DC a pak jsem si udelala test znova o dalsi 4 dny pozdeji. Tedka jsem se divala na fertility, aby sis nemyslela, ze kecam. 😀

ellysa
23. zář 2009

tiež počkám a ak nepríde mrcha v piatok znova skúsim 🙂

mabe
autor
23. zář 2009

drzim palecky 😉

mili1
24. zář 2009

Ahojteeee. ..My sme dnes nejaki zly tak sa cely den len nosime na rukach 😒
Elly drzim palceky aby si bola dalsia uspesna tehulka - myslim ze si aj na rade za mab... 😉
Aanda aj ja som bola pobalena vopred ale stale som nieco prihadzovala az som mala taku velku tasku ze moj sa ma pytal ci sa balim na 2 mesiace... 😀 ale radsej mat vsetko ako nic , ale ja som to mala aj viac km od nas tak zato ... no a nakoniec sme so spolubyvajucou videli jednu ciganku ktora bola vedla na izbe a prisla s jednou igelitkou a jej to stacilo 😀 😀
inac k tej bio strave - ani ja velmi tomu neverim ved my sme vyrastali na vsetkom a sme tu a vobec neboli take choroby ako teraz ....

mabe
autor
24. zář 2009

ahoj mili, posli mi ten mail. Mozna ho nekde mam, ale jednodussi, kdyz mi ho posles a ja ti poslu fotku motorky. 😉

bambi7
25. zář 2009

cafteeeeeeeeeeee babulkyyyyyyyyyyyy moje uz ste mi chybali ale vcera som bola u nasich mam tam salon ved viete koli robotke,,,,,,

jej a mam novinky mala vcera povedala mama 😀 aj ked ona urcite nevie co to je ale som bola stastna aj baba a dede brbleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 je podarena jaj no sikulka moja mala zlata....

je to sranda ju sledovat jaj som taka rada ach jaj

no mili to nosenie moc dobre poznam 😀 nasa princezna uz asi mesiac v kociku moc nechce ....lebo nic nevidi no je zvedava 😀 ale nebojkaj mozno ho svrbi podnebie zubky aj nasa je niekedy mrzuta a moc slinta a doky ze uz to tam pracuje tak cakam kedy bude zubok 😀 ja som kupila taky gel na zubky co to trosku utlmuje bolest a tak poradila mi to lekarka ze kludne jej mam prejst po dasne a ked je tam vystupene mam to natriet ked placka

jajjjjjjjjjjjjjjj elly mocccccccccccccccccc drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a myslim na vasssss

a mabus ako kuriatko nase?

bambi7
25. zář 2009

a babulienky moje prajem vam pekny vikend

nefertitka
26. zář 2009

bam sikulka je mala🙂
mili,ja tiez neviem comu verit,co sa tyka tej zeleniny,ale pred 30 rokmi urcite nebola ta zelenina taka pesticidovana ako je teraz...mrkvu sa jej neodvazim dat normalnu,tu len bio kupujem,ostatne uz jej robievam aj z obchodu...aj z tesca dokonca;)na mileticke nemaju take veci ako petrzlen,brokolicu,kalerb a tak,cele sme to tamobehali....mileticka je trh,ty asi nevies,kedze nie si odtialto;)

mabe
autor
26. zář 2009

Ahoj holky,

bambi, u nas vsechno v poradku. Vcera jsem byla s kamaradkou venku a pak jsme si daly v 19h velky jidlo. Ja na to mela hroznou chut, ale ta noc. Byla jsem cela nafoukla a tezko me bylo. Pichalo me v levym podbrisku a zdal se me hnusnej sen. Plno mrtvych lidi, manza mel v sobe zabodlou trubku, ja volala sanitku, no hruza. Jinak se mame ok, ve stredu jdu na kontrolu k me dr., tento tyden me brala sestricka 3 zkumavky krve.

Utros mam do zitrka a mam z toho trosku strach, aby telo nereagovalo spatne. Snad ne, snad uz mam dost tydnu, ze miminku pomuze placenta. 😒

bambi7
26. zář 2009

cafteee babulkyyyyyyyyyyyyyyyyy moje co robkate?

my sme u svokrovcov ,bola oslava a bolo superrrrr 🙂 mala zaspala tak sme tu a spime u nich......

a co nove?elly no akooooo?moc na teba myslimmmmm

bambi7
27. zář 2009

no kde ste haloooo mala spi na balkone svokra ju uspala a ja si davam kavicku pockame ked sa zobudi a ideme domkov lenosit

no a poobede pojdeme von trosku a bude......

a co ste robkali ? kde ste halooooo a mabuska nebojkaj uz bude vsetko okkkkkk uvidissss

bambi7
27. zář 2009

a dnes mame 5 mesiacikovvvvv 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellysa
27. zář 2009

Ahojte babuľky, no tak ak chcete vedieť ako, tak kuk do albumu. 🙂
Ale s radosťou sme ešte veľmi opatrní, uvidíme čo bude, zatiaľ to neberiem veľmi vážne, nechem sa znova na niečo upnúť a potom sa sklamať. Na gyndu idem 7.10., injekcie si už pichám, aj prvá modrina už je, no musím sa pochváliť, že to zvládam v pohode, aspoň zatiaľ. V utorok idem na odber na endo.
Trochu ma hnevá, že tie čiarky sú stále také nejaké slabé, aj keď naživo je to lepšie, no pri dvojkách tiež rástli postupne pomaly a to tam boli dve.
Inak ako si pichám injekcie, nejak ma menej bolí podbruško, no hovorím teraz musíme len čakať....

bambi7
27. zář 2009

jejjjjjjjjjjjjjjjjj ellyyyy no paradaaaaaaaaaaaaaaaa az mam zimomriavkyyyyy moc drzkam palceeee myslela som na tebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no a nebojkaj bude to tentokrat ok a tie injekcie sa daju aj ja som ich mala od zaciatku tak drzkam palce 😉

ach jaj som stastna ze vam to tak ide babulky mojeeeeeeeeeeeeeee

stanka123
28. zář 2009

elly naaaaaadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵
moc, moc moc ti drzim palce.
"my" sme taktiez v tom. zajtra by som mala ist na uzv pozriet ci je uz srdiecko takze aj my sa vytesujeme.
verim ze ti to tentokrat dopadne dobre a o 9 mes. budeme tymi najstastnejsimi mamickami 🙂
davaj si na seba pozor, setri sa a urcite napis ako pokracujes.

ostatnym mamickam, ich detickam a tehulkam prajem pekny den 🙂

nefertitka
28. zář 2009

ahojte,moooooooc vam gratulujem🙂)))drzim palce,aby vsetko bolo az dokonca v uplnom poriadku 😀

mili1
28. zář 2009

Ahojteee babulky.....elly gratulujemmmmmm a drzkam palce....ja som to citila ze ty budes dalsia tehulka za mab,,joooj taka som rada....stanka aj tebe gratulujemmmmm - onedlho budete stastne mamicky 😵
mab posielam ip a cakam na fotky 😉
Ahoj Nefff. ako sa ma malinka? inac vam spinka celu nos? Lebo nas je taky hladosko stale by len papal...
Bambi ahojcekkk, super ked mas robotu... chcela som sa ta spytat, vy ste dali malu zaockovat proti tym rotavirusom, nef pisala ze nie a my este rozmyslame...

nefertitka
28. zář 2009

ahoj mili,praveze mala nespavamoc dobre v posl.dobe,budi sa 2x a dlho trva,kym zas zaspi,tuto noc sa zobudila o 1:30,potom zaspala po dlhsej dobe a zas bola hore o 4tej a potom o 6tej,no a ja som nejaka chora ci co,strasne ma skriabalo v krku,nemohla som kvoli tomu spat, a este ona sa stale budila,no dnes som total nevyspata ☹
sa tesimna chripkove obdobie, ja chytim kadeco uz len ked sa na mna niekto chory pozrie:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru