Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
26. únor 2013

@tinacho no to mas pravdu a pri dalsom tehotenstve budes v strese, uz to inak ani nepojde...budes sa bat, ci sa to nezopakuje, ja to poznam. Bez toho to uz jednoducho nepojde, ale skus si to povedat naozaj tak, ze lepsie, ze sa to takto stalo ako napr. v nejakom 30tt, alebo ze by sa narodilo nejake postihnute, ono sa vacsinou plod takto potrati, alebo odumrie vtedy, ak sa nejak zle vyvija. Ale v dalsom tehu, ked uz budes za 3.mesiacom, uz sa budes bat menej a kazdym dalsim novym tyzdnom menej a menej

nefertitka
26. únor 2013

@bambi7 drzim manzelovi palce...

gabriella7
26. únor 2013

@bambi7 Ďakujem za tvoje komentáre, pomáha mi čítať ich!!!

gabriella7
26. únor 2013

@tinacho je to velmi velmi tazke ja som bola zavretá doma skoro 2 mesiace ale sme silné musíme byt.

tinacho
26. únor 2013

@gabriella7 Cítim to tiež na dlhšie, nechce sa mi dvíhať telefóny, komunikácia na mŕtvom bode, jedinú spoločnosť okrem manžela mi robí môj štvornohý chlpáč ktorému neustále plačem a ten chudáčik ma líže a nedokáže pochopiť kde je jeho kámoška čo sa s ním každý večer hrala a chodila na precházky, maximálne víjdem na terasu na cigu a to je vsjo. Toto veru ľahké nebude...

gabriella7
26. únor 2013

@tinacho jeden v 4 mes. druhý v 6mes. myslím že ďalši koment to uz nepotrebuje ☹ ☹ ☹ ☹

bambi7
26. únor 2013

babuleee vydrzte to nebojte budete mamce a suprove len sa nevzdavajteeee

bambi7
26. únor 2013

my sme si tiez uz kadecim presli uz by som mala 5 deti ale budete mat babulky len vydrzte ,ako som pisala po prvom to bolo hrozne stale som sa v tom smutku utapala ale kazda to zvlada inak po druhom som sa usmievala z nemocnice ked som sla moj sa ma bal aj nieco opytat hotova psychiatria 😎 ale co ine ostava a pri domke tiez cele tehu som lezala od 30t som sa otvarala ale zvladli sme vsetkooo teraz som mala v okt,3krat MA a idem dalej musim chcem este jednooo a kym nebude doma nevzdavam saaaa

mabe
autor
26. únor 2013

ahojte, tak my dorazily az tedka domu. byly jsme smanzou na 18h na schuzi, ja byla z toho takova vesela, udalost-prvni schuze naseho noveho domova. byla to legrace, jak se ti lidi hadaji,....pak jsem byla pro anicku u tchanovcu a mam uz toho dost. 😝 jsu takova jakoby nafoukla, naplynovana..

mabe
autor
26. únor 2013

@tinacho ahoj, bylo to strasne tezky po dvou MA, ale touha po diteti byla vetsi a ta za nejakou dobu prevladla. drzim palce, at je ti brzo ok a jses tehu.

mabe
autor
26. únor 2013

@tinacho naprosto te chapu, ja kdyz jsem byla potreti tehu, tak jsem byla plasan na zachode porad a tedka to mam taky tak. pokazde cekam, jestli nebudu krvacet, to uz nikdy ze sebe nedostanu 😖
@bambi7 tak drzim palec, at operace probehne ok a supky na to 😉

mabe
autor
26. únor 2013

@bambi7 ty ses nase slunicko a stesti uz bude tedka na tvoji strane 😉

mabe
autor
27. únor 2013

ahojte, tak dneska v noci jsem byla 4x curat, pak nez usnu, tak jsu rano totalne KO. anicka jeste vstavala v 6h, nechapu, ale manza me nechal spat do 7:30h, ten je hodnej. asi pujdeme s anickou k dr. pro potvrzeni prihlasky do skolky a odpo pres hriste na postu, proste takovej nenarocnej den. tedka uz je tam 5C, takze bude asi teplicko, i kdyz slunicko dneska nevim nevim.

mabe
autor
27. únor 2013

no konecne to funguje, ja su takovej zavislacek 🙂 jak se mate devcata? my byly dopo nakonec doma, tedka cekam az se probudi a pujdeme nekam na hriste na chvilku. 🙂 venku 9C 🙂

mabe
autor
27. únor 2013

holky, tak nevim jsem tehotna? bricho neboli od vikendu, bolelo me jenom dva dny, v terminu ocekavane MS, sem tam me tam picha a prsa teda nalitejsi. no, zitra si musim udelat test, bych si to zase potvrdila. 😀 nejak tomu zase neverim. 😀

mabe
autor
27. únor 2013

jezis, ja su zavislak,tolik prispevku 😀

mabe
autor
27. únor 2013

tak devcata, hodinu a ctvrt venku me stacila. sice je tam 6C, ale fouka a pocitove nic moc. zvladly jsme postu, na chvilicku hriste a pak obchod a uz jsme zase doma v teple. holky, ja se taak setrim, chodim jak nejaka duchodkyne pomalicku venku. 😀 tedka si jdu udelat toust se sunkou a syrem(mam desnou chut na maso porad a na slany) a anicka tancuje u pisnicek. musim ji dat nekam do tanecku po 3 narozkach v novym bydlisti.

bambi7
27. únor 2013

caf mabus no nikoho tu ale neva sme tu my dve 😀

tiez som bola s domkou vonku je tam zima ,a teraz sme klasika malovali a ratali a tak.....

inak nas tato ma po operacii a vsetko ok dnes tam ostava a zajtra rano ho pustia ,o hodku pojdem domku okupat miluje penu do kupela a bude este jej pustim rozpravku a o 20,30 pojde spat este aj ked zaspi potrva to ma po mne ami ja hned nezaspim a to chodim spat neskoro aj o 1,2 hodine.....

mabuska nevadi ze ta neboli brusko nemusi a si urcite tehu a myslim na teba teda na vas staleeee tak sa drzkaj
slniecko mojeeee

co si inak dnes varila?
ja uz ani neviem co varit tak paaa

mabe
autor
27. únor 2013

@bambi7 dekujuu, ze tak na me myslis. ja mam jakoby takovy nafoukly bricho a vetry a sem tam me tam pichne vpravo, vlevo,... snad to bude ok. dneska jsme mely maso na stave a tedka delam na zitra zelnacku, mam na to zeli strasnou chut. 🙂 zitra budu pect sekanou na patek.

mabe
autor
27. únor 2013

@bambi7 tak je dobre, ze to manza ma uz za sebou a vse je ok 😉

mabe
autor
28. únor 2013

dobre ranko, tak dneska jdeme do sokola dopo a odpo uz musim vyridit tu prihlasku do skolky u dr. anicka vstavala zase po 6h, tak jsem ji pustila pohadky a sla si jeste lehnout. delala jsem si jeste posledni test, co doma mam a porad // 🙂 .

mabe
autor
28. únor 2013

ahojte, tak hodinu jsem spala, anicka jeste drima. dneska zase vstavala brzo a pak sokol. volala jsem si k dr., kdy si mam jit vyridit tu prihlasku a moje tam neni a ta druha nestiha, takze pry ji to tam nechat a do druhyho dne me to da. tak tam musim do 15h jit, necham anicku asi babicce na pohadkach a zajdu tam sama, mam to 15min od domu a s anickou rozespalou, pak pujdeme nakoupit. ja su taaak unavena, hruza. 😝 😀

mabe
autor
28. únor 2013

holky, ja se teda nejak moc nesetrim. teda nezvedam tezky veci, nebeham, nechodim km na prochazce, ale jinak normalka funguju. myslite, ze bych se mela setrit vic? zase si rikam, pokud ma byt tehu ok, tak to vydrzi...

nefertitka
28. únor 2013

@mabe nemusis sa setrit nejak extra podla mna, ako pises, ak to ma byt ok, tak bude, ak nie, tak nebude...ja som sa s Niki aj sankovala aj hore kopcom ju tahala a vsetko robila a bolo vsetko ok, ani raz som nezakrvacala ani nic...

mabe
autor
28. únor 2013

@nefertitka taky si myslim.

holky, byly jsme se podivat na bytecku, pak u tchyne, tam jsem se prejedla tlacenky a tlaci me tedka vsechno a bricho mam nafoukly, jak v 5 mesici. 😀 zitra anicka skolka a pak ke kamosce na odpoledne, takze bezva den. v sobotu jde manza na byt dopo a ja si zaridila pro anicku na celej den tchanovce, trosku si odpocnout. 🙂 no, odpoledne pujdeme s manzou do ikei a na podlahy. v nedeli budou tady nasi, takze vikend pohodicka. 🙂

nefertitka
28. únor 2013

@mabe ja mam tiez strasne nafuknute brucho, nechapem, myslis, ze to moze byt tym, ze by uz konecnce aj menzes mal dojst? v utorok to bude 6 tyzdnov od zakroku a este som nedostala

mabe
autor
28. únor 2013

@nefertitka ono nekdy po kyretazi byva nafouklejsi, nebo aji ten menses, ja to mam urcite z tehu

nefertitka
28. únor 2013

@mabe no to je jasne z coho to mas ty;)

mabe
autor
28. únor 2013

@nefertitka ale je to fakt zvlastni. bricho uz neboli, bolelo jenom 3dny v obdobi ocekavane MS, tekda sem tam tahne nebo pichne sem tam, kdyz jsu v klidu. ale vecer to nafouknutiiii. dneska rano jsem si znova delala test a jsem fakt asi tehu. zitra zavolam dr. a objednam se na ko.

nefertitka
28. únor 2013

@mabe no jasne ze si tehu, uz ked sa raz objavia dve ciarky;) moc ti drzim palce....to neva, ze ta neboli, ono to este len zacne, ked sa to zacne roztahovat ta maternica...teraz to este neni ani milimetrove;)mna furt tahalo, pichalo, bolelo...a pocit na menzes som mala stale, no skoda, ze to u mna takto dopadlo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru