Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
17. říj 2013

@nefertitka vim,ze to nejak musíme zvladnout, ale...

nefertitka
17. říj 2013

a teraz pred chvilou som bola v tescu a jedna mamicka predo mnou pri pokladni drzala na rukach 2mesacne babo, druhe v kociku, chlapec-dievca...boze ake to bolo malinke a krasne;)uz som aj zabudla, ake to moze byt malinke

No a moja mama kupila uz Nikolke jeden vianocny darcek a jeden narodeninovy, maju v akcii hracky, tak ze naco bude cakat. Jedno je ponik Princess Celestia (momentalne uz dlhsie ficime na My little Pony) a druhe je babika, Glam girlz, ci ako sa to vola, no ma kridla a to sa tiez Nikolke velmi paci. No a my jej na vianoce kupime Twillight Sparkle ponyho, po tom pisti najviac..ale ta uz ma tolko hraciek, ze az...ale cim inym sa dietatu zavdacis, ako hrackou, ze?

nefertitka
17. říj 2013

@mabe mi hovor, ja uz teraz mam bobky, lebo ja som ten porod mala proste katastroficky. Ale nechcem ta strasit, proste ja som vzdy speci pripad a vsetko mam vzdy komplikovane

mabe
autor
17. říj 2013

@nefertitka ja se moc tesim na pepinu

mabe
autor
17. říj 2013

@nefertitka tak ja vůbec nevim jaky to je...

nefertitka
17. říj 2013

@mabe no dozvies sa🙂 neboj, ved mas v zalohe epidural, keby moc bolelo, tak si ulavis a uz to pojde jednoduchsie. Drzim palce, aby to slo hladko

zuzkat1
17. říj 2013

@nefertitka no pedina povedala ze ten broncho urcite nie a imunoglukan tiez ze netreba,tak zatial nedam. Mne je dnes zas lepsie. Tak snad je to ok.dnes som bola v strese z tej imunologicky slahnutej.
Inaj moja chce na vianoce auta najma mcqeena.

mabe
autor
17. říj 2013

tak anicka je na tom dneska uz dobře, ji normalka. s nasema mela aji suchej rohlik v obchode, a tedka me rikala, ze uz nemusim ji davat medicinku, a sahla si na jazyk, ze ji to uz neboli. zítra jdeme dopo na ko, tak pocitam s tim, ze v pondělí pujde do skolky. ještě teda trosku sisla, asi jak uhyba instinktivne jazykem.

bambi7
17. říj 2013

nef aj nasa ma rada pony na babiky nie je skor na lego ,kreslenie ,a chce barbie nevestu a zenicha 😉 ma sice barbie dom ale nehra sa s nim nejako .....

zajtra k nam pride jedna baba domke kreslit na stenu princeznu a taky zamok z neho bude kniznica tak uvidime co s toho bude 🙂 ae domka sa uz tesi snad zaspi 😉

a take male babo juj aj ja chcemmmmmmm no snad sa dockam

ellysa
18. říj 2013

Bsby tak my otrad oliv zacala vcera ked sla spat vracat a islo to z nej do polnoci kszdych 25 min.aj hnacka.desim sa co bude ci to chyti maly a my s muzom a muz ma nasral.s ho prosila nech si vezme dovo ze neviem ako to s nimi sama zvladnem.nie pn musi ist do roboty

zuzkat1
18. říj 2013

@ellysa chuda.tak zelam zlepsenie.moj by inak tiez neostal doma. Ale ja by som to asi ani nechcela. Drzim palce nech ju to rychlo prejde.

Baby mne je dnes zatial zas v podstate dobre.neviem sa dockat poradne,nech viem ci je vsetko ok. Nejak ma stresuje ze mi nie je zle,aj ked viem ze v tomto stadiu je to uz normalne. No po tej poradni sa uz upokojim a ak bude dobre aj malej to uz povieme.

mabe
autor
18. říj 2013

ahojte, tak v noci se me nejak spatne spalo. jedla jsem ještě v 21h rohlik s nivou a pak asi ta kontrola a ten streptokok se me honil hlavou. anicka je uplne v pohode, saha si na jazyk, normalka mluvi, od rana samej smich. v 11h jdeme na ko, tak urcite uz pomaze v pondělí do skolky. 🙂
@bambi7 urcite vyfot pak zed, jsem zvedava. ja bych anicce ještě chtěla něco vymyslet na zed do pokojiku, ma tam par nalepek zviratek. dočkáš se neboj, to by pak ten svet byl nespravedlivej, kdyby te to ještě jednou nepotkalo
@ellysa jedja, tak nejaka strevni chripka. tak hlavne at to nechytnete, je to neprijemny. 😝 ja doufam, ze anicka zase nejakou dobu vydrzi bez nemoci.

mabe
autor
18. říj 2013

@zuzkat1 urcite to není spatny znameni, nekdy to proste prestat musi

zuzkat1
18. říj 2013

@mabe vidis a uz je dobre.tak nech vam to zdravie dlho vydrzi.
My ked sme boli vcera u dr tak vedla mna zastala taka mamicka s detmi a pyta sa ma ze kde je izolacka😝
Tie nevolnosti ja viem,len tak skoro to prislo.no este 10dni a budem vediet co a ako.

mabe
autor
18. říj 2013

@zuzkat1 dekuju, snad to tak nejakou dobu vydrzi

ellysa
18. říj 2013

Ahojte tak muz nakoniec prisiel asi mu svedomie nedalo.ja som rada sama by som to nezvladla oli uz trolinku lepsie.ale ma aj horucku a ze je to zo skolky.ucitelka povedala ze nie je prva.
Bam aj ja som zvedava my budeme detsku prerabat o rok a budem to musiet vymysliet tak aby bola cast chlapcenska a cast dievcenska.nechcem davat nieco uni

mabe
autor
18. říj 2013

@ellysa no vidíš, jak je zodpovednej 😉

nefertitka
18. říj 2013

@ellysa chuda male, ale chvalabohu, ze sa to lepsi, len ju vela hydratuj, teda ak zvladne...
@zuzkat1 aka izolacka preboha?

ja som bola na ORL, tak mi to skusil prefuknut, nezadarilo sa, zapal je uz vraj skoro polieceny, ale bubienok este nie je zaceleny po tom prepichnuti, tak mi tam zas dal nejaky roztok na dve hodky a zas na buduci tyzden prist, ze mi to skusi znova prefuknut...

mabe
autor
18. říj 2013

@nefertitka tak snad uz to ucho budes mit lepsi a lepsi

zuzkat1
18. říj 2013

@nefertitka no to je v kazdom zdravotnom stredisku taka miestnost kde vysetruju infekcne pripady napr.s kiahnami. To aby ich izolovali od inych deti.ani necakaju v cakarni.

zuzkat1
18. říj 2013

@mabe ja som teraz viac nervozna nez prvy trimester. Uplne na hlavu postavene.

mabe
autor
18. říj 2013

@zuzkat1 urcite 😉

zuzkat1
18. říj 2013

@mabe uz by som chcela byt tam kde ty🙂

ellysa
18. říj 2013

@mabe aj ja som mal pri oliv streptokoka podľa mňa už funguj normálne, však už je Pepina pripravená

zuzkat1
18. říj 2013

@nefertitka len tato mamicka mi prisla dost nezodpovedna.pobehala cele stredisko a potom zastala s dietatom hned pri hanke ze kde je izolacka.mala sa popytat dr ked jej volala.a nie to tam vsetko nainfikovat.

ellysa
18. říj 2013

@casia no teda, to tvoje mimčo nebude presne podľa tabuliek?ccc a koľko má mať akože hlave?oliv mala 32 a Wili 33 cm a nikto to neriešil a teraz majú teda obidvaja hlavy ako lopty 😲

ellysa
18. říj 2013

@nefertitka nef a ty si nemala ísť v stredu na kontrolu, či si to mýlim?

mabe
autor
18. říj 2013

@ellysa no, ono je to asi u me aji spojeny se strachem z porodu, jakoze ještě by mohla byt vevnitř. 😀 uz me všude ale tlaci, boli,....

nefertitka
18. říj 2013

@ellysa kam myslis?

nefertitka
18. říj 2013

@zuzkat1 no to hej, to sa mala rovno dr. opytat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru