Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka tak to my pujdeme ven az po obede, tedka jsu dost unavena, musim chodit dřív spat vecer 😝 takze se v 12h najime a supky do postele. 😀

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka tak uvidíš v patek na ko, budu drzet palce a konzultovala si s nejakym dr. to spineni a vliv na neho z tech injekci? a co třeba brat ascorutin nebo něco...

zuzkat1
23. říj 2013

@mabe ty si mala dokopy 6hodin? Mne povedal ze max.su 4hodiny.
Volala som.mozem ist len musim zobrat papier od dr zo zmenou adresy.

mabe
autor
23. říj 2013

@zuzkat1 ja jsem mela 6h za den.

nefertitka
23. říj 2013

@mabe nie, musim povedat gynekologovi, nech ma odporuci k nejakej hematologicke. On o spineni vie a ascorutin mi nedal.

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka ten ascorutin si muzes koupit aji sama, jsou to vitaminy a pomahaji na spineni. ja bych to zkusila nez se dostanes k dr. citronovou stavu piješ, ne?

zuzkat1
23. říj 2013

@mabe tak to je super.ale tak ten mesiac vydrzim aj s tymi 4mi hodinami.mam od 11tej do 1nej -to akurat stihnem ist pre malu do skolky.a potom mam od 4tej.

nefertitka
23. říj 2013

@mabe no snazim sa, ale nevychadza mi to na kazdy den, niekedy mi ide uz hore krkom 😝

casia
23. říj 2013

Ahoj holky🙂tak já byla přes noc u Apolináře, nelíbil se jim monitor, tak si mě tam nechali na pozorování, jako jim se člověk nezavděčí, aby mě nebudili miminko klepáním břicha jako minule, tak jsme si dali sladkou snídaní a bobík se pak prostě hrozně vrtěl, taky mu vadí ty kšíry a sondičky na břiše, tak do toho kopal, pak už byli monitory ok, tak mě včera ráno pustili, na cestu mě ještě udělali zátěžový oxytocinový test - nějak nechápu proč, pořád na mě působí lékaři tak, že by mě porod nejraději vyvolali a my jsme zatím ok a ještě máme čas, no nic, zítra jdu znovu...

mabe
autor
23. říj 2013

@casia tak hlavne ze monitor byl nakonec dobrej. zítra drzim palce, oni to chcou mit asi všechno radsi posichrovany.

casia
23. říj 2013

@mabe jj, je to tak, jistí se maximálně...

mabe
autor
23. říj 2013

@casia tak aspoň jses pod kontrolou

mabe
autor
23. říj 2013

tak nakonec jsem tady ztvrdla na netu a anicka se diva na pohádky nakonec. za chvilku pujdeme teda varit. nejak se me nic nechce, venku je zamraceno...odpo ale vyrazime nekam ven, posbírat zaludy na retez na haloween do skolky. 🙂

nefertitka
23. říj 2013

@mabe
@casia ako vam zavidim, ze ste uz na konci...mne je od zaludka cim dalej, tym viac spatne, hlavne sa mi vela veci protivi, ja nedokazem chytit do ruky ani oprate tricko a nieto si ho este obliect...fuj

vonku je inak krasne, mam dojem, ze prisla jar;)

mabe
autor
23. říj 2013

tak ja se vyspala dve hodky a je me uzasne 😀

mabe
autor
23. říj 2013

tedka si anicka kresli vodovkama a pak pujdeme ven na vzduch, do skolky posbírat zaludy, abychom mohly udelat retez na haloween. volala učitelka ze skolky, se zeptat, jak je to s anickou a ze pristi tyden ut, st mají omezenej provoz. ze tri trid, jedna, tak jsme se domluvily, ze anicka bude do ct pristiho ještě doma, aby byla se svejma detma..a stejne pry tedka radi zluty, zeleny rymy a decka odpadavaji.

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka to je dobra známka tehu, ze je ti spatne 😀

zuzkat1
23. říj 2013

Mne v skolke oznamili ze hani ma hnacku. Nema.uz aj doma kakala a je mi jasne preco si to ucitelka mysli.mala uplne riedku.to ona ale niekedy mava.no ale teraz sa bojim ze aj zajtra bude chciet kakat v skolke a ze si ucitelka bude mysliet ze som ju poslala s hnackou.dala som jej probiotika aj vecer a rano jej dam a snad to pomoze.

mabe
autor
23. říj 2013

@zuzkat1 tak rano reknes, ze pak uz to bylo dobry a uvidíte...

zuzkat1
23. říj 2013

@nefertitka aj ja som tak mala,uz je to o nieco lepsie.tes sa aspon vies ze mimi je ok.

zuzkat1
23. říj 2013

@mabe rano ju berie manzel.tak snad sa nebudu nic pytat.keby daco idem pre nu ja,len neviem co poviem. Ked som vravela ze mava riedku tak mi moc neverila

mabe
autor
23. říj 2013

@zuzkat1 no, tak u nas taky chodi manzel rano a je pravda, ze je tezky aby on tam něco vyridil 😝

zuzkat1
23. říj 2013

@mabe ja ani nechcem aby nieco ggovoril.nechcem to zbytocne spominat. Ona je taka ze 1den kaka aj 3-4x a potom 2dni nic.teraz zas kakala,ale uz nie take vodove.tak zajtra snad nebude.inak aj pojedla dost susenych jablk a zapila to dzusom.

mabe
autor
23. říj 2013

@zuzkat1 aha, tak to my kakame kazdej den

zuzkat1
23. říj 2013

@mabe no tak to ja nepoznam ani u seba😅

mabe
autor
23. říj 2013

ahojte, tak jsme byly s anickou venku 2h, boli me dost nohy a v krizi, ale bylo to bezvadny, teplicko, slunicko. uplne me to nabilo energii. 🙂

nefertitka
23. říj 2013

@zuzkat1 neviem sa akosi z toho tesit, lebo uz pomaly dva mesiace vkuse mi nieco je, najprv mocak, potom prechladnutie, potom ucho, teraz tieto nevolnosti, uz chcem par dni, kedy mi nic nebude...

nefertitka
23. říj 2013

@mabe aj my sme boli pri jazere aj v lesiku chvilu, uplne uzasne bolo, a tie farby vsade naokolo...uzas

inak mali ste aj vy taku nechutnu pachut v ustach? nepomaha zuvacka, ani pasta, iba na chvilu a je to spat, fuj

nefertitka
23. říj 2013

@mabe citaj, mozno to bude tvoj pripad;)
https://www.modrykonik.sk/forum/porod/prekotny-...

ellysa
23. říj 2013

@nefertitka nejaky prasok bez vone a avivaz nepouzivat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru