Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
25. lis 2013

@zuzkat1 budu drzet palce na ko 😉

ellysa
25. lis 2013

@mabe no toto poznám, keď chcem malého uspať a oli je doma, stále chodí kontrolovať či už spí a samozrejme zobudí a wili keď ju počuje, tak vyskočí a ani za svet spať, niekdy ho musím aj hodinu takto uspávať

mabe
autor
25. lis 2013

@ellysa no včera to bylo strasne narocny. anicka zpivala, tancovala, pepka nemohla usnout do toho, pak zase anicka sla spat a pepka brecela, tak anicka rikala: maminko, dej ji mliko breci a pak: ja nemuzu vůbec spat 😝 😀

zuzkat1
25. lis 2013

@mabe Dakujem.ty uz budes iste v poriadku🙂 tak sa tesim co ma caka.nasa hani je tiez taky jaso a pusa jej nezastane..🙂 ale neboj iste sa to aj u vas utrasie.

ellysa
25. lis 2013

@mabe no to sú dve deti, ale neboj za chvíľu sa zabehnete a bude to v pohode, jasné, že niekedy sú náročnejšie dni, ale tak to je normálne

mabe
autor
25. lis 2013

@zuzkat1 vis porad krvacim, je to uz 4 den, no psaly po revizi i 14 dni mirnyho krvaceni, ale ja to v hlave mam jakysi posahany ... 😝

zuzkat1
25. lis 2013

@mabe neboj podla mna je to ok. Vidis u mna bolo zle ze som nekrvacala.ani po tej vyvolavacke.dali mi teda dalsiu.Ved o chvilu ides na sono a uvidis ze to bude ok.
Ja som rada lebo mimi kope,tak dufam ze je aj zdrave..

nefertitka
25. lis 2013

Ahojte, tak sme boli s Niki na kontrole, este ma tie mandle velke a cervene a jednu ma stale zahnisanu, tak nas poslala na ORL, tam dr. povedala, ze ono to zmizne samo postupne, ma plnu pusu aft, tak aj to ze uz len preckat no a v pondelok na kontrolu, vraj po tejto angine treba brat krv aj moc. Dufam, ze tuto pliagu uz tak skoro nechytime

nefertitka
25. lis 2013

a ja som dnes mala mat prve velke sono:(

nefertitka
25. lis 2013

baby stale spinim na hnedo, dnes je to 11ty den od zakroku, myslite, ze je to este ok?Zajtra rano ideme uz na tie Kysuce, keby sa nieco dialo, urcite skocim na pohotovost, no a na kontrolne sono som volala a povedali mi, ze mam prist az o 14 dni, cize pojdem az ked sa vratim, len ci je to este teraz v pohode. Pred par dnami mi povedali, ze je to este v pohode, len teraz neviem, ci aj teraz

zuzkat1
25. lis 2013

@nefertitka po mojich skusenostiach kedy im vadilo ze nekrvacam si myslim ze je to ok.kedze je to len spinenie.

nefertitka
25. lis 2013

@zuzkat1 fiha, to im fakt vadilo? \
Baby, mne to nejak teraz viac cele vadi a som z toho viac nestastna ako doteraz, co sa stalo...snazim sa robit vsetko preto, aby som na to nemyslela, aby som sa odreagovala a tak, ale nejak to nejde;(
Dnes som aj videla male babatenko a take bolo zlate, tak mi to prislo cele luto;(
Preco vobec niekto dovoli, aby som otehotnela, ked to ma takto dopadnut

zuzkat1
25. lis 2013

@nefertitka hej.2x som dostala vyvolavacku ale nezabrala ani jedna.nastastie maternica sa vdaka vyvolavackam dala do normalu.
Inak je uplne normalne ako sa citis. Ja som po potrate nenavidela vsetky tehotne a aj vsetky kociky.trvalo pol roka kym som bola schopna ostat na tej istej strane cesty ako tehotna ci kocikujuca. Musi to preboliet este je to cerstve.

nefertitka
25. lis 2013

@zuzkat1 mas pravdu, je to cerstve, ale uz sa to stalo tolko krat, ze uz si vravim, ze preco, preco som otehotnela na prvy sup a na jeden jedinky krat, ked to malo takto dopadnut? No asi mas pravdu, musi to preboliet...

zuzkat1
25. lis 2013

@nefertitka ja ta chapem.a neviem odpoved.zivot je svina. Tiez som si poplakala ked som citala co sa ti stalo. Zmena prostredia ti urobi dobre.

bambi7
25. lis 2013

cafte babule

nef tak zajtra idete ,to je dobre pekne si oddychni aspon sa snaz trosku prist na ine myslienky viem ze je to tazke ale skus

bambi7
25. lis 2013

mabuska a co anicka tesi sa? a neboj ked budete mat uz svoj rezim bude lepsie ako pise elly

mabe
autor
25. lis 2013

ahojte, tak dnesek dobrej. tatka muj dojel dopo, pak jsme sly na ko s pepcou v 14 dnech. tak ma peknych 4kg a 53,5cm. všechno v poradku, pak jsme zajely pro anicku do skolky a k moji babicce ukazat pepcu. jsem spokojena, ze jsem nehnila celej den doma. 😀 zítra nic v planu nemame, anicka skolka a my s pepcou pekne samy doma, tak budeme odpočívat. ve st mam ko a urady. pak uz snad bude vse ok a hura venek a kamosky,... 😀
@bambi7 anicka je z pepci uplne nadsena, porad by ju pusinkovala, hladila, nosila, musim na ni davat velkej pozor, aby nahodou na ni nespadla, neoprela se o ni a tak...zatím nezarli. i když včera když nemohla usnout vecer a pepca rvala, dosla z pokoje a rekla: mami, dej ji mliko at nekrici 😀

nefertitka
25. lis 2013

@zuzkat1 dufam, ze mi to prospeje...spolieham sa na to. Ja som bola totizto v tom, ze ked je to stvrty krat, tak ze uz budem takpovediac "zvyknuta", ale dostalo ma to riadne. Ale zas si vravim, ze lepsie takto ako tak, ako napr.Elyssina svagrina.
@bambi7 skusim🙂Ako na tanecnej?

zuzkat1
25. lis 2013

@mabe uz 4kila🙂 rychlo rastie🙂

zuzkat1
25. lis 2013

@nefertitka tak to ano.. to uz by bol sok... Neviem si to ani predstavit.

mabe
autor
26. lis 2013

ahojte, tak jsem tedka vstala. 🙂 rano jsem vstala s anickou a pak jsme si s pepcou ještě lehly. pepca ještě spinka a ja snidam. to krvaceni porad je, ach jo, uz jsem si myslela, ze třeba bude slabsi den ode dne, takhle to mam od nedele. no, uvidíme zítra na ko.
@zuzkat1 roste rychle, taky pekne papka. rikala, jsem si, jestli aji vic nekrvacim tim, ze ji kojim plne a často, ze se jako ta děloha zavinuje při kojeni, tak se vic cisti...
@nefertitka preju ti, at je ti brzo lip, procházíš si slozitym obdobim, ale uvidíš zvladnes to a bude lip. jak jsi prosim tem dlouho krvácela po revizi?

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe tak to je super🙂ja kym som nezmenila pediatra tak som si presla peklom kvoli hankinej vahe. Na dokreslenie.porodna vaha 3760 a v roku cca 8,6kg🙂
Uvidime ci aj druhe bude drobec🙂hani ma teraz takmer 4rocna ledva 14kg.
Neboj,zajtra na kontrole uvidis ze je vsetko ok.moze to byt aj kojenim.ja som mala tesne po kojeni aj menzes silnejsi.

mabe
autor
26. lis 2013

@zuzkat1 ahoj, tak mam tedka krizi, brecim a bojim se zitrka. dneska je to proste silnejsi takovej ten sliz tmavecervenej, skoro na kazdym zachode, jinak vlozka dobry. proste se bojim, ze je to zase v riti, pada to na me, jak jsu sama doma. anicka ve skolce, berou si ji tchanovci po skolce, at mam klid vetsi, manza v praci. ja uz chci aby to bylo dobry, ale nejak tomu neverim. uz toho vseho mam dost, nechci byt hysterka, mam dve deti zdravy, tak co chci, ale proste uz je toho na me moc. 😢

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe mab klud lebo si to privolas. Urcite to nic nie je.. pokial je to len na zachode tak to nemoze byt nic zle. Uzivaj si deti a nemysli na zle veci.

mabe
autor
26. lis 2013

@zuzkat1 dekuju, ale jsu proste nejak v riti. no ja taky na zachod chodim furt, ale když sedim nebo lezim, tak nic netece a nez dojdu na zachod taky skoro ne. ja vim, ze je třeba myslet pozitivne,ale proste to nejak uz nejde. 😝

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe poviem to mozno drsne tak sa nenahnevaj.
Ak aj mas pravdu (co nemas,vsetko je ok) nie je to koniec sveta.vidim to max na injekciu na stiahnutie maternice. Je to len par dni a uvedom si ze si porodila dieta,to asi maternicu zatazi plus kyret...
Naozaj uplne najhorsia moznost je par hod.v nemocnici-co sa ale nestane.
Chcem tym povedat ze doma mas to o co si tak bojovala-je ziva a zdrava a krasna a potrebuje ta,tak hlavu hore. Vsetko sa zahoji,aj ked s tym mas teraz starosti stoji to za to.

mabe
autor
26. lis 2013

@zuzkat1 dekuju moc za ty slova, fakt diky

zuzkat1
26. lis 2013

@mabe nemas za co

mabe
autor
26. lis 2013

proste to na me všechno pada uz jsu doma zavrena dlouho i ke konci tehu a potrebovala bych normalka fungovat...proste to na me všechno pada uz jsu doma zavrena dlouho i ke konci tehu a potrebovala bych normalka fungovat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru