Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
10. led 2014

@nefertitka
@mabe toto je tak 20-25 min.peso z domu. V kazdom pripade by to bolo od septembra.

@bambi7 Ved ja tiez nechcem,ale manzel kvoli tej premavke rano stale zuri.skolka je az pri poluse a on robi v petrzalke.

ellysa
10. led 2014

@zuzkat1 ja by som tu skolku zmenila neboj zvykne si aj tam, kamoška tak mala malú pol roka v súkromnej školke a potom ju dala do statnej a zvykla si, tak isto ako aj v prvej dva týždne pomrnkala a už bola pohoda, to je naozaj o nervy tak ďaleko chodiť

bambi7
10. led 2014

asne ja to chapem e to daleko ,ja len z pohladu malej uz je tam zvyknuta a tak ,ved uvidite

bambi7
10. led 2014

klasicka otazka co dnes varite?

ellysa
10. led 2014

@mabe tuším sa aj podobajú sestričky

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 ja tedka nic, za hodku jdu s pepkou k dr., pak k babicce a potom do skolky pro anicku, udelam veceri - zapeceny testoviny. zítra bude pstruh

mabe
autor
10. led 2014

@ellysa no, tedka na te fotce me to nepripada, ale divala jsem se na fotky včera a když byly maly, tak jsou uplne stejny. akorát pepca ma protahlejsi hlavicku a vetsi nos

bambi7
10. led 2014

no super mab ja dnes bryndzove halusky a domke maso na stave a zemiakovu kasu ja ani neviem co uz varit

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 ja taky a hlavne se me nechce varit jenom pro sebe 😝

bambi7
10. led 2014

no uvidime co druhe budeme mat my ja obdivujem tie babule co chcu mat prekvapko ze az po porode vedia ja by som to nevedela 😉

bambi7
10. led 2014

no a domke ine ta halusky nechce

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 ja jsem si to taky nechala rict, nevydržela bych to. ja zase včera nakoupila v lidlu anicce: legíny, tepláky a saticky 🙂

bambi7
10. led 2014

mabus ja tiez len kukam sice cez net a nakupujem 😀 teraz tu bola na 3t sestra byva v skotsku a tej som dala zoznam co ma priniest a zasa kukam na leto co objednam hlavne saty tie domka zboznuje ziadne kratase to nechce 😀

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 anicka zacla se satickama az tedka, předtím ji to nechytalo, asi to vidi ve skolce, ale do skolky je nepotrebuje, jenom na tancovani

ellysa
10. led 2014

ja varím zemiaky na kyslo, deťom do toho vajíčko uvarené a muž ma nejaké maso tam, mňa už nebaví variť vôbec 😀
a tu aj od nás také aktuálnejšie

bambi7
10. led 2014

domka ta stale s ich dala aj teraz keby mohla 😀

mabe
autor
10. led 2014

@ellysa krasni jsou 😉

bambi7
10. led 2014

jeej elly krasne fotky aj deturence samozrejme ,tusim wil na teba a mala tato_?

ellysa
10. led 2014

@bambi7 aj moja len sukne a šaty chce

ellysa
10. led 2014

@bambi7 áno podelili sme si to 😵

bambi7
10. led 2014

ako sa to nahrava ja by som tiez dala domku ale ja som antitalent 😀

bambi7
10. led 2014

no super elly no uvidime ako to bude u nas

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 dole pod prispevkama zmacknes PRIDEJ FOTO a pak vyberes z tvyho PC fotku a je to. 🙂

ellysa
10. led 2014

@bambi7 ked pises masdole zelené plusko a pridaj fotky a fotku stiahneš z počítača alebo z mobilu

mabe
autor
10. led 2014

holky, venku je krasne, ja se tam tak tesim... 🙂 v 11h nakojim a jdeme. dr je tam do 12:30h, tak jdu az na padla, aby tam nikdo nebyl. 🙂

bambi7
10. led 2014

no vidim to a z mobilu ako? no hrozne poviem mojmu nech mi to ukaze 😀

mabe
autor
10. led 2014

@bambi7 tak z mobilu ti neporadim

ellysa
10. led 2014

@bambi7 tak isto by to malo ist, ak stisnes twen krizik hodi ta to do galerie a vyberies fotku

bambi7
10. led 2014

no mam to dnes na domacu ulohu 😀 ale dakujem babule

idem babule urobit tie halusky este potom pridem

zuzkat1
10. led 2014

@bambi7
@mabe
@ellysa
@nefertitka medzicasom som sa rozhodla ze ju necham tam kde je. Uz tam chodi 2hy rok. A ta skolka ma viac vyhod a len 1nevyhodu. Do porodu ju budem rano nosit ja.potom bude aj tak doma. September oktober je pekne takze ju budem nosit ja aj s ninkou a v zime manzel. Potom uz bude mat ninka rok a to uz bude v pohode tak ju budem nosit zas ja. A vyriesene. Tam fakt vychadzaju v ustrety. Necham ju doma kedy chcem,kolko chcem.nechcu ziadne potvrdenia.atd. dohodnem sa ze ju budem nosit na pol 9tu to sa da.to uz ani v mhd nie je tolko ludi. Dakujem za nazory.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru