Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
27. led 2014

@mabe ja som hanku kojila 3r a 9mes. Fakt si neviem predstavit davat um. A chcem ju hned k sebe.na kramaroch vraj davaju,ale po sekcii asi nie... Kazde 3hodiny je malo☹ ja dufam ze to pojde prirodzene,este aj ta anesteza je nebezpecna...

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 tak budu drzet palec, at mas prirozenej porod. ja nemela nejaky trauma z cisare, asi proto ze to byl první porod. ted mam spis trošičku trauma z toho vyvolavanyho, nemam az tak dobry vzpomínky na neho. jasne, mam pepcu a bylo to uzasny, jak vysla ven, ale bylo to trosku dramaticky. 😝

zuzkat1
27. led 2014

@mabe moj porod bol hrozny.Ved vies ze ju dolamali,ale to ja pripisujem dr. Teraz budem mat zazmluvneneho cez jednu znamu tak snad to bude lepsie.a hlavne to ze mi ju hned daju,nie az po x hodinach.ja nechcem ani epidural-ziadna ihla.plus to kojenie.ja mam traumu z um.

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 drzim palec,a t to jde hladce 😉

zuzkat1
27. led 2014

@mabe Dakujem. Mam inak pocit ze uz aj mam vonku hemeroid... Ninka ma uplne znici. a to som ani nepribrala vela. Zajtra zacnem 30tt a je to +6kg zatial.

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 chodíš nekam s téma hemeroidama?

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 ja mam po porodu dva venku a 4 vevnitř. tedka me resi dr. ty vevnitř a venku si mam mazat mastickou a po kazde velke sprchovat horkou vodou, fakt je to super, hnedka se to tou vodou zatahne.

zuzkat1
27. led 2014

@mabe nikam nechodim. Skusim tu sprchu. Dakujem

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 urcite zkus sprchu a pak me dr. řekl factum cipky nebo http://www.lekarna.cz/procto-glyvenol-1x30gm-kr.... urcite to nezanedbej. ja to zanedbala a uz jdou ty vnejsi hemeroidy jenom chirurgicky odstranit a to předtím slo tou mastickou a cipkama.

zuzkat1
27. led 2014

@mabe a tie cipky mozem aj v tehu?

nefertitka
27. led 2014

ahojte, tak konecnce nam snezi 😀

mabe
autor
27. led 2014

ja se teda taky musim pochlubit, ze jsem se probudila tedka. dachla jsem si s pepcou a ona ještě spinka, to jsou ty nase chvilky v me postely 1x za den. 😀 venku snezi, uvidíme kolik toho bude, ale aspoň bude bilo. 😀

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 to nevim, jestli se muzou v tehu, musíš se zeptat v lekarne.

mabe
autor
27. led 2014

@nefertitka byly jste venku na snehu? copak delate?

nefertitka
27. led 2014

@mabe neboli, zacala pred obedom snezit, tak sa chystame poobede;) Niki sa hra a ja sedim 😝 a vy?

mabe
autor
27. led 2014

@nefertitka tak my byly odpo doma, ja uklízela, ještě bych mela utrit prach v obyvaku. zem udelam asi az vecer. pepca tedka spinka, pak pujdeme v 15h pro anicku do skolky, ještě cestou nakoupíme a pujdu s ni do tancovani. tajne doufam, ze pepka bude tech 45min spat v kocarku a ja se budu moct na anicku divat. kdzytak s ni pujdu na chvilku ven a vratime se pro anicku, dneksa nemam babicku na hlidani. zítra dorazi naší pro anicku do skolky a dorazime odpo kamoska nas ostrihat. 🙂

mabe
autor
27. led 2014

@nefertitka pepka je tak pohodovy miminko, to je az neuveritelny, skoro zadna práce s ni není. v noci spi od 20h do 3h a pak uz po 3h kojime. nemusim ji nosit na rukách, usne když je bdela, tak ji polozim a hotovo. 😀

nefertitka
27. led 2014

@mabe teda, ukazkove dieta, ale vravi sa, ze druhe byva take, ak je prve narocne;)
plati to aj u mna a mojej sestry a môjho muza a jeho brata

mabe
autor
27. led 2014

@nefertitka fakt si tu mateřskou tedka uzivam. 🙂 no, ještě mam nervy ze ctvrtka, budu si volat na výsledky cytologie, jsu takovej plasan v tomto.. 😝 a pak uz si budu naplno užívat 😉

bambi7
27. led 2014

cafte babule no tak nam pekne snezi,domka sa tesim ideme na tanecnu dnes tak jej dam overal a cestou nazad bude este chvvilku vonku 😉
no ja sa tiez tesim ale je to take kedze nemam chodit von a domka by sa hned sankovala....no pojde s tatom 😉 ale este musi vela padat ten sneh 🙂

ja som si dala obed a hned skoncil v zachode ,neviem co sa mu nepacilo 😒 varila som francuzske zemiaky take su dobre,a domka ma masko a pyre ,,,,

nef poprala som teda pracka trochu upratala a nic viacej

bambi7
27. led 2014

no nef tak nase druhe musi spat stale kedze domka bola stale hore az do teraz ma vydrz 😉

mabe
autor
27. led 2014

@bambi7 taky jdete na tancovani? 🙂 no, to vis, nektery deti jsou vybiravy 😀

nefertitka
27. led 2014

@mabe aj ja som taka;)
@bambi7 kludne ti malu vezmem na sanky niekedy, ked budes chciet, alebo len tak s Niki si mozu snehuliacika postavit...alebo pojdes s nami a budes sediet na sankach a my sa na druhych posankujeme 😉

nefertitka
27. led 2014

my sme mali vcera francuzske;)

nefertitka
27. led 2014

joj, boli ma dnes nejak prave ucho, hlavne pri prehlatani, dufam, ze nie dalsi zapal....to bola strasna bolest 🙄

zuzkat1
27. led 2014

Ach jaj ako ja neznasam sneh☹

bambi7
27. led 2014

super nef ked nasnezi poriadne i mozeme ist k nam na sanky ok?
mab ani ja nezjem vsetko 😉 domka nemusi moc sladke jedla ako palacinky .....a tak
ja to neriesim ved ked bude velka bude jest ked pride na chut ja som vela veci nemala rada a az teraz ich jem 😉
v skolke ma nutili jest kapustu a moja mama ze nech mi ju nedavaju aj tak dali dlho som ju nejedla a teraz jem

no aj ja som si dala francuzske a le dako skoncili v zachode mimcu sa to nepacilo

mabe
autor
27. led 2014

@zuzkat1 nemas ho rada? proc?

bambi7
27. led 2014

ja mam rada sneh ,rada sa s domkou sankujem a vzdy postavime velkeho snehuliaka len teraz ked sa neda mne tak je to take ale nef sa k nam prida a bude super

bambi7
27. led 2014

mabus hej ideme na tanecnu ma ju v pondelok a stredu 😉 ta to tam zbotnuje ,maju trenera a je super tak sa pekne o ne stara

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru