Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. led 2014

@nefertitka ty ses teda sikovna 🙂 a sama ses to tak naučila, fakt sikulka 😉
@zuzkat1 ja dala anicce az tedka před skolkou nausnice, takze v 3,5letech, pepca dostane asi dřív. 😀

mabe
autor
29. led 2014

holky, tak anicka uz podruhe si zatrhla nausnici nastrelovaci. předtím jsme ji ju vyndaly na tyden a pak daly zpatky, tedka to ma taky tyden a nejak me to tam nejde dat a ona u toho dela vyrval. premyslim, ze uz ji koupim normal nausnice, třeba se to tak nebude zatrhavat, snad to do dirky dam ještě...

mabe
autor
30. led 2014

ahojte, tak my si pekne pospaly. dneska nemame nic v planu, akorát asi uklidim a odpo pro anicku do skolky, cestou se mrknu do zlatnictvi na nejaky nausnice pro anicku, aby uz mela normalni. 🙂 manza je uplne zdechlej, snad to holky od neho nechyti. 😝

bambi7
30. led 2014

cafte babule

nef supee sikulka ,ja som uz tiez rozmyslala ze zacnem hackovat 😉 ja domke stale objednavam ciapky ved vies aj teraz som objednala 😉 ta ich ma tolko ja mam slabost na ciapky a tusim na vsetko oblecenie 😀
cakam co to bude a zacnem nakupovat aj druhemu mimcu

domka ma nausnicky asi od 3=4 mesiacov dala som nastreeelit a som max spokojna ,teraz by som ju tam nedostala 😉
mne nasi nedali az ja som si dala v 14 rokoch ale sama viem ze som sa bala a dlho som sa odhodlavala , 😉

no akurat sme skoncili s domkou malovai sme vodovkam ,tato nam doniesol mega papier tak sme ho dali na parkety a zacalo sa malovat 😉uz to mame hotove a poobede pojdeme trosku von inak ziaden plan

zuzka to sono zalezo naozaj od lekara ,moja lekarka pre ktoru som robila ,tak ta kazdej raz do mesiaca spravila ze nech je spokojna aj ona aj pacientka,nemusi sa robit je to na lekarovi
kamoska ked bola tehu tej robil tiez sono raz do mesiaca , 😉

co mate dnes na plane?

mabe
autor
30. led 2014

@bambi7 no, my mame pohodu. včera ty nakupy, domu jsem se dostala az v 18h, tak jsem byla hodne unavena.mam vysaty, peru a tedka az pepka usne umyju země. odpo prochazkou pro naicku do skolky a cestou se ji podivam na normalni nausnice a kdyztak cestou zpatky si vybere nejaky sama, ma porad nastrelovaci. zítra rano jde k nasim, skolka ma omezenej provoz, tak ji mam vždycky doma a bude tam do soboty, tak si uzije. 🙂 manza sopli, snad to holky od neho nechytnou.

zuzkat1
30. led 2014

Ahojte🙂

@mabe ja sa toho bojim ze by si to kmasala. Ona je taka ze sa jej to paci,ale nepyta ich. A aj ked jej urobim cop tak stoji pred zrkadlom ze aky super uces a o 5 minut gumicky aj sponky pohadzane po byte...

@bambi7 takej malej uz nausnicky? viem ze davaju,ale to sa mi zda skoro.. ja by som sa bala ze si tym ublizi...neplakala? Ja asi fakt pockam kym bude prvacka a dam nastrelit. A ninke tiez tak.

bambi7
30. led 2014

zuzka a ako jej ublizia nausnice_? nechapem , teraz by tam domka nesla a nedala si robit nic,ja som rada ze ich ma ,ja by som zasa nechcela aby sla ako ja tak neskoro aj vtedy ma to zabolelo a mala som14 rokov

mabe
autor
30. led 2014

@zuzkat1 anicka si na to nesahala vůbec, ale zatrhla si to za svetr jak se vyslikala.

zuzkat1
30. led 2014

@bambi7 no same nie.. to je jasne...ale ze by si to tahala alebo tak... Hani by sla keby jej poviem. Uz sme sa bavili ze to robia ihlou a ona ze dobre..

@mabe no chuda,to ju iste bolelo... Ja sa bojim ze hanka by to chcela 5min a stacilo...

mabe
autor
30. led 2014

holky, pepce fakt lezou dva zuby dole zaraz 😀

bambi7
30. led 2014

zuzka vobec si to netahala nic,to zalezi od dietata,
no ved ako pises teraz pojdes s nou a povie ze to chce mat 5 min a bude ,a mozno budes prekvapena to neviem aka je hanka ved uvidis,ja som velmi rada ze to ma ,neviem si predstavit keby domke teraz nastrelili jedno ucho tak druhe si uz neda 😀

jej mabus no uznaj bude zubata 😉

zuzkat1
30. led 2014

@bambi7 ja este par rokov pockam. Minimalne 2... Ja neviem mne sa to na malych detoch ani moc nepaci... Asi pockam kym sama povie ze chce. Mama sice bola sklamana-ona hned ako sa narodila doniesla nausnicky a ja som jej to odmietla dat🙂

mabe
autor
30. led 2014

ahojte, tak pepka uz je v posteli, snad usne kazdou chvilku, je po koupani a napapana. 🙂 anicka se koupe, tak za chvilu jdu cist pohádky. zítra rano jede k nasim do soboty, tak bude mit zase zmenu. 🙂 bude me teda zase moc chybet urcite, i když se tedka tesim, ze si od ni odpočnu. 😀
dneska jsem volala dr. na výsledky cytologie, tak je to všechno v poradku, jsem moc rada a mam všechny vysetreni za sebou a muzu si užívat bez myslenek na jakykoliv výsledky. 🙂
zítra zatím nemam zadnej plan, asi navštívím dedu s babickou, uvidíme.

mabe
autor
31. led 2014

ahojte, tak my si hodku pospaly tedka ještě, za chvilku vyrazime k babicce prochazkou. když nejdu cvicit ještě, tak chci delat dlouhy prochazky aspoň. jinak anicka vstávala v 6h,takze uz je davno u babicky. 🙂 v noci mela v 2h rozlou lampičku, poslední dve noci to tak delava. ja prijdu a ona uz zase spi, tak ji ju zhnasnu a ona spi do rana. jestli se vzbudi a nechce lezet při rozlym svetle...jinak když jde spat v 20h, tak vstava kolem 6h, asi ji to staci.

mabe
autor
31. led 2014

tak jsem včera připomínala manzovi, at setri s dovcou, chtěl ji mit dneska kvůli nachlazeni, ze anicka nebude mit skolku přes prázdniny, tak se divil, ze bude dva mesice doma.

mabe
autor
31. led 2014

holky, tak venku fouka jak svina, jsu promrzla na kost. 😝 rychle caj.... 🙂

zuzkat1
31. led 2014

@mabe Ahoj.mam chut na vyprazany hermelin.myslis ze mozem? Urobim zajtra na obed. Nebude to vadit babu?

mabe
autor
31. led 2014

@zuzkat1 urcite muzes, nic se nemá prehanet...kdybys jedla nalozenej, tak je to něco jinyho

zuzkat1
31. led 2014

@mabe tiez si hovorim,ze to asi skodi v 1.trimestri,teraz uz snad nie. Dakujem

zuzkat1
31. led 2014

@mabe Prosim ta,neviem ci som sa uz pytala ..Kedy si zacala kupovat veci do porodnice?

mabe
autor
31. led 2014

ahojte, tak jenom na skok. pepci lezou ty zouky, uz jsou videt, ale je dneska porad mrcava, brecava,..tak jsme si rikaly s manzou, ze bude klidek, když anicak je pryc a pepca ma dneska den. 😝 😀 takze ji nosime, hrajeme,....chvilku to vydrzi a pak zase a ještě k tomu dneska nekakala celej den, tak ji asi boli i brisko do toho. noc snad bude v pohode.
@zuzkat1 no, ja myslim, ze jsem to mela nachystany uz od 30tt, kdy me dr. rekla, ze cipek prestava drzet, abych byla nachystana, lepsi dřív nez pozdeji 😀

zuzkat1
1. únor 2014

@mabe aha...no lebo ja sa k tomu nejak nemam... Stale mam pocit ze mam kopec casu🙂 k dr idem 12ho. Tak uvidim co povie.

mabe
autor
1. únor 2014

ahojte, jdu vas jenom pozdravit, dneska nejak nestihacka. dopo jsem chtěla delat věci na co není cas normalne, ale nejak jsem to nezvládala, pepca je mrzuta z tech zoubku. pak k naším na obed, k dedovi a pak holky doma. ja se snažila dneska hodne věnovat anicce, do toho pepka nechce byt nejak u manzi, asi chce ještě maminku a dneska toho moc nenaspala, asi ty zoubky. je takova porad rozmrzela. tchyne ze to není mozny, ze je brzo a manza tam nic nevidi pry...me zacla ryma a trochu krk, snad to nic nebude. 😝

mondulka21
2. únor 2014

Ahoj, měla bych takový dotaz na konci listopadu jsem potrattila v 15. týdnu. Mimčo posílali na genetiku, výsledky stále nemám, někde je zašantročili a budu muset udeřit na gynekoložku aby si je nechala poslat znovu, protože vím že výsledky už dávno jsou... Jediné co zatím vím je, že prý mi doporučujou zajít s manželem na testy (to mi vzákala kamarádova tchýně co dělá na genetice)... Co ty testy obnášejí? A asi na ně potřebuji doporučení od mé gynekoložky, že?

zuzkat1
2. únor 2014

@mondulka21 doporucenie potrebujes,a je to odber krvi-tebe aj manzelovi

ellysa
2. únor 2014

@zuzkat1 tu nic nepotrebujem tak ja som.si pyzamo a kozmetiku hodila v 38tt

zuzkat1
2. únor 2014

@ellysa no tu musis mat vsetko...balenie je najmenej,ale ja nemam nic ani kupene

mabe
autor
2. únor 2014

ahojte, tak nakonec jsme byly doma celej den. ja rano mela vic rymu a trosku citila usi, takze jsem volala tchyni, ze neprijdeme na obed a ze by prisla anicka odpo s manzou nebo at se stavi oni. ona ze se stavi a nakonec jely se svagrovou do kina. takze jsme byly celej den doma, uzivaly jsme si, i když to bylo narocny. 😝 😀 jsem rada, ze ma anicka zítra skolku. 😀
zítra taky volnej dne, navareny mam pro sebe, akorát do skolky pro anicku a na tancovani 🙂

ellysa
2. únor 2014

@nefertitka krasna zaluba ja som.sa to tiez naucila z netu teraz sa pokusam aj sit.capice su z obdobia tesne pred oli novsie mam v nb.
my sme u starkych na orave.muz uz siel dnes do prace ja som tu s detmi.oliv bola dnes v lyziarskej skolke dufam ze sa neroztopi ten flak snehu a pojdeme aj cez tyzde

mabe
autor
2. únor 2014

@ellysa krasny, a musim ti rict, ze je to celkem fuska s dvěma detma, je to tak, ze ani jeden nemame nejak na nic cas, kazdej ma na starosti jedno dite, ještě jsou hodne rozdilny od sebe. sem tam je to tak, ze si s anickou hraju a pepca lezi vedle nas a pozoruje, ale taky ji to dlouho nevydrzi. jesteze anicka chodi do skolky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru