Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

zuzkat1
26. únor 2014

@nefertitka Dakujem🙂

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 a ako sa citis?aj psychicky aj fyzicky?

zuzkat1
26. únor 2014

@nefertitka uz by som to chcela mat za sebou,ale stale mam pocit ze je to este daleko...a fyzicky nic moc-posledne dni mi je zas zle asi tlak... A som taka uz nemotorna...

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 to su tie posledne tyzdne tehotenstva, vydrz a o chvilu uz bude malinak o chvilu vonku🙂 S tlakom si bola?Radsej chod, vysoky nie je sranda

zuzkat1
26. únor 2014

@nefertitka ja mam nizky😝 este horsie...je mi tak na odpadnutie ale dnes to uz bolo lepsie...
Uz sa na nu fakt tesim🙂 vsetky satocky po hanke su preprane a ulozene... Este musim dokupit veci do porodnice a pobalim. A ty ako? Skusate?

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 tak ked uz sa pytas, tak klamat nebudem🙂 som v 5tt, na zaciatku,este nic nebolo vidiet na sone vcera, bola som u dr. kvôli liekom na udrzanie a injekciam, tak robil aj sono, aj ked neviem na co tak skoro, mam prist o tyzden, cez vikend som spinila dva dni, po nasadeni liekov to preslo, dufam, ze sa to uz nevrati a dufam, ze to tento krat uz vyjde, bojim sa.

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 polihuj ak sa da...a pi vela tekutin, daj si aj sem tam kavu na zvysenie tlaku, aj ja mavam problem s nizkym

zuzkat1
26. únor 2014

@nefertitka tak drzim palce..🙂 zatial bez gratulacie,nech nic nezakriknem... Mne pri hanke tiez robil sono v 5tt na potvrdenie tehu ... Kedy ides zas? Snaz sa na to vobec nemysliet-ja viem ze sa to lahko povie,ale u mna to fungovalo... Som to v podstate ignorovala az kym mi nebolo tak zle ze som musela k dr...

nefertitka
26. únor 2014

@zuzkat1 o tyzden, ved to, mne zatial nic nie je, ale to je este skoro, ak mi bude zle, tak sa aspon trosku ukludnim. Dik za drzanie palcov;)

ellysa
26. únor 2014

@nefertitka boze taktooooooo drzim palce

nefertitka
26. únor 2014

@ellysa dakujem🙂

zuzkat1
26. únor 2014

@nefertitka to este len pride a mozno ani nie...kazde tehu je ine...Mozno ti bude dobre cely cas🙂

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 ved nehnevala by som sa, ale zas to trosku cloveka ukludni v tom, ze sa mimco vyvija

zuzkat1
27. únor 2014

@nefertitka to Ano,chapem,tiez som to tak brala. Ale uz ma to cele vycerpava. Z celeho tehu mi bolo asi 3tyzdne dobre.najprv nevolnosti,potom tlak,chvilu pauza a zas tlak... Hanka ma tak nevycerpala.ale pri nej som mala dost oddychu,teraz som cely den na nohach v jednom kole.

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 ved to, ze ked uz jedno dieta mas, tak to nie je take jednoduche. Ale uz to mas o chvilu za ssebou🙂

bambi7
27. únor 2014

cafte babule ako dnes

domka ranajkuje a ja ze vas idem kuki 😉
mne sa tak nic nechce este ze nic nemusim ,len navarim 😉

zuzka keby musel pomoct snad by pomohol nie 😎
tak nas sa boji ten aj rano umyvacku spratal aby som nemusela ja 😉 iba som pocula ako to uklada zlato moje

nef ako dnes_? co robi niki

ten mob musim kuknut tu znacku je na paru co je super aj bacily to tm padom nici ,mne to poradila sestra je v skotsku a tam robia vsetko parou koli dezinfekcii ,ide to rychlo za 5min mam spravene len ide po parketach na najniz.stupni staci ,ak je dlazba mozes dat stupen viacej ,nesmies stat samozrejme na parketach ale prechadzat ja ho mam asi 3 roky som max spokojna nemam hlavne flaky cmuhu ako ked som umyvala normalne ,ale mozno viete je aj v reklame a daju sa s nim umyvat aj okna len zmenis nadstavec

bambi7
27. únor 2014

moj mi vcera hovori ze by prijal este jedno nie hned ale keby som chcela ,ze sa aj prestahuje ked treba 😀
mne stacia dve uplne 5krat tehu ,keby to nebolo take komplikovane tak hej ale takto jaj ja sa uz neviem dockat 38t 😀

mabe
autor
27. únor 2014

ahojte, tak dnesek zatím mlhavej, uvidíme co bude odpo, domlouvala jsem se, ze se pujdeme s tou jednou maminou ze skolky dneska na hriste s deckama po skolce. 😀 jinak dopo tradicni, prani, vareni, hrani si s pepcou. 🙂 manza jde po praci hnedka do hospody, tak je to cely dneska na me i zítra, protože ma basket zase hnedka po praci. 🙂

mabe
autor
27. únor 2014

@bambi7 myslim, ze dve staci i me 😉

nefertitka
27. únor 2014

@bambi7 Nikolka sla von s mamou mojou a ja varim. Dobre, príznaky este ziadne...hm

bambi7
27. únor 2014

nef neboj to pride ,mne tiez na zaciatku nic nebolo,vsetko bude ok 😉
ked budes vediet nieco s hematologickou daj vediet ,ak budes moct skoc tam zajtra je tam urcite do 11

bambi7
27. únor 2014

a co dobre varis?

nefertitka
27. únor 2014

@bambi7 varim hovadzie na cervenej paprike so zemiakmi a ty?

bambi7
27. únor 2014

dnes polievku slizikovu a palacinky (dzemove ,nutelove

mabe
autor
27. únor 2014

ja jdu tedka delat jatra na panvicce a mam k tomu brambory a varenou brokolici 😀

zuzkat1
27. únor 2014

Ahojte🙂

@bambi7 neviem co by robil keby dlho nemozem,ale uz bolo ze tyzden-10dni som nemohla tak o mna sa staral ale o byt nie...

Dnes som dokupila vsetko v dmke a este ma caka nakup v lekarni a hotovo. Buduci tyzden uz snad aj pobalim🙂

@nefertitka tes sa kym je ti dobre🙂 Urcite to bude ok.

mabe
autor
27. únor 2014

@zuzkat1 tak uz budes priprava, toto leti, co? 😉

nefertitka
27. únor 2014

@zuzkat1 tak tesim, ale stresuje ma to 😝 dnes som zacala 6tt a furt nic.

mabe
autor
27. únor 2014

@nefertitka neboj, vzdyt někdo ani nevi, ze je tehu dlouho. zadny příznaky byt nemusi, bud rada 😉

nefertitka
27. únor 2014

@mabe snad mate pravdu🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru