Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
20. bře 2014

dobre ranko, tak nakupovani s kamoskou pada, jeji mala je nemocna, tak pujdu na sociálku pro formulare na rodicak, vezmu to prochazkou 🙂 . odpo jdeme s manzou za jeho babickou na první navstevu do domova.

zuzkat1
20. bře 2014

@mabe uz rodicak?vrak ma len 4mes..? Ja som akurat vyratala ze na md budem do 1.11.

mabe
autor
20. bře 2014

@zuzkat1 no od pul roku beru rodicak, takze je potřeba si to zaridit.

bambi7
20. bře 2014

u nas je kolko materska teda ako dlho?
viem ze sa to predlzilo

zuzkat1
20. bře 2014

@bambi7 chuda mala...vam staci fakt malo...

Ja som inak na nervy z toho domaceho vazenia... Mala je bez teploty,ma 12vyrazok,v podstate jej nic nie je a do stredy nesmieme ist von☹ to nas obe porazi...
Inak v noci ma bolelo brucho fakt dost,no teraz nesmiem rodit kym je chora...
Inak dnes len sosovicovy privarok s vajcom a domaci chlieb🙂 dufam ze aj na zajtra a cez vikend kolozvarska a mozno parene buchty

bambi7
20. bře 2014

zuzka len pekne oddychujte to zvladnete 😉

ja som pri domke bola cele tehu doma jedine kontrola a zvladla som ,viem ze je to tazke aj domka by bola stale vonku ale neda sa to ,teraz ale snazime sa dako ,ked uz bude tamarka vonku to sa tesim budeme vonku stale 😉 musime vydrzat 🙂

ja mam dnes masko na stave s hraskom este a spravim akurat ryzu a ten kolacik a je

zuzkat1
20. bře 2014

@bambi7 34tyzdnov

bambi7
20. bře 2014

hej malej staci malo a je chora ,a to neviem keby chodila do tej skolky tak sme chore obe ,a ked bude tamarka vonku tak to ani nehovorim taka malicka babulka takze to riskovat ani nebudem

na tej tanecnej je to super je ich tam 5 -6 deti take rodinne 😀 pozname sa uz 😉

zuzkat1
20. bře 2014

@bambi7 ja som ale doma kvoli malej... A cely den doma s nou je horsi nez celodenna vychadzka...ona ma kopec enerie a uz okolo obeda nevie co zo sebou... Uz vcera sa pytala von a to sme len vcera boli u dr.

bambi7
20. bře 2014

zuzka dakujem za info 😉

no coskoro bude ninka na svete 😉

bambi7
20. bře 2014

ja to poznam domka je taka ista ,musim jej robit program ale na druhej strane je rozumna vie ze musime koli tamarke alebo ako teraz ze je chora tak sa da 😉
preto som jej dala aj anglictinu ze chodi k nam domov ta baba ju to velmi bavi a uz sa aj dost naucila ,a ma program,kazdy den nieco musi byt

bambi7
20. bře 2014

ked bude tamarka vonku bude to ine ,no ale musime vydrzat 🙂 len nech je tamarka tam kde je do 38t
v utorok idem na sono tak uvidime co povie

zuzkat1
20. bře 2014

@bambi7 hani pri nicom nevydrzi viac ako 15min. Takze furt daco robime a vecer ma vsetko boli... Teraz mi ide o ten 1 tyzden aspon... A hanka je takato aj ked ma 39 teplotu...stoji v okne a pyta sa von... Je hyperaktivna a nikdy ju nic neboli (Chvalabohu)

bambi7
20. bře 2014

no musite vydrzat 😉

to domka je dost aktivna ale da si povedat co je super 😉

zuzkat1
20. bře 2014

@bambi7 to aj hanka,ale vydrzi jej to 10min.😀

katushka1234
20. bře 2014

@zabka1000 bohuzial este sa mi nepodarilo babatko moj gynekolog mi nevie zistit pricinu tak ma caka laparoskopia uz mam vymenny listok no ja som na geneticke testy cakala asi tak tyzden na termin a vysledky prisli o dva mesiace tam ti povedia kedy mas zavolat ci uz su hotove a musis ist za nimi osobne .prajem ti vela sil a trpezlivosti a hlavne hlavu hore🙂urcite sa to podari!

mabe
autor
20. bře 2014

holky, tak venku je snad jaro, taky první jarni den, ze? 🙂 rodicak vyrizenej, pani na socialce rikala, jdete na chodbu a podepiste manžela 😀 . krasne jsem se prosla, nakoupila, pepca spi uz 2h v kocarku, asi to krasny počasí. a za 2h valime zase ven. 🙂

mabe
autor
20. bře 2014

@nefertitka holky, tak jaka? uz jsi tu dlouho nebyla?

ellysa
20. bře 2014

@bambi7 a nezaujamala si sa o nejaké spôsoby ako jej zvýšiť imunitu?ja čo mám nutricnu poradkynu jej mala ešte nebola chorá ma 5rokov.
Možno by stálo za to to skúsiť len je to komplet zmena stravovania ja sa snažím ale ešte nie sme 100%

nefertitka
20. bře 2014

@mabe v pohode, az na to ako mi je zle:( a nejake stavy strachu ma chytaju, uz ani nie z potratu, ale ci dieta bude zdrave a podobne veci 😒

mabe
autor
20. bře 2014

@nefertitka tak to jsem rada, ze je to ok. 🙂

mabe
autor
20. bře 2014

tak ta nase mala cacorka by chtěla uz lezt, tak dela píďalku 😀

bambi7
20. bře 2014

elly ja sa snazim zdravo stravovat,domka ma zniz imunitu aj z krvi uz sme skusili vselico a ze to chce cas aj tak si myslim ze je to uz ovela lepsie ako bolo od kedy ma lieky 😉
moja sestra bola tiez takto chora a nastupom do skoly to bolo lepsie ,ale dakujem za info

elly a co si zmenila v stravovani?daj info

nef preco by nebolo zdrave ?vsetko bude ok ved si nebola chora ,nemozes mysliet stale negativne ,vsetko bude ok 😉

ja som upiekla kolac ,domka nema rada kolace ta iba miesa a cesto robi 😎 😀

mabe
autor
21. bře 2014

ahojte, tak dneska jsem si nechala anicku doma, zhoršila se ji ryma, jde odpo k nasim do zitrka, tak snad se to nezhorsi a pepca to ještě nechytne. 😝 tedka je na to počasí jako delany. jako nemá to anicka nijak hrozny,ale aby se to nezhoršilo, tak jsem si ji nechala doma, v poledne prijdou naší na obed a pak si ji vezmou k nim.

ellysa
21. bře 2014

@bambi7 fu jeme vsetko okrem obilovín hlavne masove vývary zeleninu vajíčka mäso syry z mliek kefir inak mandlove kokosove mlieko ja obyv do kávy toho sa neviem vzdať múku som nahradila mandlovou alebo kokosovou.cestoviny len ryžové sladké zemiaky Kokosovy olej.dnes idem robiť kolaciky mandle kokos to spojiť kokosovym olejom a polejem čokoládové také bepecene cookies.ovocie.lososa.len tie obiloviny sony strukoviny ee

ellysa
21. bře 2014

@ellysa z počiatku som malá pocit ze žujem len mäso a zeleninu ale postupne hladam recepty robíme aj palacinky kolaciky wafle muffiny len upravene.dnes segedin a urobím zemiakovú knedlu

bambi7
21. bře 2014

elly aj my vela zeleniny ,salaty robim velmi casto cestoviny,a kokos.maslo

😉

co dnes robite?

domka je nachladnuta tak budeme este doma hrat sa pexeso,kreslit ...... a budem pritom oddychovat 😉

bambi7
21. bře 2014

daj recept na muffin je to rozdiel ako normalne?

ellysa
21. bře 2014

A cukor tiež nie šíril stave javorovy.Steviu med Kokosovu cukor a teraz uz existuje kopec sladidiel prirodnych.detcka Boznuju citronadu voda citrón stevia chutí to superca veľa ccka do nich dostanem

ellysa
21. bře 2014

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru