Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
9. dub 2014

zuzka ved to staci ked mu ich nachystas a ostatne zvladne 😉

mabe
autor
9. dub 2014

ahojte, tak my cekame kámošku, varim veprovy na zampionech 🙂

mabe
autor
9. dub 2014

@zuzkat1 tak drzim palce, at to jde hladce a tesim se na fotečky 😉
@bambi7 dekuju, taky si rikam, ze nam to sluší 😉

zuzkat1
9. dub 2014

@mabe Ahoj.Dakujem

Som uplne v depke.. nema kto vyberat malu zo skolky bud.tyzden...vobec neviem co s nou bude...

mabe
autor
9. dub 2014

@zuzkat1 jaktoze? manza, co?

zuzkat1
9. dub 2014

@mabe no vraj nevie ci stiha... No comment...otec ma skolenie,takze ten nemoze...

mabe
autor
9. dub 2014

@zuzkat1 no mozna manzovi nic jinyho nezbyde

bambi7
10. dub 2014

cafte babule
domka ma teplotu bola vonku s kamos .dcerou ta bude mat 6 rokov a ze je teraz nachladnuta takze asi od nej no tak sme doma 😒

pred tyzdnom mala peplotu z ockovania to ani neratam to ma reakciu vzdy....

zuzka no bude musiet snad ju tam nenecha 😒
moj hned berie dovolenku ked to pride ale este mame cas 😉

bambi7
10. dub 2014

samozrejme ked sme boli s nou s tou kamos.dcerou nic jej nebolo

co dnes varite klasicka otazka

mabe
autor
10. dub 2014

ahojte, tak anicka rano zase mela vystup. proste to oblikani sileny a nekdy my nevydržíme cekat az udela to a ono 😝 jinak pepca v noci spala od 19:30h az do 4h a dokonce jsem musela kolem 3h jit si odstrikat jedno prso, mela jsem ho uplne zatvrdly a bolavy, nevim jak je to mozny. mozna jsem kojila vecer po sobe z jednoho stejného prsa. ja kojim totiž z jednoho porad, ale teda bolelo to dost. 😝
venku prsi, je zima, tak budeme asi doma. aspoň se podivam na věci po anicce pro pepcu a poklidim si. odpo prijdou naší, tak mame o zabavu zase postarany. 😀

mabe
autor
10. dub 2014

@bambi7 ja mam ze včera obed - veprove maso na houbách 🙂 no teda, chudak domca, ona porad je nemocna, co? 😖

bambi7
10. dub 2014

praveze nebola 2mes co je uspech ,ale staci ak je niekto chor a je tiez chora .....

no snad bude coskoro fit ,preto si neviem predstavit ze by sla do skolky ved by tamarka bola stale chora uz aj detska ze od septembra ziadna skolka az v marci tak asi tak

nefertitka
10. dub 2014

@bambi7 po ockovani ma dieta znizenu imunitu, takze preto to asi chytila...aj ked Domka ju ma znizenu aj bez toho
prajem skore uzdravenie

nefertitka
10. dub 2014

a ja varim paradajkovu polievku a kuracie sote s hraskom 😉 a mrkvou

bambi7
10. dub 2014

ja idem robit kuraciu polievku slizovu pre domku a tortilu plnebu zeleninou a masom

bambi7
10. dub 2014

nef a vy ako ?co niki?

mabe
autor
10. dub 2014

holky, tam je venku zima, ale uz se tesim na vzduch, jak pujdeme pro anicku do skolky. pepca dava druhej spanek od rana, ja ne, jdu se najist v klidu a udelat ji repu 🙂

nefertitka
10. dub 2014

@bambi7 Niki je zdrava chvalabohu, ja tiez, vsetko po starom🙂

zuzkat1
10. dub 2014

Ahojte🙂 ninka sa narodila o 12:32 ma 49cm a 3,31kg... O chvilu mi ju donesu na izbu..

mabe
autor
10. dub 2014

@zuzkat1 ahoj,gratulace🙂 tesim se na foto🙂

nefertitka
10. dub 2014

@zuzkat1 moc gratulujem a tiez sa tesim na foto a na zazitky z porodu🙂
vela zdravicka prajem

bambi7
10. dub 2014

jejjj super gratulujem mocccc

bambi7
10. dub 2014

ja mam uz dost domka ma teplotu teraz 38,7 a poobede mala 39,1 zajtra idem k lekarke

mabe
autor
10. dub 2014

@bambi7 chudak mala, takze zase asi nejaka viróza..a co dal s ni, to nemůže vůbec chodit mezi deti, nebo se to spravi po case, ta imunita

zuzkat1
10. dub 2014

Dievcata,ja sem fotky nedavam-teda nikde na net.a sem mi to ani nejde,som len na mobile a nepusti ma dat foto. Inak Teraz jej robili sono bruska a ma ho ciste🙂
Ma trosku selest na srdiecku ale to je vraj normalne,ze sa to tam uzatvara.
Zajtra dojde uz aj hanka a nasi nas kuk.

@bambi7 chuda.nech sa pekne vylieci.

mabe
autor
10. dub 2014

@zuzkat1 jee,zitra se holky uvidi 🙂.pro me to byl zazitek. Anicka me najednou prisla velika. A krasnpu reakci mela na pepcu

zuzkat1
11. dub 2014

@mabe ja sa trosku obavam,lebo uz vcera ju chcel manzel doniest a nechcela za mnou ist..

bambi7
11. dub 2014

cafte babule ak sme boli u lekarky este ze nas pozna napisala som jej sms aby sme necakali a hned nas zobrala

dala nam atb aj jej brala CRP a ma zapal trosku hrdlo cervene

mabus aj moja sestra bola stale chora a ked nastupila do prvej triedy uz vsetko ok ,tak uvidime ,imunita sa buduje dlho ale uz to je ovela lepsie ako bolo ,

zuzka super ze sono je ciste super 😉

zuzkat1
11. dub 2014

Ahojte tak v pondelok nas caka vysetrenie u kardiologa...dufam ze to nic nebude..

casia
11. dub 2014

@zuzkat1 moc gratuluji a přeji co nejvíc štěstí a zdraví do života 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru