• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duphaston. Máte zkušenost s dávkováním?

25. dubna 2016 
Kdo máte ,prosím,zkušenost s duphastonem a dávkováním? Mám brát od 14DC- 25DC 2tbl. Hodně čtu, že někdo bere od 14,někdo má naordinováno zas od16DC. Snažíme seo mimi a mám ho ted na upravu cyklu ( běžně jsem mívala 34,35).A ted moje otázka. "nezablokuju"tím ovu, kdyby měla třeba být o něco později, než do toho 14DC? Čtu na netu různé názory. Někdo píše že jo, někdo,že je to hloupost a nic neblokuje, jen napomáhá po ovu k udržení příp.těhotenství. Prosím, jakou máte zkušenost ?
29. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já s tímhle zkušenost nemám, ale rozhodně bych věřila doktorovi, co ti předepsal.
29. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, uziva se pro upraveni cyklu i pro udrzeni tehotenstvi. Mam ho uzivat 14 az 25 DC. Nemyslim si , ze by blokoval ovulaci.
30. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, brala jsem ho před oběma těhu i při těhu a to 3tabletky denně a rozhodně OVU neblokuje. Já k tomu brala ještě Estrofem. Určitě věř gyndrovi.
14. zář 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: Mám dotaz...Mám PCO, neovuluji a nepravidelný menses, od gynekologa jsem dostala Duphaston ale nevím kdy ho brát, projela jsem hrozně moc diskuzí a článku ale jsem z toho jalová. Dnes jsem 39DC, několik dní mě pobolívá břicho a prsa jako kdyby měla ms přijít ale stále nic. s Duphastonem nemam zádnou zkušenost. Clostilbegyt mám také užívat , ale s tím Duphastonem fakt nevím kdy, jestli třeba už od zítra nebo až dostanu ms.
Děkuji za odpovědi :slight_smile:
30. kvě 2015 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duphaston se vždy musí brát až po ovulaci! :wink:
25. črc 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja beriem Duphaston lebo vôbec nemam menzes davkovanie mam take že na 16 den od menzesu uzijem 10 tabletiek a tak stale dookola
25. črc 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začínám brát Duphaston po ovulce od 16DC do 25DC 2x denně do MS
7. dub 2016 v 16:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potřebuji poradit mam první cyklus duphaston ,mam méně progesteronu ,tak aby se mimi uhnizdilo ,cyklus mam pravidelný jak hodinky ,vzdy 26 dni ,duphaston jsem ted brala 16-25 dni 1-0-1 ,opozdi se mi po něm ma jinak pravidelná Menzes?to bych nerada
25. dub 2016 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek