Duphaston. Máte zkušenost s dávkováním?

pe_t
29. kvě 2011

Kdo máte ,prosím,zkušenost s duphastonem a dávkováním? Mám brát od 14DC- 25DC 2tbl. Hodně čtu, že někdo bere od 14,někdo má naordinováno zas od16DC. Snažíme seo mimi a mám ho ted na upravu cyklu ( běžně jsem mívala 34,35).A ted moje otázka. "nezablokuju"tím ovu, kdyby měla třeba být o něco později, než do toho 14DC? Čtu na netu různé názory. Někdo píše že jo, někdo,že je to hloupost a nic neblokuje, jen napomáhá po ovu k udržení příp.těhotenství. Prosím, jakou máte zkušenost ?

ivca_doubek
29. kvě 2011

Ahojky, tak já s tímhle zkušenost nemám, ale rozhodně bych věřila doktorovi, co ti předepsal.

luc777
30. kvě 2011

Ahoj, uziva se pro upraveni cyklu i pro udrzeni tehotenstvi. Mam ho uzivat 14 az 25 DC. Nemyslim si , ze by blokoval ovulaci.

ladydi
14. zář 2012

Ahojky, brala jsem ho před oběma těhu i při těhu a to 3tabletky denně a rozhodně OVU neblokuje. Já k tomu brala ještě Estrofem. Určitě věř gyndrovi.

bajculka
30. kvě 2015

Zdravím 🙂 Mám dotaz...Mám PCO, neovuluji a nepravidelný menses, od gynekologa jsem dostala Duphaston ale nevím kdy ho brát, projela jsem hrozně moc diskuzí a článku ale jsem z toho jalová. Dnes jsem 39DC, několik dní mě pobolívá břicho a prsa jako kdyby měla ms přijít ale stále nic. s Duphastonem nemam zádnou zkušenost. Clostilbegyt mám také užívat , ale s tím Duphastonem fakt nevím kdy, jestli třeba už od zítra nebo až dostanu ms.
Děkuji za odpovědi 🙂

lukjak
25. črc 2015

Duphaston se vždy musí brát až po ovulaci! 😉

nika82
25. črc 2015

ja beriem Duphaston lebo vôbec nemam menzes davkovanie mam take že na 16 den od menzesu uzijem 10 tabletiek a tak stale dookola

sies
7. dub 2016

já začínám brát Duphaston po ovulce od 16DC do 25DC 2x denně do MS

barunka881
25. dub 2016

Ahoj potřebuji poradit mam první cyklus duphaston ,mam méně progesteronu ,tak aby se mimi uhnizdilo ,cyklus mam pravidelný jak hodinky ,vzdy 26 dni ,duphaston jsem ted brala 16-25 dni 1-0-1 ,opozdi se mi po něm ma jinak pravidelná Menzes?to bych nerada