Estrozin. Máte zkušenost?

evamik
22. únor 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli některá nemáte nějakou zkušenost s přípravkem Estrozin.
Já na tyhle věci moc nevěřím, ale dvě známé po něm otěhotněly - jedna se snažila o mimčo víc než 4 roky, podstoupila různá vyšetření i zákroky, ale nic jí nepomohlo, až tohle; a druhá vůbec nemenstruovala (ani po hormnonální léčbě) a když přišla na další vyšetření, tak už byla těhotná (právě po Estrozinu).
Dám sem odkaz, tak na to ev. jukněte - zavání to trochu ezoterikou, což mi není moc sympatický, ale už se chytám lecčeho...
http://www.diochi.cz/main/reg_produkty_estrozin...
Budu ráda, když některá napíšete zkušenost nebo názor... 🙂

christla
23. únor 2008

Ahoj! Já Estrozin užívala ento měsíc před ovulkou. Teď musím jen čekat na výsledek....

evamik
autor
23. únor 2008

Ahoj Christlo, a jak ses o něm dozvěděla? Taky Ti ho někdo doporučil?? Já jsem se dnes rozhodla, že si ho objednám a uvidím... uškodit mi snad nemůže! Objednávala sis ho přes internet?

christla
23. únor 2008

Mě ho doporučila kamarádka, která taky měla problém s otěhotněním a teď čeká miminko. Já ho neobjdnávala přes net, sehnala jsem ho u nás v lékárně. Stál myslím 239 korun.

evamik
autor
23. únor 2008

Fakt? Tys ho sehnala v lékárně? A v jaký - nějaký řetětec? 😕 Taky bych si ho raději koupila, abych ho měla hned...
Ta cena mě docela zaskočila, prot. na netu ho nabízí za skoro 500,-...

christla
23. únor 2008

Není to řetězec. Do té naší lékárny to dodává nějaký pán. Zkus se poptat někde u vás v lékárnách. Teď jsem nějak znjistela s tou cenou. Já nevím, jestli stál 329 nebo 349.... Nějak si to už nepamatuju, ale rozhodně to nebylo tolik, kolik píšeš ty.

christla
23. únor 2008

Chtěla jsem napsat 239 korun.... Píšu už nesmysli. Tak asi fakt stál těch 349 Kč. Omlouvám se za mylné informace!!! 😖 😅

evamik
autor
23. únor 2008

To je v pohodě, stejně je to o dost míň... Já bych si to koupila i za 500,-, ale překvapilo mě to... 🙂 Tak hlavně, aby nám to pomohlo... Kdyby něco, tak dej určitě vědět!! 😉

christla
23. únor 2008

Jestli něco, tak to budu vědět tak možná příští víkend. Kéž by to vyšlo, aspoň bych nemusela chudáka mažela mordovat se spermiogramem!!!! 😀 Pokud by to vyšlo, tak se žádné spermio nekoná. 😉

evamik
autor
23. únor 2008

Tak držím palce!! A napiš, jak to dopadlo... 😉

christla
23. únor 2008

Určitě se ozvu!! Zatím pa. 🙂

tercie
25. únor 2008

Já se přidám, už beru druhou lahvičku Estrozinu, a navíc mi dala paní i čaj, jmenuje se Maytenus Ilicifolia, je to na detox organismu, a estrozin jsem si naordinovala, protože zřejmě mám zvýšenou hladinu testosteronu.
Teď čekám, jak to dopadne cca 4.3. Snažíme se 4 měsíc, tak uvidíme, jestli to mělo nějaký vliv nebo ne...

evamik: tady najdeš prodejce, vybereš si kterej je tobě nejblíž. -

http://www.diochi.cz/main/klub.php

evamik
autor
25. únor 2008

Tercie, tak díky za odkaz! 🙂 A u koho jsi byla, jestli se můžu zeptat?

tercie
25. únor 2008

Jasně že můžeš, já jsem si první obědnala přes net, jenže i s poštovným jsem za to dala skoro 600, tak jsem pak kontaktovala paní u nás v Karlových Varech, domluvily jsme si schůzku, koupila jsem si u ní kapky a ještě mi dodpručila ten čaj. Teď jenom čekám co to se mnou udělá 😉

evamik
autor
25. únor 2008

Tak to jsem taky zvědavá! 😉 Já si to zkusím koupit tenhle týden... Tak pak taky dej vědět! 🙂

tercie
25. únor 2008

Jasan že jo, kdyby náhodou, píšu to do albíka. Koukala jsem v Plzni taky něco je, budeš tam volat?

evamik
autor
25. únor 2008

Jj, zkusím tam zavolat, ale to co jsi psala v albu, není zrovna moc motivační... 😒 😉

tercie
25. únor 2008

na druhou stranu si říkám, že se mi třeba prodloužila luteální fáze, a to je ale zase dobrý 😀 Protože nevím kdy přesně mám ovu, tak to tak může být...

tercie
25. únor 2008

Teprve jsem si to po sobě přečetla...no fuuuj prej obědnala týýýýýýýjo 😅

Oprava .... OBJEDNALA 😀 ¨

Jo a s těma beďarama, se neděs, prtože jsem se s nikým při tý první lahvičce neradila, tak jsem brala maximální dávku - 20 kapek 3x denně. A teď naposledy co jsem mluvila s tou paní, tak mi vysvětlila, že tahle bouřlivá reakce byla proto, že jsem toho brala moc, tak mi doporučila dávku 12 kapek 2x denně, a je fakt, že se mi to krásně už hojí, tak věřím, že to bude dobrý 🙂

evamik
autor
25. únor 2008

Terci, to je v poho, já myslím, že tady moc lidí pravopis neřeší... 😀
Ty jo, díky za info - já bych do sebe určitě taky rovnu rvala max. dávku! 😉

tercie
25. únor 2008

Jestli to nebudeš kupovat přes net, tak oni ti určitě poradí jak brát 🙂
Akorát jsem si dneska zapomněla udělat do práce ten čaj, piju to jak se mi to hodí, snad nenadělám víc škody než užitku 😉

evamik
autor
25. únor 2008

Tak snad to nemůže škodit...doufám... 😅

tercie
25. únor 2008

Já taky doufám 🙂

evamik
autor
28. únor 2008

Holky, tak jsem se dokonce objednala na nějakou prapodivnou diagnostiku od týhle firmy... Tak vám pak poreferuju, za co jsem vyhodila 500,-! 😀

tercie
29. únor 2008

evamik není to diagnostika tím přístrojem Oberon?
Nabízela mi to taky, že to budou dělat hned následující den. Neměla jsem volno, jinak bych tam možná šla taky. Tož jsem zvědavá, co s tebou budou provádět. Kdy tam jdeš?
Jinak užívám druhou lahvičku estrozinu, a ksichtík už mám jak dětskou prdýlku...teda skoro 😀

evamik
autor
29. únor 2008

Terci, jj, to je přesně on!! 🙂 Jsem na to fakt zvědavá! 😅 Prý to trvá hodinu... Jdu ve středu, tak pak hned napíšu! 😉
A kolikátý DC jsi - jestli už to třeba tenhle měsíc nezabere... 😉

tercie
29. únor 2008

Tak to pak určitě napiš, jsem zvědavá, co tím umějí všechno zjistit.
Já jsem teď 26DC a břicho mě zrovna dneska bolí docela fakt hodně, jak při silnější ms, tak uvidím co bude v pondělí, úterý...
Padla, tak přeju hezkej víkend, ahoj 🙂

evamik
autor
29. únor 2008

Tak hezký víkend a hlaš, co MS! 😉

evamik
autor
6. bře 2008

Tak jsem včera byla na tý "diagnostice" od Diochi musím říct, že mě to docela překvapilo - paní mi řekla naprosto všechno, ale hl. že mám dominantní probl. s ledvinama, kt. způsobuje všechno ostatní. Upozorňuju, že o mých moč. cestách (se kt. mám fakt problémy asi 5 let) jsem neřekla ani slovo - jediný, proč jsem tam šla bylo to, že nemůžu otěhotnět... Řekla mi, že si ten Estrozin kupovat nemám (že žádný primárně gynekol. problém není), ale mám 3 přípravky na ty ledviny, čímž by se měly odstranit i ty další probl.... Fakt tomu docela věřím... Sice jsem tam nechala 1600,-, ale mám z toho docela dobrej pocit...

christla
6. bře 2008

Evamik, ahoj. Kde jsi byla na té diagnostice? Docela by mě to zajímalo. Mám teď zase problémy s MS. Tento měsíc nechce přijít a přitom těhotná nejsem.

evamik
autor
6. bře 2008

Já jsem byla v Plzni, ale na stránkách diochi je diagnostika přístrojem Oberon a tam jsou termíny, kdy kde ta diag. probíhá.