Estrozin. Máte zkušenost?

evamik
22. únor 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli některá nemáte nějakou zkušenost s přípravkem Estrozin.
Já na tyhle věci moc nevěřím, ale dvě známé po něm otěhotněly - jedna se snažila o mimčo víc než 4 roky, podstoupila různá vyšetření i zákroky, ale nic jí nepomohlo, až tohle; a druhá vůbec nemenstruovala (ani po hormnonální léčbě) a když přišla na další vyšetření, tak už byla těhotná (právě po Estrozinu).
Dám sem odkaz, tak na to ev. jukněte - zavání to trochu ezoterikou, což mi není moc sympatický, ale už se chytám lecčeho...
http://www.diochi.cz/main/reg_produkty_estrozin...
Budu ráda, když některá napíšete zkušenost nebo názor... 🙂

gasha
20. únor 2009

Nelly, nenaskocila, pokazde jsem dostala injekci agolutinu. Nechci vas od toho odrazovat, ale fakt bych do toho nesla tak radikalne. Ja osobne bych ho bez sledovani dr nebrala. Urcite ne tu plnou davku. Spis bych si nechala od dr. udelat hormonalni profil v prubehu cyklu, abyste vedely, jak jste na tom a pripadne pak to zacaly brat treba i po porade s dr nebo nekym, kdo tomu rozumi. Asi tu vypadam, ze jsem sezrala neco moc chytreho, ale osobne bych mela strach, ze si to vsechno jeste vic rozhodim... Prip. poslete nejaky dotaz do IP. Nicmene i tak drzim palce, aby z vas (vlastne z nas 🙂 ) byly brzo tehulky 😉

Co se me tyka, beru k tomu i dalsi leky, takze ted nejsem schopna rict, po cem se to zlepsilo. Zrejme to bude kombinace vseho - leky, estrozin, akupunktura... 🙂

elitera
21. únor 2009

Osobní zkušenost s Estrozinem nemam, jsem v tomhle u "konkurence" (Gynex od Energy; on pan Ďurina založil kdysi Energy, z nějakýho důvodu s tím seknul a založil si Diochi, takže systém je vesměs stejnej). Ale ono je to s bylinkama se všema stejný. Je potřeba dát tělu šanci zvyknout si na tu novou látku, co do něj dodáváme. Jsou to poměrně silný koncentráty, proto je třeba to nepřehánět. Příliš vysoký dávky by naopak mohly způsobit návrat problému v ještě větší míře, než byl před započetím léčení. A osobně si myslim, že začít hned 3x20 je proto tělo podobnej šok, jako když do něj narazí auto. 🙂
Nelyy, ta víra je 50 % úspěchu 😵 Držím palce!

zdenkask
23. únor 2009

Já beru 3x18 a je to na doporučení léčitelky, takže snad to bude v poho. Držím pěsti a zase brzo ahoj 😉

majka12
23. únor 2009

Myslíte, že je vhodné kombinovat Estrozin ještě s bylinkovým čajem při neplodnosti?

elitera
23. únor 2009

podle toho, co ten čaj obsahuje. Předpokládám, že v estrozinu je všechno, co v tom čaji, plus ještě něco navíc, mrkni na to. Jestli to tak je, tak je bylinkovej čaj zbytečnej 🙂

majka12
23. únor 2009

Děkuji. A je jedno kdy ho začnu brát nebo se bere od 1.dne cyklu?

nelyy
2. bře 2009

no já právě estrozin beru taky na doporučení léčitelky, navíc ta paní je magistra v lékárně... jinak ted už týden a něco neberu, jak sem brala 3x20 kapek tak mi vydržel jen dva týdny.. zítra si ho chystám znovu koupit. Uvidíme jak to dopadne...

estrozinka
19. říj 2009

Dobré odpoledne 🙂 nemáte nějaké nové zkušenosti s těmito kapičkami? Dnes je začínám užívat, chtěla bych otěhotnět a chci si srovnat tělo po užívání HA. díky za odpovědi a mějte se krásně 🙂

estrozinka
20. říj 2009

nikdo nic????????????? 🙂

estrozinka
22. říj 2009

☹ nikdo nic... opravdu nemáte někdo ještě nějaké nové zkušenosti? Moje kamáradka po nich otěhotněla hned po 3 týdnech užívání... trpěla na PCO... doktorka jí říkala, že šance na přirozené otěhotnění je moc malá, chystala se na odstranění cyst.... a najednou byla těhotná. Já zatím vážnější problémy nemám jen bych si chtěla trošku dopomoci kapičkami... HOLKYY pište prosím..

estrozinka
9. lis 2009

tak nikdo nic 😔 Tak sem začala užívat kapičky.. jen 6kapek 2x denně zatím je vše ok Tak kdyby náhodou náhodou někdo měl tu zkušenost, podělte se.

petulka22
28. dub 2010

Já jsem teď začala kapky užívat po neúspěšném IVF (měla jsem nízkou sliznici, jen 6mm) asi od 4.DC a kolem 10DC jsem začala špinit. Myslíte, že by to mohlo nějak souviset s užíváním kapek? Nikdy předtím se mi to v průběhu cyklu nestalo. Beru 2x denně 14kapek.

cuketacek
22. kvě 2010

Ahojky, zacinam brat estrozin dneska - mam doporuceno 2x denne 5 kapek pro zacatek, tak jsem zvedava.

kamka1402
1. říj 2011

Ahoj holky přidávám se do diskuze, vyzkoušela jsem estrozin protože jsme plánovali přirozený KET .3 měsíce mě nedozrávali vajíčka tak jsem začala brát estrozin( poprvé) 3x 20kapek a hned druhý měsíc mě bez problému dozráli i sliznice byla super, i když to nevyšlo tak jsem s ním spokojená 🙂 Přeco jenom je to přírodní produkt tak neublíží.Teď ho budu znovu brát ,ale snížím dávkování 2x18

😉

katulkar
19. říj 2011

Ahojky holky, rozhodla jsem se taky přispět do diskuze o estrozinu, protože s ním mám taky zkušenost, sice zatím nevím, jestli dobrou nebo špatnou. Začala jsem ho brát na doporučení léčitelky, protože jsem měla problémy s menstruací po vysazení HA (tu jsem brala asi 10 let-hrůza), po vysazení jsem skoro nemenstruovala a když náhodou jo, tak jen den nebo dva. Léčitelka mi řekla, že mám vajíček dost, ale nějak se jim nechce dozrávat a že potřebuji zharmonizovat hormonální systém, a to i přesto, že jsem byla na hormony u své gynekoložky a tam mi vyšly výsledky dobře... No teď mám v užívání estrozinu týden pauzu, ještě před pauzou jsem jakoby dostala zase tu svoji dvoudenní menstruaci, ale pak asi 3.den pauzy (skoro jako při braní HA) mi naskočila menstruace jako blázen i břicho mě bolí a vůbec mám pocit, že už je to ta správná, až se skoro bojím, abych menstruovat vůbec přestala..🙂. No uvidíme, jak to bude dál, protože chci taky otěhotnět, tak snad se teď nastartoval ten správný cyklus a další měsíc už by mohlo být vymalováno... 😀

ytak
18. čer 2012

Tak jsem si kapičky objednala a hned jak přijdou jdu do toho. To by bylo aby něco nepomohlo 🙂

karlovac
11. kvě 2014

@tercie Ahoj pomohl ti ten estrozin na ten vyšší testosteron?

eliz12
24. zář 2014

Ahoj, muzete mi prosim nekdo poradit, ktery den cyklu mam Estrozin zacit brat? Nikde to nemuzu najit.

woman30
10. pro 2019

Ahoj holky. Potřebuji radu chceme s přítelem miminko snazime se už 13mesicu ale bohužel v létě byl SP :(( nyní užívám asi 12ty den kapky Estrozin včera pozitivní ovu test.. ale teď ta otázka: smím užívat tyto kapky i po ovulaci?? Dekuji za vaše odpovedi

ja_osobne
15. pro 2019

@woman30 ahoj, taky to teď řeším, beru je 2 týdny. Ovu během pár dní by měla dorazit. Kamarádka je taky po ovu vysadila, obsahují kontroval, který vyvolává ms. Asi by se nic nestalo, kdyby se povedlo otěhotnět, ale raději vysadim po ovu 🙂 nebo zmenšit davku

woman30
16. pro 2019

@ja_osobne jojo, taky jsem nakonec radši vysadila 🙂 dnes jsem 6dpo tak se uvidí
Dekuji za odpověď 🙂)

ja_osobne
16. pro 2019

@woman30 my už se snažíme 20 mesicu, byla jsem i na laparce, tak zkouším všechno možné. Kamarádka po nich otehotnela hned první cyklus brani, ale taky bohužel sp.
Beru 3x20 a hrozně jsem se po nich osypala v obličeji i v dekolt, takže musím snížit dávku:(