Estrozin. Máte zkušenost?

evamik
22. únor 2008

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli některá nemáte nějakou zkušenost s přípravkem Estrozin.
Já na tyhle věci moc nevěřím, ale dvě známé po něm otěhotněly - jedna se snažila o mimčo víc než 4 roky, podstoupila různá vyšetření i zákroky, ale nic jí nepomohlo, až tohle; a druhá vůbec nemenstruovala (ani po hormnonální léčbě) a když přišla na další vyšetření, tak už byla těhotná (právě po Estrozinu).
Dám sem odkaz, tak na to ev. jukněte - zavání to trochu ezoterikou, což mi není moc sympatický, ale už se chytám lecčeho...
http://www.diochi.cz/main/reg_produkty_estrozin...
Budu ráda, když některá napíšete zkušenost nebo názor... 🙂

christla
6. bře 2008

Tak se na to podívám. A kolik to stojí?

evamik
autor
6. bře 2008

Ta diag. 500,- Pak napiš, jestli ses objednala... Myslím, že to je docela dobrý - bez toho bych si kupovala něco, co vlastně pro mě nemá význam a zase bych si zatěžovala ty ledviny...

christla
6. bře 2008

Tak jsem na to koukala, ale ono to po mě chce nějaké číslo karty, ale já žádnou nemám.

evamik
autor
6. bře 2008

Nee, to si tam normálně zavolej... jde jen o to si tam najít termín...

christla
6. bře 2008

Je to v té složce Diagnostické postupy?

evamik
autor
6. bře 2008

Myslím, že jo - jmenuje se to Oberon. A pak jsou tam kontakty, kde si najdeš svoje město...

tercie
6. bře 2008

evamik: Ahojky, tak koukám, že už to máš za sebou... jakej z toho máš dojem?

evamik
autor
6. bře 2008

No, docela dobrej - fakt to sedlo... Popisovala jsem to na tý předchozí stránce podrobně. Docela mě překvapilo, že mi řekla, že je dobře, že jsem si ten estrozin nekoupila, že by mi k ničemu vůbec nebyl, naopak...

tercie
6. bře 2008

Fakt jo? Tak teď mám docela strach, třeba ho beru taky úplně zbytečně ...

evamik
autor
6. bře 2008

Jé, já Tě nechtěla děsit... Jen mi prostě řekla, že ta příčina je jinde, než v gynekol. záležitostech, na kt. je estrozin.

tercie
6. bře 2008

Zkusím tam zavolat, jestli to nebudou zas někdy v dohlednu dělat, že bych to vyzkoušela taky...za to nic nedám. Abych ten problém neměla taky jinde, s cyklem jsem totiž problémy neměla nikdy, spíš problém s pletí a tak, chtěla jsem si jenm srovnat hormóóóny...

evamik
autor
6. bře 2008

Tercie, koukni na jejich stránky - tam je kalendář, kdy kde to dělají! 🙂

tercie
6. bře 2008

Fakt? Tak to mrknu, zjistila jsem totiž, že jsem si ani neuložila na tu paní číslo...

tercie
6. bře 2008

Nějak nemůžu ten kalendář najít 😅

evamik
autor
6. bře 2008

http://www.diochi.cz/main/info_oberon.php
nebo na hlavní stránce aktuality > Oberon

tercie
6. bře 2008

Aha, to jsem tam vůbec neviděla... asi mám vlčí mlhu 😀 Díky

nelyy
16. únor 2009

Ahoj holky, oživuji znovu tuto diskuzi na téma ESTROZIN... Jsem po vysazení HA a marně čekám na tu červenou potvoru, abych se mohla začít snažit o mimi, jsem asi 37 DC. Známá mi velmi doporučila právě Estrozin,beru ho už týden, tak jak se má 3xdenně 20 kapek. A tak bych se chtěla zeptat jeslti s tím nemáte někdo nějaké čerstvé informace? 🙂

elitera
16. únor 2009

Nelly, hlavně nezapomeň po 3 týdnech užití týden pauzu. Mimochodem bych nezačínala hned 20 kapkama 3x denně, tělu se musí dát šance na vzpamatování se. Začala bych 2x5, 3x5, 3x8 a podle hmostnosti/závažnosti problému bych skončila na 15-20 kapkách 3x denně.

nelyy
16. únor 2009

Elitera,právě že to beru týden a mám tam už ani ne pul lahvičky.. a tak sem na to tedy zvědavá, měla bych to brát ještě dva týdny,ale pochybuju že mi to vydrží... Myslíš že to nějak může škodit to dávkování?, poradila mi to jedna známa co se zabývá různýma bylinkama... a nějak mi to vypočítala, že to klidně takle můžu 3x po 20 kapkách denně brát. .. No, problém je v tom že jsem brala 6 let HA a předtím jsem měla problémy s nepravidelností, viz vyvolávačky, provera atd.. nechci ted žádný hormony.. a tak mi poradila toto.. snad mi ta menstruace dorazí... ty s tím máš nějakou zkušenost?

zdenkask
16. únor 2009

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Teď budu brát Estrozin podruhé. V prvním cyklu se nezadařilo ☹ . Poprvé, když mi jej doporučila léčitelka, tak jsem brala 3x18 kapek. Lahvička mi tehdy vydržela 5 týdnů (pauzu jsem samozřejmně dodržela). Teď jsem si ho objednala přes prodejce a stál mně 438,-...tak jsem zvědavá, jestli zabere.

nelyy
16. únor 2009

zdenkask,přidej se k nám 🙂 a ty ho bereš taky na vyvolání menstruace? já nejdřív potřebuju abych dostala tu mršku... aby byla ovulka ... pevně věřím že mi pomůže!!!!!!!

zdenkask
16. únor 2009

nene, beru ho na podporu otěhotnění. MS dostávám celkem pravidelně - až mně to někde štve,a le mám hodně vysoké FSH - nedozrávají mi vajíčka a tak než bude nějaká radikální léčba pomocí hormonů, tak chci zkusit ještě tuto cestu. jinak mám za sebou jedno neúspěšné IUI.

nelyy
16. únor 2009

a mysliš že je možné že bych mohla mít po něm ovulaci, začátkem víkendu mě popíchavalo na vaječníku a všimla jsem si i toho tažného hlenu který se má podobat bílku..... mám ho už tak 3 den ale ustává... kééž by to tak bylo a vaječníky začali pracovat......... 🙂

fronicka
16. únor 2009

Ahoj holky,

já jsem taky brala Estrozin, doporučila mi ho kamarádka, snažili jsme se o miminko 4 měsíce a já ho začala brát ten pátý měsíc, brala jsem ho jen chvíli, asi 14 dnů a ono to vyšlo, teď jsem v 6tt. A taky bych určitě nezačínala na tak vysokém dávkování, já jsem brala 2x12kapek. Tak vám přeju, aby vám pomohl jako i mně a brzy jste byli těhulky! 😵

nelyy
16. únor 2009

fronicka, co mi může ublížit když ho beru 3x denně tech 20 kapek, ale jak říkám, beru ho týden, a mám už ani ne pulku lahvičky prázdnou... takže se pěkně prodraží.. ale o peníze mi nejde, hlavně když mi pomůže. Moje známá co mi ho doporučila je magistra v lékarně... +navíc se ještě zajímá o různé přírodní preparáty.. Není to tak, že bych si to vyčetla v návodě jak užívat.. ikdyž tam to taky tak píší.. prostě mi to přímo takto doporučila, a myslím snad že by mě to nemělo ublížit. 🙂

gasha
16. únor 2009

Ahoj holky, ja jsem taky estrozin brala 2 mesice, dostala jsem ho od dr-akupunkturisty. Jen bych byt vami nezacinala tak drsne. Je to prirodni hormon, ale i tak bych zacala po mensich davkach. Ja jsem ho brala na zacatku cyklu 2x15 a pak 2x20 kapek. Ted mi to zvysil na maximum, tj. 3x20. Ja mam problem s vyssim testosteronem, anovulaci a chybejici ms. Tak drzim palce, aby se brzo zadarilo. 😉

fronicka
16. únor 2009

Nelyy, já myslím, že ti to neublíží, ale pro tělo to může být šok. Mně to tak poradila ta kamarádka, je masérka, zabývá se přírodními preparáty hodně od firmy Diochi, takže tomu rozumí a vypočítala mi takové dávkování. Ale pokud ti to tak vyhovuje a tělo neprotestuje, tak pokračuj v takovém dávkování, já napsala jen to, co mi říkala kamarádka. 😉

nelyy
17. únor 2009

gasha, a naskočila ti potom ms?

zdenkask
17. únor 2009

Ahoj holky, já myslím, že když je to přírodní hormon, že je to prostě na úpravu tady těch našich ženských problémů ať už se týkají MS, ovulace nebo rozhozených hormonů a budem doufat, že nám brzo zabere 😵

nelyy
17. únor 2009

Já estrozinu věřím a pevně doufám, že mi zabere 😵