• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Existuje způsob, jak co nejrychleji otěhotnět?

17. května 2016 
@gabinka11 A to první se Vám povedlo v pohodě?

@domca89 V 17ti??? :astonished:
28. črc 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nika_sp Počkej, co v 17-cti?
28. črc 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 Ja se omlouvám! koukla jsem na fotku a mate tam 17 lajku a spletla jsem si to s vekem ktery se taky vzdycky zobrazuje pod fotkou :grinning:
Jsem si rikala, ze je to dost brzo:wink:
28. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika_sp Už jsem se lekla, že o něčem nevím. Že bych jezdila 3,5roku kamionem na černo a ještě po EU, kde je to dovoleno až od 21let. :grinning:
28. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přečetla jsem si že je dobrý doplněk stravy gs mimistar,,najdi si to na netu a přečti si to
3. říj 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já piju kontryhel a jím kyselinu listovou. Do toho cca 5 dní před ovu grep a 5 dní po ovu ananas. Jinak se manžel sprchuje studenou vodou a jí také vitamíny. Snažíme se do srpna a nic. Snad nebudeme čekat dlouho.
25. lis 2014 ve 03:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, prosím o radu. Z přítelem se snažíme už pul roku o miminko, a furt nam to nejde. doktorka mi dala léky na zpravení menstruace Utrogestan, beru kyselinu listovou, vitamín E, piju kontryheloví čaj, a dneska mi přišel conceive plus. máte stím náké skušenosti? moc děkuju za odpovědi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2016 v 17:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Figl je v tom to nechat být a nemyslet na to... Nepřemýšlet...a sex si opravdu užívat :slight_smile: my se snažili skoro rok.... A já přesně vím kdy to bylo zplozene :slight_smile: žádný sex jsem si totiž neuzila jako ten jeden... Nikdy jsem nebyla tak uvolněná a nikdy předtím jsem takovou slast necítila... 0:slight_smile: přišlo to samo, jako by si o to tělo samo reklo... Taky spolu nemusíte spát každý den... Partner toho po delší době bude mít víc :slight_smile: a děj mu kávu tak hodku dvě před sexem :slight_smile: držím palce!
27. led 2016 ve 23:39  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za sebe mohu doporučit folgravid gravidplan. Pomohl mi s nepravidelnou menstruací po vysazení HA. Obsahuje kyselinu listovou a zvyšuje šanci na početí. Určitě bych si spočítala i plodné dny, tím nic nezkazíš. Hodně štěstí a hlavně se nestresuj!
17. kvě 2016 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek